iPhone 5: відомості щодо впливу радіочастот

iPhone було перевірено на відповідність чинним обмеженням радіочастотного опромінення (RF).

Питомий коефіцієнт поглинання (SAR) стосується швидкості, з якою тіло поглинає радіочастотну енергію. Обмеження SAR складає 1,6 ват на кілограм у країнах, які дотримуються обмеження в середньому на 1 грам тканини, і 2,0 ват на кілограм у країнах, які дотримуються обмеження в середньому на 10 грам тканини. Під час перевірки iPhone для його радіо задано найвищі рівні передачі, і пристрій поміщено у положення, що імітують використання біля голови без відокремлення, та положення під час носіння на тулубі або біля нього з відокремленням у 10 мм.

Щоб зменшити рівень піддавання енергії RF, користуйтесь такими опціями hands-free, як вбудований динамік, мікротелефон із комплекту або інші схожі прилади. Футляри з металевими елементами можуть змінювати показники RF пристрою, включаючи його відповідність вимогам до рівня піддавання радіочастотам у спосіб, який не було перевірено або сертифіковано.

Хоча цей пристрій було перевірено для визначення коефіцієнта SAR в усіх робочих смугах частот, не всі смуги частот доступні в усіх країнах. Смуги частот залежать від постачальників послуг бездротового звʼязку і роумінгу.

Максимальні значення коефіцієнту поглинання (SAR):

Модель A1428, A1429

1,6 Вт/кг (усередн. за 1 г) Ліміт SAR
Голова: 1,25
Тіло: 1,18

2,0 Вт/кг (усередн. за 10 г) Ліміт SAR
Голова: 0,90
Тіло: 0,95