Sizde kimsenin bilmediği bir şeyler var.
Yaşadığınız deneyimleri Apple’a getirin ve daha yapılacak, paylaşılacak ve keşfedilecek ne kadar çok şey olduğunu görün. Çünkü burada size kimliğiniz ve olmak istediğiniz kişi için kucak açıyoruz.

Birliktelik

Herkesi aramızda görmek istiyoruz.

Çeşitlilik, herkesi kapsar. Birliktelik güç verir. Herkesin aramıza katılmasını sağladığımızda, birlikte hayatımızın en iyi işini çıkarabiliriz. Bu sebeple birlikteliği destekleyen işe alımlar, gelişim ve ücret eşitliği gibi konularda uzun süreli kararlılığımızı güçlendirmeye devam ediyoruz.

Farklı geçmişlere sahip farklı kişiler belki de noktaları daha iyi bir şekilde birleştirebilirler.
Cecile, Yapay Öğrenme ve Yapay Zeka

Paylaşılan Değerler

Çalıştığınız iş temsil ettiğiniz şeyleri yansıtmalıdır.

Ürettiğimiz her şeyin; müşterilerimize, iş arkadaşlarımıza ve dünyamıza getireceği etkiyi düşünüyoruz. Ürünlerimizdeki inovasyon odaklı yaklaşımı; erişilebilirlik, eşitlik, gizlilik ve çevre gibi çok önem verdiğimiz konulara da yansıtıyoruz.

Apple’da çalışmaya başlamak için herkesin bir nedeni var. Genellikle bu neden, kişilerin kendi değerleriyle uyum sağlayan bir şirket bulmaları olur. Apple çalışanlarının öykülerini okuyun

Jessica’nın yüzünde büyük bir gülümsemeyle kameraya bakan portre çizimi.
Illustrated portrait of William smiling, looking at the reader.
Illustrated portrait of Brian smiling, looking at the reader.
Xu’nun kendinden emin bir gülümsemeyle kameraya bakan portre çizimi.

Profesyonel ve Kişisel Gelişim

Burada başlamak
yalnızca başlangıçtır.

Çalışanlar, Apple’ın kalbini oluşturur. Ve gelişmelerini önemseriz. İlk günden itibaren büyük resme anlamlı katkılar yapma fırsatınız olur. Kariyer gelişimi çerçevemizin yanı sıra Apple University’den kursları da içeren rehberlik ve kaynaklarımızla kendinizi başarı için hazırlayabilirsiniz.

Apple’daki kariyeriniz boyunca değişim devamlı yanınızda olacak. Gelişmenin başka yollarını da seçebilirsiniz. Uzmanı olduğunu konuda daha derine inmek isteyebilir, o anki pozisyonunuzun kapsamını değiştirebilir, hatta buradaki yeni bir fırsatı bile keşfedebilirsiniz. Kararınız ne olursa olsun gelişiminizi siz yöneteceksiniz. Biz her yönden arkanızdayız.

Apple beni gerçekten anladı.
Diğer insanlara neler sunabildiğimi anladı.
Jeronimo, Apple Store

İçtenlik önemlidir.
Aidiyet ise her şeydir.

Apple’da kariyerinize başladığınızda, burada başarıya ulaşmanızı isteyen tek kişinin siz olmadığınızı fark edersiniz. Burada çalıştığınız süre boyunca birlikteliği destekleyen bir topluluğun saygısını ve desteğini görürsünüz. Kültürel Çeşitlilik Ağı Birliği’ne katılmak, bu deneyimi yaşamanın en anlamlı yollarından birini sunuyor.

Çalışanlar tarafından yönetilen bu gruplar, aidiyet, öğrenme ve gelişim için daha da fazla fırsat oluşmasını sağlarken kültürel olarak yeterince temsil edilmeyen toplulukların kutlanmasını ve büyüyüp güçlenmesini amaçlar. Kültürel Çeşitlilik Ağı Birlikleri hakkında bilgi edinin

Yüzünde büyük bir gülümsemeyle kameraya bakan Bianca’nın portre fotoğrafı.
Yüzünde büyük bir gülümsemeyle kameraya bakan Georgiana’nın portre fotoğrafı.
Yüzünde büyük bir gülümsemeyle kameraya bakan Tetsu’nun portre fotoğrafı.
Sanki sadece iş arkadaşı değiliz. Burada gerçekten Apple ailesiyiz.
Viviana, Apple Support

Değerlerimiz burada oluşturulan her şeyin parçası. Buna kariyer de dahil.