Troje stażystów w Apple rozmawia, siedząc na ławce na kampusie Apple.

Przyjdź do Apple jeszcze na studiach, a weźmiesz realny udział w pracach swojego zespołu – jak każdy inny pracownik. To tylko jeden z powodów, dla których Twoja praca u nas może tak wiele zmienić. Zdobędziesz praktyczne doświadczenie i poznasz wybitne umysły. Wiele nauczysz się od ludzi, których spotkasz. A oni będą uczyć się od Ciebie.

Trzy kobiety zatrudnione w Apple siedzą na ławce i patrzą na ekran MacBooka.
Dwoje pracowników Apple rozmawia w kafeterii na terenie kampusu Apple.
Dwoje pracowników Apple rozmawia w kafeterii na terenie kampusu Apple.

Możliwości dla osób nadal się uczących

Staże dla studentów studiów pierwszego i drugiego stopnia

W Apple stażyści stanowią ważną część zespołu. Zarówno na letnim stażu, jak i na praktykach w trakcie semestru możesz brać udział w newralgicznych projektach realizowanych w kampusie Apple. Staniesz się częścią społeczności Apple, poznasz naszych liderów i w praktyce przekonasz się, jak pracujemy. Programy studenckie Apple są dostępne wyłącznie dla osób kształcących się w szkołach wyższych.

Zobacz oferty stażów

Sklepy Apple Store i sklepy partnerów

Praca w salonie Apple Store lub na stoisku Apple Shop – wydzielonym obszarze współpracującego z nami większego sklepu – jest wyjątkową szansą na zdobycie cennego doświadczenia i stawianie sobie ambitnych celów. Na wszystkich stanowiskach można pracować w pełnym wymiarze czasu, a wiele spośród nich dostępnych jest też dla osób zainteresowanych zatrudnieniem na pół etatu. W każdym przypadku zapewniamy szkolenia, na których uzyskasz wiedzę i wszelkie umiejętności potrzebne do pracy z klientami i w ramach zespołu.

Zobacz oferty pracy w sklepach Apple Store i sklepach partnerów

Możliwości dla absolwentów

Stanowiska, na jakich można pracować w Apple

Apple od zawsze jest miejscem, w którym technologia spotyka się z naukami humanistycznymi. Dlatego uzdolnionych osób poszukujemy na wielu kierunkach studiów. Dzięki tak licznym możliwościom wykazania się na pewno będziesz robić to, co lubisz. Niezależnie od tego, czy pracujesz w jednej z naszych placówek na całym świecie, w sklepie Apple Store, czy z domu, praca u nas stawia wysokie wymagania. A przy tym jak nic nagradza nietuzinkowe pomysły i podjęty trud.

Poznaj wszystkie zespoły w Apple
Zobacz oferty pracy w sklepach Apple Store i sklepach partnerów