Legal

iCLOUD NOTEIKUMI UN NOSACĪJUMI

iCLOUD NOTEIKUMI UN NOSACĪJUMI

Laipni lūdzam iCloud

ŠIS TIESISKAIS LĪGUMS STARP JUMS UN APPLE NOSAKA iCLOUD PRODUKTA, PROGRAMMATŪRAS, PAKALPOJUMU UN TĪMEKĻA VIETŅU (KOPĀ SAUKTI – „PAKALPOJUMS”) LIETOŠANU NO JŪSU PUSES. IR BŪTISKI, LAI JŪS IZLASĪTU UN SAPRASTU TURPMĀK SKAIDROTOS NOTEIKUMUS. NOSPIEŽOT UZ “PIEKRĪTU”, JŪS PIEKRĪTAT, KA ŠIE NOTEIKUMI BŪS PIEMĒROJAMI, JA JŪS IZVĒLĒSIETIES PIEKĻŪT VAI LIETOT iCLOUD PAKALPOJUMU.

Apple ir Pakalpojuma sniedzējs, kas ļauj Jums izmantot noteiktus Interneta pakalpojumus, tai skaitā uzglabāt savu personīgo saturu (piemēram, kontaktus, kalendārus, fotogrāfijas, piezīmes, atgādnes, dokumentus, lietojumprogrammu datus un iCloud e-pastus) un ļaut tiem piekļūt no Jūsu savietojamām ierīcēm un datoriem, un dažus ar atrašanās vietu saistītus pakalpojumus vienīgi saskaņā ar šajā Līgumā ietvertajiem noteikumiem un nosacījumiem. Tiklīdz Jūs iespējosiet iCloud, Apple automātiski nosūtīs un uzglabās Jūsu saturu, lai Jūs vēlāk varētu piekļūt šim saturam vai dot komandu pārraidīt saturu uz citām Jūsu ierīcēm vai datoriem, kur ir iespējots iCloud. Šajos noteikumos lietotais jēdziens „Apple” nozīmē:

• Apple Inc, kas atrodas 1 Infinite Loop, Kupertīno, Kalifornija, lietotājiem Ziemeļamerikā, Centrālajā un Dienvidamerikā (izņemot Kanādu), kā arī Amerikas Savienoto Valstu teritorijās un īpašumos; un Francijas un Lielbritānijas īpašumos Ziemeļamerikā, Dienvidamerikā un Karību reģionā;

• Apple Canada, kas atrodas 7495 Birchmount Road, Markhema, ON L3R 5G2 lietotājiem Kanādā vai tās teritorijās un īpašumos;

• iTunes K.K., kas atrodas Roppongi Hills, 6-10-1 Roppongi, Minato-ku, Tokyo 106-6140, Tokija, lietotājiem Japānā;

• Apple Pty Limited, kas atrodas 13.stāvā, Capital Centre, 255 Pitt Street, Sidneja NSW 2000, Austrālija, lietotājiem Austrālijā, Jaunzēlandē, ieskaitot salu īpašumus, teritorijas un saistītās jurisdikcijas; un

• iTunes Sarl, kas atrodas 31-33, rue Sainte Zithe, L-2763, Luksemburga, visiem pārējiem lietotājiem.

PRASĪBAS ATTIECĪBĀ UZ PAKALPOJUMA IZMANTOŠANU

Pakalpojums ir pieejams tikai fiziskām personām, kuru vecums ir 13 vai vairāk gadu, ja vien neesat jaunāks par 13 gadiem un Apple ID Jums tika nodrošināts pēc sertificētas mācību iestādes lūguma. Ja Jums ir 13 vai vairāk gadu, bet mazāk nekā pilngadības vecums Jūsu dzīvesvietas valstī, Jūs ir jāizskata šis Līgums kopā ar savu vecāku vai aizbildni, lai pārliecinātos, ka Jūs un Jūsu vecāks vai aizbildnis to izprotat. Vecākiem un aizbildņiem vajadzētu arī atgādināt visiem nepilngadīgajiem, ka sarunas ar svešiniekiem Internetā var būt bīstamas, un veikt piesardzības pasākumus, lai aizsargātu bērnus, tai skaitā kontrolējot, kā viņi izmanto Pakalpojumu.

Lai izmantotu Pakalpojumu, Jūs nevarat būt persona, kurai aizliegts saņemt Pakalpojumu saskaņā ar Amerikas Savienoto Valstu vai jebkuras cietas piemērojamās jurisdikcijas likumdošanu, tai skaitā valsts, kurā Jūs dzīvojat vai no kuras Jūs izmantojat Pakalpojumu. Akceptējot šo Līgumu, Jūs apliecināt, ka saprotat un piekrītat iepriekšminētajam.

Pakalpojuma izmantošanai nepieciešamas savietojamas ierīces, interneta pieslēgums un noteikta programmatūra (var tikt piemērotas maksas); tam var būt nepieciešami periodiski atjauninājumi; un to var ietekmēt šo faktoru iedarbība. Apple patur tiesības ierobežot Kontu skaitu, kurus var radīt no ierīces, un ar Kontu saistīto ierīču skaitu. Lietošanai ļoti ieteicams ātrgaitas interneta pieslēgums. Nepieciešamās programmatūras jaunākā versija ir ieteicama piekļuvei Pakalpojumam un var būt nepieciešama noteiktiem darījumiem vai iespējām. Jūs piekrītat, ka Jūs pienākums ir ievērot šīs prasības, kuras var laiku pa laikam mainīties.

Ar atrašanās vietas saistītu Pakalpojumu izmantošana

Apple un tā partneri un licences devēji ar Pakalpojuma starpniecību var piedāvāt noteiktas iespējas vai pakalpojumus (piemēram, Find My iPhone, Find My Friends), kuri pamatojas uz informāciju par ierīces atrašanās vietu, izmantojot GPS ( ja ir pieejams) līdz ar bezvadu interneta Wi-Fi piekļuves vietām un mobilo sakaru torņiem, ar pūļa pakalpojumu starpniecību. Lai nodrošinātu šādas iespējas vai pakalpojumus tur, kur tas ir pieejams, Apple un tā partneriem un licences devējiem ir jāievāc, jāizmanto, jāpārraida, jāapstrādā un jāuzglabā Jūsu atrašanās vietas dati, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar Jūsu ierīces ģeogrāfisko atrašanās vietu un informāciju, kas saistīta ar Jūsu iCloud kontu („Konts”) un jebkuru saistībā ar to reģistrētu ierīci, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar Jūsu Apple identifikatoru, ierīces identifikatoru un nosaukumu, un ierīces veidu. Jūs ar šo atzīstat un piekrītat, ka Apple un tā partneri un licences devēji ievāc, izmanto, pārraida, apstrādā, uzglabā šādus atrašanās vietas un konta datus, lai sniegtu un uzlabotu šīs iespējas vai pakalpojumus.

Jūs varat jebkurā laikā atsaukt šo piekrišanu, neizmantojot ar atrašanās vietu saistītos pakalpojumus un izslēdzot Find My iPhone, Find My Friends vai Lokācijas pakalpojumu iestatījumus (ja piemērojami) Jūsu ierīcē vai datorā. Izmantojot trešo personu pakalpojumus, kuros izmantoti vai nodrošināti dati par atrašanās vietu kā daļa no Pakalpojuma, Jums ir jāievēro un jāizskata šīs trešās personas noteikumu un privātuma regulējums attiecībā uz atrašanās vietas datu izmantošanu šādos trešo personu pakalpojumos. Jebkuri Pakalpojuma ietvaros sniegtie atrašanās vietas dati nav domāti, lai uz tiem paļautos situācijās, kad nepieciešama precīza informācija par atrašanās vietu, vai arī ja kļūdaini, neprecīzi vai nepilnīgi atrašanās dati ar laika nobīdi var izraisīt nāvi, traumu, kaitējumu mantai vai videi. Sniedzot Pakalpojumu, Apple pielieto saprātīgas prasmes un pienācīgu rūpību, taču ne Apple, ne tā satura nodrošinātāji nedod garantijas attiecībā uz atrašanās vietu un jebkuru Pakalpojuma ietvaros sniegto datu pieejamību, precizitāti, pilnīgumu, ticamību vai savlaicīgumu.

Find My iPhone

Iespējas Find My iPhone (atrodiet manu iPhone) un Find My Mac (atrodiet manu Mac datoru) domātas vienīgi Jūsu personīgai lietošanai. Iespējojot Jūsu iOS ierīcē vai Mac datorā, šīs iespējas var tikt izmantotas, lai palīdzētu atrast, atskaņotu skaņu vai attālināti dzēstu Jūsu pašu iOS ierīci vai Mac datoru, attālināti iespējotu Pazušanas Režīmu (Lost Mode) Jūsu iOS ierīcē. Ja domājat, ka esat pazaudējis savu iOS ierīci, Jums tūlīt jāiespējo Pazušanas Režīms (Lost Mode), lai novērstu iespēju, ka kāds varētu izmantot vai pārdot Jūsu iOS ierīci vai piekļūt Jūsu datiem. Par savas iOS ierīces aizsardzību ar paroli esat atbildīgs Jūs, iespējojot Pazušanas Režīmu (Lost Mode) pazaudētā iOS ierīcē un atbildot uz visiem paziņojumiem un ziņojumiem par Jūsu iOS ierīci. Pretējā gadījumā dati var tikt zaudēti vai arī tiem var piekļūt trešās personas, pazaudētu vai nozagtu iOS ierīci nevarēs atrast vai atkopt, vai novērst pazaudētas vai nozagtas iOS ierīces pārdošanu vai izmantošanu. Apple neatbild par Jūsu nespēju aizsargāt savu iOS ierīci ar paroli, iespējot Pazušanas Režīmu (Lost Mode) un/vai saņemt paziņojumus un ziņojumus vai atbildēt uz tiem, vai par iOS ierīces atgriešanu Jums, vai Jūsu iOS ierīces datu zaudēšanu.

Kad iespēja Find My iPhone (atrodiet manu iPhone) ir iespējota iOS ierīcēs, kurās darbojas iOS 7 vai jaunāka versija, Jūsu iOS ierīce automātiski tiks savienota ar Jūsu Apple ID un Jūsu Apple ID parole tiks prasīta pirms ikviens (ieskaitot Jūs) varēs izslēgt iespēju Find My iPhone (atrodiet manu iPhone), iOS ierīcē atteikties pakalpojumā iCloud, dzēst iOS ierīci, lai tajā atiestatītu rūpnīcas iestatījumus vai aktivizēt iOS ierīci pēc tās dzēšanas, pēc SIM kartes izņemšanas, vai pēc ierīces aparātprogrammatūras atjauninājumu vai programmatūras atkopšanas lietošanas. Apple un tā pilnvarotie pārstāvji neveic aparatūras vai programmatūras atbalsta pakalpojumus, tostarp pakalpojumus, ko ietver Aplle ierobežotā garantija, ja vien pirms pakalpojuma neesat atspējojis iespēju Find My iPhone (atrodiet manu iPhone).

iOS ierīcēm jābūt ieslēgtām un pievienotām pie interneta (ar datu tīkla, piemēram, 3G vai reģistrēta Wi-Fi tīkla, starpniecību), lai tās varētu atrast. Mac datoriem jābūt ieslēgtiem un ne snaudas stāvoklī, pieslēgtiem pie interneta, ar ieslēgtu Wi-Fi un reģistrētā Wi-Fi diapazonā, lai tos varētu atrast. Ja Jūsu pazudušajā iOS ierīcē ir iespējots Pazušanas Režīms (Lost Mode), tā var izsekot savas pēdējās atrašanās vietas, kur tā tika uzlādēta un pieslēgta Internetam, un parādīt Jums šo atrašanās vietu vēsturi pēdējo 24 stundu laikā, kad Jūs atrodat iOS ierīci, izmantojot Find My iPhone. Ja Jūsu iOS ierīce vai Mac dators ir ticis attālināti dzēsts, Jūs nevarat atrast, atskaņot skaņu vai atsaukt attālināto dzēšanu šai iOS ierīcei vai Mac datoram vai iespējot Pazušanas Režīmu (Lost Mode) šai iOS ierīcei. Atrašanas pieprasījumi ietekmēs Jūsu akumulatora darbības ilgumu atrastajai iOS ierīcei vai Mac datoram. Ja Jūs uzskatāt, ka Jūsu iOS ierīce vai Mac dators ir nozagti, Jums vajadzētu lūgt palīdzību Jūsu vietējām tiesībsargājošām iestādēm un izmantot Find My iPhone iespējas, piemēram, Pazušanas Režīmu (Lost Mode) Jūsu iOS ierīcē vai atslēdzot, vai dzēšot Jūsu iOS ierīci vai Mac datoru, lai aizsargātu Jūsu datus. Tiklīdz Jūs esat pieprasījis savas iOS ierīces vai Mac datora atrašanu, un iOS ierīce vai Mac dators ir atrasti kartē, Jūs varat apskatīt pēdējo Jūsu iOS ierīces vai Mac datora atrašanās vietu līdz pat 24 stundu laikā pēc Jūsu sākotnējā pieprasījuma. Apple tad dzēš šo informāciju 24 stundu laikā pēc Jūsu sākotnējā pieprasījuma. ŠĪS IESPĒJAS AR ATRAŠANĀS VIETU SAISTĪTIE PAKALPOUMI NAV DOMĀTI VAI PIEMĒROTI, LAI TOS IZMANTOTU KĀ LOKĀCIJAS SISTĒMU ĀRKĀRTAS SITUĀCIJĀS.

Find My Friends

Lietojumprogrammatūra Find My Friends (atrodiet manus draugus), kura pieejama lejupielādei no App Store (nepieciešama savietojama aparatūra un programmatūra), ļauj Jums atklāt savu atrašanās vietu ierobežotam skaitam citu lietotāju ar Jūsu ierīces starpniecību pēc tam, kad saņemts šo lietotāju pieprasījums. Jūs varat arī apskatīt ierobežota skaita citu lietotāju, kuri ir akceptējuši Jūsu pieprasījumu, atrašanās vietu, izmantojot viņu ierīces. Jūs varat uzstādīt savu ierīci, lai automātiski informētu citus lietotājus, kad Jūs atstājat vai ierodaties kādā vietā un, pēc tam kad esat nodibinājis draudzīgas attiecības, uzstādīt savu ierīci, lai tā informētu Jūs, kad šie lietotāji atstāj vai ierodas kādā vietā. Jūs varat arī izvēlēties īslaicīgi atklāt savu atrašanās vietu ierobežotam skaitam grupu, kuras esat izveidojis Jūs vai cits lietotājs, un redzēt visu šo grupu biedru atrašanās vietu. Jūs varat īslaicīgi noslēpt Jūsu ierīces atrašanās vietu no visiem citiem lietotājiem. Jūs varat atcelt akceptu citam lietotājam redzēt Jūsu atrašanās vietu. Jūs varat izslēgt iespēju, izrakstoties no vai atinstalējot Find My Friends lietojumprogrammu no Jūsu ierīces. Jūs varat arī izmantot ierobežojumus iOS iestatījumos, lai aizliegtu neatļautas izmaiņas Jūsu izraudzītajos iestatījumos, tai skaitā sekošanas pieprasījumu akceptu vai atrašanās vietas slēpšanu. Atrašanas pieprasījumi ietekmēs atrastās ierīces akumulatora darbības laiku. ŠĪS IESPĒJAS AR ATRAŠANĀS VIETU SAISTĪTIE PAKALPOUMI NAV DOMĀTI VAI PIEMĒROTI, LAI TOS IZMANTOTU KĀ LOKĀCIJAS SISTĒMU ĀRKĀRTAS SITUĀCIJĀS.

Dublējums

iOS ierīcēm ir pieejams automātiskais dublējums, kurš notiek periodiski, kad ierīcei ir bloķēts ekrāns, tā ir savienota ar strāvas avotu un pieslēgta internetam ar bezvadu tīkla Wi-Fi starpniecību. iCloud uzglabās pēdējos trīs Jūsu dublējumus, tomēr, ja ierīce nav dublēta iCloud simt astoņdesmit (180) dienu laikā, Apple patur tiesības dzēst ar šo ierīci saistītos dublējumus. Dublējumi aprobežojas ar ierīces iestatījumiem, ierīces raksturlielumiem, fotogrāfijām un video, īsziņām (iMessage, SMS un MMS), zvanu signāliem, lietojumprogrammu datiem, lokācijas iestatījumiem (piemēram, ar atrašanās vietu saistīti atgādinājumi, kurus esat uzstādījis) un ekrāna un lietojumprogrammu organizēšanu Home. No iTunes Store, App Store vai iBookstore pirkts Saturs netiek dublēts, bet var būt atļauts lejupielādēt to no šīm ierīcēm, ievērojot prasības attiecībā uz kontu, pieejamību un piemērojamos noteikumus un nosacījumus. Datu nesēji , kas sinhronizēti no datora netiek dublēti. Jūsu iCloud e-pasti, kontakti, kalendāri, grāmatzīmes un dokumenti tiek glabāti un ir pieejami no iCloud. Sniedzot Pakalpojumu, Apple pielietos saprātīgas prasmes un pienācīgu rūpību, bet, CIKTĀL TO PIEĻAUJ PIEMĒROJAMĀ LIKUMDOŠANA, APPLE NEGARANTĒ UN NEUZŅEMAS ATBILDĪBU, KA JEBKĀDS JŪSU SAGLABĀTS VAI AR PAKALPOJUMA STARPNIECĪBU JUMS PIEEJAMS SATURS NETIKS NEJAUŠI BOJĀTS, IZMAINĪTS, PAZAUDĒTS VAI DZĒSTS SASKAŅĀ AR ŠO LĪGUMU, UN APPLE NAV ATBILDĪGS PAR ŠĀDA BOJĀJUMA, IZMAIŅU, ZAUDĒJUMA VAI DZĒŠANAS GADĪJUMU. Jūs pienākums ir nodrošināt atbilstošas alternatīvas Jūsu informācijas un datu dublējumkopijas.

Iespējojot iCloud Dublējumu, Jūsu ierīce netiks automātiski dublēta iTunes sinhronizācijas laikā, bet Jūs varat izvēlēties manuāli uzsākt iTunes dublējumu.

My Photo Stream

Kad uz Jūsu ierīces vai datora ir iespējota My Photo Stream, jaunas ar Jūsu ierīci uzņemtas vai uz Jūsu datoru pārsūtītas fotogrāfijas tiks augšupielādētas iCloud un tad automātiski lejupielādētas uz citām Jūsu ierīcēm vai datoriem, kuros arī iespējots My Photo Stream. Ierīcē lejupielādētās fotogrāfijas parādīsies My Photo Stream skatījumā vai mapē. Fotogrāfiju izšķirtspēja var atšķirties atkarībā no ierīces, kurā tās lejupielādētas. Bezvadu interneta Wi-Fi pieslēgums nepieciešams My Photo Stream izmantošanai ierīcēs. Apple patur tiesības noteikt ierobežojumus fotogrāfiju skaitam un/vai izmēram, kuras var augšupielādēt jebkurā konkrētā laikā, nolūkā ierobežot netīšu vai pārmērīgu Pakalpojuma lietošanu.

Fotogrāfiju Straumējumā augšupielādētās fotogrāfijas lietošanai My Photo Stream tiek automātiski dzēstas atkārībā no attiecīgajiem laika un skaita ierobežojumiem. Ierīcēs uzglabā ierobežotu skaitu jaunāko My Photo Stream albumā vai skatījumā esošo fotogrāfiju; vecākās fotogrāfijas, kuras pārsniedz tobrīd spēkā esošo ierobežojumu, tiks automātiski dzēstas, lejupielādējot jaunas fotogrāfiju straumējuma fotogrāfijas.

iCloud Photo Sharing

Kad iespēja iCloud Photo Sharing (iCloud fotogrāfiju kopīgošana) ir iespējota, varat kopīgot atlasītās fotogrāfijas un saderīgos videoklipus ar citiem, izmantojot saderīgas sistēmas, vai publiskot Internetā, izveidojot kopīgoto fotogrāfiju straumējumu. Lietotāji, ar kuriem Jūs kopīgojat, var komentēt fotogrāfijas vai kopīgot savas fotogrāfijas un videoklipus un šie komentāri, fotogrāfijas un videoklipi tiks kopīgoti ar citiem lietotājiem, ar kuriem esat kopīgojis fotogrāfiju straumējumu. Fotogrāfiju straumējuma īpašnieks var dzēst jebkurus straumējuma komentārus, fotogrāfijas vai videoklipus; taču dalībnieks var dzēst tikai tās fotogrāfijas un videoklipus, ar kuriem pats ir dalījies, vai šo fotogrāfiju vai videoklipu komentārus, kamēr īpašnieks kopīgo fotogrāfiju straumējumu ar dalībnieku.

Jubkura kopīgotā fotogrāfiju straumējuma izmērs ir atkarīgs no fotgrāfiju, videoklipu vai saņēmēju skaita un/vai izmēra ierobežojumiem. Lejupielādētās fotogrāfijas var saglabāt manuāli. Kopīgotajiem fotogrāfiju straumējumiem tiks izmantots mobilais pieslēgums, ja Wi-Fi nav pieejams.

Izmaiņas Pakalpojumā

Apple patur tiesības modificēt vai pārtraukt Pakalpojumu (vai jebkuru tā daļu) uz laiku vai neatgriezeniski. Apple var izvietot mūsu tīmekļa vietnē un/vai nosūtīt e-pasta vēstuli uz Jūsu Kontam piesaistīto galveno adresi, lai informētu par jebkādām būtiskām izmaiņām Pakalpojumā. Jūsu pienākums ir pārbaudīt savu iCloud e-pasta adresi un/vai galveno e-pasta adresi, kura reģistrēta Apple, vai tur nav šādi paziņojumi. Jūs piekrītat, ka Apple nav atbildīgs Jums vai jebkurai trešajai personai par jebkādām Pakalpojuma modifikācijām vai pārtraukšanu. Ja Jūs esat samaksājis par Pakalpojuma izmantošanu, bet mēs to pārtraucam vai būtiski pasliktinām tā funkcionalitāti, mēs proporcionāli atmaksāsim jebkādu šādu avansa maksājumu.

Lietošanas ierobežojumi

Jūs piekrītat izmantot Pakalpojumu vienīgi šajā Līgumā un jebkurā piemērojamā likumdošanā, noteikumos vai vispārpieņemtās prakses ietvaros attiecīgajā jurisdikcijā atļautajiem nolūkiem. Jūsu Kontam tiek piešķirta atmiņas ietilpība 5GB apmērā, kā aprakstīts sadaļā par iCloud iespēju. Tiek piedāvāts nopirkt papildu atmiņu, kā aprakstīts tālāk. Jebkuru piemērojamo vai saprātīgo ierobežojumu attiecībā uz joslas platumu vai atmiņas ietilpību (piemēram, rezerves vai e-pasta konta vietu) pārkāpumi ir aizliegti un var liegt Jums dublēt uz iCloud, pievienojot dokumentus vai saņemot jaunu e-pasta vēstuli, kura nosūtīta uz Jūsu iCloud e-pasta adresi. Ja Pakalpojuma izmantošana no Jūsu puses vai cita Jūsu darbība apzināti vai neapzināti apdraud Apple iespēju sniegt Pakalpojumu vai citas sistēmas, Apple ir tiesīgs veikt visas saprātīgās darbības, lai aizsargātu Pakalpojumu un Apple sistēmas, kas var ietvert Jūsu piekļuves Pakalpojumam apturēšanu. Atkārtota ierobežojumu pārkāpuma gadījumā Jūsu Konts var tikt slēgts.

Pakalpojuma pieejamība

Pakalpojums vai jebkura tā iespēja vai daļa var nebūt pieejams visās valodās vai visās valstīs, un Apple negarantē, ka Pakalpojums vai jebkura tā iespēja vai daļa ir atbilstoši vai pieejami lietošanai jebkurā konkrētā atrašanās vietā. Ciktāl Jūs izvēlaties piekļūt un izmantot Pakalpojumu, Jūs to darāt pēc savas iniciatīvas un esat atbildīgs par jebkādas piemērojamās likumdošanas ievērošanu, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar jebkādiem piemērojamajiem vietējiem likumiem.

Publiskās Beta Versijas (nepabeigti atjauninājumi)

Laiku pa laikam Apple var izvēlēties piedāvāt jaunas un/vai atjauninātas Pakalpojuma iespējas („Beta Versijas Iespējas”) Publiskās Beta Versiju Programmas („Programma”) ietvaros nolūkā nodrošināt Apple atgriezenisko saiti par Beta Versijas Iespēju kvalitāti un izmantojamību. Jūs saprotat un piekrītat, ka Jūsu līdzdalība Programmā ir brīvprātīga un nerada juridiskas partnerības, starpniecības vai darba tiesiskās attiecības starp Jums un Apple un, ka Apple nav pienākuma nodrošināt Jums nekādas Beta Versijas Iespējas. Apple var nodrošināt Programmas dalībnieku pieeju šādām Beta Versijas Iespējām, reģistrējoties tiešsaistē vai iesaistoties ar Pakalpojuma starpniecību. Jūs saprotat un piekrītat, ka Apple var apkopot un izmantot noteiktu informāciju no Jūsu Konta, ierīcēm un palīgiekārtām, lai iesaistītu Jūs Programmā un/vai noteiktu Jūsu piemērotību šādai dalībai. Jūs saprotat, ka tiklīdz Jūs esat iesaistījies Programmā, Jums var nebūt iespējas atgriezties pie šīs Beta Versijas Iespējas agrīnākas, ar Betu nesaistītas versijas. Gadījumā, ja šādas izmaiņas ir iespējamas, Jums var nebūt iespējas pārsūtīt datus, kuri radīti, izmantojot Beta Versijas Iespēju, atpakaļ uz agrīnāko, ar Betu nesaistīto versiju. Beta Versijas Iespēju lietošanai no Jūsu puses un Jūsu dalībai Programmā ir piemērojams šis Līgums un jebkādi papildu licences noteikumi, kuri var būt atsevišķi pievienoti Beta Versijas Iespējām. Beta Versijas Iespējas tiek piedāvātas „TĀDAS, KĀDAS IR” un „CIKTĀL PIEEJAMAS” un var saturēt kļūdas vai neprecizitātes, kuras var izraisīt kļūmes, bojājumus vai datu un/vai informācijas zudumus no Jūsu ierīces un no palīgiekārtām (ieskaitot, bet neaprobežojoties ar serveriem un datoriem), kuras ir pieslēgtas šai ierīcei. Apple ļoti iesaka Jums dublēt visus datus un informāciju Jūsu ierīcē un jebkādās palīgiekārtās pirms piedalīšanās jebkurā Programmā. Jūs skaidri atzīstat un piekrītat, ka uzņematies visu risku saistībā ar Beta Versijas Iespēju lietošanu. JŪS UZŅEMATIES VISUS RISKUS UN IZMAKSAS, KURAS SAISTĪTAS AR JŪSU LĪDZDALĪBU JEBKURĀ PROGRAMMĀ, IESKAITOT, BET NEAPROBEŽOJOTIES AR JEBKĀDU INTERNETA PIESLĒGUMA MAKSU, DUBLĒŠANAS IZDEVUMIEM, JŪSU IERĪCES UN PALĪGIEKĀRTU LIETOŠANAS REZULTĀTĀ RADUŠĀS IZMAKSAS UN JEBKĀDU ZAUDĒJUMU ATLĪDZĪBU PAR JEBKURU IEKĀRTU, PROGRAMMATŪRU, INFORMĀCIJU VAI DATIEM. Apple var nodrošināt vai nenodrošināt Jums tehnisku un/vai citu atbalstu Beta Versijas Iespējām. Ja atbalsts tiek nodrošināts, tas būs papildus Jūsu parastajam Pakalpojuma atbalstam un pieejams vienīgi ar Programmas starpniecību. Jūs piekrītat ievērot jebkādus atbalsta noteikumus un regulējumu, ar kuriem Apple iepazīstina Jūs, lai varētu saņemt jebkādu šādu atbalstu. Apple patur tiesības modificēt Programmas noteikumus, nosacījumus vai regulējumu (tai skaitā pārtraukt Programmu) jebkurā laikā, iepriekš informējot par to, vai bez iepriekšēja brīdinājuma, un var atsaukt Jūsu dalību Programmā jebkurā laikā. Jūs atzīstat, ka Apple nav pienākuma nodrošināt Beta Versiju Iespēju komerciālo versiju un, ja šāda komerciālā versija ir pieejama, tajā var būt iespējas vai funkcijas, kuras atšķiras no Beta Versijas Iespējām. Programmas ietvaros Apple nodrošinās Jums iespēju iesniegt komentārus, ierosinājumus vai citādu atgriezenisko saikni saistībā ar Beta Versijas Iespēju lietošanu no Jūsu puses. Jūs piekrītat, ka, ja vien nav atsevišķas rakstiskas vienošanās par pretējo, Apple varēs brīvi jebkādiem mērķiem izmantot jebkādu Jūsu sniegto komentāru.

Ietilpības paplašinājumu abonēšana

Papildu atmiņa ir nopērkama uz abonēšanas pamata.

Maksas

Pakalpojuma apmaksai tiek pieņemtas kredītkartes un noteikti maksājumu konti (tur, kur tie ir pieejami), un tiks automātiski iekasēts, izmantojot ar Jūsu Apple identifikatoru saistīto norēķinu metodi (piemēram, norēķinu metodi, kuru Jūs izmantojat, iepērkoties iTunes veikalā, App Store vai iBookstore, ja tas ir pieejams). Apple var pieprasīt iepriekšēju apstiprinājumu summai līdz pat darījuma summas apmēram. Maksa par ietilpības paplašināšanu tiek iekasēta ik gadu, pirms Pakalpojuma sniegšanas. Rēķins tiek izrakstīts Jūsu darījuma brīdī vai drīz pēc tam. Jūs piekrītat, ka Jūs maksāsiet par jauninājumiem, kurus Jūs iegādājaties ar Pakalpojuma starpniecību, un ka Apple var iekasēt naudu no Jūs kredītkartes vai maksājumu konta par jebkādiem nopirktajiem jauninājumiem vai jebkādām papildu summām (tai skaitā jebkādiem nodokļiem no kavējuma naudām atbilstošos gadījumos), kuri var uzkrāties Jūsu Kontā vai saistībā ar to, un ka Apple var turpināt iekasēt no Jūsu kredītkartes vai maksājumu konta visas maksas vai maksājumus, kuri saistīti ar Jūs abonementu katru gadu, līdz Jūs izmaināt vai anulējat abonēšanu. Tas nozīmē, ka, ja vien Jūs nemainīsiet vai neanulēsiet savu abonementu pirms nākamā ikgadējā maksājumu datuma, mēs iekasēsim tobrīd spēkā esošās maksas maksājumu no Jūsu kredītkartes vai maksājumu konta šajā nākamajā maksājuma datumā.

Aptuveni trīsdesmit (30) dienas pirms Jūsu ikgadējā maksājuma datuma mēs paziņosim Jums e-pasta vēstulē uz Jūsu ar Apple segvārdu saistīto adresi, ka uz Jūsu Kontu tiks izrakstīts rēķins, un atgādināsim, ka no Jūsu kredītkartes vai maksājumu konta ikgadējā maksājuma datumā tiks atskaitītas norādītas maksas. Jūs varat izmainīt savu abonementu, palielinot vai samazinot savas atmiņas ietilpību Iestatījumu sadaļā iCloud Jūsu ierīcē vai Jūsu datora Mac vai iCloud Control Panel (Vadības pults) System Preferences (Sistēmas izvēļu) iCloud lodziņā. Par maksu palielinātā atmiņas ietilpību stājas spēkā nekavējoties; jūsu atmiņas samazinātā ietilpība stājas spēkā nākamajā ikgadējā maksājuma datumā. JŪS ESAT ATBILDĪGS PAR SAVLAICĪGU VISU MAKSĀJUMU SAMAKSU UN PAR DERĪGAS KREDĪTKARTES VAI MAKSĀJUMU KONTA REKVIZĪTU UZRĀDĪŠANU APPLE VISIEM MAKSU MAKSĀJUMIEM. Visas maksas tiks iekasētas no reģistrācijas laikā Jūsu norādītās kredītkartes vai maksājumu konta. Ja Apple nevar veiksmīgi iekasēt no Jūsu kredītkartes vai maksājumu konta pienākošās maksas, Apple patur tiesības anulēt vai ierobežot piekļuvi Jūsu saglabātajam Saturam, dzēst Jūsu saglabāto Saturu vai slēgt Jūsu Kontu. Ja Jūs vēlaties norādīt citu kredītkarti vai maksājumu kontu, vai ja ir mainījies Jūsu kredītkartes vai maksājumu konta statuss, Jums ir jāizmaina sava informācija tiešsaistē iCloud sadaļā Konta informācija; šā iemesla dēļ Jūsu piekļuva Pakalpojumiem var tikt uz laiku pārtraukta, kamēr Apple pārbauda Jūsu jauno maksājumu informāciju.

Jūsu kopējā cenā tiks iekļauta cena par jauninājumu, plus jebkādas piemērojamās kredītkartes maksas un jebkāds nodoklis saistībā ar pārdošanu, izmantošanu, precēm un pakalpojumiem, pievienotās vērtības nodoklis (PVN) vai cits līdzīgs nodoklis, pamatojoties uz piemērojamo likumdošanu un balstoties uz Jūsu jauninājuma pirkuma brīdī spēkā esošo nodokļu likmi. Mēs iekasēsim nodokli, kad tas ir nepieciešams saskaņā ar Pakalpojumiem piemērojamo nodokļu likumdošanu.

Konta informācija un pārbaudes norēķinu ietvaros

Jūs varat ielūkoties savā Konta pārvaldīšanas lapā Jūsu ierīcē, lai iegūtu sīkākas ziņas par Jūsu Konta informāciju, tai skaitā maksājumu metodēm un norēķinu valūtu. Apple nosūtīs elektronisku rēķinu uz e-pasta adresi, kura saistīta ar Jūsu Apple identifikatoru, ikreiz, kad jebkādas maksas par Pakalpojumu tiks iekasētas no Jūsu Konta. Ja Jūs uzskatāt, ka maksa par Pakalpojumu ieturēta no Jums kļūdaini, lūdzam mēģināt paziņot mums 45 dienu laikā pēc maksājuma datuma, sazinoties ar iCloud Atbalsta dienestu www.apple.com/support/icloud.

Anulēšana un naudas atmaksa

Visas maksas un maksājumi, kurus Jūs maksājat saistībā ar Pakalpojumu nav atmaksājami, izņemot likumdošanā vai citādi šajā Līgumā noteikto. Jūs varat sazināties ar Apple, lai saņemtu pilnu atmaksu 15 dienu laikā pēc sākotnējā jauninājuma pirkuma vai 45 dienu laikā pēc turpmāka ikgadējā maksājuma. Lai pieprasītu atmaksu atbilstoši šajā Līgumā noteiktajam, ieskatieties www.apple.com/support/icloud, lai iegūtu sīkāku informāciju. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzam sazināties ar iCloud Atbalsta dienestu.

Jūs varat anulēt savu abonementu, samazinot savu atmiņas ietilpību līdz bezmaksas 5GB plānam saskaņā ar Atmiņas ietilpības plānu Jūsu ierīcē esošajā Jūsu iCloud Konta informācijā, no Jūs iCloud Konta skatījuma Sistēmas izvēles iespējā Jūsu Mac datorā, vai no Jūsu iCloud Konta skatījuma iCloud Windows kontroles panelī uz Jūsu personāla datora. Jūsu apmaksātais abonements tiks anulēts Jūsu nākamajā ikgadējā maksājuma datumā. Daļējas atmaksas ir pieejamas gadījumos, kad to nosaka likumdošana.

Cenas izmaiņa

Apple var laiku pa laikam, paziņojot par to atbilstoši piemērojamai likumdošanai, pārskatīt maksu par atmiņas vai jebkuras tās daļas ietilpības paplašinājumu vai noteikt jaunas maksas vai maksājumus. Cenas izmaiņas vai jaunu maksājumu noteikšana, kas tiek īstenotas Jūsu apmaksātā abonēšanas gada laikā, attieksies uz nākamajiem apmaksātajiem abonēšanas gadiem un visiem jaunajiem abonentiem pēc izmaiņu stāšanās spēkā. Ja Jūs nepiekrītat jebkādām šādām cenas izmaiņām, tad Jums ir jāanulē un jāpārtrauc izmantot Jūsu paplašinātā atmiņa.

Jums izmantojot Pakalpojumu

Jūsu Konts

Kā reģistrēts Pakalpojuma lietotājs Jūs varat izvedot Kontu. Neatklājiet savu Konta informāciju nevienam citam. Jūs vienīgais esat atbildīgs par Jūsu Konta konfidencialitātes un drošības nodrošināšanu un par visām darbībām, kas notiek Jūsu Kontā vai ar tā starpniecību, un Jūs piekrītat nekavējoties informēt Apple par jebkādiem drošības pārkāpumiem Jūsu Kontā. Tāpat Jūs atzīstat un piekrītat, ka Pakalpojums ir izstrādāts un domāts personīgai lietošanai individuāli, un Jums nevajadzētu atklāt informāciju par Jūsu Kontu un/vai paroli jebkurai citai personai. Ar nosacījumu, ka esam pielietojuši saprātīgas prasmes un pienācīgu rūpību, Apple nav atbildīgs par jebkādiem zaudējumiem, kas radušies Jūsu Konta neatļautas lietošanas rezultātā, ja Jūs neesat ievērojis šos noteikumus.

Lai izmantotu Pakalpojumu, Jums ir jāievada Jūsu Apple segvārds un parole, lai apstiprinātu Jūsu Konta autentiskumu. Jūs piekrītat sniegt precīzu un pilnīgu informāciju, Jums reģistrējoties un lietojot Pakalpojumu („Pakalpojuma Reģistrācijas Dati”), un Jūs piekrītat atjaunināt savus Pakalpojuma Reģistrācijas Datus, lai tie pastāvīgi būtu precīzi un pilnīgi. Ja Jūs nesniedzat precīzus, spēkā esošus un pilnīgus Pakalpojuma reģistrācijas datus, Jūsu Konts var tikt apturēts un/vai slēgts. Jūs piekrītat, ka Apple var uzlabāt un izmantot Jūsu sniegtos Pakalpojuma Reģistrācijas Datus, lai uzturētu Jūsu Kontu un iekasētu ar Jūsu Kontu saistītās maksas.

Papildu pienākumi jeb lietošanas noteikumi

Īpašām Apple un/vai tā licences devēju sniegtā Pakalpojuma sastāvdaļām vai iespējām, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar iespēju lejupielādēt iepriekšējos pirkumus un iTunes Match (piemērojama papildu samaksa), nepieciešama atsevišķa programmatūra vai citi licences līgumi vai lietošanas noteikumi. Jums ir jāizlasa, jāakceptē un jāpiekrīt uzņemties saistības saskaņā ar jebkādu šādu atsevišķu līgumu kā priekšnosacījumu jebkādu šādu konkrētu Pakalpojuma sastāvdaļu vai iespēju izmantošanai.

Aizliegums nodot

Nekas šajā Līgumā nav tulkojams kā jebkuras līdzdalības, īpašumtiesību vai licences nodošana Jums attiecībā uz Apple segvārdu, e-pasta adresi, domēna nosaukumu, iChat segvārdu vai līdzīgu resursu, kuru Jūs izmantojat saistībā ar Pakalpojumu.

Nekādas pēctecības tiesības

Jūs piekrītat, ka Jūsu Konts nav nododams un ka jebkuras tiesības uz Jūsu Apple segvārdu vai Saturu Jūsu Kontā izbeidzas līdz ar Jūsu nāvi. Saņemot miršanas apliecības kopiju, Jūsu Konts var tikt slēgts un viss Jūsu Konta Saturs – dzēsts. Sazinieties ar iCloud Atbalsta dienestu www.apple.com/support/icloud, lai saņemtu turpmāku palīdzību.

Pakalpojuma tālākpārdošanas aizliegums

Jūs piekrītat, ka Jūs nepavairosiet, nekopēsiet, neradīsiet dublikātus, nepārdosiet, netālākpārdosiet, neiznomāsiet vai neiemainīsiet Pakalpojumu (vai jebkuru tā daļu) jebkādiem nolūkiem.

Apple Privātuma Regulējums

Jūs saprotat, ka, izmantojot Pakalpojumu, Jūs piekrītat un atļaujat ievākt un izmantot noteiktu informāciju par Jums un Jūsu Pakalpojuma lietošanu saskaņā ar Apple Privātuma Regulējumu. Jūs tāpat piekrītat un atļaujat Apple apkopot, izmantot, pārraidīt, apstrādāt un uzglabāt informāciju par Jūsu Kontu un jebkādām saistībā ar to reģistrētām ierīcēm vai datoriem, kuru reģistrēti saskaņā ar šo Līgumu, nolūkā nodrošināt Jums Pakalpojumu un jebkādas tajā ietvertās iespējas. Jums lietojot Pakalpojumu, Apple ievāktā informācija var tikt iekļauta arī tehniskajā, statistiskajā un diagnostikas informācijā par Jūsu lietošanu vai saistībā ar to, un Apple to var izmantot, lai nodrošinātu, uzlabotu un modernizētu Pakalpojumu. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, izlasiet visu mūsu privātuma regulējumu http://www.apple.com/privacy/. Jūs tāpat saprotat un piekrītat, ka šī informācija var tikt nodota uz Amerikas Savienotajām Valstīm un/vai citām valstīm, lai Apple, tā saistītās personas un/vai viņu pakalpojumu sniedzēji uzglabātu, apstrādātu un izmantotu šo informāciju. Lūdzam ņemt vērā, ka personas datus saistībā ar fiziskajām personām, kuras dzīvo Eiropas ekonomiskās zonas (EEZ) dalībvalstīs, pārzina Apple Distribution International Korkā, Īrijā.

Saturs un Jūsu uzvedība

Saturs

„Saturs” nozīmē jebkuru informāciju, kuru var radīt vai uziet, izmantojot Pakalpojumu, piemēram, datu datnes, ierīces raksturlielumi, rakstiski teksti, programmatūra, mūzika, grafika, fotogrāfijas, attēli, skaņas, video, īsziņas un jekuri citi līdzīgi materiāli. Jūs saprotat, ka par visu Saturu vienalga, vai tas ir izlikts publiskai apskatei vai privāti pārraidīts saistībā ar Pakalpojumu, atbild vienīgi tā persona, kura ir šāda Satura autors. Tas nozīmē, ka Jūs, un nevis Apple, esat pilnībā atbildīgs par jebkādu Saturu, kuru Jūs augšupielādējat, lejupielādējat, publiskojat, nosūtāt pa e-pastu, pārraidāt, uzglabājat vai citādi atklājat, Jums izmantojot Pakalpojumu. Jūs saprotat, ka, izmantojot Pakalpojumu, Jūs varat saskarties ar Saturu, kas Jums var šķist aizskarošs, nepiedienīgs vai nepieņemams, un ka Jūsu dēļ citiem var būt saskare ar Saturu, kuru viņi var uzskatīt par nepieņemamu. Apple nekontrolē ar Pakalpojuma starpniecību publiskoto Saturu, un negarantē šāda Satura precizitāti, viengabalainību vai kvalitāti. Jūs saprotat un piekrītat, ka vienīgi Jūs pats uzņematies risku par Pakalpojuma un jebkāda Satura izmantošanu no Jūsu puses.

Jūsu uzvedība

Jūs piekrītat, ka NEIZMANTOSIET Pakalpojumu, lai:

a. augšupielādētu, lejupielādētu, izvietotu, pa elektronisko pastu nosūtītu, pārraidītu, uzglabātu vai citādi nodrošinātu pieeju nelikumīgam, aizskarošam, draudošam, kaitīgam, mokošam, nomelnojošam, apmelojošam, aizvainojošam, vardarbīgam, nepieklājīgam, vulgāram, citas personas privātumu aizskarošam, naidīgam, rasiskam vai etniski aizskarošam vai citādi nosodāmam Saturam;

b. izsekotu, aizskartu, draudētu vai kaitētu citiem;

c. ja Jūs esat pieaudzis cilvēks, pieprasītu personīgu vai citu informāciju no nepilngadīgas personas (jebkuras personas, kura nav sasniegusi 18 gadu vecumu vai vietējā likumdošanā noteikto pilngadības vecumu), kurš nav personīgi jums pazīstams, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar turpmāk uzskaitīto: pilnu vārdu vai uzvārdu, mājas adresi, pasta indeksu, telefona numuru, fotogrāfiju, e-pasta adresi vai nepilngadīgā skolas, baznīcas, sporta komandas nosaukumus vai draugu vārdus;

d. izliktos par personu vai jebkādu subjektu, kas jūs neesat – Jūs nedrīkstat uzdoties par vai iepazīstināt ar sevi kā ar citu personu (tai skaitā, slavenību), subjektu, citu iCloud lietotāju, Apple darbinieku vai sabiedrisko vai valdības amatpersonu vai citādi maldinātu par savu saistību ar personu vai subjektu, (Apple patur tiesības atteikt vai bloķēt jebkādu Apple segvārdu vai e-pasta adresi, kas var tikt uzskatīts par personifikāciju vai savas personības slēpšanu vai citas personas vārda vai identitātes piesavināšanos);

e. iesaistītos jebkādā autortiesību pārkāpumā, intelektuālā īpašuma pārkāpumā (tai skaitā augšupielādēt jebkādu saturu, kuru augšupielādēt Jums nav tiesību) vai atklātu jebkādu komercnoslēpumu vai konfidenciālu informāciju, pārkāpjot konfidencialitātes pienākumu, darba tiesiskās attiecības vai vienošanos par neizpaušanu;

f. izvietotu, nosūtītu, pārraidītu vai citādi izplatītu jebkādus nevēlamus vai neatļautus e-pasta sūtījumus, reklāmu, pārdošanas veicināšanas materiālus, reklāmsūtījumus, mēstules vai ķēdes vēstules, iekaitot, bet neaprobežojoties ar komercreklāmas masveida sūtījumiem un informatīviem paziņojumiem;

g. viltotu jebkādu TCP-IP paketes galveni vai jebkādu galvenes informācijas daļu e-pastā vai intereškopas vēstījumā vai citādi galvenē ievietotā informācijā ar mērķi maldināt saņēmējus par jebkāda ar Pakalpojuma starpniecību nosūtīta Satura izcelsmi („krāpšanās”);

h. augšupielādētu, publiskotu, nosūtītu pa e-pastu, pārraidītu, uzglabātu vai citādi nodrošinātu piekļuvi jebkādiem materiāliem, kuri satur vīrusus vai jebkādus citus datoru kodus, datnes vai programmas, kuru mērķis ir kaitēt, iejaukties vai ierobežot Pakalpojuma (vai jebkuras tā daļas) vai jebkādas citas datoru programmatūras vai aparatūras normālu darbību;

i. iejaukties vai pārtraukt Pakalpojumu (tai skaitā, piekļuvi Pakalpojumam ar jebkādu automatizētu līdzekļu, piemēram, skriptu vai meklēšanas robotu starpniecību) vai jebkurus Pakalpojumam pieslēgtus serverus vai tīklus, jebkādus pamatnoteikumus, prasības vai regulējumus ar Pakalpojumu saistītiem tīkliem (ieskaitot neatļautu piekļuvi datiem vai datu plūsmai tīklos, to lietošanu vai kontroli);

j. plānot vai iesaistīties jebkādā nelikumīgā darbībā; un/vai

k. ievākt un uzglabāt personas datus par jebkādiem Pakalpojuma lietotājiem, lai izmantotu saistībā ar jebkādu no iepriekšminētajām aizliegtajām darbībām.

Satura dzēšana

Jūs atzīstat, ka Apple nav atbildīgs vai jebkādā veidā saucams pie atbildības par jebkādu citu personu nodrošināto Saturu, un tam nav pienākuma iepriekš pārbaudīt šādu Saturu. Taču Apple patur tiesības jebkurā laikā noteikt, vai Saturs ir piedienīgs un atbilstošs šim Līgumam, un var iepriekš pārbaudīt, pārvietot, noraidīt, modificēt un/vai dzēst Saturu jebkurā laikā, iepriekš neinformējot par to un vienīgi pēc saviem ieskatiem, ja tiek atklāts, ka šāds Saturs pārkāpj šo Līgumu vai ir citāda iemesla dēļ nepieņemams.

Jūsu Satura dublēšana

Jūs esat atbildīgs par jebkādu svarīgu dokumentu, attēlu vai cita Satura, kuru Jūs uzglabājat vai kuram Jūs piekļūstat ar Pakalpojuma starpniecību, dublēšanu uz Jūsu datora vai citās ierīcēs. Apple pielietos saprātīgas prasmes un pienācīgu rūpību, bet Apple negarantē un neuzņemas atbildību, ka jebkāds Saturs, kuru Jūs varat uzglabāt vai kuram varat piekļūt ar Pakalpojuma starpniecību, netiks nejauši sabojāts, izmainīts vai pazaudēts.

Piekļuve Jūsu Kontam un Saturam

Apple patur tiesības veikt darbības, kuras pēc Apple ieskatiem ir pamatoti nepieciešamas vai atbilstošas, lai īstenotu un/vai pārbaudītu jebkuras šā Līguma daļas ievērošanu. Jūs atzīstat un piekrītat, ka Apple var, neuzņemoties nekādu atbildību pret Jums, piekļūt, izmantot, saglabāt un/vai atklāt Jūsu Konta informāciju un Saturu tiesībsargājošām iestādēm, valsts amatpersonām un/vai trešajai personai, ja Apple uzskata par pamatoti nepieciešamu vai atbilstošu, ja tas ir noteikts ar likumu vai arī ja mēs labā ticībā uzskatām, ka šāda piekļuve, izmantošana, izpaušana vai saglabāšana ir pamatoti nepieciešama, lai: (a) izpildītu tiesas procesuālu darbību vai lūgumu; (b) īstenotu šo Līgumu, tai skaitā izmeklētu jebkādu iespējamu tā pārkāpumu; (c) atklātu, novērstu vai citādi atrisinātu drošības, krāpniecības vai tehniskas problēmas; vai (d) aizsargātu Apple, tā lietotāju, trešās personas vai sabiedrības tiesības, mantu vai drošību, atbilstoši likumā noteiktajam vai atļautajam.

Autortiesību apliecinājums – DMCA

Ja Jūs uzskatāt, ka jebkuru Saturu, uz kuru autortiesībām Jūs pretendējat, ir aizskāris jebkurš Pakalpojuma lietotājs, lūdzam sazināties ar Apple Autortiesību pārstāvi, kā aprakstīts Autortiesību regulējumā http://www.apple.com/legal/trademark/claimsofcopyright.html. Apple var vienīgi pēc saviem ieskatiem apturēt un/vai slēgt lietotāju Kontus, saistībā ar kuriem atklāti atkārtoti pārkāpumi.

Šā Līguma pārkāpumi

Ja, izmantojot Pakalpojumu, Jūs atklājat Saturu, kuru uzskatāt par nepiedienīgu vai citādi uzskatāt, ka tas pārkāpj šo Līgumu, Jūs varat ziņot par to, nosūtot e-pasta vēstuli uz abuse@iCloud.com.

Pakalpojuma ietvaros iesniegtais vai Jūsu nodrošinātais Saturs

Jūsu izsniegta licence

Izņemot materiālus, uz kuriem mēs izsniedzam licenci Jums, Apple nepretendē uz īpašumtiesībām attiecībā uz materiāliem un/vai Saturu, kuru Jūs esat iesniedzis vai piedāvājis Pakalpojuma ietvaros. Taču, iesniedzot vai publiskojot šādu Saturu tādās Pakalpojuma vietās, kuras ir pieejamas publiski vai citiem lietotājiem, kuriem Jūs atļaujat piekļūt šim Saturam, Jūs piešķirat Apple pasaules mēroga, bezatlīdzības, neekskluzīvu licenci izmantot, izplatīt, pavairot, modificēt, adaptēt, publicēt, tulkot, publiski atskaņot un publiski izrādīt šādu Saturu Pakalpojuma ietvaros nolūkā, kādā šis Saturs tika iesniegts vai publiskots, bez jebkādas atlīdzības vai saistībām pret Jums. Jūs piekrītat, ka vienīgi Jūs esat atbildīgs par jebkuru Jūsu iesniegtu vai publiskotu Saturu, ka tas neaizskar un nepārkāpj jebkuras citas personas tiesības un nepārkāpj nekādu likumdošanu, neveicina un nemudina uz pārkāpumu vai citādu nelikumīgu darbību, un citādi nav neķītrs, nepiedienīgs vai bezgaumīgs. Iesniedzot vai publiskojot šādu Saturu Pakalpojuma vietās, kuras ir pieejamas publiski vai citiem lietotājiem, Jūs apliecināt, ka Jūs esat šādu materiālu īpašnieks un/vai Jums ir visas nepieciešamās tiesības, licences un pilnvarojumi tos izplatīt.

Satura izmaiņas

Jūs saprotat, ka, lai nodrošinātu Pakalpojumu un ļautu Jums publiskot savu Saturu Pakalpojuma ietvaros, Apple var pārraidīt Jūsu Saturu dažādos publiskos tīklos, dažādos datu nesējos un modificēt vai izmainīt Jūsu Saturu, lai tas atbilstu savienojošo tīklu vai ierīču vai datoru tehniskajām prasībām. Jūs piekrītat, ka šajā Līgumā piešķirtā licence ļauj Apple veikt jebkāda šādas darbības.

Informācija par preču zīmēm

Saistībā ar Pakalpojumu izmantotais Apple, Apple logotips, iCloud, iCloud logotips un citas Apple preču zīmes, pakalpojumu zīmes, grafika un logotipi ir ASV un/vai citās valstīs esošā Apple Inc. preču zīmes vai reģistrētās preču zīmes. Apple preču zīmju saraksts atrodams šeit http://www.apple.com/legal/trademark/appletmlist.html. Citas saistībā ar Pakalpojumu izmantotās preču zīmes, pakalpojumu zīmes, grafika un logotipi var būt savu attiecīgo īpašnieku preču zīmes. Jums netiek piešķirtas nekādas tiesības vai licence attiecībā uz jebkuru no iepriekš minētajām preču zīmēm, un Jūs tāpat piekrītat, ka Jūs nedzēsīsiet, neaizsegsiet vai neizmainīsiet paziņojumus par īpašumtiesībām (ieskaitot paziņojumus par preču zīmēm un autortiesībām), kuri var būt pievienoti vai ietverti Pakalpojumā.

Programmatūra

Apple īpašumtiesības

Jūs atzīstat un piekrītat, ka Apple un/vai tā licences devējiem pieder visas juridiskās tiesības, īpašumtiesības un labums saistībā ar Pakalpojumu, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar grafiku, lietotāja saskarni, skriptiem un jebkuru programmatūru, kas Jums nodrošināta kā daļa no un/vai saistībā ar Pakalpojumu („Programmatūra”), ieskaitot jebkādas un visas intelektuālā īpašuma tiesības, kas pastāv attiecībā uz to, reģistrētās vai nereģistrētās un jebkurā vietā pasaulē, kur tās var pastāvēt. Jūs tāpat piekrītat, ka Pakalpojums (ieskaitot Programmatūru vai jebkuru citu tā daļu) satur aizsargājamu un konfidenciālu informāciju, kuru aizsargā piemērojamie intelektuālā īpašuma un citi normatīvie akti, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar autortiesību regulējumu. Jūs piekrītat, ka Jūs neizmantosiet ar īpašumtiesībām aizsargāto informāciju vai materiālus jebkurā veidā, izņemot lietojot Pakalpojumu atbilstoši šim Līgumam. Neviena Pakalpojuma daļa nevar tikt pavairota jebkādā veidā un jebkādiem līdzekļiem, izņemot šajos noteikumos skaidri atļautos.

Licence no Apple

Apple piešķir Jums personīgu, neekskluzīvu, nenododamu, ierobežotu licenci lietot Programmatūru, kuru Jums ir nodrošinājis Apple kā daļu no Pakalpojuma un saskaņā ar šo Līgumu; ar nosacījumu, ka Jūs apņematies atturēties (un neļaut arī kādam citam) kopēt, modificēt, radīt atvasinātu darbu, dekonstruēt, dekompilēt vai citādi mēģināt noskaidrot pirmkodu (ja vien normatīvie akti to skaidri neatļauj vai nepieprasa), pārdot, iznomāt, izsniegt apakšlicenci, cedēt, piešķirt nodrošinājuma garantijas vai citādi nodot jebkādas tiesības uz Programmatūru, un Jūs apņematies neizmantot Pakalpojumu nekādā neatļautā veidā, tai skaitā, bet neaprobežojoties ar tīkla jaudas pārkāpšanu vai pārslogošanu. PROGRAMMATŪRAS VAI JEBKURAS PAKALPOJUMA DAĻAS IZMANTOŠANA, IZŅEMOT ATBILSTOŠI ŠIM LĪGUMAM ATĻAUTO PAKALPOJUMA IZMANTOŠANU, IR STINGRI AIZLIEGTA UN AIZSKAR CITU INTELEKTUĀLĀ ĪPAŠUMA TIESĪBAS, UN AUTORTIESĪBU PĀRKĀPUMA GADĪJUMĀ JŪS VARAT TIKT SAUKTS PIE CIVILTIESISKAS VAI KRIMINĀLAS ATBILDĪBAS, IESKAITOT IESPĒJAMUS NAUDAS SODUS.

Eksporta kontrole

Pakalpojuma un Programmatūras lietošanai, ieskaitot datu, programmatūras vai cita Satura pārraidi, publiskošanu vai datu augšupielādi ar Pakalpojuma starpniecību, var būt piemērojama Amerikas Savienoto Valstu un citu valstu eksporta un importa likumdošana. Jūs piekrītat ievērot visus piemērojamos eksporta un importa normatīvos aktus. Jo īpaši, bet bez ierobežojumiem, Programmatūra nevar tikt eksportēta vai reeksportēta (a) uz jebkuru valsti, kurai ASV ir uzlikušas embargo vai (b) jebkurai personai ASV Finanšu departamenta Īpaši norādīto pilsoņu sarakstā, ASV Tirdzniecības departamenta Nevēlamo personu sarakstā vai Nevēlamo organizāciju sarakstā. Izmantojot šo Programmatūru vai Pakalpojumu, Jūs apliecināt un garantējat, ka Jūs neatrodaties jebkurā šādā valstī vai jebkurā šādā sarakstā. Jūs tāpat piekrītat, ka Jūs neizmantosiet Programmatūru vai Pakalpojumu jebkādiem Amerikas Savienoto Valstu normatīvajos aktos aizliegtiem mērķiem, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar raķešu, kodolieroču, ķīmisko ieroču vai bioloģisko ieroču radīšanu, izstrādi, ražošanu vai pavairošanu. Jūs tāpat piekrītat atturēties augšupielādēt Jūsu Kontā jebkādus datus vai programmatūras, kuras nevar tikt eksportētas bez valdības iepriekšējas rakstiskas atļaujas, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar noteiktiem šifrēšanas programmatūru veidiem, vispirms neiegādājoties šādu atļauju. Šis apliecinājums un saistības paliek spēkā pēc šā Līguma izbeigšanas.

Atjauninājumi

Kā daļu no Pakalpojuma Jūs varat laiku pa laikam saņemt no Apple Programmatūras atjauninājumus, kurus var automātiski lejupielādēt un instalēt Jūsu ierīcē vai datorā. Šie atjauninājumi var ietvert kļūdu labojumus, iespēju paplašinājumus vai uzlabojumus vai pilnīgi jaunas Programmatūras versijas. Jūs piekrītat, ka Apple var automātiski nodrošināt Jums šādus atjauninājumus kā daļu no Pakalpojuma, un Jums tie ir pēc nepieciešamības jāsaņem un jāinstalē.

Pārtraukšana

Pārtraukšana no Jūsu puses

Jūs varat jebkurā laikā slēgt Jūsu Kontu un/vai pārtraukt izmantot Pakalpojumu. Ja Jūs vēlaties pārtraukt lietot iCloud jebkurā Jūsu ierīcē, Jūs varat dzēst savu iCloud kontu no šīs ierīces, atverot Iestatījumus Jūsu ierīcē, uzspiežot uz iCloud un uzspiežot uz pogas Delete Account (dzēst Kontu). Lai slēgtu savu Kontu, sazinieties ar iCloud atbalsta dienestu www.apple.com/support/icloud. Jebkuras maksas, kuras samaksātas pirms Jūsu izbeigšanas, netiek atmaksātas (ja vien šajā Līgumā nav skaidri atļauts citādi), ieskaitot jebkādas maksas, kuras samaksātas avansā par abonēšana gadu, kurā Jūs slēdzat. Jūsu Konta slēgšana neatbrīvo Jūs no jebkāda pienākuma maksāt jebkādas uzkrājušās maksas vai maksājumus.

Pārtraukšana no Apple puses

Apple var jebkurā laikā noteiktos apstākļos un bez iepriekšēja brīdinājuma nekavējoties slēgt vai apturēt visus vai daļu no Jūsu Konta un/vai piekļuvi Pakalpojumam. Šādas pārtraukšanas iemesli ietver, bet neaprobežojas ar: (a) šā Līguma vai citu regulējumu vai vadlīniju pārkāpumiem, kuri ir minēti šajā Līgumā un/vai publiskoti Pakalpojumā; (b) Jūsu pieprasījumu anulēt vai slēgt Jūsu Kontu; (c) tiesībsargājošo institūciju, tiesu institūcijas vai citas valsts iestādes pieprasījumu un/vai rīkojumu; (d) gadījumiem, kad Pakalpojuma sniegšana Jums ir vai var kļūt nelikumīga; (e) negaidītiem tehniskiem vai drošības jautājumiem vai problēmām; (f) Jūsu līdzdalību krāpnieciskās vai nelikumīgās darbībās, vai (g) jebkādu saistībā ar Pakalpojumu Jums maksājamu maksu nemaksāšanu. Jebkuru šādu slēgšanu vai apturēšanu veic Apple vienīgi pēc saviem ieskatiem, un Apple nebūs atbildīgs attiecībā pret Jums vai jebkuru trešo personu par jebkādiem zaudējumiem, kuri radušies šādas Jūsu Konta un/vai piekļuves Pakalpojumam slēgšanas vai apturēšanas rezultātā vai izriet no tā. Turklāt Apple var slēgt Jūsu Kontu, paziņojot par to pa e-pastu uz adresi, kura piesaistīta Jūs Kontam, ja (a) Jūsu Konts ir bijis neaktīvs vienu (1) gadu; vai (b) notikusi vispārēja Pakalpojuma vai jebkuras tās daļas pārtraukšana vai būtiska modifikācija. Jebkuru šādu slēgšanu vai apturēšanu veic Apple vienīgi pēc saviem ieskatiem, un Apple nebūs atbildīgs attiecībā pret Jums vai jebkuru trešo personu par jebkādiem zaudējumiem, kuri radušies šādas Jūsu Konta un/vai piekļuves Pakalpojumam slēgšanas vai apturēšanas rezultātā vai izriet no tā, lai arī tas atmaksās jebkādu avansā samaksāto maksājumu vai summu proporcionālu daļu.

Pārtraukšanas sekas

Slēdzot Jūsu Kontu, Jūs zaudēsiet jebkādu piekļuvi Pakalpojumam un jebkurai tā daļai, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar Jūsu Kontu, Apple segvārdu, e-pasta kontu un Saturu. Turklāt pēc noteikta laika Apple dzēsīs informāciju un datus, kuri uzglabāti vai ir daļa no Jūs konta (kontiem). Jebkuras Pakalpojuma individuālas sastāvdaļas, kuras Jūs, iespējams, lietojāt saskaņā ar atsevišķiem programmatūras licences līgumiem, arī tiks pārtraukta atbilstoši šiem licences līgumiem.

Saites un citi trešo personu materiāli

Saites

Noteikts Saturs, Pakalpojuma sastāvdaļas vai iespējas var ietvert materiālus no trešajām personām un/vai hipersaites uz citām tīmekļa vietnēm, resursiem vai Saturu. Tā kā Apple var nebūt kontroles pār šādām trešo personu vietnēm un/vai materiāliem, Jūs atzīstat un piekrītat, ka Apple nav atbildīgs par šādu vietņu un resursu pieejamību un neapstiprina vai negarantē jebkuru šādu vietņu vai resursu precizitāti un nekādā ziņā nav atbildīgs par jebkādu Saturu, reklāmu, produktiem vai materiāliem, kuri atrodami šādās vietnēs vai resursos vai pieejami no tiem. Jūs tāpat atzīstat un piekrītat, ka Apple nav nekādā veidā atbildīgs vai saucams pie atbildības par jebkādiem zaudējumiem, kuri Jums rodas vai it kā radušies, tieši vai netieši, Jums lietojot un/vai paļaujoties uz jebkādu šādu Saturu, reklāmu, produktiem vai materiāliem, kuri atrodami šādās vietnēs vai resursos vai pieejami no tiem.

Google Maps Pakalpojums

Google Maps Pakalpojuma lietošanai ir piemērojami šādi papildu noteikumi: Google Maps Pakalpojuma noteikumi ir pieejami http://maps.google.com/help/terms_maps.html un Juridiskie paziņojumi par Google Maps ir pieejami http://maps.google.com/help/legalnotices_maps.html.

Garantijas atruna

DAŽAS JURISDIKCIJAS NEPIEĻAUJ ATBRĪVOŠANU NO NOTEIKTĀM GARANTIJĀM KĀ TĀDĀM, CIKTĀL ŠĀDA ATBRĪVOŠANA IR SKAIDRI AIZLIEGTA PIEMĒROJAMOS NORMATĪVAJOS AKTOS, DAŽI NO TURPMĀK NOTEIKTAJIEM IZŅĒMUMIEM VAR NEATTIEKTIES UZ JUMS.

SNIEDZOT PAKALPOJUMU, APPLE PIELIETOS SAPRĀTĪGAS PRASMES UN PIENĀCĪGU RŪPĪBU. TURPMĀK NORĀDĪTAJĀM ATRUNĀM IR PIEMĒROJAMA ŠĪ SKAIDRĀ GARANTIJA.

APPLE NEGARANTĒ, NEAPLIECINA UN NEGALVO, KA PAKALPOJUMA IZMANTOŠANA NO JŪSU PUSES BŪS NEPĀRTRAUKTA VAI BEZ KĻŪDĀM, UN JŪS PIEKRĪTAT, KA LAIKU PA LAIKAM APPLE VAR PĀRTRAUKT PAKALPOJUMU UZ NENOTEIKTU LAIKU VAI ATCELT PAKALPOJUMU SASKAŅĀ AR ŠĀ LĪGUMA NOTEIKUMIEM.

JŪS SKAIDRI SAPROTAT UN PIEKRĪTAT, KA PAKALPOJUMS TIEK NODROŠINĀTS „TĀDS, KĀDS IR” UN „CIKTĀL PIEEJAMS”. APPLE UN TĀ SAISTITĀS PERSONAS, MEITAS UZŅĒMUMI, AMATPERSONAS, VALDES LOCEKĻI, DARBINIEKI, PĀRSTAVJI, PARTNERI UN LICENCES DEVĒJI SKAIDRI ATSAKĀS NO VISĀM JEBKĀDA VEIDA GARANTIJĀM, TIEŠI VAI NETIEŠI SNIEGTĀM, IESKAITOT, BET NEAPROBEŽOJOTIES AR NETIEŠAJĀM GARANTIJĀM ATTIECĪBĀ UZ PIEPRASĪJUMU, PIEMEROTĪBU KONKRĒTAJAM NOLŪKAM UN TO, KA NAV PIEĻAUTS PĀRKĀPUMS. ĪPAŠI APPLE UN TĀ SAISTĪTĀS PERSONAS, MEITAS UZŅĒMUMI, AMATPERSONAS, VALDES LOCEKĻI, DARBINIEKI, PĀRSTĀVJI, PARTNERI UN LICENCES DEVĒJI NEDOD GARANTIJAS, KA (I) PAKALPOJUMS ATBILDĪS JŪSU PRASĪBAM; (II) JŪS VARĒSIET LIETOT PAKALPOJUMU SAVLAICĪGI, BEZ PĀRTRAUKUMIEM, DROŠI UN BEZ KĻŪDĀM; (III) JEBKĀDA INFORMĀCIJA, KURU JŪS ESAT IEGUVIS, LIETOJOT PAKALPOJUMU, BŪS PRECĪZA VAI TICAMA; UN (IV) JEBKĀDI TRŪKUMI VAI KĻŪDAS JUMS PAKALPOJUMA IETVAROS NODROŠINĀTAJĀ PROGRAMMATURĀ TIKS IZLABOTI.

APPLE NEAPLIECINA UN NEGARANTĒ, KA PAKALPOJUMS NETIKS PAZAUDĒTS, SABOJĀTS, NEBŪS PAKĻAUTS UZBRUKUMIEM, VĪRUSIEM, TRAUCĒJUMIEM, NEATĻAUTIEM PIESLĒGUMIEM VAI CITIEM DROŠĪBAS PĀRKĀPUMIEM, UN APPLE ATSAKĀS NO JEBĀDAS AR TO SAISTĪTA ATBILDĪBAS.

JEBKĀDI LEJUPIELĀDĒTI VAI CITĀDI, IZMANTOJOT PAKALPOJUMU, IEGŪTI MATERIĀLI IR PIEEJAMI PĒC JŪSU IESKATIEM UN JUMS UZŅEMOTIES RISKU, UN VIENĪGI JŪS ESAT ATBILDĪGS PAR JEBKĀDU ŠĀDU MATERIĀLU LEJUPIELĀDI. TĀPAT JŪS ATZĪSTAT, KA PAKALPOJUMS NAV DOMĀTS VAI PIEMĒROTS LIETOŠANAI APSTĀKĻOS VAI VIDĒ, KUR KĻŪME VAI AIZKAVĒŠANĀS, PAKALPOJUMA NODROŠINĀTA SATURA, DATU VAI INFORMACIJAS KĻŪDAS VAI NEPRECIZITĀTES VAR IZRAISĪT NĀVI, TRAUMU VAI SMAGU KAITĒJUMU VESELĪBAI VAI APKĀRTEJAI VIDEI.

Atbildības ierobežojums

DAŽAS JURISDIKCIJAS NEPIEĻAUJ ATBRĪVOŠANU NO ATBILDĪBAS VAI TĀS IEROBEŽOŠANU PAKALPOJUMU SNIEDZĒJIEM. CIKTĀL ŠĀDA ATBRĪVOŠANA VAI IEROBEŽOŠANA IR SKAIDRI AIZLIEGTA PIEMĒROJAMAJOS NORMATĪVAJOS AKTOS, DAŽI NO ATBRĪVOJUMIEM VAI IEROBEŽOJUMIEM, KURI NORĀDĪTI TĀLĀK, VAR NEATTIEKTIES UZ JUMS.

SNIEDZOT PAKALPOJUMU, APPLE PIELIETOS SAPRĀTĪGAS PRASMES UN PIENĀCĪGU RŪPĪBU. TURPMĀK NORĀDĪTIE IEROBEŽOJUMI NEATTIECAS UZ ZAUDĒJUMIEM, KURI RADUŠIES (A) APPLE NESPĒJAS PIELIETOT SAPRĀTĪGAS PRASMES UN PIENĀCĪGU RŪPĪBU REZULTĀTĀ; (B) APPLE RUPJAS NOLAIDĪBAS, APZINĀTAS ĻAUNPRĀTĪBAS VAI KRĀPŠANAS REZULTĀTĀ; VAI (C) NĀVES VAI TRAUMAS REZULTĀTĀ.

JŪS NEPĀRPROTAMI SAPROTAT UN PIEKRĪTAT, KA APPLE UN TĀ SAISTĪTĀS PERSONAS, MEITAS UZŅĒMUMI, AMATPERSONAS, VALDES LOCEKĻI, DARBINIEKI, PĀRSTĀVJI, PARTNERI UN LICENCES DEVĒJI NAV ATBILDĪGI PRET JUMS PAR JEBKĀDU TIEŠU, NETIEŠU, NEJAUŠU, TĪŠU, IZRIETOŠU VAI TIPVEIDA ZAUDĒJUMU ATLĪDZĪBU, IESKAITOT, BET NEAPROBEŽOJOTIES AR ATLĪDZĪBU PAR NEGŪTO PEĻŅU, KAITĒJUMU REPUTĀCIJAI, LIETOŠANU, DATIEM, AIZVIETOJOŠO PREČU VAI PAKALPOJUMU IEGĀDES IZDEVUMIEM VAI CITIEM NEMATERIĀLIEM ZAUDĒJUMIEM (PAT, JA APPLE IR BIJIS INFORMĒTS PAR ŠĀDU ZAUDĒJUMU IESPĒJAMĪBU), KURI RADUŠIES: (I) IZMANTOJOT VAI NESPĒJOT IZMANTOT PAKALPOJUMU; (II) NO JEBKĀDĀM PAKALPOJUMA VEIKTAJĀM IZMAIŅĀM VAI JEBKĀDA ĪSLAICĪGA VAI NEATGRIEZENISKA PAKALPOJUMA VAI JEBKURAS TĀ DAĻAS PĀRTRAUKUMA; (III) NO NEATĻAUTAS PIEKĻUVES VAI JŪSU PĀRRAIŽU VAI DATU IZMAIŅAS; (IV) NO JŪSU PĀRRAIŽU VAI DATU DZĒŠANAS, BOJĀŠANAS VAI KĻŪMES UZGLABĀŠANĀ UN/VAI SŪTĪŠANĀ VAI SAŅEMŠANĀ PAKALPOJUMA IETVAROS VAI AR TĀ STARPNIECĪBU; (V) NO TREŠO PERSONU PAZIŅOJUMIEM VAI RĪCĪBAS ATTIECĪBĀ UZ PAKALPOJUMU; UN (VI) JEBKĀDĀM CITĀM AR PAKALPOJUMU SAISTĪTĀM LIETĀM.

Atlīdzinājums

Jūs piekrītat aizsargāt, atlīdzināt un pasargāt Apple, tā saistītās personas, meitas uzņēmumus, valdes locekļus, amatpersonas, darbiniekus, pārstāvjus, partnerus un licences devējus no jebkādām prasībām vai pretenzijām, ieskaitot pamatotus advokātu honorārus, kurus iesniegusi trešā persona saistībā vai izrietoši no: (a) jebkāda Jūsu iesniegtā, izvietotā, pārraidītā vai citādi publiskotā Satura; (b) Pakalpojuma lietošanas no Jūsu puses; (c) jebkādiem Jūsu šā Līguma pārkāpumiem; (d) jebkādas Apple iespējama šā Līguma pārkāpuma izmeklēšanas ietvaros veiktas darbības vai pārkāpuma konstatācijas rezultātā, vai arī lēmuma, ka šā Līguma pārkāpums ir noticis; vai (e) jebkādu citu personu tiesību aizskāruma no Jūsu puses. Tas nozīmē, ka Jūs nevarat iesūdzēt tiesā Apple, tā saistītās personas, meitas uzņēmumus, valdes locekļus, amatpersonas, darbiniekus, pārstāvjus, partnerus, uzņēmējus un licences devējus, pamatojoties uz to lēmumiem saistībā ar jebkādas informācijas vai Satura dzēšanu vai atteikšanos apstrādāt, Jūsu brīdināšanu, Jūsu piekļuves Pakalpojumam apturēšanu vai pārtraukšanu, vai jebkuru citu darbību iespējama pārkāpuma izmeklēšanas gaitā, vai, Apple izdarot secinājumu, ka ir noticis šā Līguma pārkāpums. Šie atsacīšanās un atlīdzinājuma noteikumi attiecas uz visiem šajā Līgumā aprakstītajiem un apsvērtajiem pārkāpumiem. Šis pienākums saglabājas pēc šā Līguma izbeigšanās vai termiņa beigām un/vai pēc tam kad Jūs vairs nelietojat šo Pakalpojumu. Jūs atzīstat, ka Jūs esat atbildīgs par visu Pakalpojuma lietošanu, izmantojot Jūsu Kontu, un, ka šis Līgums attiecas uz jebkādu un visu Jūsu Konta lietošanu. Jūs piekrītat ievērot šo Līgumu un aizsargāt, atlīdzināt un pasargāt Apple no un pret jebkādām un visām prasībām un pretenzijām, kuras izriet no Jūsu Konta lietošanas, vienalga, vai šādu lietošanu Jūs esat nepārprotami atļāvis vai nē.

Paziņojumi

Apple var sniegt Jums paziņojumus saistībā ar Pakalpojumu, tai skaitā par izmaiņām šajā Līgumā, nosūtot elektronisko vēstuli uz Jūsu iCloud e-pasta adresi (un/vai citu alternatīvu Jūsu Kontam piesaistītu e-pasta adresi, ja tāda norādīta), pa pastu vai ievietojot informāciju mūsu tīmekļa vietnē un/vai Pakalpojumā.

Piemērojamā likumdošana

Izņemot nākamajā rindkopā skaidri noteikto, šim Līgumam un attiecībām starp Jums un Apple ir piemērojama Kalifornijas štata likumdošana, izņemot tās regulējumu attiecībā uz tiesību normu kolīzijām. Jūs un Apple piekrītat pakļauties Santaklāras apgabala, Kalifornijā, esošo tiesu personīgai un ekskluzīvai jurisdikcijai, lai risinātu jebkuru no šā Līguma izrietošu strīdu vai prasījumu. Ja (a) Jūs neesat ASV pilsonis; (b) Jūs nedzīvojat ASV; (c) Jūs nepiekļūstat Pakalpojumam no ASV; un (d) Jūs esat pilsonis kādā no tālāk norādītajām valstīm, Jūs ar šo piekrītat, ka jebkuram no šā Līguma izrietošam strīdam vai prasījumam tiek piemērota turpmāk noteiktā piemērojamā likumdošana, neievērojot nekādu regulējumu par tiesību normu kolīzijām, un Jūs ar šo neatsaucami pakļaujaties to tiesu neekskluzīvajai jurisdikcijai, kuras atrodas turpmāk norādīto piemērojamo normatīvo aktu štatā, provincē vai valstī:

Ja Jūs esat pilsonis:

Jebkuras Eiropas Savienības valsts vai Šveices, Norvēģijas vai Islandes;

Piemērojamā likumdošana un strīdu izšķiršanas vieta:

Jūsu pastāvīgās dzīvesvietas likumdošana un tiesas.

Īpaši izslēgts no piemērojamības šim Līgumam ir likums, kurš pazīstams kā Apvienoto Nāciju Organizācijas Konvencija par starptautiskajiem preču pirkuma-pārdevuma līgumiem.

Vispārīgi

Šīs Līgums veido visu vienošanos starp Jums un Apple, ir piemērojams Pakalpojuma izmantošanai no Jūsu puses un pilnībā aizstāj jebkādas iepriekšējas vienošanās starp Jums un Apple attiecībā uz Pakalpojumu. Jums var būt jāievēro arī papildu noteikumi un nosacījumi, kuri var būt piemērojami, Jums lietojot saistītos pakalpojumus, trešo personu saturu vai trešo personu programmatūru. Ja jebkura šā Līguma daļa tiek atzīta par spēkā neesošu vai neizpildāmu, šī daļa ir tulkojama atbilstoši piemērojamai likumdošanai, lai pēc iespējas tuvāk atspoguļotu līdzēju sākotnējos nolūkus, bet atlikušās daļas paliek pilnībā spēkā un izpildāmas. Ja Apple neizmanto vai neīsteno jebkuras šajā Līgumā ietvertās tiesības vai noteikumus, tas nav uzskatāms par atteikšanos no šīm tiesībām vai noteikuma. Jūs piekrītat, ka, ja vien šajā Līgumā nav skaidri noteikts citādi, šim Līgumam nav nekādu trešo personu – patieso labuma guvēju.

IZMAIŅAS

Apple patur tiesības jebkurā laikā modificēt šo Līgumu un noteikt jaunus vai papildu noteikumus vai nosacījumus attiecībā uz Jūsu Pakalpojuma lietošanu. Ja Jūs tiem nepiekrītat, Jums ir jāpārtrauc izmantot Pakalpojumu un jāsazinās ar iCloud Atbalsta dienestu, lai saņemtu atpakaļ savu Saturu. Ja Jūs turpināsiet izmantot Pakalpojumu, tas tiks uzskatīts par piekrišanu šādām modifikācijām un papildu noteikumiem un nosacījumiem.

ELEKTRONISKIE LĪGUMI

Pakalpojuma izmantošana no Jūsu puses ietver iespēju noslēgt jebkādus līgumus un/vai darījumus elektroniski. JŪS ATZĪSTAT, KA JŪSU ELEKTRONISKI IESNIEGTIE DOKUMENTI VEIDO JŪSU VIENOŠANOS UN NOLŪKU UZŅEMTIES SAISTĪBAS UN MAKSĀT SASKAŅĀ AR ŠIEM LĪGUMIEM UN DARĪJUMIEM. JŪSU PIEKRIŠANA UN NOLŪKS UZŅEMTIES SAISTĪBAS ATBILSTOŠI ELEKTRONISKI IESNIEGTAJIEM DOKUMENTIEM ATTIECAS UZ VISU DOKUMENTĀCIJU SAISTĪBĀ AR VISIEM DARĪJUMIEM, KURUS JŪS NOSLĒDZAT ŠĀ PAKALPOJUMA IETVAROS, IESKAITOT PAZIŅOJUMUS PAR ANULĒŠANU, REGULĒJUMU, LĪGUMUS UN PIETEIKUMUS. Lai piekļūtu un saglabātu savu elektronisko dokumentāciju, Jums var būt nepieciešama noteikta aparatūra un programmatūra, par kuru nodrošinājumu esat atbildīgs vienīgi Jūs.

Pēdējā redakcija: 2013. gada 18. septembris