Legal

ДОГОВІР ПРО УМОВИ НАДАННЯ СЕРВІСУ iCLOUD

ДОГОВІР ПРО УМОВИ НАДАННЯ СЕРВІСУ iCLOUD

Ласкаво просимо до сервісу iCloud

ЦЕЙ ДОГОВІР МІЖ ВАМИ ТА КОМПАНІЄЮ APPLE РЕГУЛЮЄ ВИКОРИСТАННЯ ВАМИ ПРОДУКТУ iCLOUD, ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, СЕРВІСІВ ТА ВЕБ-САЙТІВ iCLOUD (НАДАЛІ РАЗОМ – "СЕРВІС"). ВАЖЛИВО, ЩОБ ВИ ПРОЧИТАЛИ ТА ЗРОЗУМІЛИ НИЖЧЕВИКЛАДЕНІ УМОВИ. НАТИСНУВШИ ПОЛЕ "ПОГОДЖУЮСЯ", ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЯ, ЩО У РАЗІ, ЯКЩО ВИ ВИРІШИТЕ ЗДІЙСНЮВАТИ ДОСТУП АБО КОРИСТУВАТИСЯ СЕРВІСОМ, ЗАСТОСОВУВАТИМУТЬСЯ ЦІ УМОВИ.

Apple є постачальником Сервісу, що дає Вам можливість використовувати певні інтернет-сервіси, в тому числі зберігання Вашого особистого контенту (такий як контакти, календарі, фотографії, нотатки, нагадування, документи, дані прикладних програм та електронна пошта iCloud) та надання доступу до нього через Ваші мобільні пристрої та комп'ютери, а також певні сервіси, що базуються на місцезнаходженні, тільки на умовах, визначених у цьому Договорі. Коли Ви активуєте сервіс iCloud, Ваш контент буде автоматично направлений та зберігатиметься компанією Apple, так що пізніше Ви зможете здійснювати доступ до цього контенту або він буде завантажений в безпроводовому режимі на Ваші інші пристрої або комп'ютери, на яких активовано сервіс iCloud. термін "Apple", що використовується тут, означає:

• компанію Apple Inc., з місцезнаходженням за адресою: 1 Infinite Loop, Cupertino, California, для користувачів у Північній, Центральній та Південній Америці (за винятком Канади), а також для користувачів, що є мешканцями територій і територіальних володінь США, володінь Франції та Великобританії в Північній Америці, Південній Америці та на Карибах;

• компанію Apple Canada, з місцезнаходженням за адресою: 7495 Birchmount Road, Markham, ON L3R 5G2 для користувачів у Канаді, а також для користувачів, що є мешканцями її територій і територіальних володінь;

• компанію iTunes K.K., з місцезнаходженням за адресою: Roppongi Hills, 6-10-1 Roppongi, Minato-ku, Tokyo 106-6140, Tokyo для користувачів у Японії;

• компанію Apple Pty Limited, з місцезнаходженням за адресою: 13, Capital Centre, 255 Pitt Street, Sydney NSW 2000, Australia, для користувачів у Австралії та Новій Зеландії, враховуючи острівні володіння, території та приєднані країни й території; та

• компанію iTunes Sarl, з місцезнаходженням за адресою: 31-33, rue Sainte Zithe, L-2763 Luxembourg, для усіх інших користувачів.

ВИМОГИ ЩОДО КОРИСТУВАННЯ СЕРВІСОМ

Сервіс доступний лише для осіб віком від 13 років або для осіб, яким ще не виповнилося 13 років, що мають Apple ID, наданий внаслідок відповідного запиту схваленого навчального закладу. Якщо Вам 13 або більше років, але Ви ще не досягли повноліття, як установлене у країні Вашого проживання, Ви повинні ознайомитися з цим Договором разом з будь-яким з Ваших батьків або опікуном, щоб пересвідчитися, що Ви та один з Ваших батьків або опікун зрозуміли його. Батьки або опікуни також повинні нагадати неповнолітнім, що спілкування в інтернеті з невідомими може бути небезпечним, та вжити відповідних заходів безпеки з метою захисту дітей, у тому числі необхідно контролювати використання ними Сервісу.

Щоб користуватися Сервісом, Ви повинні бути особою, якій не заборонено отримувати Сервіс відповідно до законодавства Сполучених Штатів Америки або іншої відповідної юрисдикції, у тому числі країни, у якій Ви проживаєте або з якої Ви використовуєте Сервіс. Шляхом прийняття цього Договору Ви заявляєте, що Ви розумієте та погоджуєтеся з вищезазначеним.

Користування Сервісом вимагає сумісних пристроїв, доступу до інтернету та певного програмного забезпечення (при цьому може стягуватися плата); може вимагати періодичних оновлень; та на нього можуть впливати робочі характеристики цих факторів. Apple залишає за собою право обмежувати кількість Облікових Записів, що можуть бути створені з пристрою, та кількість пристроїв, пов'язаних з Обліковим Записом. Для користування надзвичайно бажаний доступ до високошвидкісного інтернету. Для здійснення доступу до Сервісу рекомендується остання версія необхідного програмного забезпечення, також воно може рекомендуватися для певних трансакцій або функцій. Ви погоджуєтеся, що дотримання цих вимог, які можуть змінюватися час від часу, є Вашою відповідальністю.

Користування сервісами, що базуються на визначенні місцезнаходження

Apple та її партнери і ліцензіари можуть надавати певні функції або сервіси через Сервіс (наприклад, Find My iPhone, Find My Friends), які використовують інформацію про місцезнаходження, що базується на пристрої, яка використовує GPS (якщо доступний), додатково до місцезнаходження точок доступу Wi-Fi загального обслуговування та веж стільникового зв'язку. Для надання таких функцій або сервісів, якщо доступні, Apple та її партнери та ліцензіари повинні збирати, використовувати, передавати, обробляти та підтримувати дані про Ваше місцезнаходження, у тому числі, але не обмежуючись цим, географічне місцезнаходження Вашого пристрою та інформація, що стосується Вашого облікового запису iCloud (надалі – "Обліковий Запис") та будь-яких пристроїв, зареєстрованих за ним, у тому числі, але не обмежуючись цим, Ваш ідентифікатор Apple, ідентифікатор пристрою та його найменування, а також вид пристрою. Ви цим погоджуєтеся та надаєте згоду на збір, використання, передачу, обробку та підтримання компанією Apple та її партнерами та ліцензіарами таких даних про місцезнаходження та облікових даних з метою надання та удосконалення таких функцій або сервісів.

Ви можете відкликати цю згоду в будь-який час, відмовившись від використання функцій, що базуються на визначенні місцезнаходження, або вимкнувши установки Find My iPhone, Find My Friends або установки Сервісів Визначення Місцезнаходження (залежно від обставин) на своєму пристрої та комп'ютері. Використовуючи сервіси третьої особи, що використовують або надають дані стосовно визначення місцезнаходження як частину Сервісу, Ви підпадаєте під дію та повинні ознайомитися з умовами та заявою про конфіденційність та нерозголошення інформації такої третьої особи стосовно використання даних про місцезнаходження сервісами такої третьої особи. На будь-які дані про місцезнаходження, що надаються Сервісом, не можна покладатися в ситуаціях, коли необхідна інформація про точне місцезнаходження, або коли помилкові, неточні, надані із затримкою або неповні дані про місцезнаходження можуть призвести до смерті, завдання тілесного ушкодження, шкоди майну або навколишньому середовищу. Apple виявляє обґрунтований професійний та відповідальний підхід при наданні Сервісу, але ні компанія Apple, ні жоден з її постачальників контенту не гарантують доступність, точність, повноту, надійність або своєчасність даних про місцезнаходження або будь-яких інших даних, що відображаються Сервісом.

Функція Find My iPhone (Знайти мій iPhone)

Передбачається, що Функції Find My iPhone та Find My Mac використовуватимуться тільки особисто Вами. При активації на Вашому пристрої iOS або комп'ютері Mac ці функції можуть використовуватися для визначення місцезнаходження, подання звукового сигналу, дистанційного стирання даних з Вашого власного пристрою iOS або комп'ютера Mac або дистанційного увімкнення режиму загубленого пристрою (Lost Mode). Якщо Ви переконані, що загубили свій пристрій iOS, негайно ввімкніть режим загубленого пристрою (Lost Mode), щоб запобігти використанню або перепродажу пристрою iOS сторонніми особами та несанкціонованому доступу до Ваших даних. Ви несете особисту відповідальність за захист свого пристрою iOS за допомогою коду доступу, своєчасне увімкнення режиму загубленого пристрою (Lost Mode) та отримання всіх повідомлення щодо свого пристрою iOS. У протилежному випадку Ви можете втратити свої дані або до них може отримати доступ стороння особа; Ви також можете втратити можливість виявити місцезнаходження свого загубленого або викраденого пристрою iOS, повернути його собі та запобігти його перепродажу або використанню сторонніми особами. У разі, якщо Ви не захистили свій пристрій iOS за допомогою коду доступу, не ввімкнули режим загубленого пристрою (Lost Mode) та/або не отримали повідомлень щодо свого пристрою чи не відповіли на них, Компанія Apple відмовляється від будь-якої відповідальності, пов’язаної з цим, а також із поверненням Вам пристрою iOS та із втратою даних, що зберігаються у цьому пристрої.

Якщо на пристрої iOS (iOS 7 або пізнішої версії) увімкнено функцію Find My iPhone (Знайти мій iPhone), він автоматично пов’язується із Вашим ідентифікатором Apple ID. Тому будь-хто (включно з Вами) матиме ввести пароль ідентифікатора Apple ID, перш ніж отримає змогу вимкнути функцію Find My iPhone (Знайти мій iPhone), вийти з iCloud на цьому пристрої iOS, стерти дані та відновити параметри до початкового стану або активувати пристрій iOS після стирання даних, вилучення SIM-карти та оновлення прошивки або програмного забезпечення. Компанія Apple та її уповноважені представники не виконуватимуть робіт з обслуговування апаратного або програмного забезпечення, включно з обслуговуванням згідно з обмеженою гарантією Apple, якщо перед тим не буде вимкнено функцію Find My iPhone (Знайти мій iPhone).

Щоб можна було визначити місцезнаходження пристроїв iOS, вони повинні бути увімкнені та приєднані до інтернету (через мережу передачі даних, таку як 3G або зареєстрована мережа Wi-Fi). Щоб можна було визначити місцезнаходження комп'ютерів Mac, вони повинні бути увімкнені та не перебувати в режимі очікування, бути приєднаними до інтернету через Wi-Fi або в радіусі дії зареєстрованої мережі Wi-Fi. Якщо на Вашому втраченому пристрої iOS активовано режим загубленого пристрою (Lost Mode), він відстежує останні місцезнаходження пристрою iOS, в яких він був увімкнений та приєднаний до інтернету і показує Вам послідовність таких місць за останні 24 години, коли Ви визначаєте місцезнаходження пристрою iOS, використовуючи функцію Find My iPhone. Якщо на Вашому пристрої iOS або комп’ютері Mac дистанційно стерто дані, Ви не зможете визначити місцезнаходження такого пристрою iOS, подати звуковий сигнал або скасувати дистанційне стирання даних для такого пристрою iOS або комп’ютера Mac, або активувати режим загубленого пристрою (Lost Mode). Запити про визначення місцезнаходження впливатимуть на ресурс акумулятора пристрою iOS або комп'ютера Mac, місцезнаходження якого Ви визначаєте. Якщо Ви переконані, що Ваш пристрій iOS або комп'ютер Mac викрадено, Ви повинні звернутися у місцеві правоохоронні органи по допомогу та використати функції Find My iPhone, такі як режим загубленого пристрою (Lost Mode), дистанційне блокування або стирання даних з Вашого власного пристрою iOS або комп'ютера Mac для захисту Ваших даних. Після того, як Ви зробили запит про місцезнаходження Вашого пристрою iOS або комп'ютера Mac і пристрій iOS або комп'ютер Mac буде визначений на карті, Ви зможете бачити останнє місцезнаходження свого пристрою iOS або комп'ютера Mac протягом періоду часу до 24 годин після початкового запиту. Після цього Apple знищує таку інформацію протягом 24 годин з моменту Вашого початкового запиту. СЕРВІСИ ЦІЄЇ ФУНКЦІЇ, ЩО БАЗУЮТЬСЯ НА ВИЗНАЧЕННІ МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ, НЕ ПРИЗНАЧЕНІ ТА НЕ ПРИДАТНІ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ У ЯКОСТІ СИСТЕМИ ВИЗНАЧЕННЯ МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ.

Функція Find My Friends (Знайти моїх друзів)

Прикладна програма Find My Friends, що доступна для завантаження з інтернет-магазину App Store (для цього вимагаються сумісні апаратні засоби та програмне забезпечення), дозволяє Вам повідомляти про своє місцезнаходження обмеженій кількості інших користувачів через Ваш пристрій після прийняття запитів від таких користувачів. Ви також можете бачити місцезнаходження обмеженої кількості інших користувачів, які прийняли Ваші запити про визначення місцезнаходження через свої пристрої. Ви можете налаштувати свій пристрій таким чином, щоб він автоматично повідомляв інших користувачів, коли Ви залишаєте або прибуваєте в будь-яке місце, та після того, як Ви встановите дружні відносини – налаштувати Ваш пристрій таким чином, щоб він повідомляв Вас, коли такі користувачі залишають або прибувають у певне місце. Ви також можете тимчасово повідомляти про своє місцезнаходження обмеженій кількості груп, визначених Вами або іншим користувачем, та бачити місцезнаходження усіх членів таких груп. Ви можете тимчасово приховати місцезнаходження свого пристрою від усіх інших користувачів. Ви можете скасувати прийняття дозволу іншому користувачеві бачити Ваше місцезнаходження. Ви можете відключити функцію, відписавшись або деінсталювавши прикладну програму Find My Friends на Вашому пристрої. Ви також можете використовувати обмеження в установках операційної системи iOS, щоб завадити несанкціонованим змінам в обраних Вами установках, в тому числі прийняття наступних запитів або приховання місцезнаходження. Запити про визначення місцезнаходження впливатимуть на ресурс акумулятора пристрою, місцезнаходження якого визначається. СЕРВІСИ ЦІЄЇ ФУНКЦІЇ, ЩО БАЗУЮТЬСЯ НА ВИЗНАЧЕННІ МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ, НЕ ПРИЗНАЧЕНІ ТА НЕ ПРИДАТНІ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ У ЯКОСТІ СИСТЕМИ ВИЗНАЧЕННЯ МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ.

Резервне копіювання

Для пристроїв iOS доступне автоматичне резервне копіювання, що здійснюється періодично, коли екран пристрою заблокований, а пристрій приєднаний до джерела живлення та до інтернету через мережу Wi-Fi. Сервіс iCloud зберігатиме Ваших три останні резервні копії; однак, якщо резервне копіювання Вашого пристрою на iCloud не здійснюється протягом періоду тривалістю 180 (сто вісімдесят) днів, Apple залишає за собою право знищити резервні копії, що стосуються такого пристрою. Резервне копіювання містить обмеження з врахуванням установок, параметрів пристрою, фотографій та відео, повідомлень (iMessage, SMS, та MMS), рингтонів, даних прикладної програми, установок місцезнаходження (таких як установлених Вами нагадувань, що базуються на визначенні місцезнаходження) та початкового екрану (Home screen) і структури прикладних програм. Контент, придбаний в інтернет-магазинах iTunes Store, App Store або iBookstore, не резервується, але може бути придатним для завантаження з таких сервісів з врахуванням вимог до облікового запису, доступності, а також застосовних умов. Резервні копії файлів мультимедіа, синхронізованих із Вашим комп’ютером, не створюються. Ваша електронна пошта, контакти, календарі, закладки та документи сервісу iCloud зберігаються на сервісі iCloud та доступ до них здійснюється через сервіс iCloud. Apple виявляє обґрунтований професійний та відповідальний підхід при наданні Сервісу, але В МАКСИМАЛЬНО МОЖЛИВОМУ ОБСЯЗІ, НАСКІЛЬКИ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ ЧИННИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ, APPLE НЕ ГАРАНТУЄ І НЕ РУЧАЄТЬСЯ, ЩО БУДЬ-ЯКИЙ КОНТЕНТ, ЯКИЙ ВИ МОЖЕТЕ ЗБЕРІГАТИ АБО ДОСТУП ДО ЯКОГО ВИ МОЖЕТЕ ЗДІЙСНЮВАТИ ЧЕРЕЗ СЕРВІС, НЕ ПІДДАСТЬСЯ НЕНАВМИСНОМУ ПОШКОДЖЕННЮ, ПСУВАННЮ, ВТРАТІ АБО ВИЛУЧЕННЮ ВІДПОВІДНО ДО УМОВ ЦЬОГО ДОГОВОРУ, ТА КОМПАНІЯ APPLE НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ У РАЗІ НАСТАННЯ ТАКОЇ ШКОДИ, ПСУВАННЯ АБО ВИЛУЧЕННЯ. Відповідальність за збереження відповідних альтернативних резервних копій Вашої інформації та даних лежить на Вас.

Коли активоване Резервне Копіювання сервісу iCloud, Ваш пристрій не буде автоматично створювати резервні копії на iTunes під час синхронізації, але Ви можете в ручному режимі увімкнути створення резервних копій на iTunes.

Функція My Photo Stream

Коли на Вашому пристрої або комп'ютері активована функція My Photo Stream (Мій потік фотографій), нові фотографії, зняті Вашим пристроєм або які імпортовані на ваш комп'ютер, будуть автоматично завантажені на сервіс iCloud, а після цього автоматично завантажені на Ваші інші пристрої або комп'ютери, на яких також активована функція My Photo Stream. Завантажені фотографії з’являться в режимі перегляду або в теці My Photo Stream на Вашому пристрої.

Роздільна здатність фотографій може змінюватися залежно від пристрою, на який вони завантажені. Для використання функції My Photo Stream на пристроях вимагається з'єднання Wi-Fi. Apple залишає за собою право застосовувати обмеження щодо кількості та/або розміру фотографій, що можуть бути завантажені протягом певного періоду, щоб запобігти нецільовому використанню або зловживанню цим сервісом.

Фотографії, завантажені в Потік Фотографій для використання з функцією My Photo Stream, будуть автоматично вилучені з сервісу після спливання певного терміну або перевищення кількості відповідно до обмежень. Пристрої зберігають обмежену кількість останніх фотографій в альбомі або режимі перегляду My Photo Stream; найстаріші фотографії, кількість яких перевищує поточне обмеження, будуть автоматично знищуватися при завантаженні нових фотографій з потоку фотографій.

Спільний доступ до фотографій в iCloud

Коли в iCloud активовано спільний доступ до фотографій, Ви можете ділитися вибраними фотографіями і сумісними відео з іншими користувачами в сумісних системах або з усіма користувачами в інтернеті, створивши колективний потік фотографій. Користувачі, з якими Ви ділитеся своїми потоками фотографій, можуть коментувати ці фотографії, а також ділитися своїми власними фотографіями та відео. Такі коментарі, фотографії і відео будуть доступні іншим користувачам, з якими Ви поділилися своїм потоком фотографій. Власник потоку фотографій може видаляти з нього будь-які коментарі, фотографії і відео. Проте учасники потоку можуть видаляти лише ті фотографії, відео та коментарі, які вони самі туди додали, якщо власник не видалив їх з учасників свого фотопотоку.

Розмір будь-якого колективного потоку залежить від кількості фотографій, відео або учасників та/або від обмежень щодо розмірів. Завантажені фотографії можна зберігати вручну. Колективні Потоки Фотографій використовуватимуть стільниковий зв’язок, якщо Wi-Fi недоступний.

Зміна Сервісу

Apple залишає за собою право змінити або припинити Сервіс (або будь-яку його частину) на тимчасовій або постійній основі. Apple може розмістити оголошення на своєму веб-сайті та/або направити електронне повідомлення на початкову адресу, пов'язану з Вашим Обліковим Записом, з повідомленням про будь-які істотні зміни у Сервісі. Відповідальність за перевірку Вашої адреси електронної пошти iCloud та/або початкової адреси електронної пошти, зареєстрованої в Apple, на наявність будь-яких таких повідомлень лежить на Вас. Ви погоджуєтеся, що Apple не несе відповідальності перед Вами або будь-якою третьою особою за будь-які зміни або припинення Сервісу. Якщо Ви оплатили користування Сервісом, а ми припиняємо його або істотно знижуємо рівень його функціональності, ми надамо Вам пропорційне відшкодування будь-якої попередньої оплати.

Обмеження використання

Ви погоджуєтеся користуватися Сервісом тільки для цілей, дозволених цим Договором та будь-яким чинним законодавством, нормативним актом або відповідно до загальноприйнятої практики у відповідній юрисдикції. Для Вашого Облікового Запису відведено 5ГБ ємкості пам'яті, як зазначено в описі сервісу iCloud. Можна придбати додаткові обсяги для зберігання, як описано нижче. Перевищення будь-якого застосовного або обґрунтованого обмеження пропускної здатності або ємкості пам'яті (наприклад, обсяг резервного копіювання або облікового запису електронної пошти) забороняється та може перешкодити Вам здійснювати резервне копіювання на сервіс iCloud, додавати документи або отримувати нові повідомлення електронної пошти, направленої на Вашу адресу електронної пошти iCloud. Якщо використання Вами Сервісу або інша Ваша поведінка умисно або ненавмисно загрожує здатності компанії Apple надавати Сервіс або іншим системам, Apple має право вжити усіх обґрунтованих заходів з метою захисту Сервісу та систем Apple, що може включати призупинення Вам доступу до Сервісу. Повторні порушення обмежень можуть призвести до припинення Вашого Облікового Запису.

Доступність Сервісу

Сервіс або будь-яка його функція або частина можуть бути недоступні на усіх мовах або в усіх країнах, та Apple не робить жодних заяв, що Сервіс або будь-яка його функція або частина є відповідною або доступною для використання у будь-якій конкретній місцевості. В обсязі, наскільки Ви вирішите здійснювати доступ та користуватися Сервісом, Ви це здійснюєте за власною ініціативою та несете відповідальність за дотримання будь-якого чинного законодавства, у тому числі, але не обмежуючись цим, чинного місцевого законодавства.

Загальнодоступна бета-версія

Час від часу Apple може пропонувати нові та/або оновлені функції Сервісу (надалі – «Бета-Функції») як частину загальнодоступної бета-версії (надалі – «Програма») з метою надання компанії Apple інформації від користувачів про якість та зручність користування Бета-Функціями. Ви розумієте та погоджуєтеся, що Ваша участь у Програмі є добровільною та не створює юридичного партнерства, агентських або трудових відносин між Вами та Apple, та що Apple не зобов’язана надавати Вам будь-які Бета-Функції. Apple може надавати такі Бета-Функції учасникам Програми шляхом реєстрації в інтерактивному режимі або реєстрації через Сервіс. Ви розумієте та погоджуєтеся, що Apple може збирати та використовувати певну інформацію з Вашого Облікового Запису, пристроїв та периферійного обладнання з метою реєстрації Вас у Програмі та/або визначення Вашої правоздатності на участь. Ви розумієте, що після того, як Ви зареєструєтеся у Програмі, Ви не зможете повернутися до попередньої не-бета версії відповідної Бета-Функції. У разі, якщо таке повернення можливе, Ви не зможете перенести дані, створені в Бета-Функції, в попередню не-бета версію. Використання Вами Бета-Функції та участь у Програмі регулюються цим Договором та будь-якими додатковими ліцензійними умовами, що додатково можуть бути долучені до Бета-Функцій. Бета-Функції надаються на умовах «ЯК Є» та «ЯК ДОСТУПНІ» та можуть містити помилки або неточності, які можуть спричинити збої, пошкодження або втрату даних та/або інформації на Вашому пристрої та периферійному обладнанні (у тому числі, без обмеження, сервери та комп’ютери), що приєднане до нього. Apple нагально рекомендує створювати резервні копії усіх даних та інформації на Вашому пристрої та будь-якому периферійному обладнанні до початку участі у Програмі. Ви прямо підтверджуєте та погоджуєтеся, що все використання Бета-Функцій здійснюється виключно на Ваш власний ризик. ВИ ПРИЙМАЄТЕ УСІ РИЗИКИ ТА УСІ ВИТРАТИ, ПОВ’ЯЗАНІ З ВАШОЮ УЧАСТЮ В БУДЬ-ЯКІЙ ПРОГРАМІ, У ТОМУ ЧИСЛІ, БЕЗ ОБМЕЖЕННЯ, ПЛАТА ЗА БУДЬ-ЯКИЙ ДОСТУП ДО ІНТЕРНЕТУ, ВИТРАТИ НА СТВОРЕННЯ РЕЗЕРВНИХ КОПІЙ, ВИТРАТИ, ПОНЕСЕНІ ЗА ВИКОРИСТАННЯ ВАШОГО ПРИСТРОЮ ТА ПЕРИФЕРІЙНОГО ОБЛАДНАННЯ, ТА БУДЬ-ЯКА ШКОДА, ЗАВДАНА БУДЬ-ЯКОМУ ОБЛАДНАННЮ, ПРОГРАМНОМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЮ, ІНФОРМАЦІЇ АБО ДАНИМ. Apple може надавати або не надавати Вам технічну та/або іншу підтримку стосовно Бета-Функцій. Якщо підтримка надається, вона буде здійснюватися додатково до Вашого звичайного обсягу підтримки стосовно Сервісу та буде доступна тільки через Програму. Ви погоджуєтеся дотримуватися будь-яких правил підтримки або норм, які Apple надає Вам, з метою отримання будь-якої такої підтримки. Apple залишає за собою право змінювати строки, умови або норми Програми (у тому числі припинення Програми) у будь-який час, з наданням або без надання повідомлення, та може скасувати Вашу участь у Програмі в будь-який час. Ви підтверджуєте, що Apple не несе зобов’язання надати комерційну версію Бета-Функції, та, якщо така комерційна версія стане доступною, вона може мати функції або функціональні можливості, що відрізняються від тих, що містяться в Бета-Функціях. Як частину Програми Apple надасть Вам можливість надавати коментарі, пропозиції або інші відгуки стосовно використання Вами Бета-Функцій. Ви погоджуєтеся, що за відсутності окремого письмового договору про протилежне Apple матиме право на використання для будь-яких цілей будь-якої інформації від користувача, що надана Вами.

Збільшені обсяги зберігання на основі підписки

Додаткові обсяги для зберігання доступні для придбання на основі підписки.

Плата

Сервіс приймає кредитні картки та певні платіжні рахунки (якщо доступно) для сплати та буде автоматично застосовувати спосіб платежу, що прив’язаний до Вашого ідентифікатора Apple (наприклад, спосіб оплати, який Ви використовуєте для покупок на iTunes Store, App Store або iBookstore, якщо має місце. Apple може отримувати попереднє погодження щодо суми у розмірі до максимальної суми транзакції. Плата за збільшений обсяг зберігання виставляється в рахунку-фактурі на щорічній основі заздалегідь до надання послуги. Виставлення рахунку-фактури здійснюється на момент або одразу ж після проведення Вами транзакції. Ви погоджуєтеся, що Ви сплачуватиме за збільшені обсяги, які Ви купуєте через Сервіс, та що Apple може списувати з Вашої кредитної картки або платіжного рахунку кошти за будь-які придбані збільшені обсяги та будь-які додаткові суми (включаючи будь-які податки та пені, залежно від обставин), що можуть нараховуватися на Ваш Обліковий Запис або у зв'язку з Вашим Обліковим Записом, та що Apple може продовжувати списувати з Вашої кредитної картки або платіжного рахунку кошти за всі платежі або збори, пов'язані з вашою підпискою, на щорічній основі доти, поки ви не зміните або не скасуєте підписку. Це означає, що якщо Ви не зміните або не скасуєте Вашу підписку до наступної дати виставлення щорічного рахунку-фактури, ми спишемо з Вашої кредитної картки або платіжного рахунку поточні на такий час платежі в таку наступну дату виставлення щорічного рахунку-фактури.

Приблизно за 30 (тридцять) днів до Вашої дати виставлення щорічного рахунку-фактури, ми повідомимо Вам електронною поштою на адресу електронної пошти, пов'язану з Вашим ідентифікатором Apple (Apple ID), що стосовно Вашого Облікового Запису невдовзі буде виставлено рахунок-фактуру, і нагадаємо вам, що з Вашої кредитної картки або платіжного рахунку буде списано суму вказану плату в дату виставлення щорічного рахунку-фактури. Ви можете змінити свою підписку шляхом збільшення або зменшення Вашого обсягу зберігання в розділі налаштувань Сервісу iCloud на Вашому пристрої, або у вікні iCloud системних уподобань (System Preferences) на Вашому комп'ютері Mac або панелі управління iCloud Control Panel на Вашому комп'ютері. Застосовна плата за зберігання за програмою збільшеного обсягу зберігання набуватиме чинності негайно; зменшення обсягу зберігання Вашої програми зберігання наберуть чинність в наступну дату виставлення щорічного рахунку-фактури. ВИ НЕСЕТЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ВЧАСНУ СПЛАТУ ВСІХ ПЛАТЕЖІВ ТА ЗА НАДАННЯ APPLE ДІЙСНИХ РЕКВІЗИТІВ КРЕДИТНОЇ КАРТКИ АБО ПЛАТІЖНОГО РАХУНКУ ДЛЯ СПЛАТИ ВСІХ ПЛАТЕЖІВ. Всі платежі стягуватимуться з кредитної картки або платіжного рахунку, вказаного Вами під час процесу реєстрації. Якщо Apple не зможе успішно списати кошти з Вашої кредитної картки або платіжного рахунку за належні до сплати платежі, тоді Apple залишає за собою право відкликати або обмежити доступ до Вашого збереженого Контенту, видалити Ваш збережений Контент або припинити дію Вашого Облікового Запису. Якщо Ви бажаєте вказати іншу кредитну картку [або] платіжний рахунок, або якщо статус Вашої кредитної картки або платіжного рахунку змінився, тоді Ви повинні змінити Вашу інформацію в режимі он-лайн в розділі "Інформація про Обліковий Запис" Сервісу iCloud; це може тимчасового перервати Ваш доступ до Сервісів, поки Apple перевірятиме Вашу нову платіжну інформацію.

Ваша загальна ціна включатиме вартість збільшеного обсягу плюс будь-які застосовні комісії за кредитними картками та податки на продажі, використання, товари та послуги (податок на товари та послуги), податок на додану вартість (ПДВ) або інший подібний податок за чинним законодавством та на основі податкової ставки, що діє на час придбання Вами збільшеного обсягу. Ми стягуватимемо податок, коли вимагається згідно з податковими нормами, що застосовуються до Сервісу.

Інформація про Обліковий Запис та запити щодо виставлення рахунків-фактур

На Вашій сторінці управління Обліковим Записом на Вашому пристрої Ви можете ознайомитися з детальною інформацією стосовно Вашого Облікового Запису, включаючи спосіб оплати та валюту виставлення рахунків-фактур. Apple направлятиме електронний рахунок-фактуру на адресу електронної пошти, пов’язаної з Вашим ідентифікатором Apple, щоразу, коли на ваш Обліковий Запис нараховується будь-яка плата за Сервіс. Якщо Ви вважаєте, що Вам помилково було виставлено рахунок за Сервіс, просимо повідомити нам протягом 45 днів з моменту виставлення рахунку , зв'язавшись зі Службою Підтримки Сервісу iCloud на сайті www.apple.com/support/icloud.

Анулювання та повернення коштів

Всі комісійні та збори, сплачені Вами стосовно Сервісу, не підлягають відшкодуванню, за винятком, як вимагається законом, або як іншим чином зазначено в цьому документі. Ви можете зв'язатися з Apple з метою отримання повного відшкодування протягом 15 днів з моменту придбання початкового збільшеного обсягу або протягом 45 днів з моменту здійснення наступного річного платежу. Для того, щоб подати запит про відшкодування, як описано в цьому Договорі, перейдіть на сайт: www.apple.com/support/icloud для отримання більш детальної інформації. Чинним місцевим законодавством можуть вноситися зміни в це положення. Просимо зв'язатися з Службою підтримки iCloud для отримання більш детальної інформації.

Ви можете анулювати свою підписку шляхом зменшення обсягу Вашого зберігання до рівня 5GB безкоштовної програми згідно з Програмою Зберігання у Вашій Інформації про Обліковий Запис Сервісу iCloud на Вашому пристрої, з опції "вид" (view) Вашого Облікового Запису Сервісу iCloud у преференціях Системи на Вашому Mac, або з опції "вид" (view) Вашого Облікового Запису Сервісу iCloud на Панелі Управління Сервісу iCloud для Windows на Вашому ПК. Вашу оплачену підписку буде скасовано у Вашу наступну дату виставлення щорічного рахунку-фактури. Часткові відшкодування надаватимуться у випадках, коли вимагається законом.

Зміни в ціні

Apple в будь-який час після надання повідомлення, як вимагається чинним законодавством, може змінити ціну збільшень обсягу зберігання або будь-якої їхньої частини, або запровадити нові збори або платежі. Зміни цін та запровадження нових зборів, здійснені протягом року виставлення рахунків за Вашу підписку, застосовуватимуться до наступних років виставлення рахунків за підписку, а також до всіх нових учасників підписки після дати набрання чинності зміною. Якщо Ви не погоджуєтеся на будь-які такі зміни ціни, тоді Ви повинні скасувати та припинити використання збільшеного обсягу зберігання.

Ваше користування Сервісом

Ваш Обліковий Запис

Як зареєстрований користувач Сервісу, Ви можете створити Обліковий Запис. Не розкривайте інформацію про Ваш Обліковий Запис жодній іншій особі. Ви несете одноосібну відповідальність за збереження конфіденційності та безпеки Вашого Облікового Запису, а також за всі дії, що відбуваються у Вашому Обліковому Запису або через нього, і Ви погоджуєтеся негайно повідомляти Apple про будь-яке порушення безпеки Вашого Облікового Запису. Ви також підтверджуєте і погоджуєтеся, що Сервіс розроблений та призначається для особистого користування на індивідуальній основі та Ви не повинні повідомляти реквізити свого Облікового Запису та/або пароль іншій фізичній особі. За умови обґрунтованого професійного та відповідального підходу з нашого боку Apple не несе відповідальності за будь-які збитки, що виникають з несанкціонованого використання Вашого Облікового Запису, які є наслідком невиконання Вами цих правил.

Для користування Сервісом Ви повинні ввести свій ідентифікатор Apple ID та пароль для ідентифікації Вашого Облікового Запису. Ви погоджуєтеся надати точну і повну інформацію при реєстрації в Сервісі та при використанні Сервісу (надалі - “Реєстраційні Дані Сервісу”), і Ви погоджуєтеся оновлювати свої Реєстраційні Дані Сервісу для підтримання їх точності та повноти. Ненадання точних, поточних і повних Реєстраційних Даних Сервісу може призвести до тимчасового скасування та/або анулювання вашого Облікового Запису. Ви погоджуєтеся, що Apple може зберігати та використовувати Реєстраційні Дані Сервісу, які Ви надаєте, для використання при обслуговуванні та виставленні рахунків для сплати на Ваш Обліковий Запис.

Додаткові зобов’язання або умови використання

Певні компоненти або функції Сервісу, що надається Apple та/або її ліцензіарами, включаючи, без обмеження, можливість завантажувати попередні придбання та iTunes Match (стягується додаткова плата), вимагають укладення окремих ліцензійних договорів на використання програмного забезпечення або інших ліцензійних договорів або умов використання. Ви повинні прочитати, прийняти та погодитися на зобов’язальну силу будь-яких таких окремих договорів в якості умови використання таких певних компонентів або функцій Сервісу.

Відсутність передачі прав

Жодне положення в цьому Договорі не тлумачиться як таке, що передає Вам будь-які майнові права, права власності або ліцензію на ідентифікатор Apple ID, адресу електронної пошти, доменне ім'я, ідентифікатор iChat ID або аналогічний ресурс, який Ви використовуєте у зв’язку з Сервісом.

Відсутність права спадкування

Ви погоджуєтеся, що Ваш Обліковий Запис не підлягає передачі, та що будь-які права на Ваш ідентифікатор Apple ID або Контент Вашого Облікового Запису припиняються після Вашої смерті. Після отримання копії свідоцтва про смерть Ваш Обліковий Запис може бути припинений та весь Контент Вашого Облікового Запису – знищений. Для отримання додаткової підтримки зв’яжіться, будь-ласка, зі Службою підтримки iCloud за адресою: www.apple.com/support/icloud

Заборона перепродажу Сервісу

Ви погоджуєтеся, що Ви не відтворюватимете, не копіюватимете, не створюватимете дублікатів, не продаватимете, не перепродаватимете, не здаватимете в оренду та не здійснюватимете торгівлю Сервісом (або будь-якою його частиною) для будь-яких цілей.

Заява Apple про конфіденційність та нерозголошення інформації

Ви розумієте, що користуючись Сервісом, Ви надаєте згоду та погоджуєтеся на збір та використання певної інформації про Вас та про використання Вами Сервісу відповідно до Положення Apple про конфіденційність та нерозголошення інформації. Ви також надаєте згоду та погоджуєтеся, що Apple може збирати, використовувати, передавати, обробляти та підтримувати інформацію, пов’язану з Вашим Обліковим Записом та будь-якими пристроями або комп'ютерами, зареєстрованими за ним, для надання Вам Сервісу та будь-яких функцій у ньому. Інформація, яку збирає Apple, коли Ви використовуєте Сервіс, може також включати технічну, статистичну або діагностичну інформацію, пов’язану з використанням Вами служби або таку, що виникає внаслідок такого використання, яка може використовуватися Apple для підтримання, поліпшення та розширення продуктів та сервісів Apple. Для отримання детальнішої інформації, будь-ласка, прочитайте нашу повну заяву про конфіденційність та нерозголошення інформації на сайті: http://www.apple.com/privacy/. Ви також розумієте та погоджуєтеся, що ця інформація може передаватися у Сполучені Штати Америки та/або інші країни з метою зберігання, обробки та використання компанією Apple, її афілійованими особами, та/або їхніми провайдерами послуг. Просимо зауважити, що персональні дані про фізичних осіб, які є резидентами країн-членів Європейської Економічної Зони (ЄЕЗ), контролюються компанією Apple Sales International в м. Корк, Ірландія.

Контент і Ваша поведінка

Контент

"Контент" означає будь-яку інформацію, що може бути створена або виявлена через використання Сервісу, наприклад, файли даних, характеристики пристрою, письмовий текст, програмне забезпечення, музика, графічні зображення, фотографії, ілюстрації, звуки, відео, повідомлення та будь-які інші аналогічні матеріали. Ви розумієте, що весь Контент, незалежно від того, чи розміщений відкрито або переданий приватно на Сервісі, є виключною відповідальністю особи, від якої такий Контент походить. Це означає, що Ви, а не Apple, несете одноосібну відповідальність за будь-який Контент, який Ви завантажуєте, розміщуєте, направляєте електронною поштою, передаєте, зберігаєте або в інший спосіб робите доступним, використовуючи Сервіс. Ви розумієте, що, використовуючи Сервіс, Ви можете натрапити на Контент, який Ви можете визначити як образливий, непристойний або неприйнятний, і що Ви можете наразити інших на Контент, який вони можуть визнати неприйнятним. Apple не контролює Контент, що розміщується через Сервіс, і не гарантує точність, цілісність або якість такого Контенту. Ви розумієте і погоджуєтеся, що використання Вами Сервісу та будь-якого Контенту здійснюється виключно на Ваш власний ризик.

Ваша поведінка

Ви погоджуєтеся, що Ви НЕ користуватиметеся Сервісом для наступного:

a. завантаження на системи або з них, розміщення, пересилання електронною поштою, передачі, зберігання або в інший спосіб надання будь-якого Контенту, що є незаконним, докучливим, погрозливим, шкідливим, деліктним, наклепницьким, компрометуючим, негуманним, насильницьким, порнографічним, вульгарним, таким, що вторгається у приватність іншої особи, злобним, таким, що ображає расову приналежність, або етично образливим, або в інший спосіб неприйнятним;

b. стеження, домагання, погроз або завдання шкоди будь-якій особі;

c. якщо ви повнолітні – вимагання персональної або іншої інформації від неповнолітнього (будь-якої особи, яка не досягла 18-річного віку або такого іншого віку, що визначається місцевим законодавством як неповнолітній), з яким Ви особисто не знайомі, включаючи, без обмеження, будь-що з наступного: П.І.Б. або прізвище, домашню адресу, поштовий індекс, номер телефону, фотографію або назву школи, церкви, спортивної команди або імена друзів такої неповнолітньої особи;

d. видавання себе за іншу особу, чи будь-яким суб'єктом, яким Ви не є — Ви не вправі видавати себе за іншу особу або неправдиво представлятися в якості іншої особи (включаючи знаменитостей), юридичної особи, іншого користувача Сервісу iCloud, працівника Apple або громадського чи державного діяча, або іншим чином неправдиво вказувати на Ваш зв'язок з будь-якою фізичною або юридичною особою (Apple залишає за собою право відхилити або заблокувати будь-який ідентифікатор Apple ID чи адресу електронної пошти, що може вважатися як намагання видати себе за іншу особу або введення в оману стосовно Вашої особи, або незаконне заволодіння іменем або ідентифікацією іншої особи);

e. вчинення порушення будь-якого авторського права або іншого порушення прав інтелектуальної власності (включаючи завантаження будь-якого контенту, який Ви не маєте права завантажувати), або розкриття будь-якої комерційної таємниці чи конфіденційної інформації в порушення договору про збереження конфіденційності, трудового договору або договору про нерозголошення інформації;

f. розміщення, надсилання, передачі або іншого надання будь-яких незатребуваних або несанкціонованих повідомлень електронною поштою, рекламних, пропагандистських матеріалів, макулатурної пошти, спаму або несанкціонованої розсилки, включаючи, без обмеження, масові комерційні рекламні та інформаційні оголошення;

g. підробки пакетної головної мітки будь-якого протоколу управління передачею/міжмережевого протоколу або будь-якої частини інформації заголовка в електронній пошті або в публікації групи новин або розміщення інформації іншим чином у заголовку, мета якого полягає у введенні одержувачів в оману стосовно походження будь-якого Контенту, переданому через Сервіс (спуфинг);

h. завантаження, розміщення, направлення електронною поштою, зберігання або наявності інших матеріалів, що містять віруси або будь-який інший машинний код, файли або програми, які розроблені для завдання шкоди, втручання або обмеження нормального функціонування Сервісу (або будь-якої його частини) або будь-якого іншого комп'ютерного програмного забезпечення або апаратних засобів.

i. втручання у Сервіс або переривання роботи Сервісу (включаючи оцінку Сервісу через будь-які автоматичні засоби, наприклад, скрипти або інформаційні стрічки на веб-сайтах), або будь-яких серверів чи мереж, приєднаних до Сервісу, або будь-яких процедур, вимог чи положень мереж, приєднаних до Сервісу (включаючи будь-який несанкціонований доступ до таких мереж, використання або моніторинг даних чи трафіку у них)

j. планування або здійснення будь-якої незаконної діяльності; та/або

k. збору та зберігання особистої інформації про будь-яких інших користувачів Сервісу для використання у зв’язку з будь-якою вищезазначеною забороненою діяльністю.

Вилучення Контенту

Ви підтверджуєте, що Apple не несе жодної відповідальності за будь-який Контент, наданий іншими особами, та не має жодних зобов'язань щодо попереднього фільтрування такого Контенту. Однак, Apple залишає за собою право в будь-який момент визначати, чи є Контент належним та таким, що відповідає умовам цього Договору, і має право попередньо фільтрувати, переносити, відхиляти, змінювати та/або вилучати Контент у будь-який момент, без надання попереднього повідомлення та на власний розсуд, якщо Apple вважає, що такий Контент порушує умови цього Договору або іншим чином є неприйнятним.

Резервне копіювання Вашого Контенту

Ви несете відповідальність за резервне копіювання на власний комп'ютер або інший пристрій будь-яких важливих документів, зображень або іншого Контенту, який Ви зберігаєте або доступ до якого Ви отримуєте через Сервіс. Apple виявляє обґрунтований професійний та відповідальний підхід при наданні Сервісу, але не гарантує та не підтверджує, що будь-який Контент, який Ви зберігаєте або доступ до якого Ви отримуєте через Сервіс, не буде випадково пошкоджено, зіпсовано або втрачено.

Доступ до Вашого Облікового Запису і Контенту

Компанія Apple залишає за собою право вживати тих заходів, які вона вважає обґрунтовано необхідними або доцільними з метою виконання у примусовому порядку та/або перевірки дотримання будь-якої частини цього Договору. Ви підтверджуєте та погоджуєтеся, що Apple може, не несучи відповідальності перед Вами, здійснювати доступ, використовувати, зберігати та/або розкривати інформацію стосовно Вашого Облікового Запису та Контенту правоохоронним органам, посадовим особам державних органів та/або будь-яким третім особам, як Apple вважає обґрунтовано необхідним або доцільним, якщо за законом вона зобов’язана це зробити або якщо ми добросовісно переконані, що такий доступ, використання, розкриття або збереження обґрунтовано необхідні для: (а) дотримання вимог юридичного процесу або запиту; (b) виконання у примусовому порядку цього Договору, включаючи розслідування будь-якого його потенційного порушення; (с) виявлення, попередження або вирішення іншим чином питань безпеки, шахрайства або технічних питань; або (d) захисту прав, майна або безпеки Apple, її користувачів, третіх осіб або громадськості, як вимагається або дозволяється законодавством.

Повідомлення про авторське право - Закон про авторське право в цифровому тисячолітті

Якщо Ви вважаєте, що будь-яка особа, яка використовує Сервіс, порушила будь-який Контент, на авторські права щодо якого Ви претендуєте, будь-ласка, зв'яжіться з Агентом Apple з Авторських Прав, як зазначено у нашому Положенні про авторські права, що розміщене за адресою: http://www.apple.com/legal/trademark/claimsofcopyright.html. Apple може виключно на власний розсуд призупинити та/або скасувати Облікові Записи користувачів при повторному порушенні ними прав.

Порушення цього Договору

Якщо при користуванні Сервісом Ви стикнетеся з Контентом, який вважаєте невідповідним або вважаєте, що він іншим чином порушує цей Договір, Ви можете повідомити про це, направивши повідомлення електронною поштою на адресу: abuse@iCloud.com.

Контент, який Ви надаєте або робите доступним на Сервісі

Ліцензія від Вас

За винятком матеріалів, ліцензію на які ми можемо Вам надати, Apple не заявляє про будь-які права власності на матеріали та/або Контент, який Ви надаєте або робите доступним на Сервісі. Однак, надавши або розмістивши такий Контент в зонах Сервісу, які доступні для загалу або інших користувачів, яким Ви погодилися надати такий Контент, Ви надаєте компанії Apple чинну в усіх країнах світу, без сплати роялті, невиключну ліцензію на використання, розповсюдження, відтворення, модифікацію, адаптацію, публікацію, переклад, публічне виконання та публічну демонстрацію такого Контенту на Сервісі виключно з метою, з якою такий Контент надавався та робився доступним, без будь-якого відшкодування або зобов'язання перед Вами. Ви погоджуєтеся, що Контент, який наданий або розміщений Вами, становить виключно Вашу відповідальність, не може обмежувати або порушувати права будь-якої іншої сторони або порушувати будь-яке законодавство, сприяти або заохочувати порушення або іншу протиправну поведінку або іншим чином бути непристойним, неприйнятним або позбавленим смаку. Надаючи або розміщуючи такий Контент в зонах Сервісу, які доступні загалу або іншим користувачам, Ви заявляєте, що Ви є власником таких матеріалів та/або маєте усі необхідні права, ліцензії та дозвіл на їх розповсюдження.

Зміни в Контенті

Ви розумієте, що для того, щоб надавати Сервіс та робити Ваш Контент доступним на ньому, Apple може передавати Ваш Контент через різноманітні загальнодоступні мережі, на різних носіях інформації та модифікувати або вносити такі зміни у Ваш Контент з метою відповідності технічним вимогам сполучних мереж або пристроїв або комп'ютерів. Ви погоджуєтесь, що ліцензія у цьому Договорі дозволяє компанії Apple вчиняти будь-які такі дії.

Інформація про торговельну марку

Apple, логотип Apple, iCloud, логотип iCloud та інші торгові марки Apple, знаки для послуг, графічні знаки та логотипи, що використовуються у зв’язку з Сервісом, є торговельними марками або зареєстрованими торговельними марками Apple Inc. у Сполучених Штатах Америки та/або інших країнах. З переліком торговельних марок Apple можна ознайомитися за наступною адресою: http://www.apple.com/legal/trademark/appletmlist.html. Інші торгові марки, знаки для послуг, графічні зображення та логотипи, що використовуються у зв’язку з Сервісом, можуть бути торговельними марками їхніх відповідних власників. Вам не надається ніяких прав або ліцензії на будь-які з вищезазначених торгових марок, та Ви також погоджуєтеся, що не вилучатимете, не закриватимете та не змінюватимете жодних повідомлень про право власності (у тому числі повідомлення про торгову марку та авторське право), що можуть бути долучені до Сервісу або міститися в ньому.

Програмне Забезпечення

Права власності Apple

Ви підтверджуєте та погоджуєтеся, що Apple та/або її ліцензіари мають усі законні права, права власності та майнові права на Сервіс, включаючи, без обмеження, графічні знаки, інтерфейс користувача, скрипти і програмне забезпечення, що використовується для надання Сервісу, та будь-яке програмне забезпечення, що надається Вам в рамках та/або у зв’язку із Сервісом (надалі – «Програмне Забезпечення»), у тому числі будь-які та усі права інтелектуальної власності, що існують у зв'язку з ним, незалежно від того, чи зареєстровані, та незалежно від того, в якій країні світу вони можуть існувати. Ви також погоджуєтеся, що Сервіс (у тому числі Програмне Забезпечення або будь-яка його частина) містить службову та конфіденційну інформацію, що захищається чинним законодавством про інтелектуальну власність та іншими законами, у тому числі, без обмеження, законами про авторські права. Ви погоджуєтеся, що не використовуватимете таку конфіденційну інформацію або матеріали в будь-який інший спосіб, окрім з метою користування Сервісом відповідно до цього Договору. Жодна частина Сервісу не може бути відтворена в будь-якій формі або будь-яким чином, за винятком, якщо це прямо дозволяється цими умовами.

Ліцензія Apple

Apple надає Вам особисту невиключну обмежену ліцензію, без права передачі, на використання Програмного Забезпечення, що надається Вам компанією Apple в рамках Сервісу та відповідно до цього Договору, за умови, що Ви не копіюватимете, не змінюватимете, не передаватимете в користування, тимчасове користування, не поширюватимете, не створюватимете похідних робіт, не здійснюватимете зворотного проектування, не декомпілюватимете та іншим чином не намагатиметеся відкрити вихідний код (за винятком, якщо це прямо дозволяється або вимагається законодавством), не продаватимете, не здаватимете в оренду, не надаватимете субліцензії, не відступатимете, не надаватимете забезпечення щодо Програмного Забезпечення та іншим чином не передаватимете будь-яке право на Програмне Забезпечення (та не дозволятимете жодній іншій особі вчиняти вищезазначене), а також Вам забороняється користуватися Сервісом у будь-який несанкціонований спосіб тощо, в тому числі, без обмеження, шляхом порушення прав власності або перевантаження пропускної здатності мережі. КОРИСТУВАННЯ ПРОГРАМНИМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ АБО БУДЬ-ЯКОЮ ЧАСТИНОЮ СЕРВІСУ, ЗА ВИНЯТКОМ, ЯКЩО З МЕТОЮ КОРИСТУВАННЯ СЕРВІСОМ, ЯК ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ В ЦЬОМУ ДОГОВОРІ, СУВОРО ЗАБОРОНЕНО ТА Є ПОРУШЕННЯМ ПРАВ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ІНШИХ ОСІБ, А ТАКОЖ МОЖЕ ПРИЗВЕСТИ ДО ЗАСТОСУВАННЯ ЩОДО ВАС ЦИВІЛЬНО-ПРАВОВИХ ТА КРИМІНАЛЬНИХ САНКЦІЙ, В ТОМУ ЧИСЛІ МОЖЛИВОЇ ВИМОГИ МАТЕРІАЛЬНОГО ВІДШКОДУВАННЯ ЗБИТКІВ ЗА ПОРУШЕННЯ АВТОРСЬКОГО ПРАВА.

Експортний контроль

Користування Сервісом та Програмним Забезпеченням, у тому числі передача, розміщення або завантаження даних, програмного забезпечення або іншого Контенту через Сервіс може підпадати під дію законодавства про експорт та імпорт Сполучених Штатів Америки або інших країн. Ви погоджуєтеся дотримуватися усього чинного законодавства та нормативних актів у сфері експорту та імпорту. Зокрема, але без обмеження, Програмне Забезпечення не може експортуватися або реекспортуватися (a) в будь-які країни, щодо яких діє ембарго Сполучених Штатів Америки, або (b) для будь-якої особи, яка внесена до Переліку Спеціально Визначених Громадян, складеного Міністерством фінансів США, або до Переліку Заборонених Фізичних або Юридичних Осіб, складеного Міністерством торгівлі США. Використовуючи Програмне Забезпечення або Сервіс, Ви заявляєте та гарантуєте, що Ви не знаходитеся у будь-якій такій країні та не внесені до будь-якого такого переліку. Ви також погоджуєтеся, що не використовуватимете Програмне Забезпечення або Сервіс для будь-яких цілей, заборонених законодавством Сполучених Штатів Америки, у тому числі, без обмеження, розробки, проектування, виготовлення або виробництва ракет, ядерної, хімічної або біологічної зброї. Ви також погоджуєтеся не завантажувати на Ваш Обліковий Запис жодних даних або програмного забезпечення, які заборонено експортувати без отримання попереднього письмового дозволу від уряду, у тому числі, без обмеження, деякі види програмного забезпечення для шифрування, якщо не отримаєте такий дозвіл. Це запевнення та зобов’язання зберігатимуть свою чинність після припинення цього Договору.

Оновлення

В рамках Сервісу Ви можете час від часу отримувати від Apple оновлення до Програмного Забезпечення, які можуть автоматично завантажуватися та встановлюватися на Ваш пристрій або комп'ютер. Такі оновлення можуть включати виправлення помилок, розширення або вдосконалення функцій, або повністю нові версії Програмного Забезпечення. Ви погоджуєтеся, що Apple може автоматично надавати Вам такі оновлення в рамках Сервісу, та що Ви отримаєте та встановите їх, як вимагається.

Припинення

Припинення з Вашої ініціативи

Ви можете припинити дію Вашого Облікового Запису та/або припинити користування Сервісом у будь-який момент. Якщо Ви хочете припинити користування iCloud на Вашому пристрої, Ви можете видалити Ваш обліковий запис iCloud з пристрою, відкривши меню Налаштування (Settings) на Вашому пристрої, обравши iCloud, а після цього обравши опцію Знищити обліковий запис (Delete Account). Для того, щоб припинити дію Вашого Облікового Запису, звертайтеся до Служби Підтримки iCloud за адресою: www.apple.com/support/icloud. Будь-які платежі, здійснені Вами до припинення з Вашої ініціативи, не відшкодовуються (за винятком, якщо цим Договором прямо дозволяється інше), включаючи будь-які авансові платежі, здійснені за рік, за який виставлено рахунки, у якому Ви припиняєте користування. Припинення дії Вашого Облікового Запису не звільняє Вас від будь-якого зобов'язання щодо сплати будь-яких нарахованих платежів або зборів.

Припинення компанією Apple

Apple може в будь-який момент, за відповідних обставин та без надання попереднього повідомлення, невідкладно припинити або призупинити дію всього або частини Вашого Облікового Запису та/або доступу до Сервісу. Підставами для такого припинення є наступні: (a) порушення цього Договору або будь-яких інших процедур або положень, що зазначені в цьому Договорі та/або розміщені на Сервісі; (b) надання Вами запиту про скасування або припинення Вашого Облікового Запису; (c) вимога та/або припис правоохоронного, судового органу або іншої державної установи; (d) якщо надання Вам Сервісу є або може стати незаконним; (е) непередбачувані технічні питання або проблеми чи питання або проблеми безпеки; (f) Ваша участь у шахрайських або незаконних діях; або (g) нездійснення будь-яких платежів, стосовно яких у Вас існує заборгованість у зв'язку із Сервісом. Будь-яке таке припинення або призупинення здійснюється компанією Apple на власний розсуд, і Apple не несе відповідальності перед Вами або будь-якою третьою особою за будь-які збитки, що можуть виникнути в результаті або внаслідок такого припинення або призупинення Вашого Облікового Запису та/або доступу до Сервісу. Крім того, компанія Apple може припинити дію Вашого Облікового Запису, надавши попереднє повідомлення електронною поштою на адресу, що відповідає Вашому Обліковому Запису, якщо (а) Ваш Обліковий Запис не використовувався протягом 1 (одного) року; або (b) має місце загальне припинення або істотна зміна Сервісу чи будь-якої його частини. Будь-яке таке припинення або призупинення здійснюється компанією Apple на власний розсуд, і Apple не несе відповідальності перед Вами або будь-якою третьою особою за будь-які збитки, що можуть виникнути в результаті або внаслідок такого припинення або призупинення Вашого Облікового Запису та/або доступу до Сервісу, при цьому Apple відшкодовує на пропорційній основі будь-які попередньо здійснені платежі або сплачені суми.

Наслідки припинення

Після припинення дії Вашого Облікового Запису Ви повністю втрачаєте доступ до Сервісу та будь-якої його частини, у тому числі, без обмеження, до Вашого Облікового Запису, ідентифікатора Apple, облікового запису електронної пошти та Контенту. Крім того, через деякий час, Apple може знищити інформацію та дані, що зберігаються на Вашому обліковому записі(-х) або як його частина. Доступ до будь-яких індивідуальних компонентів Сервісу, які Ви могли використовувати відповідно до окремих договорів про ліцензування програмного забезпечення, також буде припинено відповідно до таких ліцензійних договорів.

Посилання та інші матеріали третіх осіб

Посилання

Деякий Контент, компоненти або функції Сервісу можуть включати матеріали третіх осіб та/або містити гіперпосилання на інші веб-сайти, ресурси або контент. Оскільки Apple може не мати контролю над сайтами та/або матеріалами таких третіх осіб, Ви підтверджуєте та погоджуєтеся, що Apple не несе відповідальності за доступність таких сайтів або ресурсів, та що Apple не підтверджує і не гарантує точності будь-яких таких сайтів або ресурсів, та жодним чином не несе відповідальності або зобов'язань стосовно будь-якого Контенту, реклами, продуктів або матеріалів, розміщених або доступних на таких сайтах або ресурсах. Ви також підтверджуєте та погоджуєтеся, що Apple жодним чином не несе зобов'язань або відповідальності за будь-які збитки, понесені або нібито понесені Вами, прямо або опосередковано, в результаті Вашого використання та/або покладання на будь-який такий Контент, рекламу, продукти або матеріали, розміщені або доступні на таких сайтах або ресурсах.

Сервіс Google Maps

Використання сервісу Google Maps регулюється наступними додатковими умовами: Правила Користування сервісом Google Maps доступні за адресою: http://maps.google.com/help/terms_maps.html та Офіційні Повідомлення сервісу Google Maps доступні за адресою: http://maps.google.com/help/legalnotices_maps.html.

Відмова від гарантій

В ДЕЯКИХ ЮРИСДИКЦІЯХ НЕ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ ВИКЛЮЧЕННЯ ПЕВНИХ ГАРАНТІЙ ЯК ТАКИХ, ТОМУ В ОБСЯЗІ, В ЯКОМУ ТАКІ ВИКЛЮЧЕННЯ ПРЯМО ЗАБОРОНЕНІ ЧИННИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ, ДЕЯКІ З ВИКЛЮЧЕНЬ, ЩО ВИЗНАЧЕНІ НИЖЧЕ, МОЖУТЬ НЕ ЗАСТОСОВУВАТИСЯ ДО ВАС.

APPLE ВИЯВЛЯЄ ОБҐРУНТОВАНИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ТА ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ПІДХІД ПРИ НАДАННІ СЕРВІСУ. НАСТУПНІ ВІДМОВИ РЕГУЛЮЮТЬСЯ ЦІЄЮ ПРЯМОЮ ГАРАНТІЄЮ.

APPLE НЕ НАДАЄ ГАРАНТІЙ, ЗАЯВ АБО ПІДТВЕРДЖЕНЬ СТОСОВНО ТОГО, ЩО ВИКОРИСТАННЯ ВАМИ СЕРВІСУ БУДЕ ЗДІЙСНЮВАТИСЯ БЕЗПЕРЕШКОДНО АБО БЕЗПОМИЛКОВО, І ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЯ З ТИМ, ЩО ЧАС ВІД ЧАСУ APPLE МОЖЕ ВИДАЛЯТИ СЕРВІС НА НЕОБМЕЖЕНИЙ СТРОК АБО ВІДМІНЯТИ СЕРВІС ВІДПОВІДНО ДО УМОВ ЦЬОГО ДОГОВОРУ.

ВИ ПРЯМО РОЗУМІЄТЕ ТА ПОГОДЖУЄТЕСЯ, ЩО СЕРВІС НАДАЄТЬСЯ НА УМОВАХ «ЯК Є» ТА «ЯК ДОСТУПНИЙ». APPLE ТА ЇЇ АФІЛІЙОВАНІ ОСОБИ, ДОЧІРНІ КОМПАНІЇ, ПОСАДОВІ ОСОБИ, ДИРЕКТОРИ, ПРАЦІВНИКИ, АГЕНТИ, ПАРТНЕРИ ТА ЛІЦЕНЗІАРИ ПРЯМО ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ ВІД УСІХ ГАРАНТІЙ БУДЬ-ЯКОГО ВИДУ, НЕЗАЛЕЖНО ВІД ТОГО, ЧИ ПРЯМО ВИСЛОВЛЕНІ АБО ІМОВІРНІ, У ТОМУ ЧИСЛІ, БЕЗ ОБМЕЖЕННЯ, ВІД ІМОВІРНИХ ГАРАНТІЙ ЩОДО НАЛЕЖНОГО ТОВАРНОГО СТАНУ, ВІДПОВІДНОСТІ КОНКРЕТНОМУ ПРИЗНАЧЕННЮ ТА ВІДСУТНОСТІ ПОРУШЕНЬ. ЗОКРЕМА, APPLE ТА ЇЇ АФІЛІЙОВАНІ ОСОБИ, ДОЧІРНІ КОМПАНІЇ, ПОСАДОВІ ОСОБИ, ДИРЕКТОРИ, ПРАЦІВНИКИ, АГЕНТИ, ПАРТНЕРИ ТА ЛІЦЕНЗІАРИ НЕ НАДАЮТЬ ЖОДНОЇ ГАРАНТІЇ СТОСОВНО ТОГО, ЩО (I) СЕРВІС ВІДПОВІДАТИМЕ ВАШИМ ВИМОГАМ; (II) ВИКОРИСТАННЯ ВАМИ СЕРВІСУ БУДЕ СВОЄЧАСНИМ, БЕЗПЕРЕШКОДНИМ, БЕЗПЕЧНИМ АБО БЕЗПОМИЛКОВИМ; (III) БУДЬ-ЯКА ІНФОРМАЦІЯ, ОТРИМАНА ВАМИ В РЕЗУЛЬТАТІ КОРИСТУВАННЯ СЕРВІСОМ, БУДЕ ТОЧНОЮ АБО НАДІЙНОЮ; ТА (IV) БУДЬ-ЯКІ ДЕФЕКТИ АБО ПОМИЛКИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, НАДАНОГО ВАМ В РАМКАХ СЕРВІСУ, БУДУТЬ ВИПРАВЛЕНІ.

APPLE НЕ РОБИТЬ ЖОДНИХ ЗАЯВ ТА НЕ НАДАЄ ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ СТОСОВНО ТОГО, ЩО СЕРВІС НЕ ЗАЗНАЄ ШКОДИ, ПОШКОДЖЕННЯ, ВПЛИВУ, ВІРУСІВ, ВТРУЧАННЯ, ЗЛОМУ АБО ІНШОГО ПРОНИКНЕННЯ В СИСТЕМУ ЗАХИСТУ, А ТАКОЖ APPLE ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД БУДЬ-ЯКОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ У ЗВ’ЯЗКУ З ЦИМ.

ДОСТУП ДО БУДЬ-ЯКОГО МАТЕРІАЛУ, ЗАВАНТАЖЕНОГО АБО ІНШИМ ЧИНОМ ОТРИМАНОГО ЧЕРЕЗ ВИКОРИСТАННЯ СЕРВІСУ, ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ВАМИ НА ВЛАСНИЙ РОЗСУД ТА РИЗИК, І ВИ НЕСТИМЕТЕ ОДНООСІБНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА БУДЬ-ЯКУ ШКОДУ, ЗАВДАНУ ВАШОМУ ПРИСТРОЮ, КОМП'ЮТЕРУ, АБО ЗА ВТРАТУ ДАНИХ ВНАСЛІДОК ЗАВАНТАЖЕННЯ БУДЬ-ЯКОГО ТАКОГО МАТЕРІАЛУ. ВИ ТАКОЖ ПІДТВЕРДЖУЄТЕ, ЩО СЕРВІС НЕ ПРИЗНАЧЕНИЙ ТА НЕ ПРИДАТНИЙ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ У СИТУАЦІЯХ АБО УМОВАХ, КОЛИ ВІДМОВА АБО ЗАТРИМКИ АБО ПОМИЛКИ АБО НЕТОЧНОСТІ В КОНТЕНТІ, ДАНИХ АБО ІНФОРМАЦІЇ, НАДАНИХ СЕРВІСОМ, МОЖУТЬ ПРИЗВЕСТИ ДО СМЕРТІ, ТІЛЕСНОГО УШКОДЖЕННЯ АБО ЗНАЧНОЇ ФІЗИЧНОЇ АБО ЕКОЛОГІЧНОЇ ШКОДИ.

Обмеження відповідальності

В ДЕЯКИХ ЮРИСДИКЦІЯХ НЕ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ ВИКЛЮЧЕННЯ АБО ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПРОВАЙДЕРІВ СЕРВІСУ. В ОБСЯЗІ, В ЯКОМУ ТАКІ ВИКЛЮЧЕННЯ АБО ОБМЕЖЕННЯ ПРЯМО ЗАБОРОНЕНІ ЧИННИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ, ДЕЯКІ З ВИКЛЮЧЕНЬ АБО ОБМЕЖЕНЬ, ЩО ВИЗНАЧЕНІ НИЖЧЕ, МОЖУТЬ НЕ ЗАСТОСОВУВАТИСЯ ДО ВАС.

APPLE ВИЯВЛЯЄ ОБҐРУНТОВАНИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ТА ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ПІДХІД ПРИ НАДАННІ СЕРВІСУ. НАСТУПНІ ОБМЕЖЕННЯ НЕ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ ЩОДО ЗБИТКІВ, ЯКІ ВИНИКАЮТЬ ВНАСЛІДОК (А) ВІДСУТНОСТІ ОБҐРУНТОВАНОГО ПРОФЕСІЙНОГО ТА ВІДПОВІДАЛЬНОГО ПІДХОДУ З БОКУ APPLE; (В) ГРУБОЇ НЕОБЕРЕЖНОСТІ, УМИСНОЇ НЕПРАВОМІРНОЇ ПОВЕДІНКИ АБО ШАХРАЙСТВА З БОКУ APPLE; АБО (С) СМЕРТІ ЧИ ТІЛЕСНОГО УШКОДЖЕННЯ.

ВИ ПРЯМО РОЗУМІЄТЕ ТА ПОГОДЖУЄТЕСЯ, ЩО APPLE ТА ЇЇ АФІЛІЙОВАНІ ОСОБИ, ДОЧІРНІ КОМПАНІЇ, ПОСАДОВІ ОСОБИ, ДИРЕКТОРИ, ПРАЦІВНИКИ, АГЕНТИ, ПАРТНЕРИ ТА ЛІЦЕНЗІАРИ НЕ НЕСУТЬ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПЕРЕД ВАМИ ЗА БУДЬ-ЯКІ ПРЯМІ, НЕПРЯМІ, ВИПАДКОВІ, ФАКТИЧНІ, ПОБІЧНІ АБО ШТРАФНІ ЗБИТКИ, У ТОМУ ЧИСЛІ, БЕЗ ОБМЕЖЕННЯ, ЗБИТКИ В РЕЗУЛЬТАТІ УПУЩЕНОЇ ВИГОДИ, ВТРАТИ ГУДВІЛУ, ВИКОРИСТАННЯ, ДАНИХ, ВАРТОСТІ ЗАКУПІВЛІ ВЗАЄМОЗАМІНЮВАНИХ ТОВАРІВ АБО ПОСЛУГ АБО ІНШІ НЕМАТЕРІАЛЬНІ ЗБИТКИ (НАВІТЬ ЯКЩО APPLE БУЛО ПОВІДОМЛЕНО ПРО МОЖЛИВІСТЬ ТАКИХ ЗБИТКІВ ), ЩО ВИНИКАЮТЬ ВНАСЛІДОК: (I) ВИКОРИСТАННЯ АБО НЕМОЖЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ СЕРВІСУ; (II) БУДЬ-ЯКИХ ЗМІН, ВНЕСЕНИХ В СЕРВІС, АБО БУДЬ-ЯКОГО ТИМЧАСОВОГО АБО ПОСТІЙНОГО СКАСУВАННЯ СЕРВІСУ АБО БУДЬ-ЯКОЇ ЙОГО ЧАСТИНИ; (III) НЕСАНКЦІОНОВАНОГО ДОСТУПУ ДО ВАШИХ ПЕРЕСИЛАНЬ АБО ДАНИХ, ЧИ ЇХ ЗМІНИ; (IV) ВИДАЛЕННЯ, ПСУВАННЯ АБО НЕЗБЕРЕЖЕННЯ ТА/АБО НЕНАПРАВЛЕННЯ ЧИ НЕОТРИМАННЯ ВАШИХ ПЕРЕСИЛАНЬ АБО ДАНИХ НА СЕРВІС АБО ЧЕРЕЗ СЕРВІС; (V) ЗАЯВ АБО ДІЙ БУДЬ-ЯКОЇ ТРЕТЬОЇ ОСОБИ СТОСОВНО СЕРВІСУ; ТА (VI) БУДЬ-ЯКОГО ІНШОГО ПИТАННЯ, ЩО СТОСУЄТЬСЯ СЕРВІСУ.

Гарантія відшкодування

Ви погоджуєтеся захистити, відшкодувати та звільнити Apple, її афілійованих осіб, дочірніх компаній, директорів, посадових осіб, працівників, агентів, партнерів, підрядників та ліцензіарів від відповідальності за будь-яку претензію або вимогу, включаючи обґрунтовані гонорари юристів, пред'явлену будь-якою третьою особою, що стосується або виникає з: (a) будь-якого Контенту, який Ви подаєте, розміщуєте, передаєте або іншим чином надаєте через Сервіс; (b) користування Вами Сервісом; (с) будь-якого порушення Вами цього Договору; (d) будь-якої дії, вчиненої компанією Apple в рамках її розслідування за підозрою про порушення цього Договору або в результаті її висновку або рішення про те, що мав місце факт порушення цього Договору; або (е) порушення Вами будь-яких прав іншої особи. Це означає, що Ви не маєте права пред’являти позов проти компанії Apple, її афілійованих осіб, дочірніх компаній, директорів, посадових осіб, працівників, агентів, партнерів, підрядників та ліцензіарів в результаті прийняття компанією Apple рішення про вилучення або відмову в обробці будь-якої інформації або Контенту, про надання Вам попередження, призупинення або припинення надання Вам доступу до Сервісу, або про вжиття будь-яких інших заходів у процесі розслідування за підозрою про порушення або в результаті висновку Apple про те, що мав місце факт порушення цього Договору. Це положення щодо відмови від позову та гарантії відшкодування застосовується до всіх порушень, що описані в цьому Договорі або передбачені ним. Це зобов'язання зберігає чинність після припинення або закінчення строку дії цього Договору та/або користування Вами Сервісом. Ви підтверджуєте, що Ви несете відповідальність за будь-яке користування Сервісом з використання свого Облікового Запису, та що цей Договір застосовується до будь-якого та всього використання Вами Облікового Запису. Ви погоджуєтеся дотримуватися умов цього Договору та захистити, відшкодувати і звільнити Apple від відповідальності щодо будь-яких та всіх претензій і вимог, які виникають з використання Вашого Облікового Запису, незалежно від того, чи таке використання прямо Вами дозволяється.

Повідомлення

Apple може надавати Вам повідомлення стосовно Сервісу, у тому числі змін до цього Договору, електронною поштою на Вашу адресу електронної пошти iCloud (та/або іншу альтернативну адресу електронної пошти, пов'язану з Вашим Обліковим Записом, якщо таку надано), звичайним поштовим відправленням або шляхом розміщення повідомлень на нашому веб-сайті та/або Сервісі.

Право, що застосовується

За винятком випадків, прямо передбачених в наступному пункті, цей Договір та відносини між Вами та Apple регулюються законодавством штату Каліфорнія, за винятком його норм колізійного права. Ви та Apple погоджуєтеся підпорядковуватися персональній та виключній юрисдикції судів, розташованих на території округу Санта-Клара, штат Каліфорнія, для вирішення будь-якого спору або претензії, що виникає з цього Договору. Якщо (a) Ви не є громадянином США; (b) Ви не проживаєте у США; (c) Ви не отримуєте доступ до Сервісу з США; та (d) Ви є громадянином однієї з визначених нижче країн, тоді цим Ви погоджуєтеся, що будь-який спір або претензія, що виникає з цього Договору, регулюється вказаним нижче чинним законодавством, без врахування будь-яких норм колізійного права, і цим Ви безвідклично підпорядковуєтеся невиключній юрисдикції судів з місцезнаходженням у штаті, провінції або країні, визначеній нижче, законодавством якої регулюється цей Договір:

Якщо Ви є громадянином: Право, що застосовується, та юрисдикція:

Будь-яка країна Європейського Союзу або Швейцарія, Норвегія чи Ісландія Законодавство та суди Вашого звичайного місця проживання.

Окремо виключається від застосування до цього Договору закон, відомий під назвою Конвенція Організації Об’єднаних Націй про договори міжнародної купівлі-продажу товарів.

Загальні положення

Цей Договір становить повний договір між Вами та Apple, регулює Ваше користування Сервісом та повністю замінює собою будь-які попередні договори між Вами та Apple стосовно Сервісу. Ви також можете підпорядковуватися додатковим умовам, що можуть застосовуватися, якщо Ви користуватиметеся послугами афілійованих осіб, контентом третіх осіб або програмним забезпеченням третіх осіб. Якщо будь-яку частину цього Договору буде визнано недійсною або такою, що не може бути виконана у примусовому порядку, тоді така частина тлумачитиметься у спосіб, що відповідає чинному законодавству, з метою якомога точнішого відображення початкових намірів сторін, а решта частин зберігатимуть повну юридичну силу та дію. Відсутність з боку Apple реалізації або виконання у примусовому порядку будь-якого права або положення цього Договору не становить відмову від такого права або положення. Ви погоджуєтеся, що, за винятком того, як іншим чином прямо передбачено в цьому Договорі, не існує жодних третіх осіб-вигодонабувачів за цим Договором.

ЗМІНИ

Apple зберігає за собою право в будь-який момент вносити зміни в цей Договір та встановлювати нові або додаткові умови Вашого користування Сервісом. Якщо Ви не погоджуєтеся з такими змінами або умовами, Ви повинні припинити користування Сервісом та звернутися до Служби підтримки iCloud за поверненням Вашого Контенту. Продовження Вашого користування Сервісом вважатиметься прийняттям таких змін та додаткових умов.

УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРІВ В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ

Ваше користування Сервісом включає можливість укладення договорів та/або трансакцій в електронній формі. ВИ ПІДТВЕРДЖУЄТЕ, ЩО ПРЕДСТАВЛЕННЯ ВАМИ ДОКУМЕНТІВ В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ СТАНОВИТЬ ВАШУ ЗГОДУ ТА НАМІР СТВОРИТИ ДЛЯ СЕБЕ ЮРИДИЧНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ НА ПІДСТАВІ ТАКИХ ДОГОВОРІВ ТА ТРАНСАКЦІЙ, А ТАКОЖ ЗДІЙСНИТИ ПЛАТЕЖІ ЗА ТАКИМИ ДОГОВОРАМИ ТА ТРАНСАКЦІЯМИ. ВАША ЗГОДА ТА НАМІР СТВОРИТИ ДЛЯ СЕБЕ ЮРИДИЧНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ НА ПІДСТАВІ ТАКИХ ДОКУМЕНТІВ В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО ВСІХ ДОКУМЕНТІВ У ЗВ'ЯЗКУ З УСІМА ТРАНСАКЦІЯМИ, ЯКІ ВИ УКЛАДАЄТЕ ЩОДО ЦЬОГО СЕРВІСУ, ВКЛЮЧАЮЧИ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКАСУВАННЯ, ПРОЦЕДУРИ, ДОГОВОРИ ТА ПРИКЛАДНІ ПРОГРАМИ. З метою отримання доступу до Ваших електронних документів та їх збереження від Вам може бути необхідно мати певні апаратні засоби та програмне забезпечення, що становить Вашу одноосібну відповідальність.

Ця версія датована: 18 вересня 2013 року