iPad 2 RF Exposure Information

У результаті проведених випробувань пристрою iPad установлено його відповідність застосовним лімітам радіочастотного (РЧ) впливу.

Питомий коефіцієнт поглинання (SAR) характеризує швидкість, з якою організм поглинає радіочастотну енергію. Ліміт SAR становить 1,6 Вт на кілограм в країнах, де його усереднюють за 1 грамом тканини, і 2,0 Вт на кілограм в країнах, де ліміт усереднюють за 10 грамами тканини. Під час тестування радіо для iPad пристрій здійснював передавання радіохвиль на максимальних рівнях потужності та перебував у положеннях, які імітують його використання поруч із тілом.

Футляри з металевими частинами можуть змінювати РЧ-показники пристрою, зокрема його відповідність вимогам щодо впливу радіочастот, у спосіб, який не було перевірено або сертифіковано

Незважаючи на те, що цей пристрій було протестовано з метою визначення значень SAR у всіх підтримуваних діапазонах частот, не всі частоти доступні в усіх регіонах. Доступність діапазонів залежить від бездротових мереж і роумінгового покриття, які пропонуються постачальником послуг.

Максимальні значення коефіцієнту поглинання (SAR):

Модель A1397

1,6 Вт/кг (усередн. за 1 г) Ліміт SAR
Тіло: 1,15

2,0 Вт/кг (усередн. за 10 г) Ліміт SAR
Тіло: 0,98