Договір Про Умови Надання Сервісу iCloud

Ласкаво просимо до iCloud

ЦЯ ПРАВОВА УГОДА МІЖ ВАМИ І APPLE РЕГЛАМЕНТУЄ ВИКОРИСТАННЯ ПРОДУКТУ iCLOUD, ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, СЕРВІСІВ, ТА ВЕБ-САЙТІВ (СПІЛЬНО ІМЕНОВАНІ «СЛУЖБА»). ВАЖЛИВО, ЩОБ ВИ ПРОЧИТАЛИ ТА ЗРОЗУМІЛИ НАСТУПНІ УМОВИ. НАТИСНУВШИ «ПОГОДЖУЮСЬ», ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЯ З ТИМ, ЩО ЦІ УМОВИ БУДУТЬ ЗАСТОСОВАНІ В РАЗІ ДОСТУПУ ДО СЛУЖБИ АБО ЇЇ ВИКОРИСТАННЯ.

Apple є постачальником Служби, що дозволяє вам використовувати певні Інтернет послуги, у тому числі зберігання Ваших особистих даних (таких як контакти, календарі, фотографії, замітки, нагадування, документи, дані додатків та електронну пошту іCloud), і робить їх доступним на Ваших сумісних пристроях і комп’ютерах, а також певні послуги, засновані на місцеположенні, тільки відповідно до умов та положень, викладених в цій Угоді. iCloud автоматично вмикається, коли Ви використовуєте пристрої, на яких установлено iOS 9 або пізніші версії, і входите за допомогою свого ідентифікатора Apple ID під час настройки пристрою, якщо тільки Ви не оновлюєте пристрій і раніше не вибрали не вмикати iCloud. Ви можете вимкнути iCloud у розділі «Параметри». Коли іCloud буде ввімкнено, ваш Контент буде автоматично відправлений і зберігатиметься в Apple, щоб згодом Ви мали можливість отримати доступ до цього вмісту або передати Контент бездротовим шляхом на інші пристрої або комп’ютери, на яких використовується іCloud.

I. ВИМОГИ ДО ВИКОРИСТАННЯ СЛУЖБИ

          A. Вік. Служба доступна тільки для осіб віком 13 років або старше (або еквівалентного мінімального віку у відповідній юрисдикції), або якщо Ви особа до 13 років і Ваш Apple ID був наданий Вам у результаті запиту затвердженого навчального закладу або створений в рамках функції Family Sharing Вашими батьками або опікуном. Ми свідомо не збираємо, не використовуємо та не розкриваємо особисту інформацію дітей молодше 13 або еквівалентного мінімального віку у відповідній юрисдикції без згоди батьків, яку можна перевірити. Батьки та опікуни повинні також нагадати будь-яким неповнолітнім, що розмовляти з незнайомими людьми в Інтернеті може бути небезпечним, і вжити відповідних заходів обережності, щоб захистити дітей, в тому числі контролюючи їх використання Служби.

Щоб скористатися Службою, Ви не можете бути особою, якій заборонено отримувати Службу відповідно до законодавства Сполучених Штатів або інших придатних юрисдикцій, в тому числі країни, в якій Ви проживаєте або з якої Ви використовуєте Службу. Приймаючи дану Угоду, Ви підтверджуєте, що Ви розумієте і погоджуєтеся з вищевикладеним.

          В. Пристрої та Облікові записи. Використання Служби може потребувати наявності сумісних пристроїв, доступу в Інтернет і певного програмного забезпечення (може стягуватися плата), а також періодичних оновлень; і може опинитися під впливом дії цих факторів. Apple залишає за собою право обмежити кількість Облікових записів, які можуть бути створені із пристрою, та кількості пристроїв, пов’язаних з Обліковим записом. Для використання певних операцій або функцій може знадобитися остання версія необхідного програмного забезпечення. Ви погоджуєтеся з тим, що виконання цих вимог є вашою відповідальністю.

          C. Обмеження використання. Ви погоджуєтеся використовувати Службу тільки в цілях, дозволених цією Угодою, і тільки в межах, що допускаються згідно з відповідним законодавством, нормами або загальноприйнятою практикою у відповідній юрисдикції. Вашому Обліковому запису надається сховище даних ємністю 5 ГБ, як зазначено на сторінках основних параметрів iCloud. Додаткову ємність можна придбати, як описано нижче. Перевищення будь-якого відповідного або обґрунтованого обмеження пропускної здатності, або ємності (наприклад, резервне копіювання або простір облікового запису електронної пошти) забороняється та може перешкодити Вам проводити резервне копіювання на іCloud, додавати документи або отримувати нові повідомлення, відправлені на вашу адресу електронної пошти іCloud. Якщо використання Служби або інша поведінка навмисно або ненавмисно загрожує здатності компанії Apple постачати Службу або надавати доступ до інших систем, Apple має право прийняти всі розумні заходи для захисту Служби та систем Apple, які можуть включати в себе призупинення Вашого доступу до Служби. Повторні порушення обмежень можуть призвести до припинення дії вашого Облікового запису.

Якщо Ви є фізичною або юридичною особою, яка пов’язана з обробкою захищеної інформації про стан здоров’я, діловим партнером або представником фізичної або юридичної особи, яка пов’язана з обробкою захищеної інформації про стан здоров’я (відповідно до визначення цих термінів у параграфі 160.103 розділу 45 Зводу федеральних нормативних актів), Ви погоджуєтеся не використовувати будь-які компоненти, функції або інші засоби іCloud для створення, отримання, зберігання або передавання будь-якої «захищеної інформації про стан здоров’я» (відповідно до визначення цього терміну в параграфі 160.103 розділу 45 Зводу федеральних нормативних актів), а також не використовувати іCloud будь-яким способом, який може зробити компанію Apple (або будь-яку дочірню компанію Apple) Вашим діловим партнером або діловим партнером будь-якої третьої сторони.

          D. Доступність Служби. Служба або будь-яка функція або їх частина можуть бути доступні не на всіх мовах і не у всіх країнах, і Apple не робить ніяких заяв, що Служба або будь-яка функція або його частина є прийнятною або доступною для використання в будь-якому конкретному місці. В тій мірі, в якій Ви вирішуєте отримати доступ та використовувати Службу, Ви дієте на власний розсуд та несете відповідальність за дотримання будь-яких норм відповідного законодавства.

          E. Зміни в Послузі. Apple залишає за собою право в будь-який час вносити зміни до цієї Угоди і вводити нові або додаткові умови використання Служби за умови, що Apple надасть Вам повідомлення за 30 днів про будь-яку суттєву несприятливу зміну у Службі або застосовних умовах використання, якщо тільки це не буде обґрунтовано через обставини, що виникають через юридичні, регулятивні або урядові дії; з метою вдосконалення безпеки користувачів, конфіденційності користувачів або технічної цілісності; для уникнення порушення обслуговування інших користувачів; або через стихійне лихо, катастрофу, війну чи інші подібні причини за межами розумного контролю з боку Apple. Що стосується платних послуг зберігання у хмарі, Apple не буде вносити будь-яких суттєвих несприятливих змін до Служби до кінця Вашого поточного оплаченого періоду, якщо тільки зміна не буде обґрунтовано необхідною через юридичні, регулятивні або урядові дії; з метою вдосконалення безпеки користувачів, конфіденційності користувачів або технічної цілісності; для уникнення порушення обслуговування інших користувачів; або через стихійне лихо, катастрофу, війну чи інші подібні причини за межами розумного контролю з боку Apple. У разі якщо Apple вносить суттєві несприятливі зміни до Служби або умов використання, Ви маєте право припинити дію цієї Угоди і дію Вашого облікового запису, у разі чого Apple забезпечить Вам пропорційне повернення будь-якої передоплати за поточний на цей момент оплачений період. Apple не несе відповідальності перед Вами за будь-які Зміни до Служби або умов обслуговування, виконаних відповідно до цього розділу IE.

ІІ. ФУНКЦІЇ ТА ПОСЛУГИ

          А. Використання Служб, які виконуються на основі визначення місця розташування

Apple та її партнери і ліцензіари можуть надавати певні функції або послуги за допомогою Служби (наприклад, «Знайти мій iPhone», «Знайти моїх друзів») на основі інформації про розміщення пристрою з використанням GPS (якщо є), публічних точок доступу до мережі Wi-Fi і веж стільникового зв’язку. Щоб надати такі можливості або послуги, де це можливо, Apple та її партнери і ліцензіари повинні збирати, використовувати, передавати, обробляти й підтримувати дані про Ваше місце розташування, включаючи, без обмеження, географічне положення пристрою та інформацію, пов’язану з Вашим обліковим записом іCloud («Обліковий запис») і будь-якими пристроями, зареєстрованими відповідно до цієї Угоди, у тому числі, але не обмежуючись вашим Apple ID, а також ID, ім’ям і типом пристрою.

Ви можете відкликати свій дозвіл, даний Apple та її партнерам і ліцензіарам, на збір, використання, передачу, обробку даних про місцезнаходження і Даних облікового запису в будь-який час, не використовуючи функції, що працюють на основі визначення місця розташування, і вимкнувши функції «Знайти мій iPhone», «Знайти моїх друзів» або налаштування служб визначення місця знаходження (в разі необхідності) на пристрої. Використовуючи послуги сторонніх постачальників, які використовують або надають дані про розташування як частину Служби, Ви маєте переглянути умови і політику конфіденційності стороннього постачальника послуг, що стосуються використання даних про розташування такими його послугами, і дотримуватися їх. Дані про розташування, що надаються при використанні Служби, призначені лише для приблизного визначення місцезнаходження, а не для ситуацій, коли існує потреба в точних даних про місцезнаходження, або ситуацій, коли помилкова, неточна, застаріла або неповна інформація про місцезнаходження може призвести до летальних наслідків, заподіяння травм, шкоди майну або навколишньому середовищу. Apple буде виявляти достатні вміння і належну турботу в забезпеченні Служби, але ні Apple, ні її служби та/або контент-провайдери не гарантують доступність, точність, повноту, надійність і своєчасність даних про місцезнаходження чи інших даних, що відображаються Службою. СЛУЖБИ, ЩО ПРАЦЮЮТЬ НА ОСНОВІ ВИЗНАЧЕННЯ МІСЦЯ РОЗТАШУВАННЯ, НЕ ПРИЗНАЧЕНІ ТА НЕ ПІДХОДЯТЬ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ В РОЛІ СИСТЕМИ ПОШУКУ В РАЗІ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ.

          B. Знайти мій iPhone

Функція «Знайти мій iPhone» автоматично підключається на пристроях iOS, які використовують iOS 8 або пізнішу версію iOS, і будь-яких інших аксесуарах Apple, спарених з вашим iPhone, одразу після підключення iCloud. Коли функція «Знайти мій iPhone» підключається на пристроях iOS, які використовують iOS 7 або пізнішу версію iOS, ваш пристрій iOS автоматично приєднається до вашого Apple ID. Ваш Apple ID знадобиться, якщо будь-хто (включаючи Вас) спробує відключити функцію «Знайти мій iPhone», вийти з iCloud, видалити або активувати пристрій. Apple та її уповноважені агенти не зможуть надати послуги апаратної підтримки або підтримки програмного забезпечення, у тому числі послуги, що підлягають обмеженій гарантії компанії Apple, поки Ви не вимкнете функцію «Знайти мій iPhone» до обслуговування. Apple не несе відповідальності за вашу нездатність захистити Ваш пристрій IOS паролем, включити режим втрати та/або приймати чи відповідати на повідомлення та попередження.  Apple також не несе відповідальності за повернення Вам пристрою іOS або за будь-яку втрату даних на пристрої іOS.

          С. Резервне копіювання.

iCloud Backup автоматично час від часу виконує резервне копіювання для пристроїв іOS, коли пристрій знаходиться в режимі блокування екрану, підключений до джерела живлення або підключений до мережі Інтернет через мережу Wi-Fi. Якщо пристрій не проводив резервного копіювання на іCloud протягом ста вісімдесяти (180) днів, Apple залишає за собою право видаляти будь-які резервні копії, пов’язані із пристроєм. Резервне копіювання може включати налаштування пристрою, характеристики пристрою, фото і відео, документи, повідомлення, мелодії дзвінків, дані додатку Здоров’я та дані інших додатків. Для отримання додаткової інформації перейдіть на веб-сторінку https://support.apple.com/en-us/HT207428. Вказаний далі контент не підлягає резервному копіюванню: контент, що придбано в іТunes Store, App Store або iBooks Store, медіафайли, синхронізовані з Вашого комп’ютера, та Ваша Фотобібліотека, якщо Ви підключили Фотобібліотеку iCloud. Apple буде виявляти достатні вміння і належну турботу в наданні Служби, але, В МЕЖАХ, ДОЗВОЛЕНИХ ЧИННИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ, APPLE НЕ ГАРАНТУЄ І НЕ ЗАПЕВНЯЄ, ЩО БУДЬ-ЯКИЙ КОНТЕНТ, ДО ЯКОГО ВИ МАЄТЕ ДОСТУП АБО ЯКИЙ ЗБЕРІГАЄТЕ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ, НЕ МОЖЕ БУТИ НЕНАВМИСНЕ ПОШКОДЖЕНИЙ, СПОТВОРЕНИЙ, ВТРАЧЕНИЙ АБО ВИДАЛЕНИЙ ВІДПОВІДНО ДО УМОВ ЦІЄЇ УГОДИ, І APPLE НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ В РАЗІ, ЯКЩО ПОШКОДЖЕННЯ, СПОТВОРЕННЯ, ВТРАТА АБО ВИДАЛЕННЯ СТАНЕТЬСЯ. Підтримування належної альтернативної резервної копії Вашої інформації та даних є Вашою відповідальністю.

          D. Фотографії

          1.  Фотобібліотека iCloud. При користуванні Фотобібліотекою іCloud Ваші фотографії, відео, метадані та будь-які зміни, які Ви робите в додатку Photos на Вашому пристрої iOS, комп’ютері під управлінням macOS або ПК з ОС Windows будуть автоматично відправлені на іCloud і зберігатимуться там у вигляді бібліотеки фотографій в іCloud. Потім вони будуть передані на всі Ваші інші пристрої і комп’ютери, що підтримують Фотобібліотеку іCloud. Розподільна здатність фотографій і відео може варіюватися в залежності від параметрів Вашого пристрою і обсягу пам’яті. Ви можете завантажити фотографії та відео з повною розподільною здатністю у будь-який момент.

          2. Обмін фото іCloud. За допомогою функції Обміну фото іCloud, Apple зберігає будь-які фотографії та відео, якими Ви поділилися, поки Ви не видалите їх. Ви можете мати доступ до своїх спільних фотографій і відео з будь-яких інших пристроїв Apple, на яких використовується Обмін фото іCloud. Люди, яких Ви запрошуєте у спільні альбоми, можуть переглядати, зберігати, копіювати та ділитися цими фотографіями та відео, так само як надсилати фотографії, відео та коментарі. Якщо Ви вирішили використовувати Обмін фото iCloud, щоб ділитися фотографіями через веб-посилання, ці фотографії стануть доступними для будь-якого користувача, якому було надано веб-посилання або який має до нього доступ. Якщо Ви хочете припинити публікацію окремих фотографій, відео, коментарів або повністю всієї колекції з відкритим доступом, Ви можете видалити їх у будь-який момент. Однак будь-який контент, який було збережено раніше з колекції з відкритим доступом на інший пристрій або комп’ютер, видалено не буде.

          3. Фотопотік. Коли Ви використовуєте функцію Фотопотік, Apple зберігає фотографії, зроблені за допомогою Вашого пристрою iOS або завантажені з Вашого комп’ютера, протягом обмеженого періоду часу та автоматично надсилає фотографії на Ваші інші пристрої Apple, які підтримують Фотопотік. За один сеанс можна зберегти обмежену кількість фотографій в iCloud або на Ваших пристроях, а старі фотографії автоматично видаляються з Фотопотоку через деякий час. Щоб зберегти ці фотографії назавжди, Ви повинні зберегти їх в папку «Фотоплівка» на Вашому пристрої iOS або в фотобібліотеці на комп’ютері. 

          Е. Сімейний обмін. З функцією «Сімейний обмін» Ви може надавати спільний доступ до певного контенту і служб, у тому числі до покупок з іTunes Store, iBooks Store та App Store, передплати Apple Music, а також передплати сховища іCloud з членами Вашої родини. Ви також можете надати спільний доступ до календаря, загальнодоступної колекції фотографій та Вашого місцезнаходження для членів Вашої родини. Додаткову інформацію щодо розповсюдження покупок вмісту див. в умовах і положеннях медійних служб Apple на веб-сторінці https://www.apple.com/legal/internet-services/itunes/ww/.

          F. Обмін файлами. За допомогою функції Обміну файлами іCloud, Apple зберігає файли, якими Ви поділилися, поки Ви не видалите їх. Ви можете мати доступ до своїх спільних файлів з будь-якого Вашого пристрою Apple, на якому ввімкнено iCloud Drive. Ви можете дозволити одержувачам переглядати, зберігати, копіювати та ділитися цими файлами. Ви можете надати одержувачам право редагувати файли або тільки переглядати їх. Якщо Ви використовуєте Обмін файлами iCloud, щоб ділитися файлами через веб-посилання, ці файли стануть доступними для будь-якого користувача, якому було надано веб-посилання. Ви можете припинити надавати спільний доступ до файлів у будь-який час. Якщо Ви припините спільний доступ, файли будуть видалені з iCloud Drive на пристроях всіх учасників. Однак файли, які одержувач зберіг раніше на іншому пристрою або комп’ютері, видалені не будуть.

          G. Поштова скринька. Якщо Ви ввійшли до іCloud і використовуєте Пошту macOS або Пошту іCloud в Інтернеті для надсилання електронних повідомлень з великими вкладеннями, Ви маєте можливість використовувати Поштову скриньку. З Поштовою скринькою Ваші великі вкладення будуть тимчасово зберігатися на серверах iCloud для їх доставки. Apple надішле посилання або попередній перегляд вкладення одержувачам у залежності від програми клієнта електронної пошти одержувача. Тимчасове зберігання великих вкладень електронної пошти не буде враховуватися у Вашому ліміті на зберігання в iCloud. Щоб отримати додаткову інформацію про Поштову скриньку, перейдіть за веб-посиланням to https://support.apple.com/en-us/HT203093.

          H. Програмне забезпечення сторонніх розробників. Якщо Ви входите в певні програми сторонніх розробників зі своїми обліковими даними іCloud, Ви погоджуєтеся з тим, що така програма буде зберігати дані у Вашому персональному обліковому записі іCloud, а також із тим, що Apple буде збирати, зберігати та обробляти такі дані за дорученням відповідного стороннього Розробника для того, щоб Ви мали змогу користуватися Службою і такими програмами. Дані, які програма зберігає у Вашому персональному обліковому записі іCloud, будуть враховуватися в ліміті на зберігання.  Такі дані можуть бути передані іншим програма, які Ви завантажите з сайту того ж самого Розробника.

          I. Обліковий запис iCloud для використання лише в Інтернеті.  Якщо Ви зареєструєте обліковий запис Служби для використання лише в Інтернеті з пристроїв або комп’ютерів, виробником яких є не Apple, Ви будете мати доступ тільки до обмеженого набору функціональних можливостей Служби. Ви отримаєте 1 ГБ безкоштовного сховища і не зможете збільшити цю ємність з обліковим записом для використання лише в Інтернеті. В якості умови доступу до Служби з обліковим записом для використання лише в Інтернеті, Ви погоджуєтеся з усіма відповідними умовами, викладеними в цій Угоді, в тому числі, без обмежень, з усіма вимогами до використання Служби, обмеженнями використання, доступністю, публічною бета-версією, обмеженням обсягу гарантій, правилами щодо вмісту й поведінки та припинення дії. Умови, викладені в цій Угоди, про можливості, які недоступні для користувачів облікових записів для використання лише в Інтернеті, не будуть застосовуватися до Вас. До них відноситься, наприклад, використання послуг, що працюють на основі місця розташування, та сплата за модернізацію сховища іCloud. Ви також погоджуєтесь, що, якщо Ви згодом отримаєте доступ до свого облікового запису для використання лише в Інтернет, з пристрою або комп’ютера виробництва Apple, незалежно від того, чи є Ви володарем такого пристрою або комп’ютера, Apple може автоматично оновити Ваш обліковий запис для використання лише в Інтернеті до повного облікового запису iCloud і забезпечити всю наявну функціональність Служби, в тому числі підвищену ємність безкоштовного зберігання. Якщо Ви заходите до свого облікового запису для використання лише в Інтернеті з пристрою або комп’ютера під брендом Apple, і ваш запис згодом підвищено до повнофункціонального облікового запису Служби, Ви погоджуєтеся з тим, що всі умови, що містяться в цьому документі, поширюються на використання Вами Служби. Якщо Ви не хочете мати повний обліковий запис іCloud, не входьте у свій обліковий запис для використання лише в Інтернеті з фірмових пристроїв або комп’ютерів Apple.

          J. Двоетапна автентифікація та виклики/повідомлення з автоматичним набором. Якщо Ви вирішите увімкнути Двоетапну автентифікацію для Вашого ідентифікатора Apple ID, Ви погоджуєтеся (a) надати Apple принаймні один номер телефону; і (b) отримувати виклики або текстові повідомлення з автоматичним набором або попереднім записом від Apple на будь-який зі вказаних номерів телефону. Ми можемо здійснювати такі виклики або надсилати такі повідомлення для (i) забезпечення безпеки Вашого Облікового запису під час входу; (ii) забезпечення для Вас доступу до Вашого облікового запису, якщо Ви забули пароль; або (iii) інших необхідних дій для обслуговування Вашого Облікового запису або застосування цієї Угоди, наших політик, застосовного законодавства або будь-яких інших угод, які ми можемо укласти з Вами.

III. ОНОВЛЕННЯ СХОВИЩА ДАНИХ ЗА ПІДПИСКОЮ

Додатковий обсяг збереження даних можна придбати на основі підписки.

          А. Оплата 

Обираючи збільшення ємності пам’яті на пристрої або комп’ютері, Apple автоматично на регулярній основі зніматиме оплату, згідно способу, вказаного для Вашого Apple ID (наприклад, спосіб оплати, що Ви використовуєте, щоб робити покупки на іТunes Store, App Store або iBooks Store, за наявності такого способу) або способом оплати, вказаним для Вашого Родинного облікового запису. Якщо Ви є організатором Родини, Ви даєте свою згоду Apple на зняття на регулярній основі оплати згідно з обраним способом оплати з членів Вашої Родини, які збільшують ємність свого сховища. Apple також може запитати попередню згоду на зняття певної суми, що дорівнює загальній сумі транзакції, і періодично зв’язуватися з Вами по електронній пошті за адресою електронної пошти, вказаною у Вашому Apple ID, для нагадування про оплату та для інших повідомлень, пов’язаних з питаннями щодо ємності сховища Вашого облікового запису.

Ви можете змінити план підписки, збільшивши або зменшивши ємність сховища в налаштуваннях Вашого пристрою в розділі іCloud або в системних налаштуваннях Вашого комп’ютера Mac в панелі iCloud чи в панелі іCloud для Windows на Вашому ПК.

Відповідна плата за план зі збільшеною ємністю сховища буде утримана негайно; пониження плану ємності сховища вступають в силу упродовж наступної щорічної або щомісячної дати виставлення рахунку. ВИ НЕСЕТЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА СВОЄЧАСНІСТЬ СПЛАТИ УСІХ ВНЕСКІВ ТА НАДАННЯ APPLE ДАНИХ ДІЙСНОЇ КРЕДИТНОЇ КАРТКИ АБО РОЗРАХУНКОВОГО РАХУНКУ ДЛЯ ОПЛАТИ ВСІХ ЗБОРІВ. Якщо Apple не зможе успішно зняти кошти з Вашої кредитної картки або платіжного рахунку для оплати послуг, Apple залишає за собою право скасувати або обмежити доступ до Вашого збереженого Контенту, видалити збережений Контент або видалити Ваш обліковий запис. Якщо Ви хочете прив’язати іншу кредитну карту або розрахунковий рахунок або якщо відбулися зміни в статусі Вашої кредитної картки або статусі рахунку для оплати, Ви повинні змінити свою інформацію онлайн в розділі Інформація облікового запису в іCloud; це може тимчасово порушити Ваш доступ до Служб, поки Apple перевіряє Вашу нову платіжну інформацію. Ми можемо зв’язатися з Вами по електронній пошті стосовно Вашого облікового запису з причин, що включають, у тому числі, без обмеження, досягнення або перевищення ліміту пам’яті.

Загальна вартість включатиме в себе ціну на оновлення плюс будь-які можливі збори по кредитній картці і будь-які податки на продаж, використання, а також податок на товари і служби (GST), на додану вартість (ПДВ) або інші подібні податки відповідно до чинного законодавства та на основі податкової ставки, що діє на момент придбання оновлення. Ми стягнемо сплату податку в той час, коли це вимагається згідно з податковими правилами, застосованими до Служби.

          B. Право на скасування

Якщо Ви вирішите скасувати свою підписку після початкового придбання або, якщо ви маєте річний план оплати, після початку будь-якого періоду поновлення, це можна зробити, чітко проінформувавши про це Apple через звернення до Служби підтримки клієнтів (див. відповідні дані про адресу в розділі «Загальні положення» нижче) впродовж 14 днів з моменту отримання електронного листа з підтвердженням. Указувати причину скасування не потрібно.

Для дотримання крайнього терміну скасування необхідно надіслати повідомлення про скасування до завершення 14-денного періоду. 

Клієнти в ЄС та Норвегії також мають право поінформувати нас за допомогою форми для скасування нижче.

Кому:  Apple Distribution International, Hollyhill Industrial Estate, Hollyhill, Cork, Republic of Ireland:

Цим документом я повідомляю вам, що скасовую свою угоду на такі послуги: 

[ОБ’ЄМ СХОВИЩА ТА ПЕРІОД ПІДПИСКИ, наприклад, ОНОВЛЕННЯ ЩОМІСЯЧНОЇ ПІДПИСКИ НА iCLOUD ЗІ СХОВИЩЕМ ОБ’ЄМОМ 200 ГБ]

Замовлено [ВСТАВИТИ ДАТУ] 

Ім’я клієнта

Адреса клієнта

Дата 

Наслідки скасування 

Ми зменшимо розмір Вашого сховища до 5 ГБ та відшкодуємо гроші не пізніше, ніж через 14 днів від дня, коли отримаємо від Вас сповіщення про скасування. Якщо Ви використали понад 5 ГБ сховища протягом цього періоду, можливо, Ви більше не зможете створити додаткові резервні копії iCloud або використовувати певні функції, доки не зменшите розмір свого сховища. Ми скористаємося такими ж способами оплати, які Ви використовували для транзакції, і з Вас не буде стягнено жодних платежів за відшкодування. 

IV. Використання Служби.

          A. Ваш Обліковий запис

Як зареєстрованому користувачеві Служби, Вам необхідно створити свій Обліковий запис. Не розкривайте інформацію щодо Вашого Облікового запису будь-кому ще. Ви несете повну відповідальність за збереження конфіденційності та безпеки Вашого Облікового запису і за всі дії, які відбуваються в рамках або за допомогою Вашого Облікового запису, і Ви погоджуєтеся негайно повідомити компанію Apple про будь-яке порушення безпеки Вашого Облікового запису. Ви також визнаєте і погоджуєтеся, що Служба розроблена і призначена для особистого користування на індивідуальній основі, і Ви не повинні розголошувати дані свого Облікового запису та/або пароля іншим особам. За умови, що ми виявляємо достатні зусилля і належну турботу, Apple не несе відповідальності за будь-які збитки, що виникають через несанкціоноване використання Вашого Облікового запису в результаті того, що Ви не дотримуєтесь цих правил.

Для того, щоб скористатися Службою, необхідно ввести свій ідентифікатор Apple і пароль для перевірки справжності Облікового запису. Ви погоджуєтеся надавати точну і повну інформацію в процесі реєстрації та під час використання Служби («Реєстраційні дані служби»), і Ви згодні оновляти ваші Реєстраційні дані служби з метою підтримки їх точності і повноти. Ненадання точних, актуальних і повних Реєстраційних даних служби може призвести до призупинення та/або повного припинення дії Облікового запису. Ви погоджуєтеся з тим, що компанія Apple може зберігати і використовувати Реєстраційні дані служби, які Ви надаєте, для застосування у процесі обслуговування та виставлення рахунків на Ваш Обліковий запис.

          B. Використання інших продуктів та служб Apple

Конкретні компоненти або функції Служби, надані Apple та/або її ліцензіарами, включаючи, без обмежень, можливість завантаження попередніх покупок, іТunes Match та/або «Медіатеку iCloud» (оплачується додатково), вимагають окремого програмного забезпечення або дотримання інших ліцензійних угод або умов використання. Ви повинні прочитати, прийняти та погодитися з будь-якою такою окремою угодою в якості умови використання цих конкретних компонентів або функцій Служби.

          C. Відсутність передачі прав

Жодне положення цієї Угоди не тлумачиться як передача Вам будь-яких права участі, титульного права або ліцензії в Apple ID, на адресу електронної пошти, ім’я домену, iChat ID або аналогічний ресурс, пов’язаний зі Службою та використовуваний Вами.

          D. Відсутність права спадкування

Якщо інше не вимагається законом, Ви погоджуєтеся з тим, що ваш Обліковий запис не підлягає передачі і що всі права на доступ до Вашого Apple ID або Контенту Вашого Облікового запису припиняють дію в разі Вашої смерті. Після отримання копії свідоцтва про смерть дію Вашого Облікового запису може бути припинено, і весь Контент в межах Облікового запису – видалено. Зв’яжіться з відділом підтримки іCloud на веб-сайті www.apple.com/support/icloud для отримання подальшої допомоги.

          E. Відсутність права перепродажу

Ви погоджуєтеся, що Ви не будете відтворювати, копіювати, дублювати, продавати, перепродавати, здавати в оренду або обмінювати можливість використання Служби (або будь-яких її частин) для будь-яких цілей.

V. Контент і Ваша поведінка

          A. Контент

«Контент» означає будь-яку інформацію, яка може бути отримана або виявлена в процесі використання Служби, така як файли даних, характеристики пристрою, тексти, програмне забезпечення, музика, графіка, фотографії, зображення, звуки, відео, повідомлення та будь-які інші подібні матеріали. Ви розумієте, що виняткова відповідальність за весь Контент, в незалежності від того, чи його публічно розміщено або передано в приватному порядку в рамках Служби, належить особі, яка є автором такого вмісту. Це означає, що Ви, а не компанія Apple, несете повну відповідальність за будь-який Контент, який Ви завантажуєте, відправляєте, надсилаєте по електронній пошті, передаєте, зберігаєте чи робите іншим способом доступним під час використання Служби. Ви розумієте, що, використовуючи Службу, Ви можете зіткнутися з Контентом, який може виявитися образливим, негідним або небажаним, і що Ви можете піддати інших людей впливу Контенту, який вони можуть вважати небажаним. Apple не контролює Контент, що публікується за допомогою Служби, а також не гарантує точності, цілісності та якості такого Контенту. Ви розумієте та погоджуєтесь, що використовуєте Службу і будь-який Контент виключно на свій страх і ризик.

          B. Ваша поведінка

Ви погоджуєтеся, що Ви не будете використовувати Службу, щоб:

а. завантажувати, відправляти, надсилати по електронній пошті, передавати, зберігати або іншим чином поширювати будь-який Контент, яке є незаконним, образливим, загрозливим, шкідливим, шкодочинним, дискредитуючим, наклепницьким, образливим, насильницьким, непристойним, вульгарним, таким, що посягає на недоторканність приватного життя, ненависницьким, расово або етнічно образливим або який з інших причин може бути небажаним;

b. переслідувати, турбувати, погрожувати або шкодити іншим;

с. якщо Ви доросла людина, просити приватну або іншу інформацію в неповнолітнього (будь-яка особа віком до 18 або будь-якого іншого віку, який місцеве законодавство визначає як неповнолітній), незнайомого з Вами особисто, в тому числі, але не обмежуючись будь-чим з наступного: повне ім’я або прізвище, домашня адресу, поштовий індекс, номер телефону, фотографія, назва школи, церкви, спортивної команди неповнолітнього або його чи її друзів;

d. видавати себе за будь-яку особу, в тому числі юридичну, якою Ви не є – Ви не вправі видавати себе за іншу особу (включаючи знаменитостей), юридичну особу, іншого учасника Служби, працівника компанії Apple або цивільного чи урядового лідера, і не вправі надавати неправдиву інформацію про те, що Ви є такою особою, а також не вправі надавати неправдиву інформацію про те, що Ви афілійовані з будь-якою особою або юридичною особою (Apple зберігає за собою право відмовити в реєстрації або заблокувати будь-яке мережне прізвисько, яке може розглядатися як видавання себе за іншу особу або надання неправдивих відомостей про себе, або бути незаконним привласненням імені або особистості іншої особи);

е. порушувати авторські права чи здійснювати інші порушення інтелектуальної власності, або розкрити будь-який секрет виробництва або конфіденційну інформацію в порушення договору про конфіденційність, трудового договору або договору про нерозголошення;

е. розміщувати, відправляти, передавати або доводити до загального відома іншим чином будь-яких повідомлень електронної пошти, реклами, стимулюючих матеріалів, рекламної розсилки, спаму або листів з вимогою подальшого розсилання, включаючи, без обмежень, масові рекламні розсилки та інформаційні оголошення;

g. підробити заголовки будь-яких пакетів TCP-IP або будь іншої частини інформації заголовка в повідомленні електронної пошти або новинному оголошенні, або іншим чином розміщувати інформацію в заголовку з метою введення одержувачів в оману щодо походження Контенту, переданого за допомогою Служби («Спуфинг»);

h. завантажувати, розміщувати, пересилати електронною поштою, передавати, зберігати чи доводити до загального відома іншим чином будь-якого матеріалу, що містить віруси або інші комп’ютерні коди, файли або програми, створені з метою нанесення шкоди, втручання в роботу або обмеження нормальної роботи Служби (або будь-якої її частини), а також будь-якого іншого комп’ютерного програмного забезпечення або обладнання;

і. втручатися в роботу або переривати роботу Служби (включаючи здійснення доступу до Служби за допомогою автоматизованих засобів, таких як скрипти або мережні програми-обхідники) або будь-яких серверів або мереж, підключених до Служби, або будь-яких політик, вимог або регламентів мереж, пов’язаних зі Службою (включаючи будь-який несанкціонований доступ, використання або відстеження даних або трафіку);

j. планувати або здійснювати протиправну діяльність; та/або

k. збирати і зберігати особисту інформацію про будь-яких інших користувачів Служби, яка буде використовуватися у зв’язку з будь-яким з вищевказаних видів забороненої діяльності.

          С. Видалення Контенту

Ви підтверджуєте, що Apple не несе відповідальності або не відповідає будь-яким чином за весь Контент, наданий іншими особами, і не зобов’язана попередньо відбирати такий Контент. Тим не менш, Apple залишає за собою право завжди визначати, чи є Контент доречним і чи відповідає він умовам цієї Угоди, і може попередньо відбирати, переміщати, відхиляти, змінювати та/або видаляти Контент в будь-який час, без попереднього повідомлення і на власний розсуд, якщо буде встановлено, що такий Контент порушує цю Угоду або викликає заперечення в іншому порядку.

          D. Резервне копіювання Контенту

Ви несете відповідальність за створення резервних копій на власному комп’ютері або на іншому пристрої всіх важливих документів, зображень або іншого Контенту, який Ви зберігаєте або до якого маєте доступ за допомогою Служби. Apple докладе розумні навички та належну дбайливість при наданні послуг Служби, але Apple не гарантує, що будь-який Контент, який Ви можете зберігати або до якого маєте доступ через Службу, не піддасться ненавмисному пошкодженню, псуванню або втраті.

          E. Доступ до Вашого Облікового запису та Контенту

Apple зберігає за собою право зробити кроки, які, як вважає компанія Apple, є розумно необхідними або відповідними для примусу до виконання та/або перевірки дотримання будь-якої частини цієї Угоди. Ви підтверджуєте та погоджуєтесь, що Apple може, не несучи відповідальність перед Вами, мати доступ, використовувати, зберігати та/або розкривати інформацію про Ваш Обліковий запис та Контент правоохоронним органам, державним посадовим особам, та/або третій особі, що, як вважає компанія Apple, є розумно необхідним або доречним, якщо вчинити таким чином вимагається за законом, або якщо компанія сумлінно вважає, що такий доступ, використання, розкриття або збереження розумно необхідні для: (а) виконання вимоги судового процесу або запиту; (б) забезпечення дотримання цієї Угоди, в тому числі розслідування будь-якого потенційного порушення; (в) виявлення, запобігання або вирішення проблем безпеки, шахрайства або технічних питань; або (г) захисту прав, майна або безпеки компанії Apple, її користувачів, третьої сторони або суспільства, що вимагається або дозволяється законом.

          F. Сповіщення про авторське право - Закон про авторське право в цифровому тисячолітті

Якщо Ви вважаєте, що Ваші авторські права на будь-який Контент було порушено будь-яким користувачем Служби, зв’яжіться з Агентом по авторському праву Apple, як описано в нашій Політиці в сфері авторського права на веб-сайті https://www.apple.com/legal/trademark/claimsofcopyright.html. Apple може на свій розсуд призупинити та/або повністю припинити дію Облікових записів користувачів, які виявились багаторазовими порушниками умов Угоди.

          G. Порушення цієї Угоди

Якщо в ході використання Служби, Ви стикаєтеся з Контентом, який Ви вважаєте недоречним або інакшим образом таким, що порушує цю Угоду, Ви можете повідомити про це, надіславши листа на адресу електронної пошти abuse@iCloud.com.

          H. Контент, представлений або наданий Вами в Службі

1. Ліцензія від Вас. Виключаючи матеріал, який ми можемо ліцензувати для Вас, Apple не заявляє право власності на матеріали та/або Контент, який Ви представляєте або надаєте в Службі. Тим не менш, представляючи або розміщуючи такий Контент в розділах Служби, які доступні публічно або іншим користувачам, з якими Ви домовилися про спільне використання такого Контенту, Ви надаєте Apple загальносвітове, без виплати роялті, неексклюзивне право на використання, поширення, копіювання, зміну, адаптацію, опублікування, переклад, публічне виконання і публічний показ такого Контенту в Службі, виключно з тією метою, з якою Контент був представлений або наданий, без будь-якої компенсації або зобов’язань перед Вами. Ви погоджуєтесь, що несете одноосібну відповідальність за весь Контент, представлений або розміщений Вами, що він не повинен зазіхати на чи порушувати права будь-якої іншої сторони або порушувати будь-які закони, сприяти або заохочувати порушення або іншу незаконну поведінку, або іншим чином бути непристойним, викликати заперечення або відрізнятися безсмаком. Представляючи або розміщуючи такий Контент у розділах Служби, які доступні публічно або іншим користувачам, Ви запевняєте, що є власником такого матеріалу та/або володіє всіма необхідними правами, ліцензіями і дозволами на їх поширення.

2. Зміни Контенту. Ви розумієте, що з метою надання Служби та надання доступу до Вашого Контенту в ній, Apple може передавати Ваш Контент по різних мережах загального доступу, в різних засобах передачі інформації, а також може модифікувати або змінювати Ваш Контент для дотримання технічних вимог з’єднуючих мереж, пристроїв або комп’ютерів. Ви погоджуєтеся з тим, що ліцензія по тексту Угоди дозволяє Apple вживати усі такі дії.

3. Інформація про Товарні знаки. Apple, логотип Apple, iCloud, логотип iCloud та інші товарні знаки, знаки обслуговування, графічні символи і логотипи Apple, використовувані в зв’язку зі Службою, є товарними знаками або зареєстрованими товарними знаками Apple Inc. в США та/або інших країнах. Список товарних знаків Apple можна знайти за веб-адресою https://www.apple.com/legal/trademark/appletmlist.html. Інші товарні знаки, знаки обслуговування, графічні символи і логотипи, які використовуються у зв’язку зі Службою, можуть бути товарними знаками відповідних власників. Вам не надається право або ліцензія на будь-який з вищезазначених товарних знаків, і Ви далі зобов’язуєтеся, що не будете видаляти, затінювати або іншим чином змінювати всі фірмові повідомлення (включаючи повідомлення про товарний знак і авторське право), які можуть додаватися до Служби або міститися в ній.

VI. Програмне забезпечення

          A. Права власності Apple. Ви підтверджуєте та погоджуєтесь, що Apple та/або її ліцензіари володіють повним законним правом, правовим титулом і речовим правом на Службу і щодо такої, включаючи, в тому числі, графіку, користувальницький інтерфейс, сценарії та програмне забезпечення, що використовується для реалізації послуги, і будь-яке програмне забезпечення, надане Вам у складі та/або у зв’язку зі Службою («Програмне забезпечення»), включаючи всі існуючі в них права інтелектуальної власності, як зареєстровані, так і незареєстровані, і в будь-якому місці світу, де вони можуть існувати. Ви далі погоджуєтесь, що Служба (включаючи Програмне забезпечення або будь-яку її частину) містить інформацію про власність та конфіденційну інформацію, яка захищена відповідними законами про інтелектуальну власність та іншими законами, включаючи, в тому числі, про авторське право. Ви зобов’язуєтеся не використовувати таку інформацію про власність або матеріали в будь-якому порядку, окрім як для користування Службою відповідно до цієї Угоди. Жодна частина Служби не може бути відтворена в будь-якій формі або будь-яким чином, виключаючи те, що прямо дозволено в умовах цієї Угоди.

          B. Ліцензія від Apple. ВИКОРИСТАННЯ ЦЬОГО ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЧИ БУДЬ-ЯКОЇ ЧАСТИНИ СЛУЖБИ, КРІМ ЯК ДЛЯ КОРИСТУВАННЯ СЛУЖБОЮ, ЯКЕ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ В ЦІЙ УГОДІ, СУВОРО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ І ПОРУШУЄ ПРАВА НА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНУ ВЛАСНІСТЬ ІНШИХ ОСІБ ТА МОЖЕ ПРИЗВЕСТИ ДО ЗАСТОСУВАННЯ ЗАХОДІВ ЦИВІЛЬНО-ПРАВОВОЇ ТА КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ СТОСОВНО ВАС, ВКЛЮЧАЮЧИ МОЖЛИВІСТЬ ГРОШОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ ЗА ПОРУШЕННЯ АВТОРСЬКОГО ПРАВА.

          С. Загальнодоступна Бета-версія. Час від часу Apple може пропонувати нові та/або оновлені можливості Служби («Бета-функції») в рамках Публічної бета-програми («Програма») з метою забезпечення Apple зворотним зв’язком щодо якості і зручності Бета-функцій. Ви розумієте та погоджуєтесь, що Ваша участь у Програмі є добровільною і не створює правових відносин партнерства, посередництва або найму між вами та Apple, і що компанія Apple не зобов’язана надавати Вам будь-які Бета-функції. Apple може зробити такі Бeтa-функції доступними учасникам програми шляхом онлайн-реєстрації або реєстрації через Службу. Ви розумієте та погоджуєтесь, що компанія Apple може збирати і використовувати інформацію з Вашого облікового запису, пристроїв та периферійних приладів, для того, щоб зареєструвати Вас у програмі та/або визначити Ваше право на участь. Ви розумієте, що як тільки Ви зареєструєтесь у програмі, Ви можете бути не в змозі повернутися до більш ранньої не бета версії даної Бета-функції. У разі якщо таке повернення можливо, Ви не зможете перенести дані, створені в рамках Бета-функції до більш ранньої не бета версії. Використання Бета-функцій та участь у Програмі регулюються цією Угодою та будь-якими додатковими умовами ліцензії, які можуть окремо описувати використання Бета-функцій. Бета-функції надаються на умовах «ЯК Є» і «ЗА ДОСТУПНОСТІ» і можуть містити помилки або неточності, які можуть привести до збоїв, пошкодження або втрати даних та/або інформації на пристрої та периферійних приладах (у тому числі, без обмеження, серверах і комп’ютерах), з’єднаних з ними. Apple наполегливо рекомендує зробити резервну копію всіх даних та всієї інформації на пристрої та периферійних приладах перед участю в будь-якій Програмі. Ви прямо визнаєте і погоджуєтеся, що будь-яке використання Бета-функцій відбувається на Ваш страх і ризик. ВИ БЕРЕТЕ НА СЕБЕ ВСІ РИЗИКИ І ВСІ ВИТРАТИ, ПОВ’ЯЗАНІ З ВАШОЮ УЧАСТЮ У БУДЬ-ЯКІЙ ПРОГРАМІ, ВКЛЮЧАЮЧИ, БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, БУДЬ-ЯКІ ПЛАТЕЖІ ЗА ДОСТУП ДО МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ, ВИТРАТИ НА РЕЗЕРВНЕ КОПІЮВАННЯ, ВИТРАТИ, ПОВ’ЯЗАНІ З ВИКОРИСТАННЯМ ВАШОГО ПРИСТРОЮ ТА ПЕРИФЕРІЙНИХ ПРИЛАДІВ І З БУДЬ-ЯКИМИ ПОШКОДЖЕННЯМИ БУДЬ-ЯКОГО ОБЛАДНАННЯ, ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, ІНФОРМАЦІЇ ТА ДАНИХ. Apple має право надавати чи не надавати Вам технічну та/або іншу підтримку щодо Бета-функцій. Якщо підтримка надається, вона буде додатковою до Вашої звичайної технічної підтримки Служби і доступною лише в рамках Програми. Ви погоджуєтеся дотримуватися будь-яких правил технічної підтримки чи політик, що передбачаються Apple, для того, щоб отримати будь-яку допомогу такого роду. Apple залишає за собою право вносити зміни в умови, положення або політику Програми (у тому числі щодо припинення Програми) в будь-який час з попереднім повідомленням або без нього і може відкликати право Вашої участі у Програмі в будь-який час. Ви визнаєте, що компанія Apple не має жодних зобов’язань по наданню комерційної версії Бета-функцій і що, якщо така комерційна версія буде доступна, вона може мати особливості або функціональність, відмінні від тих, що містилися у Бета-функціях. В рамках Програми Apple надасть Вам можливість представити свої зауваження, пропозиції або інший зворотній зв’язок щодо Вашого досвіду використання Бета-функцій. Ви погоджуєтеся з тим, що за відсутності окремої письмової угоди про інше, Apple буде вільно використовувати будь-яку інформацію зі зворотного зв’язку, наданого Вами, для будь-яких цілей.

          D. Експортний контроль. Використання Служби або Програмного забезпечення, включаючи передачу, розміщення або завантаження даних, програмного забезпечення або іншого Контенту через Службу, може регулюватися законодавством про експорт та імпорт Сполучених Штатів Америки та інших країн. Ви зобов’язуєтеся дотримуватися всіх законів і положення про експорт та імпорт. Зокрема, Програмне забезпечення Apple без обмежень заборонено експортувати або реекспортувати (а) до будь-якої країни, стосовно якої діє введене США ембарго; або (б) особам, внесених Департаментом фінансів США до переліку громадян особливих категорій або Департаментом торгівлі США до переліку небажаних фізичних чи юридичних осіб. Користуючись Програмним забезпеченням Apple, Ви заявляєте і гарантуєте, що не перебуваєте в жодній такій країні та не входите до жодного з таких переліків. Ви також погоджуєтеся, що не використовуватимете Програмне забезпечення Apple з будь-якими цілями, забороненими законодавством США, зокрема, для розробки, проектування, виготовлення або виробництва ракет, ядерної, хімічної або біологічної зброї. Ви далі зобов’язуєтеся не завантажувати в свій Обліковий запис будь-які дані або програмне забезпечення, які: (a) регулюються Правилами міжнародної торгівлі зброєю; або (b) не можуть бути експортовані без попереднього письмового дозволу держави, включаючи, в тому числі, деякі типи шифрувального програмного забезпечення і вихідного коду, попередньо не отримавши такий дозвіл. Така гарантія та дотримання зобов’язань зберігають силу після припинення дії цієї Угоди.

          E. Оновлення. Час від часу Apple може оновлювати Програмне забезпечення, що використовується Службою. З метою продовження вашого користування Службою, такі оновлення можуть автоматично розвантажуватися і встановлюватися на Вашому пристрої або комп’ютері. Такі оновлення можуть включати в себе усунення помилок, удосконалення чи поліпшення характеристик або зовсім нові версії Програмного забезпечення.

VII. Припинення Дії

          A. Добровільне припинення дії з Вашого боку

Ви можете видалити свій ідентифікатор Apple ID та/або припинити використання Служби в будь-який час. Якщо Ви захочете припинити використання iCloud на Вашому пристрої, Ви можете відключити iCloud на пристрої, відкривши папку «Налаштування» на Вашому пристрої, вибравши iCloud і натиснувши кнопку «Вийти». Для припинення дії Облікового запису та видалення Вашого ідентифікатора Apple ID зв’яжіться зі Службою підтримки Apple за веб-адресою www.apple.com/support/contact. Якщо Ви припиняєте дію Вашого Облікового запису та видаляєте свій ідентифікатор Apple ID, Ви не будете мати доступу до інших продуктів та послуг Apple за допомогою цього ідентифікатора Apple ID. Ця дія може бути незворотною. Всі платежі, зроблені Вами до припинення використання, не підлягають відшкодуванню (крім випадків, коли цією Угодою прямо дозволяється інше), включаючи всі платежі, вироблені завчасно за розрахунковий рік, протягом якого Ви припиняєте використання. Припинення дії Облікового запису не звільняє Вас від будь-якого зобов’язання по оплаті вартості наданих послуг або інших нарахувань.

          B. Припинення дії з боку Apple

Apple може в будь-який час, при певних обставинах і без попереднього повідомлення, негайно припинити або призупинити дію всієї або частини Вашого Облікового запису та/або доступ до Служби. Причини для такого припинення дії включають в себе: (a) порушення цієї Угоди, будь-яких інших політик або основних принципів, на які містяться посилання по тексту, та/або які розміщені в Службі; (б) на запит з Вашого боку про скасування або припинення дії Вашого Облікового запису; (в) запит та / або наказ правоохоронного органу, органу юстиції чи іншого органу державної влади; (г) у разі якщо використання Служби для Вас є або може стати незаконним; (e) несподівані питання або проблеми в сфері техніки або безпеки; (д) Ваша участь в шахрайській або незаконної діяльності; або (є) невиплата належної з Вашого боку винагороди відносно Служби, за умови, що у разі несуттєвого порушення Apple матиме право припинити дію, тільки надавши Вам повідомлення за 30 днів і тільки якщо Ви не виправили порушення протягом такого 30-денного періоду. Будь-яке таке припинення або призупинення здійснюється Apple на власний розсуд, і Apple не буде нести відповідальність перед Вами або будь-якою третьою особою за будь-які збитки, які можуть стати результатом або виникнути при такому припиненні або призупинення дії вашого Облікового запису та/або доступу до Служби. На додаток до цього, Apple може припинити дію Вашого Облікового запису, направивши попереднє повідомлення по електронній пошті за 30 днів на адресу, пов’язану з Вашим обліковим записом, якщо (a) Ваш Обліковий запис не діє протягом 1 (одного) року; або (б) має місце припинення використання Служби в цілому або її частини. Повідомлення про загальне припинення обслуговування буде надано, як описано у цьому документі, якщо тільки це не буде обґрунтовано через обставини, що виникають через юридичні, регулятивні або урядові дії; з метою вдосконалення безпеки користувачів, конфіденційності користувачів або технічної цілісності; для уникнення порушення обслуговування інших користувачів; або через стихійне лихо, катастрофу, війну чи інші подібні причини за межами розумного контролю з боку Apple. У випадку такого припинення Apple забезпечить Вам пропорційне повернення будь-якої передоплати за поточний на цей момент оплачений період. Apple не несе відповідальності перед Вами за будь-які Зміни до Служби або умов обслуговування, виконаних відповідно до цього розділу VIIB.

          C. Наслідки припинення дії

З моменту припинення дії Облікового запису Ви можете повністю втратити доступ до Служби і будь-яким її частинам, включаючи, в тому числі, Ваш Обліковий запис, Ідентифікатор Apple, обліковий запис електронної пошти та Контент. На додаток до цього, Apple через деякий час видалить інформацію та відомості, які зберігаються у Вашому записі (записах) або є їх частиною. Будь-які окремі елементи Служби, якими Ви могли користуватися з урахуванням окремих угод про ліцензування програмного забезпечення, також припинять дію відповідно до вказаних ліцензійними угодами.

VIII. Посилання та матеріали сторонніх виробників.

Певний Контент, елементи або характеристики Служби можуть включати в себе матеріали третіх осіб та/або гіперпосилання на інші веб-сайти, ресурси або Контент. Оскільки Apple може не контролювати такі сайти та/або матеріали третіх осіб, Ви підтверджуєте та погоджуєтесь, що Apple не несе відповідальність за доступність таких сайтів або ресурсів, не гарантує точність будь-яких таких сайтів або ресурсів і ніяким чином не відповідає або не несе відповідальність за будь-який Контент, рекламу, продукти або матеріали таких сайтів або ресурсів або доступні через них. Ви додатково підтверджуєте та погоджуєтесь, що Apple не несе відповідальність або не відповідає в будь-якому порядку за збитки, які Ви понесете або заявите в якості понесених, як прямо, так і побічно, в результаті використання Вами та/або залежності від будь-якого такого Контенту, реклами, продукції або матеріалів таких сайтів або ресурсів або доступних через них.

IX. ВІДМОВА ВІД ГАРАНТІЙ; ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

В ДЕЯКИХ ЮРИСДИКЦІЯХ НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧЕННЯ ПЕВНИХ ГАРАНТІЙ, ЯК ТАКИХ, В МЕЖАХ ТОГО, ЩО ТАКІ ВИКЛЮЧЕННЯ БЕЗПОСЕРЕДНЬО ЗАБОРОНЯЮТЬСЯ ВІДПОВІДНИМ ПРАВОМ, ДЕЯКІ З НАВЕДЕНИХ НИЖЧЕ ВИНЯТКІВ МОЖУТЬ НЕ ПОШИРЮВАТИСЯ НА ВАС.

APPLE ПОВИННІ ВИЯВЛЯТИ ВІДПОВІДНІ НАВИЧКИ І НАЛЕЖНУ ДБАЙЛИВІСТЬ ПРИ ЗАБЕЗПЕЧЕННІ ФУНКЦІОНУВАННЯ СЛУЖБИ. НАСТУПНІ ВІДМОВИ ПІДПОРЯДКОВАНІ БЕЗПОСЕРЕДНЬО ЦІЙ ГАРАНТІЇ.

APPLE НЕ ГАРАНТУЄ, НЕ ЗАПЕВНЯЄ І НЕ РУЧАЄТЬСЯ, ЩО КОРИСТУВАННЯ СЛУЖБОЮ З ВАШОГО БОКУ НЕ БУДЕ БЕЗПЕРЕБІЙНИМ ЧИ НЕ МАТИМЕ ПОМИЛОК, І ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЬ З ТИМ, ЩО APPLE МОЖЕ ПЕРІОДИЧНО ПРИПИНЯТИ РОБОТУ СЛУЖБИ НА НЕВИЗНАЧЕНИЙ ПЕРІОД ЧАСУ АБО СКАСОВУВАТИ СЛУЖБУ ВІДПОВІДНО ДО УМОВ ЦІЄЇ УГОДИ.

ВИ БЕЗПОСЕРЕДНЬО РОЗУМІЄТЕ І ПОГОДЖУЄТЕСЬ, ЩО СЛУЖБА НАДАЄТЬСЯ НА ОСНОВІ «ЯК Є» І «ЗА ДОСТУПНОСТІ». APPLE І ПАРТНЕРСЬКІ ОСОБИ, ДОЧІРНІ КОМПАНІЇ, ПОСАДОВІ ОСОБИ, ДИРЕКТОРА, ПРАЦІВНИКИ, АГЕНТИ, ПАРТНЕРИ І ЛІЦЕНЗІАРИ ПРЯМО ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ ВІД УСІХ ГАРАНТІЙ, ЯКІ ПЕРЕДБАЧЕНО ЧИ ОПИСАНО, ВКЛЮЧАЮЧИ, У ТОМУ ЧИСЛІ, ГАРАНТІЇ КОМЕРЦІЙНОЇ ЯКОСТІ, ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ КОНКРЕТНОЇ МЕТИ І ВІДСУТНОСТІ ПОРУШЕНЬ. ЗОКРЕМА, APPLE І ПАРТНЕРСЬКІ ОСОБИ, ДОЧІРНІ КОМПАНІЇ, ПОСАДОВІ ОСОБИ, ДИРЕКТОРА, ПРАЦІВНИКИ, АГЕНТИ, ПАРТНЕРИ І ЛІЦЕНЗІАРИ НЕ ГАРАНТУЮТЬ, ЩО: (I) СЛУЖБА БУДЕ ВІДПОВІДАТИ ВАШИМ ВИМОГАМ; (II) ВИКОРИСТАННЯ ВАМИ СЛУЖБИ БУДЕ СВОЄЧАСНИМ, НЕ БУДЕ БЕЗПЕРЕБІЙНИМ, БУДЕ ЗАХИЩЕНИМ АБО НЕ БУДЕ МІСТИТИ ПОМИЛОК; (III) БУДЬ-ЯКА ІНФОРМАЦІЯ, ОТРИМАНА ВАМИ В РЕЗУЛЬТАТІ ВИКОРИСТАННЯ СЛУЖБИ, БУДЕ ТОЧНОЮ АБО НАДІЙНОЮ; І (IV) ВСІ ДЕФЕКТИ АБО ПОМИЛКИ В ПРОГРАМНОМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННІ, НАДАНОМУ ВАМ В ЯКОСТІ ЧАСТИНИ КОРИСТУВАННЯ СЛУЖБОЮ, БУДУТЬ ВИПРАВЛЕНІ.

APPLE НЕ ЗАПЕВНЯЄ АБО НЕ ГАРАНТУЄ, ЩО СЛУЖБА БУДЕ ВІЛЬНА ВІД ЗБИТКІВ, КОРУПЦІЇ, АТАКИ, ВІРУСІВ, ВТРУЧАННЯ, ХАКЕРСКЬКИХ ДІЙ АБО ІНШОГО ВТОРГНЕННЯ ЧЕРЕЗ СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ, І APPLE ЗНІМАЄ З СЕБЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОСОВНО ЦЬОГО.

ВИ ЗДІЙСНЮЄТЕ ДОСТУП ДО БУДЬ-ЯКОГО МАТЕРІАЛУ, ЗАВАНТАЖЕНОГО АБО ІНШИМ ЧИНОМ ОТРИМАНОГО ШЛЯХОМ ВИКОРИСТАННЯ СЛУЖБИ, НА СВІЙ ВЛАСНИЙ РОЗСУД І НА СВІЙ РИЗИК, І БУДЕТЕ НЕСТИ ОДНООСІБНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА БУДЬ-ЯКЕ ПОШКОДЖЕННЯ ВАШОГО ПРИСТРОЮ, КОМП’ЮТЕРА, АБО ВТРАТУ ДАНИХ ВНАСЛІДОК ЗАВАНТАЖЕННЯ БУДЬ-ЯКОГО ТАКОГО МАТЕРІАЛУ. ВИ ДАЛІ ПІДТВЕРДЖУЄТЕ, ЩО СЛУЖБА НЕ ПРИЗНАЧАЄТЬСЯ АБО НЕ ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ В СИТУАЦІЯХ АБО В СЕРЕДОВИЩІ, ДЕ НЕСПРАВНІСТЬ, ЗАТРИМКА В ЧАСІ, ПОМИЛКИ АБО НЕТОЧНОСТІ В КОНТЕНТІ, ВІДОМОСТЯХ АБО ІНФОРМАЦІЇ, НАВЕДЕНИХ СЛУЖБОЮ, МОЖУТЬ ПРИЗВЕСТИ ДО СМЕРТІ, ОСОБИСТІЙ ШКОДІ АБО СЕРЙОЗНІЙ ФІЗИЧНІЙ ШКОДІ АБО ШКОДІ ДОВКІЛЛЮ.

          ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

ДЕЯКІ ЮРИСДИКЦІЇ НЕ ДОЗВОЛЯЮТЬ ВИКЛЮЧЕННЯ АБО ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ З БОКУ ПРОВАЙДЕРІВ ПОСЛУГ. В МЕЖАХ ТОГО, ЩО ТАКІ ВИКЛЮЧЕННЯ БЕЗПОСЕРЕДНЬО ЗАБОРОНЯЮТЬСЯ ЧИННИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ, ДЕЯКІ З НИЖЧЕ ВИНЯТКІВ МОЖУТЬ НЕ ПОШИРЮВАТИСЯ НА ВАС.

APPLE ПОВИННІ ВИЯВЛЯТИ ВІДПОВІДНІ НАВИЧКИ І НАЛЕЖНУ ДБАЙЛИВІСТЬ ПРИ ЗАБЕЗПЕЧЕННІ ФУНКЦІОНУВАННЯ СЛУЖБИ. НАСТУПНІ ОБМЕЖЕННЯ НЕ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ СТОСОВНО ЗБИТКІВ ВНАСЛІДОК (A) НЕВИКОРИСТАННЯ РОЗУМНИХ НАВИЧОК І НАЛЕЖНОЇ ДБАЙЛИВОСТІ З БОКУ APPLE; (Б) ГРУБОЇ НЕДБАЛОСТІ, НАВМИСНОЇ НЕПРАВОМІРНОЇ ПОВЕДІНКИ АБО ШАХРАЙСТВА APPLE; АБО (В) СМЕРТІ АБО ТІЛЕСНИХ УШКОДЖЕНЬ.

ВИ ПРЯМО РОЗУМІЄТЕ І ПОГОДЖУЄТЕСЬ, ЩО APPLE І ПАРТНЕРСЬКІ ОСОБИ, ДОЧІРНІ КОМПАНІЇ, ПОСАДОВІ ОСОБИ, ДИРЕКТОРА, ПРАЦІВНИКИ, АГЕНТИ, ПАРТНЕРИ І ЛІЦЕНЗІАРИ НЕ НЕСУТЬ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД ВАМИ ЗА ВСЕ ПРЯМІ, НЕПРЯМІ, ПОБІЧНІ, НЕПРЯМІ АБО ВИКЛЮЧНІ ЗБИТКИ, ВКЛЮЧАЮЧИ, В ТОМУ ЧИСЛІ, ЗБИТКИ ЗВ’ЯЗАНІ З ВТРАТОЮ ПРИБУТКУ, ЗБИТКИ ДЛЯ РЕПУТАЦІЇ, ВИКОРИСТАННЯ, ВАРТІСТЬ КУПІВЛІ АБО ЗАМІНИ ТОВАРІВ АБО ПОСЛУГ, АБО ІНШІ НЕМАТЕРІАЛЬНІ ЗБИТКИ (НАВІТЬ ЯКЩО APPLE БУЛА ПРОІНФОРМОВАНА ПРО МОЖЛИВІСТЬ ТАКИХ ЗБИТКІВ) В РЕЗУЛЬТАТІ: (I) ВИКОРИСТАННЯ АБО НЕМОЖЛИВОСТІ ВИКОРИСТОВУВАТИ ПОСЛУГУ; (II) БУДЬ-ЯКИХ ВНЕСЕНИХ В ПОСЛУГУ ЗМІН, ТИМЧАСОВОГО АБО ПОСТІЙНОГО ПРИПИНЕННЯ ПОСЛУГИ АБО БУДЬ-ЯКОЇ ЇЇ ЧАСТИНИ; (III) НЕСАНКЦІОНОВАНОГО ДОСТУПУ АБО ЗМІНИ ПОВІДОМЛЕНЬ АБО ДАНИХ, ЯКІ ПЕРЕДАНІ ВАМИ; (IV) СТИРАННЯ, ПОШКОДЖЕННЯ, ЧИ НЕСПРАВНОСТІ ПРИ ЗБЕРЕЖЕННІ ТА/АБО ПЕРЕДАЧІ ТА/АБО ОТРИМАННІ ВАШИХ ПОВІДОМЛЕНЬ АБО ВІДОМОСТЕЙ В СЛУЖБІ АБО З ІЇ ВИКОРИСТАННЯМ; (V) ЗАЯВ АБО ПОВЕДІНКИ ТРЕТЬОЇ ОСОБИ СТОСОВНО СЛУЖБИ; І (VI) БУДЬ-ЯКОГО ІНШОГО ПИТАННЯ, ЯКЕ СТОСУЄТЬСЯ СЛУЖБИ.

          ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Ви будете захищати, звільняти від відповідальності і зберігати Apple, афілійованих з нею осіб, дочірні компанії, директорів, посадових осіб, співробітників, агентів, партнерів, підрядників і ліцензіарів в недоторканності від будь-якої претензій чи вимог, включаючи розумні судові витрати, пред’явлені третьою особою, які пов’язані або які випливають з: (а) будь-якого Контенту, який Ви представляєте, розміщуєте, передаєте або іншим чином надаєте за допомогою Служби; (б) використання Вами Служби; (в) будь-якого порушення Вами даної Угоди; (г) будь-якої дії, виконаної Apple, в якості частини її розслідування підозрюваного порушення цієї Угоди, або в результаті її висновку або рішення про те, що порушення Угоди мало місце; або (д) порушення Вами будь-яких прав іншої особи. Це означає, що Ви не можете подавати позов проти Apple, афілійованих з нею осіб, дочірніх компаній, директорів, посадових осіб, співробітників, агентів, партнерів, підрядників або ліцензіарів в результаті їх рішення видалити або відмовити в обробці будь-якої інформації або Контенту, попередити Вас, призупинити або припинити Ваш доступ до Служби або вжити будь-яку інше дію під час розслідування підозрюваного порушення або в результаті висновку Apple про те, що порушення цієї Угоди мало місце. Дане положення про відмову і звільнення від відповідальності відноситься до всіх порушень, описаних в цій Угоді або передбачених у ній. Дане зобов’язання зберігає силу після розірвання або закінчення строку дії цієї Угоди та/або використання Вами Служби. Ви підтверджуєте, що несете відповідальність за будь-яке використання Служби за допомогою свого Облікового запису, і що ця Угода поширюється на будь-яке використання Вашого Облікового запису. Ви зобов’язуєтесь дотримуватися цієї Угоди, захищати, звільняти від відповідальності і зберігати Apple в недоторканності від усіх претензій і вимог, що випливають із використання Облікового запису, незалежно від того, чи було таке використання безпосередньо дозволено Вами.

X. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

          A. Сповіщення

Apple може представляти Вам повідомлення стосовно Служби, включаючи зміни до цієї Угоди, шляхом направлення електронною поштою на Вашу адресу електронної пошти іCloud (та/або іншу альтернативну адресу електронної пошти, пов’язану з Вашим Обліковим записом, якщо така адреса передбачена), iMessage або SMS, звичайною поштою або розміщенням на нашому веб-сайті та/або в Службі.

          B. Регулююче законодавство

Окрім як у ступені, прямо передбаченим в пункті нижче, ця Угода і взаємини між Вами і Apple, повинні регулюватися законодавством штату Каліфорнія, з виключенням його положень про колізійне законодавство. Apple і Ви зобов’язуєтеся підкорятися особистій та невиключній юрисдикції судів, розташованих на території округу Санта-Клара, Каліфорнія, для вирішення будь-якого спору або претензії, що випливають з цієї Угоди. Якщо (а) Ви не є громадянином США; (б) Ви не проживаєте в США постійно; (в) Ви не здійснюєте доступ до Служби з США і (г) Ви є громадянином однієї з країн, зазначених нижче, Ви погоджуєтеся з тим, що будь-який спір або вимога, що випливають з цієї Угоди, повинні регулюватися застосовним правом, визначеним нижче, без урахування будь-яких положень колізійного права, і Ви цим безвідклично підпорядковуєтеся невиключній юрисдикції судів, розташованих в штаті, провінції або країні, визначеній нижче, право якої є регулюючим:

Якщо Ви є громадянином будь-якої країни Євросоюзу або Швейцарії, Норвегії або Ісландії регулюючим законодавством буде законодавство і суди Вашого звичайного місця проживання.

Закон, відомий як Конвенція ООН про договори міжнародної купівлі-продажу товарів, безпосередньо виключається з застосування до цієї Угоди.

          C. Угода в цілому

Ця Угода являє собою повну угоду між Вами і Apple, регулює використання Вами Служби, і повністю скасовує всі попередні угоди між Вами та Apple, щодо Служби. На Вас можуть також поширюватися додаткові умови, які можуть застосовуватися при використанні Вами послуг афілійованих осіб, Контенту третіх осіб або програмного забезпечення третіх осіб. Якщо будь-яка частина цієї Угоди визнається недійсною або не забезпеченою правовою санкцією, то така частина повинна інтерпретуватися в порядку, відповідному чинному праву, з метою відбити, так близько, наскільки можливо, початкові наміри сторін, і решта положень зберігають повну силу і дію. Відсутність примусового введення в дію будь-якого права або положення цієї Угоди з боку Apple, не складатиме відмову від такого чи іншого положення. Ви погоджуєтеся з відсутністю сторонніх вигодонабувачів за цим договором, крім як у ступені, коли інше прямо передбачено у цій Угоді.

          D. «Apple» що застосовується в цій Угоді, означає:

• Корпорація Apple, яка перебуває за адресою: 1 Infinite Loop, Cupertino, California, для користувачів Північної, Центральної та Південної Америки (виключаючи Канаду);

• Apple Canada Inc., яка перебуває за адресою: 120 Bremner Blvd., Suite 1600, Toronto ON M5J 0A8, Canada для користувачів в Канаді;

• ITunes K.K., яка перебуває за адресою: Roppongi Hills, 6-10-1 Roppongi, Minato-ku, Tokyo 106-6140, Tokyo для користувачів в Японії;

• Apple, Pty Limited, що знаходиться за адресою: Level 13, Capital Centre, 255 Pitt Street, Sydney NSW 2000, Australia, для користувачів в Австралії та Новій Зеландії; включаючи острівні володіння, території, та афілійовані юрисдикції; і

• Apple Distribution International, розташовану в Hollyhill Industrial Estate, Hollyhill, Cork, Republic of Ireland, для усіх інших користувачів. 

УКЛАДАННЯ ДОГОВОРІВ У ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ

Використання Вами Служби включає в себе можливість укладення договорів та/або здійснення операцій в електронному вигляді. ВИ РОЗУМІЄТЕ, ЩО ВСІ ВАШІ ЗАЯВИ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ МІСТЯТЬ ВАШУ ЗГОДУ І НАМІР БУТИ ЗОБОВ’ЯЗАНИМ І ОПЛАЧУВАТИ ТАКІ ДОГОВОРИ І УГОДИ. ВАША ЗГОДА І НАМІР БУТИ ЗОБОВ’ЯЗАНИМИ, ВИСЛОВЛЕНА В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ ВІДНОСЯТЬСЯ ДО ВСІХ ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ СТОСУЮТЬСЯ УГОД, ЯКІ ВИ УКЛАЛИ ПО ДАНІЙ ПОСЛУЗІ, ВКЛЮЧАЮЧИ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКАСУВАННЯ, ПОЛІТИКИ, КОНТРАКТИ І ПРОГРАМИ. Для доступу та збереження Ваших електронних документів від Вас може знадобитися мати в наявності певний технічний пристрій та програмне забезпечення, за яке Ви несете одноосібну відповідальність.

Останнє оновлення: 19 вересня 2017 р.