iPhone 4s RF Exposure Information

У результаті проведених випробувань пристрою iPhone установлено його відповідність застосовним лімітам радіочастотного (РЧ) впливу.

Питомий коефіцієнт поглинання (SAR) характеризує швидкість, з якою організм поглинає радіочастотну енергію. Ліміт SAR становить 1,6 Вт на кілограм в країнах, де його усереднюють за 1 грамом тканини, і 2,0 Вт на кілограм в країнах, де ліміт усереднюють за 10 грамами тканини. Під час тестування радіо iPhone було налаштовано на найвищий рівень передачі та розташовано так, щоб зімітувати їх використання в безпосередній близькості від голови та на відстані 10 мм від тіла.

Залежно від розмірів пристрою можуть застосовуватися додаткові ліміти SAR.

Для зменшення впливу РЧ-випромінювання використовуйте функцію «вільні руки», наприклад вбудований гучномовець, навушники з комплекту постачання або інші подібні аксесуари. Тримайте iPhone на відстані принаймні 10 мм від тіла, щоб рівень впливу не перевищував значення, отримані в результаті випробувань. Футляри з металевими частинами можуть змінювати РЧ-показники пристрою, зокрема його відповідність вимогам щодо впливу радіочастот, у спосіб, який не було перевірено або сертифіковано

Незважаючи на те, що цей пристрій було протестовано з метою визначення значень SAR у всіх підтримуваних діапазонах частот, не всі частоти доступні в усіх регіонах. Доступність діапазонів залежить від бездротових мереж і роумінгового покриття, які пропонуються постачальником послуг.

Максимальні значення коефіцієнту поглинання (SAR):

Модель A1431, A1387

1,6 Вт/кг (усередн. за 1 г) Ліміт SAR
Голова: 1,18
Тіло: 1,19

2,0 Вт/кг (усередн. за 10 г) Ліміт SAR
Голова: 0,99
Тіло: 0,99