Size güveniyoruz.
Siz de bize güvenebilirsiniz.

Apple’ın Apple olmasının nedeni, dünyanın en tutkulu insanlarının müşterilerimizin hayatlarında fark yaratmaları. Ve bu, çalışanlarımızın hayatlarında fark yaratmak için bize ilham veriyor.

Apple Park’ta, Steve Jobs Theater’ın merdivenlerindeki çalışanlar.

Mağaza açılışı,
Apple Orchard Road

Sizi bir bütün olarak görüyoruz. Apple’da yaptığımız her şeyi, kişisel deneyiminize gösterdiğimiz üst düzey bir özen ve saygıyla yaparız. Bunu ürünlerimizde, mağazalarımızda ve çalışanlarımıza yatırım yapma biçimimizde görebilirsiniz.

Bu, benzersiz ihtiyaçlarımızı karşılayan kaynaklara sahip olduğumuzda gelişim gösteren bireyler olarak, hepimizin saygı görmesi anlamına geliyor. Apple’ın; zindeliği, güveni ve tatmini deneyimleyebileceğiniz her türlü yolu sunmasının sebebi de bu. Çünkü kendinizi iyi hissettiğinizde, hayatınızdaki en iyi işi çıkarabilecek ve hayatınızı en iyi şekilde yaşayabilecek gibi hissedersiniz.

İyi hissedin. Bedenen ve zihnen.

Herkesin farklı ihtiyaçları ve planları var. Bu sebeple hem fiziksel hem de zihinsel sağlık hizmetlerini kapsayan esnek bir sağlık planı sunuyoruz. Ayrıca, çalışanlarımız dünyanın neredeyse her yerinden sağlık uzmanlarına sanal olarak veya yüz yüze ulaşma ve ücretsiz, gizli danışmanlık hizmeti alma seçeneğine de sahip. Fitness harcamalarına yönelik yardım da alabilirsiniz.

Katie Apple ofis binasında kameraya doğru gülümsüyor.

Katie, Retail Pazar Geliştirme

Cupertino, ABD

İyi hissedin. Tüm aileniz için.

Sağlık sigortası planlarımız, düzenli çocuk muayeneleri ve çocuk aşıları gibi aile dostu özellikler içermektedir. Ayrıca ailenize yeni bir çocuğun katılmasının tek bir yolu olmadığını bildiğimiz için ücretli izinler ve kademeli işe dönüş programımızla her şekilde yeni ebeveynleri de destekliyoruz. Ailenizin hasta olan bir üyesiyle ilgilenmeniz gerekiyorsa ücretli iznin yanı sıra, çocuk bakımı, yaşlı bakımı, yasal danışmanlık hizmetleri ve çok daha fazlası için ücretsiz yönlendirme sunuyoruz.

Cris dışarıda yürürken kameraya doğru gülümsüyor.

Cris, Apple Store

Glendale, ABD

İyi hissedin. Finansal açıdan.

Apple’da, kadınların benzer işleri yapan erkeklerle aynı düzeyde maaş almalarını sağlıyoruz. Bu çabamızın bir parçası olarak, geçmişte ne kadar maaş aldığınızın bir önemi kalmadı. Size daha önce ne kadar kazandığınızı sormayacağız. Buradaki tüm çalışanlar Apple’ın hissedarı olma fırsatına sahip. Çünkü herkesin hisse senedi ödenekleri ve Apple hisselerini indirimli bir fiyattan satın alma hakkı var. Emekliliğe hazırlanmanıza yardımcı olmak için primlerinizle eşleştirdiğimiz katkılarımız tasarruf hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca, beklenmedik olaylara hazırlanmanıza yardımcı olması için gelir güvenliğinin birkaç farklı biçimine sahip olacaksınız.

Roger Apple Store’da kameraya doğru gülümsüyor.

Roger, Apple Store

Singapur

İyi hissedin. Gelişiminiz için çalışırken.

Hem profesyonel hem de kişisel gelişim için plan yapın. Apple University, çalışanların Apple kültürünü, organizasyonunu, değerlerini ve dünyadaki rolünü anlamalarına yardımcı olan dersler, seminerler ve ders dışı araçlar sunuyor. Online derslerle genel iş ve yazılım becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Apple’daki kariyerinizde ilerlemenizi sağlayacak daha resmi eğitimlere yönelik olarak, okul harçları da dahil olmak üzere belirli eğitim masrafları için size geri ödeme yapacağız.

Jeremy dışarıda duruyor ve gülümseyerek yan tarafa doğru bakıyor.

Jeremy, Yazılım Mühendisliği Programları

San Diego, ABD

İyi hissedin. Yenilenirken veya iyileşirken.

İşimizi tutkuyla yapsak da kendimizi yenilemek, dinlenmek ve diğerlerine destek olmak için işten izin almanın önemli olduğuna da inanıyoruz. İster kişisel hedeflerinizin peşinde olun ister ailenize yeni bir çocuğun katılmasına hazırlanın veya bir aile üyenizin bakımıyla ilgileniyor olun, en çok ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda ücretli izin alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Qhatijah Apple Store’da kameraya doğru gülümsüyor.

Qhatijah, Apple Store

Singapur

İyi hissedin. Katkıda bulunurken.

Koşullara uygun bir kuruluşa para yardımında bulunduğunuzda, katkınızın ikiye katlanması için bağışınızı bire bir oranında eşleştiriyoruz. Bir kuruluşa zamanınızı bağışlamayı tercih ederseniz, gönüllü olarak çalıştığınız her saat için 25 ABD Doları katkıda bulunuyoruz. Zaman veya para bağışında bulunduğunuzda Apple katkılarınızı yılda 10.000 ABD Doları’na kadar eşleştirir.

Bir Apple gönüllü etkinliğinde çalışan Lavina kameraya doğru gülümsüyor.

Lavina, Apple Media Products Data Science

Cupertino, ABD

İyi hissedin. Alırken.

Dünyanın en iyi ürünleri olan Apple ürünlerini en uygun fiyatlarla edinin. Ayrıca üçüncü taraf aksesuarların yanı sıra diğer binlerce ürün ve hizmet için de indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Ed bir Apple ofis binasında yürürken kameraya doğru gülümsüyor.

Ed, People

Cupertino, ABD

Burada iyi hissetmek için çok daha fazla sebep var.

Dünyanın her yerindeki Apple çalışanlarını desteklemek için kaynaklar oluşturuyoruz. Bölgenizde size sunulan kaynaklar için bizimle iletişime geçin.*

* Apple yan haklar programları ülkelere göre değişiklik gösterir, uygunluk gerekliliklerine bağlıdır ve zaman zaman değiştirilebilir.