Apple kondigt de iPod Radio Remote aan
De iPod Radio Remote combineert FM-radio met het gemak van een afstandsbediening
Brussel, 10 januari 2006– Apple kondigt vandaag de iPod Radio Remote aan, die het gemak van een afstandsbediening met draadverbinding combineert met nieuwe FM-radiofuncties voor de iPod nano en de nieuwe iPod. De iPod Radio Remote is een handig hulpmiddel voor muziekliefhebbers om eenvoudig naar het volgende nummer te gaan en het volume van hun iPod aan te passen, zelfs als die in hun zak of tas zit. Bovendien kunnen ze met de iPod Radio Remote luisteren naar FM-radiozenders terwijl de informatie over de zender en het nummer op het iPod-display wordt weergegeven.
"De iPod Radio Remote combineert twee fantastische functies in één elegant product", aldus Greg Joswiak, vice president voor Worldwide iPod Product Marketing bij Apple. "De iPod Radio Remote is de beste afstandsbediening en de beste FM-radio voor de iPod."
Naast de iPod Radio Remote en de ruim 2000 accessoires voor de iPod zijn er nog de iPod AV Connection Kit en de nieuwe "in-ear"-koptelefoon aan een draagkoord voor de iPod nano. Met de iPod AV Connection Kit kan de gebruiker de iPod op een tv aansluiten om diavoorstellingen en video te bekijken of op een stereo-installatie om naar muziek te luisteren. Bovendien kan de iPod ermee worden opgeladen. Het nieuwe draagkoord met "in-ear"-koptelefoon voor de iPod nano combineert de voordelen van een draagkoord met geïntegreerde koptelefoon en de Apple "in-ear"-koptelefoon en biedt zowel gemak en stijl als comfort en optimale geluidskwaliteit.
Prijzen en verkrijgbaarheid
De iPod Radio Remote wordt geleverd met een Apple koptelefoon met een kortere draad die perfect bij de iPod Radio Remote past. De iPod Radio Remote is later deze maand verkrijgbaar voor 55 euro inclusief BTW. iPod toont zender- en nummerinformatie voor zenders die RDS (Radio Data System) ondersteunen. De iPod AV Connection Kit bestaat uit een iPod Universal Dock, een Apple Remote, een iPod AV-kabel, een iPod Dock Connector-naar-USB 2.0-kabel en een iPod USB-lichtnetadapter. De iPod AV Connection Kit is compatibel met alle iPod-modellen met een dock connector en is verkrijgbaar voor 99 euro inclusief BTW. De "in-ear"-koptelefoon aan een draagkoord voor de iPod nano is verkrijgbaar voor 55 euro inclusief BTW en wordt geleverd met drie verschillende maten oordopjes, zodat de koptelefoon altijd perfect past. De bovengenoemde accessoires zijn direct verkrijgbaar via de Apple Store - en bij erkende Apple resellers.
Meer informatie:
Voor Nederlandstalige informatie over Apple:http://www.apple.com/benl
Voor de wereldwijde website van Apple:http://www.apple.com
Voor wereldwijde persberichten van Apple en fotomateriaal in hoge resolutie: http://www.apple.com/benl/pr
Apple gaf in de jaren '70 het startschot voor de personal-computerrevolutie met de Apple II en vond in de jaren '80 de personal computer opnieuw uit met de Macintosh. Apple wordt algemeen erkend voor zijn innovatieve en bekroonde Mac-desktops en -notebooks, het Mac OS X-besturingssysteem, het iLife-softwarepakket en zijn professionele programma's. Apple is bovendien de drijvende kracht achter de digitale muziekrevolutie met de iPod en de on line iTunes Store. Later dit jaar betreedt Apple de mobiele telefoonmarkt met de revolutionaire iPhone.
© 2008 Apple Inc. Alle rechten voorbehouden. Apple, het Apple logo, Mac, Mac OS, Macintosh, Final Cut, Final Cut Studio, Apple TV, iPod, iPhone en Apple Store zijn handelsmerken van Apple. Andere bedrijfs- of productnamen kunnen handelsmerken zijn van hun respectieve eigenaars.