Tasarım

Sonuçları mükemmelleştirin.
Çabalarımızı görünmez hale getirin.
Apple tasarımcıları stüdyoda bir proje üzerinde birlikte çalışıyor

Apple ürünleri mükemmel çalışır. Çünkü tasarımcılarımız, her şeyden önce basitliğe ve kullanışlılığa odaklanır. Yaptıkları işin başarısını, o işe kattıkları şeylerle değil, kullanıcının kazanımları üzerinden değerlendirirler.

Bir ekibe katılın, kendi öykünüzü yaşamaya başlayın.

Endüstriyel Tasarım

Apple’daki Endüstriyel Tasarım ekibi, ilk konseptten titizlikle tasarlanmış nihai ürünün üretimine kadar, ürün geliştirme sürecinin her aşamasında çok önemli bir rol oynar. Bu ekip, detaylara gösterdikleri olağanüstü dikkatin yanı sıra malzemeleri, üretim süreçlerini ve kullanılacak renklerle kaplamaların son hallerini seçmek için faydalandıkları yüksek kalite standartlarıyla dünyaca ünlüdür. Ürettikleri projeler ürün kategorilerinin de ötesine geçerek, aksesuar ve ambalajların tasarımının yanı sıra Apple’ın perakende satış deneyimini de destekler. İş alanları: Industrial/Product Design; CAD Sculpting; Human Factors Research; CNC Programming, Machining, and Operating; Precise Model Making and Prototyping; Color Engineering; Textile/Materials Expertise.

Endüstri Ürünleri Tasarımı alanında açık pozisyonlar

İnsan Arayüzü Tasarımı

Bu ekip tüm Apple ürün, hizmet ve aksesuarları için kullanıcı deneyimini kavramsallaştırır, tasarlar ve üretir. Tüm görsel, işitsel ve dokunsal deneyimler de dahil olmak üzere insanların kuracağı etkileşimlerin her birini dikkate alarak yalnızca etkileyici olmakla kalmayan, kullanıcı dostu ve kullanışlı da olan ürünler tasarlarlar. Apple, bu sorumluluğu desteklemek için bu gruba olağanüstü düzeyde fırsat ve kaynak sunar. Sonuç olarak, hem sektörü hem de insanların yaşamlarını etkileyen ürünler ortaya çıkar. İş alanları: Prototype Design, Motion Design, Sound Design, Production Design, User Experience, Production.

İnsan Arayüzü Tasarımı alanında açık pozisyonlar

İletişim Tasarımı

Bu grup, Apple ürün ve hizmetlerinin tamamı için görsel malzemeleri titizlikle hazırlayarak tüm yeni lansmanlara ilham duygusu katar. Yani tüm dünya, ürünleri bile görmeden önce bu grubun yaptığı işleri görür. Bu ekibe katılın; yaptığınız işlerin internette, mağazalarımızda, reklam dünyasında ve çok daha ötesinde görülmesini sağlayın. İş alanları: Graphic Design, Typography, Packaging Design, Instructional Design, Merchandising, Video and Motion Graphics.

İletişim Tasarımı alanında açık pozisyonlar