Legal

SĄLYGOS

A. PARDAVIMO SĄLYGOS
B. ITUNES STORE SĄLYGOS
C. MAC APP STORE, APP STORE, APPLE TV APP STORE IR IBOOKS STORE SĄLYGOS
D. APPLE MUSIC SĄLYGOS

ŽEMIAU NURODYTOS TEISINĖS SUTARTYS YRA SUDARYTOS TARP JŪSŲ IR ITUNES SARL (TOLIAU – ITUNES) IR REGLAMENTUOJA JŪSŲ NAUDOJIMĄSI ITUNES STORE, MAC APP STORE, APP STORE, APPLE TV APP STORE, IBOOKS STORE (TOLIAU – PARDUOTUVĖS), IR APPLE MUSIC. JEIGU SUTINKATE SU ŠIOMIS SĄLYGOMIS, SPAUSKITE „SUTINKU“. JEIGU NESUTINKATE SU ŠIOMIS SĄLYGOMIS, NESPAUSKITE „SUTINKU“ IR NESINAUDOKITE ITUNES STORE, MAC APP STORE, APP STORE IR IBOOKS STORE. ŠIS SUSITARIMAS TAIKOMAS NEPAŽEIDŽIANT PROGRAMINĖS ĮRANGOS LICENCIJŲ, KURIAS GALITE BŪTI GAVĘ, PAVYZDŽIUI, ITUNES TAIKOMOSIOS PROGRAMOS NAUDOJIMUI.

NORĖDAMI GAUTI DAUGIAU INFORMACIJOS APIE MŪSŲ PRODUKTUS IR PASLAUGAS, APSILANKYKITE https://www.apple.com/support/.

A. PARDAVIMO SĄLYGOS

MOKĖJIMAI, MOKESČIAI IR GRĄŽINIMO POLITIKA

Jeigu mokėjimams yra naudojama kreditinė ar debetinė kortelė, iTunes gali gauti išankstinį patvirtinimą sumai, neviršijančiai užsakymo sumos. Lėšos nuskaitomos sandorio metu ar netrukus po to. Atliekant pirkimus, pirmiausia naudojami turinio kreditai, po to naudojami Gift Certificate, iTunes Card arba Allowance Account kreditai; tik po to nuo jūsų kreditinės ar debetinės kortelės nuskaitoma likusi dalis. Sutinkate gauti visas sąskaitas faktūras elektroniniu formatu, įskaitant el. paštą.

Jūs sutinkate sumokėti už visus per Parduotuves perkamus produktus ir sutinkate, kad iTunes gali nuskaičiuoti pinigus nuo jūsų mokėjimo priemonės už bet kuriuos perkamus produktus ir bet kokias papildomas sumas (įskaitant bet kokius taikytinus mokesčius ir delspinigius, jei taikomi), kurios gali susikaupti jūsų Paskyroje ar jos atžvilgiu. Jūs atsakote už savalaikį visų mokesčių sumokėjimą ir už galiojančios mokėjimo priemonės pateikimą iTunes visų mokesčių sumokėjimui. Pirkdami Lietuvos parduotuvėje, nurodote ją mokestiniais tikslais kaip šalį, kurioje gyvenate.

Jūs esate atsakingas už bet kokias papildomas mokestines prievoles Lietuvoje. Bet kokie mokėjimai iTunes yra nurodyti be papildomų taikytinų mokesčių.

Atšaukimo teisė: jei nuspręsite atšaukti savo užsakymą, galėsite be jokios priežasties tai padaryti per 14 d. gavę sąskaitą. Išimtis taikoma tik iTunes dovanoms, kurių negalima grąžinti, jei kodas jau panaudotas.

Norėdami atšaukti užsakymą, turite pranešti mums savo sprendimą. Kad atšaukimas būtų pradėtas apdoroti nedelsiant, rekomenduojame naudoti funkciją Pranešti apie problemą (Report a Problem) ir atšaukti visas prekes, išskyrus Apple Music paslaugą, iTunes Match, ir, jeigu jos nebuvo nepanaudotos, iTunes dovanas ir Allowances, kurie yra įsigyti tiesiogiai iš Apple. Pastarosios prekės gali būti atšauktos kreipiantis į iTunes pagalbos tarnybą. Taip pat galite informuoti mus naudodami žemiau pateiktą standartinę atšaukimo formą arba kitu būdu aiškiai pateikti informaciją. Jei naudosite funkciją Pranešti apie problemą (Report a Problem), apie gautą jūsų atšaukimą pranešime nedelsdami.

Kad spėtumėte iki atšaukimo termino pabaigos, pranešti apie atšaukimą turite nesibaigus 14 d. laikotarpiui.

Atšaukimo pasekmės: Grąžinsime pinigus ne vėliau nei per 14 d. gavę pranešimą apie atšaukimą. Naudosime tokį pat mokėjimo būdą, kuriuo jūs atlikote operaciją, ir už grąžinimą nereikės mokėti jokių paslaugos mokesčių.

Atšaukimo teisės išimtys: Negalite atšaukti užsakymo dėl skaitmeninio turinio tiekimo, jei jo pristatymas pradėtas gavus jūsų prašymą ir patvirtinimą, kad suprantate, jog taip prarandate atšaukimo teisę.

Standartinė atšaukimo forma:

- Adresatas: iTunes S.à r.l., 31-33, rue Sainte Zithe, L-2763 Luxembourg:

- Šiuo dokumentu pranešu, kad nutraukiu sutartį dėl šių prekių: [NURODYKITE UŽSAKYMO ID, PREKĘ, ATLIKĖJĄ, TIPĄ]

- Užsakyta [ĮTERPKITE DATĄ] / gauta [ĮTERPKITE DATĄ]

- Kliento vardas ir pavardė

- Kliento adresas

- Kliento el. pašto adresas (neprivalomas)

- Data

Jūsų visa kaina apims produkto kainą, plius taikomą PVM (galiojantį produkto parsisiuntimo dieną).

Kol neįvyko pirkimas, iTunes pasilieka teisę keisti produktų, siūlomų per Parduotuves, kainas bet kuriuo metu, ir Parduotuvės nesuteikia jokios kainų apsaugos ar sumokėtų sumų grąžinimo esant kainų sumažinimui ar reklaminiam pasiūlymui po pirkimo.

Jeigu produktas tampa neprieinamu po sandorio bet dar nepradėjus parsisiuntimo, tokiu atveju jūsų vienintelė turima teisė yra prašyti grąžinti už neprieinamą produktą sumokėtą kainą. Jeigu dėl techninių kliūčių produkto pristatymas neįvyksta arba nepagrįstai vėluoja, jūsų vienintelė ir išimtinė teisė yra prašyti pakeisti produktą arba grąžinti už tą produktą sumokėtą kainą, kaip nustato iTunes.

1-Click®

1-Click yra kompanijos Amazon.com, Inc. registruotas paslaugos ženklas, naudojamas pagal licenciją. 1-Click yra patogi priemonė, kuri leidžia vienu pelės ar kito įvesties įrenginio mygtuko paspaudimu pirkti iš Parduotuvių. Kai prie Parduotuvių jungiatės per savo kompiuterį, 1-Click pirkimui gali būti aktyvuojama per dialogo langą, kuris atsiranda paspaudus mygtuką „Pirkti". (Jūs galite grąžinti šį pasirinkimą bet kuriuo metu paspausdami mygtuką „Grąžinti perspėjimus" jūsų Paskyros duomenyse). Kai prie Parduotuvių jungiatės naudodami Apple ženklu pažymėtą produktą, naudojantį iOS operacinę sistemą, tokį kaip iPad, iPod touch ar iPhone (toliau – iOS produktas), kiekvienam sandoriui 1-Click įjungiama paspaudus produkto kainą nurodantį mygtuką, kuris po to parodo mygtuką „Pirkti". Aktyvavus 1-Click, spaudžiant ar liečiant mygtuką „Pirkti" parsisiuntimas prasideda iš karto ir užbaigia jūsų sandorį be jokių kitų žingsnių.

GIFT CERTIFICATES, ITUNES CARDS AND CODES, ALLOWANCES IR TURINIO KODAI

Gift Certificates, iTunes Cards and Codes, Turinio kodai arba Allowances, kaip ir neišnaudoti likučiai, nėra iškeičiami į grynuosius pinigus ir negali būti grąžinami gaunant kompensaciją grynais pinigais (išskyrus atvejus, aprašytus aukščiau pateiktoje mūsų grąžinimo politikoje, kuri tiakoma, jei prekė buvo įsigyta iTunes parduotuvėje, arba jei pardavėjas, iš kurio įsigijote, taqiko kitokią grąžinimo politiką), neapribojant jokios galiojančios įstatymų numatytos teisės į pinigų sugrąžinimą tuo atveju, jeigu dovanos yra su trūkumais arba neatitinka aprašymo; negali būti iškeičiami; perparduodami; naudojami pirkti Dovanas, Gift Certificates arba iTunes Cards arba Codes; naudojami suteikti Allowances; naudojami pirkimams Apple interneto parduotuvėje; arba naudojami Apple mažmeninių prekių parduotuvėse. Nepanaudoti likučiai negali būti perleidžiami.

Gift Certificates, iTunes Cards and Codes, Turinio kodai ir Allowances, pirkti Lietuvoje, gali būti iškeičiami per Parduotuves tik Lietuvoje.

iTunes neatsako už prarastus arba pavogtus Gift Certificates, iTunes Cards and Codes, Turinio kodus arba Allowances. Praradimo rizika ir nuosavybės teisės į elektroniniu būdu perduodamus Gift Certificates, iTunes Cards and Codes ir Allowances pereina pirkėjui Lietuvoje elektroninio perdavimo metu. Praradimo rizika ir nuosavybės teisės į elektroniniu būdu perduodamus Turinio kodus pereina iš iTunes Liuksemburge elektroninio perdavimo metu.

iTunes pasilieka teisę uždaryti paskyras ir reikalauti apmokėjimo alternatyviais būdais, jeigu Gift Certificate, iTunes Card and Codes, Turinio kodas arba Allowance yra įsigijami arba naudojami Parduotuvėse apgaulės būdu.

DOVANOS

Iš Parduotuvių įsigytos dovanos gali būti perkamos tik asmenims ir išperkamos tik asmenų, esančių Lietuvoje. Tam tikrų dovanų panaudojimui, Dovanų gavėjai privalo turėti pritaikytą kompiuterinę įrangą ir vaikų kontrolės nustatymus.

SVARBI INFORMACIJA APIE SAUGUMĄ

Norėdami išvengti raumenų, sąnarių pertempimo ir akių pervargimo naudojantis Parduotuvėse siūlomais produktais, visada turėtumėte daryti dažnas pertraukas, ir ilgiau pailsėti, jeigu jaučiate skausmą, nuovargį ar diskomfortą. Labai nedidelę dalį žmonių gali ištikti priepuolis ar trumpas sąmonės netekimas, kai juos veikia mirksinčios šviesos ar paveikslėliai, tame tarpe, bet neapsiribojant, žaidžiant vaizdo žaidimus ar žiūrint vaizdo įrašus. Galimi simptomai: galvos svaigimas, pykinimas, nevalingi judesiai, suvokimo praradimas, pakitęs regėjimas, spengimas ausyse, sustingimas ar kiti negalavimai. Pasitarkite su gydytoju prieš pradėdami naudotis mūsų Parduotuvėse siūlomais produktais, jei kada nors turėjote šių ar panašių simptomų, nedelsiant liaukitės naudojęsi tokius produktus ir apsilankykite pas gydytoją, jeigu naudodamiesi šiuos produktus pajuntate šiuos ar panašius simptomus. Tėvai turėtų stebėti savo vaikus naudojant Parduotuvėse siūlomus produktus, ar nėra negalavimų požymių.

IŠANKSTINIAI UŽSAKYMAI

Produktus užsisakydami iš anksto jūs įgaliojate Parduotuves automatiškai išskaičiuoti kainą iš jūsų sąskaitos ir , jei įjungėte automatinį parsiuntimą, parsiųsti produktą, kai tik jis taps prieinamas. Kol produktas nėra prieinamas, išankstinį užsakymą galite bet kada atšaukti, kaip aprašyta mūsų atšaukimo politikoje aukščiau.

FAMILY SHARING (DALIJIMASIS SU ŠEIMA)

Family Sharing (Dalijimasis su šeima) leidžia jums dalintis tinkamais iTunes, App Store, Mac App Store, iBooks Store produktais su daugiausiai šešiais jūsų „Šeimos“ nariais (įskaitant jus). Jeigu sudarote Šeimą ar prie jos prisijungiate, galite peržiūrėti tinkamus kitų Šeimos narių produktus ir parsisiųsti juos į jūsų tinkantį įrenginį ar kompiuterį. Jūs taip pat galite paslėpti savo pirkinius, kad kiti Šeimos nariai negalėtų jų matyti ar parsisiųsti iš jūsų. Galite dalintis informacija, tokia kaip nuotraukomis ir vaizdo įrašais per Nuotraukų (Photos) programėlę, įvykiais per jūsų Šeimos kalendorių (Family Calendar), priminimais per Priminimų (Reminders) programėlę, vietos nustatymo informacija per Surasti mano draugus (Find My Friends) ir įrenginio vietos nustatymo informacija per Surasti mano iPhone (Find My iPhone). Family Sharing skirta tik asmeniniam, nekomerciniam naudojimui. Reikalingos iTunes ir iCloud paskyros; iOS 8 ir / arba OS X Yosemite reikalingos, norint sudaryti Šeimą ar prisijungti prie jos. Tam tikros operacijos ar ypatybės gali būti nesuderinamos su ankstesnių versijų programine įranga ir gali reikėti atlikti programinės įrangos atnaujinimą. Jei prisijungsite prie Šeimos, Family Sharing ypatybės bus automatiškai įgalintos jūsų tinkamuose įrenginiuose ir kompiuteriuose.

Šeimos „Organizatorius“ gali pakviesti kitus narius prisijungti prie Šeimos. Organizatorius turi būti 18 metų ar vyresnis asmuo, turintis tinkamą iTunes užregistruotą mokėjimo priemonę. Jei jūs esate Organizatorius, jūs pareiškiate, kad esate tėvas ar teisėtas globėjas visų jaunesnių nei 14 metų Šeimos narių. Organizatoriaus mokėjimo priemonė yra naudojama sumokėti už visus Šeimos nario inicijuotus pirkinius, viršijančius inicijuojančio Šeimos nario paskyros kreditą bet kurioje parduotuvėje. Šeimos nariai veikia kaip Organizatoriaus agentai (atstovai) kai yra naudojama Organizatoriaus mokėjimo priemonė. Produktai yra siejami su sandorį inicijavusio Šeimos nario paskyra. KVIESDAMAS ŠEIMOS NARIUS PRISIJUNGTI PRIE ŠEIMOS, ORGANIZATORIUS SUTINKA, KAD VISI MOKESČIAI UŽ PIRKINIUS, INICIJUOTUS ŠEIMOS NARIŲ, YRA PATVIRTINTI ORGANIZATORIAUS IR ORGANIZATORIUS UŽ JUOS ATSAKO NET TUO ATVEJU, JEI ORGANIZATORIUS NEŽINOJO APIE BET KOKĮ TAM TIKRĄ SANDORĮ, JEI ŠEIMOS NARYS VIRŠIJO SAVO ĮGALIOJIMUS, SUTEIKTUS ORGANIZATORIAUS, AR JEI KELI ŠEIMOS NARIAI INICIJUOJA TO PATIES PRODUKTO ĮSIGIJIMĄ. ORGANIZATORIUS YRA ATSAKINGAS UŽ BET KOKIO SUSITARIMO SU SAVO MOKĖJIMO PRIEMONĖS TIEKĖJU LAIKYMĄSI IR PRISIIMA VISĄ RIZIKĄ JEI DALIJIMASIS PRIEIGA PRIE MINĖTOSIOS MOKĖJIMO PRIEMONĖS RIBOJA BET KOKIĄ APSAUGĄ, SIŪLOMĄ MOKĖJIMO PRIEMONĖS TIEKĖJO. Organizatorius gali bet kuriuo metu pakeisti nurodytą mokėjimo priemonę. Pirkinio išrašas bus siunčiamas pirkinį inicijavusiam Šeimos nariui ir Organizatoriui, net jei Šeimos narys pirkinį yra paslėpęs; prašome naudotis funkcija Praneškite apie problemą (Report a Problem) nurodytą jūsų sąskaitoje, jei jūs ar jūsų Šeimos nariai neatpažysta sąskaitoje ar mokėjimo priemonės išraše nurodytų mokesčių.

Organizatorius gali naudotis Prašyk leidimo pirkti (Ask to Buy) funkcija, pagal kurią vaikams iki 18 metų prieš pradedant vykdyti pirkimą ar parsisiuntimą reikia gauti Organizatoriaus ir (arba) kitų Organizatoriaus paskirtų suaugusiųjų asmenų leidimą parsisiųsti nemokamus ar mokamus produktus. Produktams parsisiųstiems iš Šeimos narių ir produktams įsigytiems per apmokėjimo kodus netaikoma Prašyk leidimo pirkti funkcija. Jei esate Organizatorius, jūs pareiškiate, kad jūs ir (arba) bet kuris jūsų paskirtas suaugęs asmuo yra tėvas arba teisėtas globėjas bet kurio Šeimos nario, kuriam aktyvuota Prašyk leidimo pirkti funkcija. Prašyk leidimo pirkti funkcija optimizuota iOS 8 ir OS X Yosemite; produktų pirkimo ar parsisiuntimo prašymai iš ankstesnių programinės įrangos versijų gali būti apdorojami pagal alternatyvius leidimo suteikimo procesus arba apskritai atmesti pirkimus, ir dėl to gali reikėti atnaujinti programinę įrangą. iTunes nėra atsakingas už bet kokią žalą, sukeltą uždelsto Prašyk leidimo pirkti funkcijos patvirtinimo ar atmetimo.

Organizatorius gali pašalinti bet kurį Šeimos narį iš Šeimos, ir taip šis Šeimos narys nebegalės inicijuoti autorizuotų pirkimų, naudojant Organizatoriaus mokėjimo priemonę, o taip pat šis Šeimos narys nebegalės žiūrėti ir dalintis kitais Šeimos narių produktais ir informacija. Kai Šeimos narys pasitraukia arba yra pašalinamas iš Šeimos, arba Organizatoriaus Apple ID yra nutraukiamas dėl bet kokios priežasties, likusieji Šeimos nariai toliau nebegalės žiūrėti ar parsisiųsti šio nario produktų ar informacijos, taip pat nebegalės pasiekti anksčiau iš šio nario parsisiųstų produktų, įskaitant pirkinius, atliktus naudojant Organizatoriaus mokėjimo priemonę, kol minėtasis narys dar buvo Šeimos dalimi. Taip pat, jei jūs paliekate Šeimą, jūs nebegalite žiūrėti ir parsisiųsti kitų Šeimos narių produktų ar informacijos, o produktai, parsisiųsti iš kitų Šeimos narių, kol dar buvote Šeimos nariu, jums daugiau gali būti nebepasiekiami. Jei jūs atlikote In-App Pirkinius iš programėlės, kurią pirko pasitraukiantis Šeimos narys, ar parsisiuntėte iš šio Šeimos nario, ir jūs nebesate Šeimos nariu, jums reikia patiems nusipirkti šią programėlę ir atstatyti In-App Pirkinius, kad galėtumėte atnaujinti prieigą prie jų; prašome jūsų prieš atliekant In-App Pirkinių pirkimus peržiūrėti kūrėjo taisykles bei šios Sutarties skyrių pavadintą „In-App Pirkiniai“. Kadangi naudotojams jaunesniems nei 14 metų asmeninės paskyros gali būti sukuriamos tik dalyvaujant Family Sharing, tokios paskyros ištrynimas, siekiant pašalinti iš Šeimos, nutraukia šio Šeimos nario Apple ID ir jo arba jos galimybę naudotis bet kokiomis Apple paslaugomis, kurios reikalauja Apple ID, ar bet kokiu turiniu, susietu su Apple ID.

Vienu metu galite priklausyti tik vienai Šeimai ir prisijungti prie bet kurios Šeimos ne dažniau kaip du kartus per metus. Galite keisti parduotuvės paskyrą, kurią siejate su Šeima, ne dažniau kaip kartą per 90 dienų. Visi Šeimos nariai turi naudoti tą pačią iTunes Store šalį ar regioną. Muzika, filmai, televizijos laidos ir knygos gali būti parsisiunčiami iš iTunes Paslaugos į ne daugiau kaip 10 įrenginių, priskirtų vienai paskyrai, ir tik penki iš kurių gali būti kompiuteriai; tinkamos programėlės gali būti parsisiunčiamos į bet kokius įrenginius, kuriuos Šeimos narys turi ir kuriais naudojasi. Ne visų produktų, įskaitant In-App Pirkinius, turinys, kurio negalima pakartotinai parsisiųsti, užsisakyti, ar kai kurie anksčiau atlikti programėlių pirkimai, gali būti tinkami Family Sharing. Apple pasilieka teisę išformuoti Šeimą, vadovaujantis šios Sutarties skyriumi „Nutraukimas“.

ELEKTRONINĖS SUTARTYS

Naudojimasis Parduotuvėmis apima galimybę sudaryti sutartis ir (arba) atlikti sandorius elektroniniu būdu. Jūs suprantate, kad jūsų elektroniniu būdu pateikti pareiškimai reiškia jūsų sutikimą ir ketinimą prisiimti iš šių sutikimų ir sandorių kylančius įsipareigojimus ir už juos sumokėti. Laikoma, kad jūs sutinkate su ir ketinate prisiimti įsipareigojimus už visus elektroniniu būdu pateikiamus įrašus, susijusius su visais šioje svetainėje sudaromais sandoriais, įskaitant ir pranešimus apie užsakymo atšaukimą, taisykles, sutartis ir programas. Tam, kad galėtumėte pasiekti ir išsaugoti savo elektroninius įrašus, gali reikėti atitinkamos kompiuterinės ir programinės įrangos, už kurią esate atsakingas tik jūs.

NE APPLE ĮRENGINIAI

Jeigu jūs užregistruojate Paskyrą arba naudojate Paslaugas ir/ar Parduotuves, kurioms taikomas šis Susitarimas, ne Apple ženklu pažymėtame įrenginyje ar kompiuteryje, jūs galite pasiekti tik tam tikras Paskyros ar Paslaugų ir/ar Parduotuvių funkcijas. Tam, kad galėtumėte pasiekti jūsų Paskyrą ar Paslaugas ir/ar Parduotuves ne Apple ženklu pažymėtame įrenginyje ar kompiuteryje, jūs sutinkate su visomis sąlygomis, numatytomis šiame Susitarime, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, su visais Paskyros arba Paslaugų ir/ar Parduotuvių naudojimo reikalavimais, naudojimosi apribojimais, pasiekiamumo lygiais, garantijų atsisakymais, taisyklėmis dėl jūsų turinio ir elgesio, ir nutraukimu. Sąlygos, numatytos šiame Susitarime ir susijusios su funkcijomis ar Paslaugomis, kurios nėra prieinamos ne Apple ženklu pažymėto įrenginio ar kompiuterio vartotojui, jums nebus taikomos. Tai apima, pavyzdžiui, App Store. Jeigu vėliau nuspręsite prieiti prie savo Paskyros ar Paslaugos naudodami Apple ženklu pažymėtą įrenginį ar Apple ženklu pažymėtą kompiuterį, jūs sutinkate, kad visos sąlygos nurodytos šiame dokumente bus taikomos jūsų tokios Paskyros arba Paslaugų ir/ar Parduotuvių naudojimui.

iTunes neatsako už tipografines klaidas.

B. ITUNES STORE SĄLYGOS

ŠI TEISINĖ SUTARTIS TARP JŪSŲ IR ITUNES SARL (TOLIAU – ITUNES) REGLAMENTUOJA JŪSŲ NAUDOJIMĄSI ITUNES STORE PARDUOTUVĖS PASLAUGA (TOLIAU – PASLAUGA).

ITUNES STORE PASLAUGA

iTunes yra Paslaugos, leidžiančios jums pasiekti, įsigyti ar išsinuomoti licencijas į skaitmenį turinį (toliau – iTunes Produktai) tik galutinio vartotojo naudojimui ir tik pagal šioje Sutartyje nurodytas sąlygas, teikėja. iTunes nėra iTunes taikomosios programos arba iPad, iPod ar iPhone teikėja.

REIKALAVIMAI PASLAUGOS NAUDOJIMUI

Tik asmenys, kuriems yra 14 ar daugiau metų gali kurti paskyras. Paskyros asmenims, kuriems yra mažiau nei 14 metų, gali būti sukurtos tevų arba teisėto globėjo naudojant Family Sharing. Vaikai, kuriems dar nesuėjo 18 metų, turėtų šią Sutartį peržiūrėti su tėvais ar teisėtais globėjais, kad būtų užtikrinta, kad vaikas ir tėvai ar teisėti globėjai ją supranta.

Paslauga prieinama tik Lietuvoje. Jūs sutinkate nesinaudoti ir nemėginti naudotis Paslauga ne šiose vietose. iTunes gali naudoti atitinkamas technologijas, kad patikrintų, ar laikomasi šio reikalavimo.

Tam, kad galėtumėte naudotis Paslauga, reikalingi tam tikslui pritaikyti įrenginiai, interneto prieiga bei atitinkama programinė įranga (gali būti taikomi mokesčiai); taip pat gali būti reikalingi periodiški atnaujinimai; šių veiksnių parametrai taip pat gali turėti įtakos. Primygtinai rekomenduojama turėti didelės greitaveikos interneto prieigą, Filmų nuomai didelės greitaveikos interneto įranga yra būtina. Rekomenduojama iTunes programinės įrangos paskutinė versija, kad turėtumėte prieigą prie Paslaugos, taip pat ji gali būti reikalinga tam tikriems sandoriams ar priemonėms, taip pat ji gali būti reikalinga parsisiųsti anksčiau pirktiems ar įsigytiems iTunes Produktams iš Paslaugos. Jūs sutinkate, kad esate atsakingas už šiuos reikalavimus, kurie kartais gali keistis. Paslauga nėra kurio nors kito produkto ar pasiūlymo dalis, ir kurio nors kito produkto pirkimas ar įsigijimas nereiškia ir negarantuoja prieigos prie Paslaugos.

JŪSŲ PASKYRA

Tapę registruotu Paslaugos vartotoju, jūs galėsite sukurti paskyrą (toliau – Paskyra). Niekam neatskleiskite savo Paskyros informacijos. Tik jūs esate atsakingas už savo Paskyros konfidencialumo ir saugumo išlaikymą. Jūs esate visiškai atsakingas už visus jūsų Paskyroje ar per ją vykdomus veiksmus ir sutinkate nedelsdami pranešti iTunes apie bet kokį jūsų Paskyros apsaugos pažeidimą. iTunes neatsako už jokius nuostolius, atsiradusius dėl neteisėto jūsų Paskyros naudojimo.

Norint įsigyti ir parsisiųsti iTunes Produktus iš Paslaugos, jūs turite įvesti savo Apple ID ir slaptažodį arba pasinaudoti Touch ID, kad autentifikuotumėte savo Paskyrą sandoriams. Kai jūs autentifikuojate savo Paskyrą naudodamiesi savo Apple ID ir slaptažodį, dar kartą jos autentifikuoti savo kompiuteryje ar iOS įrenginyje jums nereikės penkiolika minučių; galite pasirinkti leisti savo kompiuteriui ar Apple TV prisiminti jūsų slaptažodį, kad išliktumėte autentifikuoti. Per šį laiką jūs galėsite įsigyti ir parsisiųsti iTunes Produktus be pakartotinio jūsų slaptažodžio įvedimo. Jūs galite išjungti galimybę vykdyti iTunes Produktų sandorius ar pakeisti nustatymus, kad kiekvieno sandorio metu būtų reikalaujama slaptažodžio, koreguojant nustatymus savo kompiuteryje, iOS produkte ar Apple TV. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite http://support.apple.com/kb/HT1904 ir http://support.apple.com/kb/HT4213.

Jūs sutinkate pateikti tikslią ir išsamią informaciją, kai registruojatės Paslaugai ir naudojatės Paslauga (toliau – Registracijos duomenys). Jūs taip pat sutinkate atnaujinti savo Registracijos duomenis, kad jie būtų tikslūs ir išsamūs. Jūs sutinkate, kad iTunes gali saugoti ir naudoti jūsų pateiktus Registracijos duomenis jūsų Paskyros tvarkymui ir mokesčių priskyrimui (nuskaičiavimui) jūsų Paskyrai.

AUTOMATINIS PRISTATYMAS IR ANKSTESNIŲ PIRKINIŲ PARSISIUNTIMAS

Kai pirmą kartą įsigyjate muzikinius, nusipikrto (t.y. ne išsinuomoto) filmo, televizijos laidos ar muzikinio vaizdo iTunes Produktus (kartu – iTunes Tinkamas turinys), galite pasirinkti automatiškai gauti (toliau – automatinis atsiuntimas) šio iTunes Tinkamo turinio kopijas į papildomus iOS produktus (išskyrus nusipirkto filmo ir televizijos laidos iTunes Produktus) ir iTunes autorizuotus kompiuterius su suderinama programine įranga, susiejant tokius iOS produktus ir kompiuterius taikant žemiau nurodytas susiejimo taisykles (kiekvienas toliau – Susietas įrenginys). Kiekvienam Susietam įrenginiui galite nustatyti kokio pobūdžio iTunes Tinkamas turinys, jei toks yra, gali būti automatiškai atsiųstas į jį. Susietame įrenginyje, kuris gali priimti aktyviuosius pranešimus (toliau – Priimantis aktyviuosius pranešimus), įskaitant iOS Produktus, iTunes Tinkamas turinys bus automatiškai atsisiųstas į tą Susietą įrenginį, kuomet jis turi interneto ryšį; į Susietą įrenginį, kuris nėra Priimantis aktyviuosius pranešimus, iTunes Tinkamas turinys bus automatiškai talpinamas atsisiuntimų eilėje ir jūs galėsite rankiniu būdu pradėti atsisiuntimą per iTunes.

Jūsų patogumui, po iTunes Tinkamo turinio įsigijimo, jūs galite parsisiųsti tam tikrą anksčiau įsigytą iTunes Tinkamą turinį į bet kurį Susietą įrenginį. Kai kuris iTunes Tinkamas turinys, kurį anksčiau įsigyjote, ne visuomet gali būti vėliau parsisiųstas ir tokiu atveju iTunes neprisiima atsakomybės. Kadangi jūs ne visada galėsite vėliau atsisiųsti tam tikro anksčiau įsigyto iTunes Tinkamo turinio, parsisiuntus iTunes Tinkamo turinio elementą, jūs esate atsakingi, kad jo neprarastumėte, nesunaikintumėte ar nesugadintumėte, todėl rekomenduotumėme pasidaryti atsarginę jo kopiją.

Susietų įrenginių susiejimui taikomos šios sąlygos:

(i) Galite automatiškai atsisiųsti iTunes Tinkamą turinį arba parsisiųsti anksčiau įsigytą iTunes Tinkamą turinį iš Paskyros iki 10 Susietų įrenginių, su sąlyga, jog ne daugiau kaip 5 yra iTunes autorizuoti kompiuteriai.

(ii) Susietas įrenginys gali būti susietas tik su viena Paskyra bet kuriuo metu.

(iii) Susietą įrenginį perjungti į kitą Paskyrą galite tik vieną kartą per 90 dienų.

(iv) Jūs galite parsisiųsti anksčiau įsigytą nemokamą turinį į neribotą skaičių įrenginių, kol iTunes paslaugoje jis yra nemokamas, bet ne daugiau kaip į 5 iTunes autorizuotus kompiuterius.

Apple TV nėra „Susietas įrenginys“. Tačiau įsigyti (t. y. neišsinuomoti) filmų iTunes Produktai gali būti peržiūrėti suderinamuose Apple TV, su sąlyga, kad tokius filmus vienu metu jūs galite peržiūrėti Apple TV, kurių kiekis ribotas.

Tam tikros iTunes Tinkamo turinio dalys gali būti didelės apimties ir tai gali sąlygoti žymius mokesčius už duomenis dėl tokio iTunes Tinkamo turinio pristatymo per duomenų ryšį.

ITUNES MATCH

iTunes Match leidžia jums nuotoliniu būdu prieiti prie jūsų pasirinktų arba įkeltų dainų ir muzikos vaizdo klipų, kuriuos įsigijote su jūsų Paskyra, taip pat prie susijusių metaduomenų, grojaraščių, ir kitos informacijos apie jūsų iTunes biblioteką ("iTunes Match turinys").

Jūs galite užsiprenumeruoti iTunes Match už metinį mokestį. Norėdami užsiprenumeruoti jūs turite turėti galiojančią kreditinę kortelę susietą su iTunes. Prenumeratos mokestis yra negrąžinamas (išskyrus, kaip reikalaujama pagal taikytiną teisę arba nustatyta mūsų atšaukimo politikoje, pateiktoje aukščiau), prenumerata bus automatiškai atnaujinama vienerių metų laikotarpiui, kol atšauksite. Mokestis iš jūsų sąskaitos bus nuskaitytas ne daugiau kaip 24 valandas iki esamos prenumeratos laikotarpio pabaigos. Jūs galite atšaukti automatinį atnaujinimą koreguodami iTunes Store parduotuvės sąskaitos nustatymus jūsų kompiuteryje. Po prenumeratos termino pabaigos jūs nebeturėsite prieigos prie savo iTunes Match turinio iš iTunes Match.

iTunes Match veikia su bibliotekomis, kuriuose yra iki 100,000 dainų, kurių arba (i) šiuo metu negalima rasti iTunes Parduotuvėse, arba (ii) neįsigytos iš iTunes Parduotuvių su jūsų Paskyra. Dainos, kurios neatitinka tam tikrų kriterijų, arba nėra autorizuotos jūsų kompiuteriui nėra tinkamos iTunes Match.

Norint užsiregistruoti ir naudoti iTunes Match, informacija apie jūsų medija, esančią jūsų iTunes bibliotekoje, apie jūsų operacinę sistemą ir kompiuterinės įrangos identifikatorius bus renkama ir susiejama su jūsų Paskyra iTunes serveriuose. iTunes Match automatiškai nuskaito dainų failus ir renka kitą informaciją, kuri gali būti naudojama medijai nustatyti jūsų iTunes bibliotekoje, pavyzdžiui dainų pavadinimai, dainų atlikėjai ar dainų trukmė. iTunes Match naudos šią informaciją, kad atrinktų dainas, tuo metu galimas rasti iTunes Store parduotuvėje, ir atrinktas dainas padarys jums prieinamas tuo metu iTunes Store parduotuvėje tinkamu formatu. Jei dainos negalima sėkmingai suderinti, jūsų dainos kopija bus įkelta į iTunes tuo pačiu formatu arba formatu nustatytu iTunes. iTunes pasilieka teisę apriboti įkeliamą turinį (pvz., pernelyg didelius failus). Atrinktos arba įkeltos dainos ir susiję metaduomenys bus prieinami Susietu įrenginiu, kuris buvo aktyvuotas iTunes Match. Susietų įrenginių suderinimui su iTunes Match taikomos tokios pačios sąlygos kaip Automatiniam pristatymui ir ankstesnių pirkinių parsisiuntimui, o įkeltos ar atrinktos dainos ir susijusi informacija yra laikoma "iTunes tinkamu turiniu". Jūs taip pat galite naudotis iTunes Match turiniu iš suderinamų Apple TV su sąlyga, kad tuo pačiu metu jūs galite tai daryti ribotame Apple TV skaičiuje.

Kai naudojate iTunes Match, iTunes registruos tokią informaciją, kaip įrašai, kuriuos jūs paleidžiate, sustabdote ar praleidžiate, įrenginiai, kuriuos jūs naudojate, ir laikas bei laikotarpis, kuomet jūs įrašus leidžiate.

Jūs sutinkate naudoti iTunes Match tik teisėtai įgytam turiniui. Bet koks neteisėtas turinys pažeidžia kitų asmenų teises ir gali būti pagrindas jums taikyti civilines ir baudžiamąsias sankcijas, įskaitant galimus piniginius nuostolius, už autorių teisių pažeidimą.

iTunes Match yra teikiama pagrindu "KOKIA YRA" ir gali turėti klaidų ar netikslumų, kurie galėtų sukelti gedimus, duomenų ir / arba informacijos iškraipymą ar praradimą, įskaitant muziką, grojaraštį ar žaidimų istoriją, iš jūsų kompiuterio ar įrenginio ir iš prie jų prijungtų periferinių įrenginių (įskaitant, be apribojimų, serverius ir kitus kompiuterius). Turėtumėte pasidaryti atsarginę visų duomenų ir informacijos jūsų kompiuteryje ar įrenginyje ir bet kuriame periferiniame įrenginyje kopiją prieš naudojant iTunes Match. Jūs aiškiai pripažįstate ir sutinkate, kad visą iTunes Match naudojate tik savo rizika. Įstatymų leidžiama apimtimi, iTunes neatsako už jūsų naudojimąsi iTunes Match, įskaitant negalėjimą naudotis pasirinktu ar įkeltu turiniu.

PRIVATUMAS

Paslaugai taikoma Apple privatumo politikos sąlygos, kurias galima rasti: https://www.apple.com/legal/privacy/.

Kai prisiregistruojate prie Genius priemonės, Apple kartais automatiškai rinks informaciją, kuri gali būti panaudota identifikuoti jūsų mediją esančią bet kokio Genius-aktyvuoto įrenginio iTunes bibliotekoje, kaip antai grojimo istoriją arba grojaraščius. Tai apima mediją, kurią nusipirkote ar įsigijote per iTunes ir mediją, kurią įsigijote iš kitų šaltinių. Informacija bus kaupiama anonimiškai ir nebus siejama su jūsų vardu, pavarde ar Paskyra. Jums naudojantis Genius priemone, Apple naudos šią informaciją ir iTunes bibliotekos turinį, taip pat kitą informaciją, kad pateiktų tik jums pritaikytas rekomendacijas.

Apple gali naudoti tokią informaciją ir jungti ją su informacija, sukaupta iš kitų naudotojų iTunes bibliotekų, kurie taip pat prisiregistravo prie šios priemonės, jūsų iTunes Store pirkimo istorijos duomenimis, pirkimo istorijos duomenimis, sukauptais iš kitų iTunes Store naudotojų, bei kita informacija, gauta iš trečiųjų šalių, tam, kad:

• sukurtų jūsų poreikiams pritaikytus grojaraščius iš jūsų iTunes bibliotekos.

• pateiktų jums rekomendacijas dėl medijos ir kitų produktų ir paslaugų, kurias galbūt norėsite nusipirkti ar įsigyti.

• pateiktų rekomendacijas kitiems vartotojams dėl produktų ar paslaugų.

Jūsų informacija visada bus saugoma remiantis Apple Privatumo politikos nuostatomis.

Prisiregistravę prie Genius, jūs galėsite kurti Genius grojaraščius Genius palaikančiose įrenginiuose.

Jeigu norėtumėte, kad mes tokiu būdu nerinktume ir nenaudotume informacijos iš jūsų iTunes bibliotekos, jūs neturėtumėte aktyvuoti Genius priemonės. Jūs galite bet kuriuo metu atsisakyti Genius priemonės išjungdami ją iš iTunes Store meniu jūsų kompiuteryje arba išjungdami Genius jūsų įrenginio Nustatymuose. Atsisakius Genius priemonės, iTunes nebesiųs informacijos apie jūsų iTunes biblioteką Apple. Jeigu esate pasirinkę dalintis savo biblioteka iš kelių įrenginių, jūs turite išjungti Genius priemonę kiekviename įrenginyje.

TURINIO PATEIKIMAS

iTunes pasilieka teisę pakeisti turinio pasirinktis (įskaitant teises į tam tikras priemonėms), nepateikiant pranešimo.

TURINIO NAUDOJIMAS

Jūs sutinkate, kad iTunes Produktai būtų jums teikiami tik remiantis licencija, įskaitant licenciją, kurią suteikia NCB/LATGA-A. Jūs suprantate, kad Paslauga ir tam tikri iTunes Produktai turi apsaugos sistemą, naudojančią technologiją, kuri apsaugo skaitmeninę informaciją ir apriboja jūsų naudojimąsi iTunes Produktais taikant tam tikras naudojimo taisykles („Apsaugos sistema”), kurias nustato iTunes ir jos licenciarai, ir kad, nepriklausomai nuo to, ar iTunes Produktams taikomi apsaugos technologijos apribojimai, jūs privalote naudoti iTunes Produktus vadovaujantis taikomomis naudojimo taisyklėmis, kurias nustato iTunes ir jos licenciarai („Naudojimo taisyklės”), ir kad bet kuris kitas iTunes Produktų naudojimas gali reikšti autorių teisių pažeidimą. Bet kuri apsaugos technologija yra neatskiriama iTunes Produktų dalis. iTunes pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti Naudojimo taisykles būsimiems pirkimams naudojant Paslauga. Tačiau šie pakeitimai nebus taikomi iTunes Produktams, kuriuos jūs jau esate įsigiję. Jums bus pranešta apie bet kuriuos Naudojimo taisyklių pakeitimus. Jeigu jūs atsisakysite priimti naujas Naudojimo taisykles, nebegalėsite įsigyti iTunes Produktų naudojant Paslauga.

NAUDOJIMO TAISYKLES

(i) Jūs galėsite naudoti iTunes Produktus tik asmeniniais, nekomerciniais tikslais. Daugiau informacijos apie jūsų teises ir jų apribojimus naudojant iTunes Produktus žr.:

http://www.prsformusic.com

http://www.warnerchappell.com

http://www.sacem.fr

http://www.sdrm.fr

http://www.sesam.org

http://www.latga.lt

http://www.ncb.dk

(ii) Jūs galėsite naudoti iTunes Produktus bet kuriuo metu penkiuose kompiuteriuose, kuriuose įdiegta iTunes programa, išskyrus Filmų nuomą (žr. toliau).

(iii) Jūs galėsite saugoti iTunes Produktus iš iki penkių skirtingų Paskyrų vienu metu suderinamuose įrenginiuose, kaip antai iPad, iPod, iPhone ir Apple TV, su sąlyga, kad kiekvienas iPhone gali sinchronizuoti iTunes garso Produktus, vienu metu esant tik vieninteliam iTunes patvirtintam įrenginiui, o sinchronizuojant iPhone su skirtingu iTunes patvirtintu įrenginiu, tame iPhone saugojami iTunes garso Produktai bus ištrinti.

(iv) Jūs galėsite įrašyti garso įrašų grojaraštį iki septynių kartų. Galite naudoti garso įrašų kompaktinį diską (CD), kuriame įrašėte savo iTunes Produktus, tokiais pačiais būdais, kuriais galite naudoti garso įrašų kompaktinį diską (CD), pirktą iš mažmeninių prekių parduotuvės, laikantis Lietuvos autorių teisių įstatymų.

(v) Jūs neturėsite teisės įrašyti iTunes vaizdo Produktų arba iTunes garso Produktų, išskyrus atsarginės kopijos tikslais, ir tokios iTunes vaizdo Produkto atsarginės kopijos gros per iTunes programą.

(vi) iTunes Plus Produktuose nėra apsaugos technologijos, apribojančios jūsų naudojimąsi šiais iTunes Produktais, ir Naudojimo taisyklių (ii) – (v) punktai netaikomi iTunes Plus Produktams. Jūs galite kopijuoti, saugoti ir įrašyti iTunes Plus Produktus kaip yra pagristai reikalinga asmeniniams, nekomerciniais tikslams.

(vii) Jūs galėsite rankiniu būdu sinchronizuoti filmą iš ne mažiau kaip vieno iTunes patvirtinto įrenginio į įrenginius, kuriuose yra rankinis sinchronizavimo režimas, su sąlyga, jei filmas yra susietas su Paskyra pirminiame iTunes patvirtintame įrenginyje, kai pirminis iTunes patvirtintas įrenginys buvo pirmasis sinchronizuotas su įrenginiu arba kurį jūs vėliau nustatote pirminiu, naudodami iTunes programą.

(viii) HDCP jungtis yra reikalinga peržiūrėti per HDMI siunčiamus filmus.

(ix) Filmų nuoma

(a) Išnuomoti filmai gali būti žiūrimi tik per vieną įrenginį vienu metu. Privalote prisijungti prie Paslaugos, kai perkeliate išnuomotus filmus, ir galite tai padaryti tik tarp savo kompiuterio ir kitų suderinamų įrenginių. Filmai, išnuomoti naudojant jūsų Apple TV arba iPad, iPhone 4 arba iPod touch, negali būti perkeliami. Jeigu jūs perkeliate filmą į suderinamą įrenginį ir tada naudojate Paslaugas siekdami atstatyti tą įrenginį, arba pasirenkate Nustatymai > Atstatyti > Ištrinti visą turinį ir nustatymus tame įrenginyje, filmas bus ištrintas visam laikui.

(b) Išsinuomavus, turite išnuomotą turinį visiškai atsisiųsti per trisdešimt (30) dienų. Po filmo atsisiuntimo jūs turite trisdešimt (30) dienų pradėti peržiūrinėti jį. Kai pradėsite peržiūrinėti, turėsite keturiasdešimt aštuonias (48) valandas užbaigti žiūrėti filmą. Filmo nutraukimas, sustabdymas arba grįžimas į pradžią nepratęsia peržiūrėjimui skirto laiko.

Kai kurie iTunes Produktai, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, Filmų nuomą, gali būti atsisiunčiami tik kartą ir negali būti pakeičiami, jeigu dėl kurių nors priežasčių prarandami; jūs esate atsakingas už tai, kad atsisiųsti iTunes Produktai nebūtų prarandami, sunaikinami arba sugadinami, ir už jų atsarginių kopijų pasidarymą.

Pateikus iTunes Produktus, jums neperduodamos jokios komercinės arba reklaminės naudojimo teisės į iTunes Produktus. Visos galimybės įrašyti arba eksportuoti yra tik jūsų patogumui ir nereiškia jokių autorių teisių į iTunes Produktų turinį suteikimo, jų atsisakymo arba kitokio apribojimo.

Jūs patvirtinate, kad tam tikri Paslaugos, iTunes Produktų ir Naudojimo taisyklių administravimo aspektai sąlygoja nuolatinį iTunes dalyvavimą.

TURINIO APSAUGA

Jūs sutinkate nepažeisti, neapeiti, neperdirbti, nedekompiliuoti, neišardyti ar kitu būdu neperdirbti kurią nors Apsaugos sistemos dalį, nemėginti asmeniškai ir nepadėti jokiam kitam asmeniui tai daryti. Nepaisant bet kokių kitų nuostatų, jūs galite įrašyti iTunes garso įrašų Produktus į kompaktinį diską (CD), tiek kiek jums leidžia Naudojimo taisyklės. iTunes gali kontroliuoti ir stebėti, kaip laikomasi Naudojimo taisyklių, ir iTunes pasilieka teisę priverstinai įgyvendinti Naudojimo taisykles nepranešant jums apie tai.

PASLAUGOS APSAUGA

Jūs sutinkate nesinaudoti Paslauga per jokias kitas priemones, išskyrus Apple Inc. arba jos susijusių grupės bendrovių (toliau – Apple) pateiktą programinę įrangą, skirtą prieigai prie Paslaugos. Jūs sutinkate nekeisti Apple pateiktos programinės įrangos, skirtos prieigai prie Paslaugos, kokiu nors būdu ar forma ir nenaudoti modifikuotų programinės įrangos versijų jokiais tikslais, tame tarpe ir tam, kad gautumėte neteisėtą prieigą prie Paslaugos. Jūs nesinaudosite ir nemėginsite naudotis Paskyra, kuria neturite teisės naudotis. Sistemos ar tinklo saugumo pažeidimas gali užtraukti civilinę ar baudžiamąją atsakomybę.

DIDELĖS RAIŠKOS (HD) PRODUKTAI

HD produktai gali būti žiūrimi tik per HD įrenginius; tačiau pirkti (ne išnuomoti) HD produktai turi standartinės raiškos versiją ir skirti naudoti ne HD įrenginiuose.

MEDŽIAGOS PATEIKIMAS PASLAUGAI

Paslauga gali pasiūlyti interaktyvias priemones, kurios leidžia jums pateikti medžiagą (įskaitant nuorodas į trečiųjų asmenų turinį) Paslaugos zonose, kurios gali būti viešai prieinamos ir peržiūrimos. Jūs sutinkate, kad būsite atsakingi už bet kokį naudojimąsi šiomis priemonėmis, įskaitant visą jūsų pateiktą medžiagą, nepažeisite kitų šalių teisių, įstatymų, neskatinsite ir neprisidėsite prie daromų pažeidimų ar kitų neteisėtų ar nepadorių veiksmų. Jūs taip pat patvirtinate, kad turite visas būtinas teises ir licencijas. Jūs sutinkate pateikti tikslią ir išsamią informaciją ryšium su jūsų pateikiama medžiaga Paslaugoje. Jūs suteikiate iTunes pasaulinę, neterminuotą, neatlygintiną, neišimtinę licenciją, kuriai netaikomas joks autorinis mokestis, naudoti šią medžiagą kaip Paslaugos dalį ar ryšium su iTunes Produktais, netaikant jokios kompensacijos ar įsipareigojimo jums. iTunes pasilieka teisę neskelbti ir nepublikuoti bet kokios medžiagos bei šalinti ir redaguoti medžiagą visais atvejais savo nuožiūra, nepateikus pranešimo. iTunes dėl to neprisiima jokios atsakomybės.

iTunes turi teisę, bet ne pareigą, stebėti visą medžiagą, kurią jūs pateikiate arba kuri kitaip atsiranda Paslaugoje, tirti akivaizdžius šios Sutarties pažeidimus arba pažeidimus, apie kuriuos buvo pranešta, ir imtis veiksmų, kuriuos iTunes savo nuožiūra laiko tinkamais, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, paslaugų teikimo nutraukimą remiantis šia Sutartimi arba Apple autorių teisių apsaugos politika (https://www.apple.com/legal/copyright.html).

TREČIŲJŲ ASMENŲ MEDŽIAGA

Per Paslaugą pasiekiamame turinyje, iTunes Produktuose ir paslaugose, kurios yra prieinamos per Paslaugą, gali būti trečiųjų asmenų medžiagos. Jūsų patogumui iTunes gali pateikti nuorodas į tam tikrus trečiųjų asmenų tinklalapius. Jūs sutinkate, kad iTunes nėra atsakinga už bet kokios tokių trečiųjų asmenų medžiagos arba tinklalapių turinio arba tikslumo tikrinimą arba vertinimą. iTunes negarantuoja ir neprisiima atsakomybės už jokią trečiųjų asmenų medžiagą ar tinklalapius ar už kokią nors kitą trečiųjų asmenų medžiagą, produktus arba paslaugas. Jūs sutinkate nenaudoti jokios trečiųjų asmenų medžiagos tokiu būdu, kuris pažeistų bet kurios kitos šalies teises, ir kad iTunes niekaip nėra atsakinga už jūsų naudojamą trečiojo asmens medžiagą.

UŽGAULI MEDŽIAGA

Jūs suprantate, kad naudodamiesi Paslauga galite susidurti su medžiaga, kuri gali būti laikoma įžeidžiančia, nepadoria ar užgaulia, kurios turinys gali nurodyti arba nenurodyti, kad joje yra intymios medžiagos. Nepaisant to, jūs sutinkate naudoti Paslaugą savo rizika, ir iTunes neatsako prieš jus už medžiagą, kuri yra įžeidžianti, nepadori ar užgauli. Produktų rūšys ir apibūdinimai yra nurodomi dėl patogumo, ir jūs sutinkate, kad iTunes negarantuoja jų tikslumo.

INTELEKTINĖ NUOSAVYBĖ

Jūs sutinkate, kad Paslaugoje, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, iTunes Produktuose, grafiniuose vaizduose, vartotojo sąsajoje, garso takeliuose, vaizdo medžiagoje, turinyje bei Paslaugos įgyvendinimui naudojamuose scenarijuose ir programinėje įrangoje yra savininkui priklausančios informacijos ir medžiagos, kuri nuosavybės teise priklauso iTunes ir (arba) licenciarams, ir kuri yra saugoma pagal taikomus intelektinės nuosavybės ir kitus įstatymus, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, autorių teisių apsaugą. Jūs sutinkate nenaudoti tokios savininkui priklausančios informacijos ar medžiagos jokiu būdu, išskyrus Paslaugos naudojimą pagal šios Sutarties sąlygas. Jokios Paslaugos dalies negalima atkurti jokia forma ar priemonėmis, išskyrus tai, kas aiškiai leidžiama šioje Sutartyje. Jūs sutinkate jokiu būdu nekeisti, nenuomoti, neskolinti, neparduoti, neplatinti, viešai neskelbti ir nekurti Paslaugos pagrindu išvestinių kūrinių, taip pat nenaudoti Paslaugos jokiu neleistinu būdu, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, piktnaudžiaujant tinklo pajėgumais ar juos apsunkinant.

Neatsižvelgiant į tai, kas numatyta kurioje nors kitoje šios Sutarties nuostatoje, iTunes ir jos licenciarai pasilieka teisę be pranešimo keisti, laikinai sustabdyti, pašalinti kuriuos nors iTunes Produktus, turinį ar kitą medžiagą, kurie yra Paslaugos dalis, arba uždrausti prie jų prieigą. Bet kuriuo atveju iTunes nebus atsakinga už tokius pakeitimus. iTunes taip pat gali bet kuriuo atveju taikyti apribojimus atitinkamų Paslaugos priemonių ar jos dalių naudojimui ar prieigai prie jų, be pranešimo ar atsakomybės. Turinio pašalinimas iš Paslaugos neturės įtakos produktams, kuriuos jau įsigijote naudodami Paslaugą.

Visos autorių teisės į Paslaugą, įskaitant turinio, skelbimų, nuorodų į kitus interneto šaltinius ir jų apibūdinimų kompiliavimą, nuosavybės teise priklauso iTunes ir (arba) licenciarams. Kurios nors Paslaugos dalies naudojimas, išskyrus Paslaugos naudojimą pagal šią Sutartį, yra griežtai draudžiamas, pažeidžia kitų asmenų intelektinės nuosavybės teises ir gali užtraukti jums civilinę ar baudžiamąją atsakomybę, tame tarpe ir galimą piniginį žalos atlyginimą už autorių teisių pažeidimą.

Prekių ženklas Apple, Apple logotipas, prekių ženklai iTunes ir kiti Apple prekių ženklai, paslaugų ženklai, grafiniai vaizdai ir logotipai, naudojami Paslaugos atžvilgiu, yra Apple Inc. prekių ženklai registruoti JAV ir (arba) kitose valstybėse. Kiti Paslaugos atžvilgiu naudojami prekių ženklai, paslaugų ženklai, grafiniai vaizdai ir logotipai gali būti jų atitinkamų savininkų prekių ženklai. Jums nesuteikiama teisė ar licencija į kurį nors iš nurodytų prekių ženklų ar jų naudojimą kokiu nors būdu.

Kaip geros reputacijos Paslaugų Paskyros turėtojui, jums gali būti suteikiama ribota teisė atsisiųsti tam tikrą albumo viršelio iliustraciją muzikai, saugojamai jūsų iTunes programos iTunes Library. Ši prieiga yra suteikiama tik patogumo dėlei, ir iTunes negarantuoja ir ji nebus atsakinga už šią albumo viršelio iliustraciją arba jūsų naudojimąsi ja. Jūs galite naudoti albumo viršelio iliustraciją tik muzikai, kurios kopijos jūs esate teisėtas savininkas. Albumo viršelio iliustracija yra suteikiama tik asmeniniam, nekomerciniam naudojimui. Jūs sutinkate nenaudoti albumo viršelio iliustracijos jokiu būdu, pažeidžiančiu šią Sutartį arba kitos šalies teises, ir kad iTunes jokiais atvejais nebus atsakinga už jūsų naudojimąsi albumo viršelio iliustracija.

NUTRAUKIMAS

Jeigu jūs nesilaikote arba iTunes turi tvirtą pagrindą manyti, kad jūs nesilaikote kurių nors šios Sutarties nuostatų, iTunes savo nuožiūra be pranešimo jums gali: (i) nutraukti šią Sutartį ir (arba) uždaryti jūsų Paskyrą, o jūs privalėsite sumokėti visas pagal Paskyrą mokėtinas sumas iki Sutarties nutraukimo ir (arba) Paskyros uždarymo dienos imtinai; ir (arba) (ii) nutraukti programinės įrangos licencijos galiojimą; ir (arba) (iii) uždrausti prieigą prie Paslaugos (ar kurios nors jų dalies).

iTunes pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti, laikinai sustabdyti arba uždrausti prieigą prie Paslaugos (ar kurios nors jų dalies ar turinio) ir iTunes, jei pasinaudos tokia teise, nebus atsakinga už tai nei jums nei jokiam trečiajam asmeniui. Tiek kiek galima, iTunes perspės jus iš anksto apie bet kokius Paslaugos pakeitimus, laikinus sustabdymus ar nutraukimus. Paslaugos nutraukimas neturės įtakos jūsų jau įsigytiems iTunes Produktams. Tačiau gali būti, kad negalėsite autorizuoti kitų kompiuterių naudoti iTunes Produktus.

GARANTIJŲ ATSISAKYMAS; ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAI

a. iTunes teiks Paslaugą laikydamasi pagrįstų atidumo ir kvalifikacijos reikalavimų. iTunes neduoda jokių kitų pažadų ar garantijų dėl Paslaugos ir konkrečiai negarantuoja, kad:

(i) jūs galėsite naudotis Paslauga nepertraukiamai ir be klaidų. Jūs sutinkate, kad tam tikru laiku iTunes gali pašalinti Paslaugą neribotiems laikotarpiams arba panaikinti Paslaugą bet kuriuo metu dėl techninių arba veiklos priežasčių ir, kiek yra įmanoma, apie tai jus informuos;

(ii) Paslaugos bus be jokių praradimų, sugadinimų, bandymų pažeisti, virusų, trukdžių, įsilaužimų į programą arba kitų saugumo pažeidimų, kurie bus Force Majeure įvykiai, ir iTunes atsisako bet kurios su tuo susijusios atsakomybės. Jūs būsite atsakingi už savo sistemos, įskaitant bet kuriuos iTunes Produktus, nupirktus, įsigytus ar išsinuomotus iš Paslaugos, atsarginės kopijos sukūrimą.

b. Išskyrus kaip numatyta (d) punkte arba tuo atveju kai jūs naudojatės kuria nors taikoma įstatymo numatyta teise susigrąžinti sumokėtas sumas ar gauti jų kompensaciją, visais atvejais iTunes, jos direktoriai, pareigūnai, darbuotojai, filialai, atstovai, rangovai arba licenciarai nebus atsakingi už jokius nuostolius ar žalą, kurią padarė iTunes, jos darbuotojai arba atstovai, kai:

(i) nėra pažeidžiama teisinė pareiga laikytis rūpestingumo reikalavimo, kurio jūsų atžvilgiu turi laikytis iTunes arba kurie nors iš jos darbuotojų arba atstovų;

(ii) tai nėra pagrįstai iš anksto numatoma bet kurio tokio pažeidimo pasekmė;

(iii) nuostoliai arba žala padidėja dėl to, kad jūs pažeidžiate kurią nors šios Sutarties sąlygą;

(iv) nuostoliai ar žala atsiranda dėl iTunes sprendimo pašalinti arba atsisakyti tvarkyti kurią nors informaciją arba turinį, įspėti jus, laikinai sustabdyti arba panaikinti jūsų prieigą prie Paslaugos arba atlikti bet kurį kitą veiksmą įtariamo pažeidimo tyrimo metu, arba dėl iTunes išvados, kad buvo padarytas šios Sutarties pažeidimas; arba

(v) nuostoliai ar žala yra susiję su pajamų, verslo arba pelno netekimu arba duomenų praradimu arba sugadinimu jums naudojant Paslaugą.

c. iTunes dės visas protingas pastangas apsaugoti jūsų pateiktą informaciją Paslaugos atžvilgiu, tame tarpe nuo nesąžiningo panaudojimo.

d. Šia Sutartimi nepašalinama arba neapribojama iTunes atsakomybė už žalą, padarytą dėl didelio neatsargumo, tyčinio nusižengimo ar apgaulės, arba gyvybės atėmimą ar sveikatos sužalojimą.

e. Pažeidę šią sutartį, jūs būsite atsakingi iTunes, jos direktoriams, pareigūnams, darbuotojams, filialams, atstovams, rangovams ir licenciarams už bet kuriuos reikalavimus, atsirandančius dėl jūsų pažeidimo. Jūs taip pat būsite atsakingi už bet kuriuos veiksmus, kuriuos padarė iTunes atlikdama įtariamo šios Sutarties pažeidimo tyrimą, arba dėl jos išvadų arba sprendimo, kad buvo padarytas šios Sutarties pažeidimas.

PAKEITIMAI

iTunes pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti šią Sutartį ir nustatyti naujas arba papildomas sąlygas dėl jūsų naudojimosi Paslauga. Apie tokius keitimus ir papildomas sąlygas jums bus pranešta, ir, jeigu jos bus priimtos, įsigalios iš karto bei bus įtrauktos į šią Sutartį. Jeigu jūs atsisakysite priimti šiuos pakeitimus, iTunes turės teisę nutraukti Sutartį.

KITOS NUOSTATOS

Ši Sutartis sudaro vientisą susitarimą tarp jūsų ir iTunes ir reglamentuoja jūsų naudojimąsi Paslauga, panaikindamos bet kurias ankstesnes sutartis tarp jūsų ir iTunes. Jums taip pat gali būti taikomos papildomos sąlygos, kurios gali būti taikomos, kai naudojatės susijusių asmenų paslaugomis, tam tikrais iTunes Produktais, trečiųjų asmenų turiniu arba trečiųjų asmenų programine įranga. Jeigu kuri nors šios Sutarties dalis yra laikoma negaliojančia ar neįgyvendinama, ta dalis bus aiškinama remiantis taikytinais įstatymais taip, kad kaip įmanoma labiau atspindėtų pirminius šalių ketinimus, o kitos nuostatos liks visapusiškai galioti. iTunes neįgyvendinus kurios nors šioje Sutartyje numatytos teisės arba nuostatos, tai nereikš tokios nuostatos arba bet kurios kitos nuostatos atsisakymo. iTunes neatsako už bet kurių įsipareigojimų nevykdymą dėl priežasčių, kurių ji negali kontroliuoti.

Paslaugą valdo iTunes iš savo biuro Liuksemburge. Jūs sutinkate laikytis visų vietos, valstijos, federalinių ir nacionalinių įstatymų, statutų, įsakymų ir taisyklių, kurie taikomi jūsų Paslaugos naudojimui. Šiai Sutarčiai ir Paslaugos naudojimui taikomi Lietuvos įstatymai.

iTunes gali pateikti jums pranešimą dėl Paslaugos atsiųsdama elektroninį pranešimą jūsų Paskyros elektroninio pašto adresu arba atsiųsdama laišką paštu jūsų Paskyros pašto adresu, arba paskelbdama Paslaugoje. Pranešimai įsigalioja iš karto.

iTunes pasilieka teisę imtis veiksmų, kurie iTunes nuomone yra pagrįstai reikalingi ar tinkami, kad būtų įgyvendinta ir (arba) nustatyta, ar vykdoma kuri nors šios Sutarties dalis. Jūs sutinkate, kad iTunes turi teisę, be atsakomybės jums, atskleisti Registracijos duomenis ir (arba) Paskyros informaciją teisėsaugos institucijoms, valstybės pareigūnams ir (arba) trečiajam asmeniui, kai iTunes mano esant pagrįstai reikalinga ar tinkama, kad būtų įgyvendinta ir (arba) nustatyta, ar vykdoma kuri nors šios Sutarties dalis (įskaitant, bet tuo neapsiribojant, iTunes teisę bendradarbiauti vykdant bet kokias teisines procedūras, susijusias su Paslaugos ir (arba) iTunes Produktų naudojimu ir (arba) trečiojo asmens pretenzija, kad Paslaugos ir (arba) iTunes Produktų naudojimas yra neteisėtas ir (arba) pažeidžia trečiojo asmens teises).

Apie iTunes: Mūsų registruotas numeris yra RCS Luxembourg B 101 120, o mūsų registruota buveinė yra adresu 31–33, rue Sainte Zithe, L-2763 Liuksemburgas.

C. MAC APP STORE, APP STORE, APPLE TV APP STORE IR IBOOKS STORE SĄLYGOS

ŠI TEISINĖ SUTARTIS TARP JŪSŲ IR ITUNES SARL (TOLIAU – ITUNES) REGLAMENTUOJA JŪSŲ NAUDOJIMĄSI MAC APP STORE, APP STORE, APPLE TV APP STORE IR IBOOKS STORE (TOLIAU – PARDUOTUVĖS) IR LICENCIJŲ PIRKIMĄ IŠ JŲ, KURIAS JUMS PARDUODA ITUNES.

MAC APP STORE, APP STORE, APPLE TV APP STORE IR IBOOKS STORE

iTunes yra Parduotuvių, leidžiančių jums įsigyti iš iTunes licencijas į programinės įrangos produktus iš App Store ir Mac App Store (kartu – App Store Produktai) ir skaitmeninį knygų turinį (toliau – iBooks Store Produktai ) tik galutinio vartotojo naudojimui, teikėja pagal šioje Sutartyje nurodytas sąlygas. App Store Produktų atveju, galutiniais vartotojais gali būti fiziniai asmenys, veikiantys savo vardu, arba komercinės bendrovės arba mokslo įstaigos. App Store Produktai ir iBooks Store Produktai kartu vadinsis Produktai.

REIKALAVIMAI PARDUOTUVIŲ NAUDOJIMUI

Tik asmenys, kuriems yra 14 ar daugiau metų gali kurti paskyras. Paskyros asmenims, kuriems yra mažiau nei 14 metų, gali būti sukurtos tevų arba teisėto globėjo naudojant Family Sharing. Vaikai, kuriems dar nesuėjo 18 metų, turėtų šią Sutartį peržiūrėti su tėvais ar teisėtais globėjais, kad būtų užtikrinta, kad vaikas ir tėvai ar teisėti globėjai ją supranta.

Parduotuvės prieinamos tik Lietuvoje. Jūs sutinkate nesinaudoti ir nemėginti naudotis Parduotuvėmis ne šiose vietose. iTunes gali naudoti atitinkamas technologijas, kad patikrintų, ar laikomasi šio reikalavimo.

Tam, kad galėtumėte naudotis Parduotuvėmis, reikalingi tam tikslui pritaikyti įrenginiai, interneto prieiga bei atitinkama programinė įranga (gali būti taikomi mokesčiai), gali būti reikalingi periodiški atnaujinimai ir/ar turinio parsisiuntimas pagal pareikalavimą pagrįstą aplikacijos naudojimo ir resursų apribojimais (kurie gali naudoti ryšio duomenis); šių veiksnių parametrai taip pat gali turėti įtakos. Primygtinai rekomenduojama turėti didelės greitaveikos interneto prieigą. Rekomenduojamos reikalingos programinės įrangos paskutinės versijos (įskaitant, bet neapsiribojant, iOS, iTunes ir Mac App Store programine įranga), kad turėtumėte prieigą prie Parduotuvių, taip pat ji gali būti reikalinga tam tikriems sandoriams ar priemonėms bei parsisiųsti anksčiau pirktiems ar įsigytiems Produktams iš Parduotuvių. Jūs sutinkate, kad esate atsakingas už šiuos reikalavimus, kurie kartais gali keistis. Parduotuvės nėra kurio nors kito produkto ar pasiūlymo dalis, ir kurio nors kito produkto pirkimas ar įsigijimas nereiškia ir negarantuoja prieigos prie Parduotuvių.

JŪSŲ PASKYRA

Tapę registruotu Parduotuvių vartotoju, jūs galėsite sukurti paskyrą (toliau – Paskyra). Niekam neatskleiskite savo Paskyros informacijos. Tik jūs esate atsakingas už savo Paskyros konfidencialumo ir saugumo išlaikymą. Jūs esate visiškai atsakingas už visus jūsų Paskyroje ar per ją vykdomus veiksmus ir sutinkate nedelsdami pranešti iTunes apie bet kokį jūsų Paskyros apsaugos pažeidimą. iTunes neatsako už jokius nuostolius, atsiradusius dėl neteisėto jūsų Paskyros naudojimo.

Norint įsigyti ir parsisiųsti App Store Produktus iš Parduotuvių, jūs turite įvesti savo Apple ID ir slaptažodį arba pasinaudoti Touch ID, kad autentifikuotumėte savo Paskyrą sandoriams. Kai jūs autentifikuojate savo Paskyrą naudodamiesi savo Apple ID ir slaptažodžiu, dar kartą jos autentifikuoti jums nereikės penkiolika minučių; per šį laiką jūs galėsite įsigyti ir parsisiųsti App Store Produktus be pakartotinio jūsų slaptažodžio įvedimo. Jūs taip pat galite pasirinkti, kad jūsų slaptažodžio būtų reikalaujama kiekvienam sandoriui ir atskirai pasirinkti, kad jūsų įrenginys prisimintų jūsų slaptažodį tik nemokamiems sandoriams. Jūs galite išjungti galimybę vykdyti App Store Produktų sandorius ar pakeisti nustatymus, kad kiekvieno App ir Book produkto sandorio metu būtų reikalaujama slaptažodžio, koreguojant nustatymus savo produkte. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite http://support.apple.com/kb/HT1904 ir http://support.apple.com/kb/HT4213.

Jūs sutinkate pateikti tikslią ir išsamią informaciją, kai registruojatės Parduotuvėse ir naudojatės Parduotuvėmis (toliau – Registracijos duomenys). Jūs taip pat sutinkate atnaujinti savo Registracijos duomenis, kad jie būtų tikslūs ir išsamūs. Jūs sutinkate, kad iTunes gali saugoti ir naudoti jūsų pateiktus Registracijos duomenis jūsų Paskyros tvarkymui ir mokesčių priskyrimui (nuskaičiavimui) jūsų Paskyrai.

AUTOMATINIS PRISTATYMAS IR ANKSTESNIŲ PIRKINIŲ PARSISIUNTIMAS

Kai pirmą kartą įsigyjate Produktus (išskyrus produktus, įsigytus iš Mac App Store) per Parduotuves (kartu – Tinkamas turinys), galite pasirinkti automatiškai gauti (toliau – automatinis atsiuntimas) šio Tinkamo turinio kopijas į papildomą suderintą Apple prekės ženklu pažymėtą kompiuterinę įrangą su suderinama programine įranga, susiejant tokią kompiuterinę įrangą taikant žemiau nurodytas susiejimo taisykles (kiekvienas toliau – Susietas įrenginys). Kiekvienam Susietam įrenginiui galite nustatyti kokio pobūdžio Tinkamas turinys, jei toks yra, gali būti automatiškai atsiųstas į jį. Susietame įrenginyje, kuris gali priimti aktyviuosius pranešimus (toliau – Priimantis aktyviuosius pranešimus), įskaitant iOS produktus, Produktai bus automatiškai atsisiųsti į tą Susietą įrenginį, kuomet jis turi interneto ryšį; į Susietą įrenginį, kuris nėra Priimantis aktyviuosius pranešimus, įskaitant tuos, kurie veikia Windows operacinėje sistemoje, Tinkamas turinys bus automatiškai talpinamas atsisiuntimų eilėje ir jūs galėsite rankiniu būdu pradėti atsisiuntimą per iTunes.

Jūsų patogumui, po Tinkamo turinio įsigijimo, jūs galite parsisiųsti tam tikrą anksčiau įsigytą Tinkamą turinį į bet kurį Susijusį įrenginį. Kai kuris Tinkamas turinys, kurį anksčiau įsigyjote, ne visuomet gali būti vėliau parsisiųstas ir tokiu atveju iTunes neprisiima atsakomybės. Kadangi jūs ne visada galėsite vėliau atsisiųsti tam tikro anksčiau įsigyto Tinkamo turinio, parsisiuntus Tinkamo turinio elementą, jūs esate atsakingi, kad jo neprarastumėte, nesunaikintumėte ar nesugadintumėte, todėl rekomenduotumėme pasidaryti atsarginę jo kopiją.

Susietų įrenginių susiejimui taikomos šios sąlygos:

(i) Galite automatiškai atsisiųsti Tinkamą turinį arba parsisiųsti anksčiau įsigytą Tinkamą turinį iš Paskyros iki 10 Susietų įrenginių, su sąlyga, jog ne daugiau kaip 5 yra iTunes autorizuoti kompiuteriai.

(ii) Susietas įrenginys gali būti susijęs tik su viena Paskyra bet kuriuo metu.

(iii) Susietą įrenginį perjungti į kitą Paskyrą galite tik vieną kartą per 90 dienų.

(iv) Jūs galite parsisiųsti anksčiau įsigytą nemokamą turinį į neribotą skaičių įrenginių, kol Parduotuvėse jis yra nemokamas, bet ne daugiau kaip į 5 iTunes autorizuotus kompiuterius.

Aukščiau nurodytos sąlygos nuo (i) iki (iv) netaikomos App Store Produktams.

Tam tikros Tinkamo turinio dalys gali būti didelės apimties arba gali inicijuoti nuolatinį turinio pristatymą pagrįstą naudojimo ir resursų apribojimais, ir tai gali sąlygoti žymų mokestį už duomenis dėl tokio Tinkamo turinio pristatymo per duomenų ryšį.

AUTOMATINIS ATNAUJINIMŲ PRISTATYMAS

Jūsų įrenginys ar kompiuteris periodiškai patikrins, ar App Store, Apple TV App Store ir Mac App Store yra jūsų įrenginyje ar kompiuteryje įdiegtų programų atnaujinimų, ir, jei jų yra, atnaujinimai gali būti automatiškai atsiųsti ir įdiegti. Kai kurie App Store produktai gali atsiųsti papildomą turinį, tokį kaip žaidimų lygius ar dalis, nuolatiniu pagrindu pagrįstu naudojimo ir resursų apribojimais. Jūs sutinkate, kad Apple gali per App Store, Apple TV App Store ir Mac App Store automatiškai atsiųsti ir įdiegti atnaujinimus ir turinį į jūsų įrenginį (-ius) ar kompiuterį. Jūsų galite bet kuriuo metu visiškai išjungti automatinius atnaujinimus, pakeisdami automatinių atnaujinimų nustatymus jūsų įrenginyje ar kompiuteryje. Siekiant išvengti turinio atsisiuntimų pagal pareikalavimą App Store produkte, ištrinkite App Store produktą iš savo įrenginio.

APP BUNDLES

Kai kuriuos App Store Produktus gali sudaryti keli daiktai (toliau – App Bundles). Kaina nurodyta kartu su App Bundle yra kaina, kurią jūs mokėsite, kai pirksite App Bundle. App Bundle kaina gali būti sumažinta, atsižvelgiant į App Store Produktus, kuriuos jūs jau nuspirkote arba įsigyjote, bet gali būti pareikalautas minimalus mokestis, kad būtų sukomplektuotas App Bundle.

PRIVATUMAS

Išskyrus šioje Sutartyje aiškiai nurodytus atvejus, Parduotuvėms taikomos Apple privatumo politikos sąlygos, kurias galima rasti: https://www.apple.com/legal/privacy/.

PRODUKTŲ IR PARDUOTUVIŲ NAUDOJIMAS

iTunes parduoda jums licenciją naudoti Produktus. Nupirkus iš iTunes, licencija tampa saistančiu susitarimu tarp jūsų ir Produkto leidėjo (toliau – Leidėjas), reglamentuojančiu jūsų naudojimąsi Produktu. Jūs suprantate, kad Parduotuvėms ir tam tikriems Produktams yra taikoma apsaugos sistema, kurios technologija saugo skaitmeninę informaciją ir apriboją jūsų naudojimąsi Produktais tam tikromis iTunes ir Leidėjų nustatytomis naudojimo taisyklėmis (toliau – Apsaugos sistema), ir kad nepriklausomai nuo to, ar Produktai yra apriboti apsaugos technologijomis, jūs turite naudoti Produktus laikydamiesi iTunes ir Leidėjų nustatytų taikomų naudojimo taisyklių (toliau – Naudojimo taisyklės), ir kad bet koks kitoks Produktų naudojimas gali būti laikomas autorinių teisių pažeidimu. Bet kokia apsaugos technologija yra neatskiriama Produktų dalis. iTunes pasilieka teisę keisti Naudojimo taisykles būsimiems pirkimams iš Parduotuvių bet kuriuo metu. Tačiau tokie pakeitimai nebus taikomi Produktams, kuriuos jau esate nusipirkę. Apie bet kokius Naudojimo taisyklų pakeitimus jūs būsite informuoti. Tuo atveju jeigu atsisakysite priimti naujas Naudojimo taisykles, negalėsite įsigyti Produktų iš Parduotuvių.

TURINIO APSAUGA

Jūs sutinkate nepažeisti, neapeiti, neperdirbti, nedekompiliuoti, neišardyti ar kitu būdu neperdirbti kurią nors Apsaugos sistemos dalį, nemėginti asmeniškai ir nepadėti jokiam kitam asmeniui tai daryti. iTunes gali kontroliuoti ir stebėti, kaip laikomasi Naudojimo taisyklių, ir iTunes pasilieka teisę priverstinai įgyvendinti Naudojimo taisykles nepranešant jums apie tai.

PARDUOTUVĖS APSAUGA

Jūs sutinkate nesinaudoti Parduotuvėmis per jokias kitas priemones, išskyrus Apple Inc. arba jos susijusių grupės bendrovių (toliau – Apple) pateiktą programinę įrangą, skirtą prieigai prie Parduotuvių. Jūs sutinkate nekeisti Apple pateiktos programinės įrangos, skirtos prieigai prie Parduotuvių, kokiu nors būdu ar forma ir nenaudoti modifikuotų programinės įrangos versijų jokiais tikslais, tame tarpe ir tam, kad gautumėte neteisėtą prieigą prie Parduotuvių. Jūs nesinaudosite ir nemėginsite naudotis Paskyra, kuria neturite teisės naudotis. Sistemos ar tinklo saugumo pažeidimas gali užtraukti civilinę ar baudžiamąją atsakomybę.

Pateikus Produktus jums nepereina jokios reklaminio naudojimo teisės Produktų atžvilgiu.

Jūs sutinkate, jog kai kurie Parduotuvių, Produktų ir Naudojimo taisyklių administravimo aspektai numato nuolatinį iTunes dalyvavimą, nepaisant to, kad iTunes nėra licencijos, sudarytos tarp jūsų ir Produktų Leidėjų, šalis.

MEDŽIAGOS PATEIKIMAS PARDUOTUVĖMS

Parduotuvės gali suteikti interaktyvių priemonių, leidžiančių kitiems Parduotuvių naudotojams bei visuomenei prieinamose ir matomose Parduotuvių srityse pateikti jums medžiagą (įskaitant nuorodas į trečiosios šalies turinį). Jūs sutinkate, kad tik jūs esate atsakingas už tokių priemonių naudojimą, įskaitant jūsų pateikiamą medžiagą, taip pat sutinkate nepažeisti jokios kitos šalies teisių arba įstatymų, neskatinti ir neprisidėti prie pažeidimų ar kitos neteisėtos veiklos ir kitaip nesielgti nepadoriai. Jūs taip pat sutinkate, kad jūs įgijote visas reikalingas teises ir licencijas. Jūs sutinkate teikti tikslią ir išsamią informaciją apie bet kokios medžiagos pateikimą Parduotuvėse. Šia Sutartimi jūs suteikiate iTunes pasaulinę, neterminuotą, neatlygintiną, neišimtinę licenciją naudoti tokią medžiagą kaip Parduotuvių dalį, arba, kiek ji siejasi su Produktais, be jokios kompensacijos ar prievolės jums. iTunes pasilieka teisę neskelbti ar nepateikti medžiagos ir ją pašalinti ar redaguoti bet kuriuo metu savo nuožiūra ir nepranešdama apie tai bei neužsitraukdama atsakomybės. Jūs negalite pateikti atsiliepimų arba vertinimų App Store Produktams atsisiųstiems naudojant reklaminį Turinio kodą.

iTunes turi teisę, bet ne pareigą, stebėti jūsų pateikiamą ar kitu būdu per Parduotuves pasiekiamą medžiagą, tirti bet kokį praneštą ar akivaizdų šios Sutarties pažeidimą ir imtis veiksmų, kurie iTunes absoliučia nuožiūra atrodo tinkami, įskaitant, be apribojimų, nutraukimą pagal šią Sutartį arba Apple autorių teisių apsaugos politiką (https://www.apple.com/legal/copyright.html).

TREČIŲJŲ ASMENŲ MEDŽIAGA

Per Parduotuves pasiekiamame turinyje, Produktuose ir paslaugose gali būti trečiųjų asmenų medžiagos. Jūsų patogumui iTunes gali pateikti nuorodas į tam tikrus trečiųjų asmenų tinklalapius. Jūs sutinkate, kad iTunes nėra atsakinga už bet kokios tokių trečiųjų asmenų medžiagos arba tinklalapių turinio arba tikslumo tikrinimą arba vertinimą. iTunes negarantuoja ir neprisiima atsakomybės už jokią trečiųjų asmenų medžiagą ar tinklalapius ar už kokią nors kitą trečiųjų asmenų medžiagą, produktus arba paslaugas. Jūs sutinkate nenaudoti jokios trečiųjų asmenų medžiagos tokiu būdu, kuris pažeistų bet kurios kitos šalies teises, ir kad iTunes niekaip nėra atsakinga už jūsų naudojamą trečiojo asmens medžiagą.

UŽGAULI MEDŽIAGA

Jūs suprantate, kad naudodamiesi Parduotuvėmis galite susidurti su medžiaga, kuri gali būti laikoma įžeidžiančia, nepadoria ar užgaulia, kurios turinys gali nurodyti arba nenurodyti, kad joje yra intymios medžiagos. Nepaisant to, jūs sutinkate naudoti Parduotuves savo rizika, ir iTunes neatsako prieš jus už medžiagą, kuri yra įžeidžianti, nepadori ar užgauli. Produktų rūšys ir apibūdinimai yra nurodomi dėl patogumo, ir jūs sutinkate, kad iTunes negarantuoja jų tikslumo.

INTELEKTINĖ NUOSAVYBĖ

Jūs sutinkate, kad Parduotuvėse, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, Produktuose, grafiniuose vaizduose, vartotojo sąsajoje, garso takeliuose, turinyje bei Parduotuvių įgyvendinimui naudojamuose scenarijuose ir programinėje įrangoje yra savininkui priklausančios informacijos ir medžiagos, kuri nuosavybės teise priklauso iTunes ir (arba) Leidėjams ir yra saugoma pagal taikomus intelektinės nuosavybės ir kitus įstatymus, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, autorių teisių apsaugą. Jūs sutinkate nenaudoti tokios savininkui priklausančios informacijos ar medžiagos jokiu būdu, išskyrus Parduotuvių naudojimą pagal šios Sutarties sąlygas. Jokios Parduotuvių dalies negalima atkurti jokia forma ar priemonėmis, išskyrus tai, kas aiškiai leidžiama šioje Sutartyje. Jūs sutinkate jokiu būdu nekeisti, nenuomoti, neskolinti, neparduoti, neplatinti, viešai neskelbti ir nekurti Parduotuvių pagrindu išvestinių kūrinių, taip pat nenaudoti Parduotuvių jokiu neleistinu būdu, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, piktnaudžiaujant tinklo pajėgumais ar juos apsunkinant.

Neatsižvelgiant į tai, kas numatyta kurioje nors kitoje šios Sutarties nuostatoje, iTunes ir Leidėjai pasilieka teisę bet kuriuo metu be pranešimo keisti, laikinai sustabdyti, pašalinti kuriuos nors Produktus, turinį ar kitą medžiagą, kurie yra Parduotuvių dalis, arba uždrausti prie jų prieigą. Bet kuriuo atveju iTunes nebus atsakinga už tokius pakeitimus. iTunes taip pat gali bet kuriuo atveju taikyti apribojimus atitinkamų Parduotuvių priemonių ar dalių naudojimui ar prieigai prie jų, be pranešimo ar atsakomybės. Produktų pašalinimas iš Parduotuvių neturės įtakos Produktams, kuriuos jau įsigijote iš Parduotuvių.

Visos autorių teisės į Parduotuves, įskaitant turinio, skelbimų, nuorodų į kitus interneto šaltinius ir jų apibūdinimų kompiliavimą, nuosavybės teise priklauso iTunes ir (arba) licenciarams. Kurios nors Parduotuvių dalies naudojimas, išskyrus Parduotuvių naudojimą pagal šią Sutartį, yra griežtai draudžiamas, pažeidžia kitų asmenų intelektinės nuosavybės teises ir gali užtraukti jums civilinę ar baudžiamąją atsakomybę, tame tarpe ir galimą piniginį žalos atlyginimą už autorių teisių pažeidimą.

Prekių ženklas Apple, Apple logotipas, prekių ženklai iTunes, App Store ir kiti Apple prekių ženklai, paslaugų ženklai, grafiniai vaizdai ir logotipai, naudojami Parduotuvių atžvilgiu, yra Apple Inc. prekių ženklai registruoti JAV ir (arba) kitose valstybėse. Kiti Parduotuvių atžvilgiu naudojami prekių ženklai, paslaugų ženklai, grafiniai vaizdai ir logotipai gali būti jų atitinkamų savininkų prekių ženklai. Jums nesuteikiama teisė ar licencija į kurį nors iš nurodytų prekių ženklų ar jų naudojimą kokiu nors būdu.

NUTRAUKIMAS

Jeigu jūs nesilaikote arba iTunes turi tvirtą pagrindą manyti, kad jūs nesilaikote kurių nors šios Sutarties nuostatų, iTunes savo nuožiūra be pranešimo jums gali: (i) nutraukti šią Sutartį ir (arba) uždaryti jūsų Paskyrą, o jūs privalėsite sumokėti visas pagal Paskyrą mokėtinas sumas iki Sutarties nutraukimo ir (arba) Paskyros uždarymo dienos imtinai; ir (arba) (ii) nutraukti programinės įrangos licencijos galiojimą; ir (arba) (iii) uždrausti prieigą prie Parduotuvių (ar kurios nors jų dalies).

iTunes pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti, laikinai sustabdyti arba uždrausti prieigą prie Parduotuvių (ar kurios nors jų dalies ar turinio) ir iTunes, jei pasinaudos tokia teise, nebus atsakinga už tai nei jums nei jokiam trečiajam asmeniui. Tiek kiek galima, iTunes perspės jus iš anksto apie bet kokius Parduotuvių pakeitimus, laikinus sustabdymus ar nutraukimus. Parduotuvių nutraukimas neturės įtakos jūsų jau įsigytiems Produktams. Tačiau gali būti, kad negalėsite autorizuoti kitų kompiuterių naudoti Produktus.

GARANTIJŲ ATSISAKYMAS; ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAI

a. iTunes teiks Parduotuves laikydamasi pagrįstų atidumo ir kvalifikacijos reikalavimų. iTunes neduoda jokių kitų pažadų ar garantijų dėl Parduotuvių ir konkrečiai negarantuoja, kad:

(i) jūs galėsite naudotis Parduotuvėmis nepertraukiamai ir be klaidų. Jūs sutinkate, kad tam tikru laiku iTunes gali pašalinti Parduotuves neribotiems laikotarpiams arba panaikinti Parduotuves bet kuriuo metu dėl techninių arba veiklos priežasčių ir, kiek yra įmanoma, apie tai jus informuos;

(ii) Parduotuvės bus be jokių praradimų, sugadinimų, bandymų pažeisti, virusų, trukdžių, įsilaužimų į programą arba kitų saugumo pažeidimų, kurie bus Force Majeure įvykiai, ir iTunes atsisako bet kurios su tuo susijusios atsakomybės. Kai kurie Produktai gali būti atsisiųsti tik vieną kartą; jeigu parsisiuntus prarandami, jie negali būti pakeisti dėl bet kokios priežasties. Jūs būsite atsakingi už savo sistemos, įskaitant bet kuriuos Produktus, nupirktus ar įsigytus iš Parduotuvių, atsarginės kopijos sukūrimą.

b. Išskyrus kaip numatyta (d) punkte arba tuo atveju kai jūs naudojatės kuria nors taikoma įstatymo numatyta teise susigrąžinti sumokėtas sumas ar gauti jų kompensaciją, visais atvejais iTunes, jos direktoriai, pareigūnai, darbuotojai, filialai, atstovai, rangovai arba licenciarai nebus atsakingi už jokius nuostolius ar žalą, kurią padarė iTunes, jo darbuotojai arba atstovai, kai:

(i) nėra pažeidžiama teisinė pareiga laikytis rūpestingumo reikalavimo, kurio jūsų atžvilgiu turi laikytis iTunes arba kurie nors iš jos darbuotojų arba atstovų;

(ii) tai nėra pagrįstai iš anksto numatoma bet kurio tokio pažeidimo pasekmė;

(iii) nuostoliai arba žala padidėja dėl to, kad jūs pažeidžiate kurią nors šios Sutarties sąlygą;

(iv) nuostoliai ar žala atsiranda dėl iTunes sprendimo pašalinti arba atsisakyti tvarkyti kurią nors informaciją arba turinį, įspėti jus, laikinai sustabdyti arba panaikinti jūsų prieigą prie Parduotuvių arba atlikti bet kurį kitą veiksmą įtariamo pažeidimo tyrimo metu, arba dėl iTunes išvados, kad buvo padarytas šios Sutarties pažeidimas; arba

(v) nuostoliai ar žala yra susiję su pajamų, verslo arba pelno netekimu arba duomenų praradimu arba sugadinimu jums naudojant Parduotuves.

c. iTunes dės visas protingas pastangas apsaugoti jūsų pateiktą informaciją Parduotuvių atžvilgiu, tame tarpe nuo nesąžiningo panaudojimo.

d. Šia Sutartimi nepašalinama arba neapribojama iTunes atsakomybė už žalą, padarytą dėl didelio neatsargumo, tyčinio nusižengimo ar apgaulės, arba gyvybės atėmimą ar sveikatos sužalojimą.

e. Pažeidę šią Sutartį, jūs būsite atsakingi iTunes, jos direktoriams, pareigūnams, darbuotojams, filialams, atstovams, rangovams ir licenciarams už bet kuriuos reikalavimus, atsirandančius dėl jūsų pažeidimo. Jūs taip pat būsite atsakingi už bet kuriuos veiksmus, kuriuos padarė iTunes atlikdama įtariamo šios Sutarties pažeidimo tyrimą, arba dėl jos išvadų arba sprendimo, kad buvo padarytas šios Sutarties pažeidimas.

PAKEITIMAI

iTunes pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti šią Sutartį ir nustatyti naujas arba papildomas sąlygas dėl jūsų naudojimosi Parduotuvėmis. Apie tokius keitimus ir papildomas sąlygas jums bus pranešta, ir, jeigu jos bus priimtos, įsigalios iš karto bei bus įtrauktos į šią Sutartį. Jeigu jūs atsisakysite priimti šiuos pakeitimus, iTunes turės teisę nutraukti Sutartį.

KITOS NUOSTATOS

Ši Sutartis sudaro vientisą susitarimą tarp jūsų ir iTunes ir reglamentuoja jūsų naudojimąsi Parduotuvėmis, panaikindamos bet kurias ankstesnes sutartis tarp jūsų ir iTunes. Jums taip pat gali būti taikomos papildomos sąlygos, kurios gali būti taikomos, kai naudojatės susijusių asmenų paslaugomis, tam tikrais Produktais, trečiųjų asmenų turiniu arba trečiųjų asmenų programine įranga. Jeigu kuri nors šios Sutarties dalis yra laikoma negaliojančia ar neįgyvendinama, ta dalis bus aiškinama remiantis taikytinais įstatymais taip, kad kaip įmanoma labiau atspindėtų pirminius šalių ketinimus, o kitos nuostatos liks visapusiškai galioti. iTunes neįgyvendinus kurios nors šioje Sutartyje numatytos teisės arba nuostatos, tai nereikš tokios nuostatos arba bet kurios kitos nuostatos atsisakymo. iTunes neatsako už bet kurių įsipareigojimų nevykdymą dėl priežasčių, kurių ji negali kontroliuoti.

Parduotuves valdo iTunes iš savo biuro Liuksemburge. Jūs sutinkate laikytis visų vietos, valstijos, federalinių ir nacionalinių įstatymų, statutų, įsakymų ir taisyklių, kurie taikomi jūsų Parduotuvių naudojimui. Šiai Sutarčiai ir Parduotuvių naudojimui taikomi Lietuvos įstatymai.

iTunes gali pateikti jums pranešimą dėl Parduotuvių atsiųsdama elektroninį pranešimą jūsų Paskyros elektroninio pašto adresu arba atsiųsdama laišką paštu jūsų Paskyros pašto adresu, arba paskelbdama Parduotuvėse. Pranešimai įsigalioja iš karto.

iTunes pasilieka teisę imtis veiksmų, kurie iTunes nuomone yra pagrįstai reikalingi ar tinkami, kad būtų įgyvendinta ir (arba) nustatyta, ar vykdoma kuri nors šios Sutarties dalis. Jūs sutinkate, kad iTunes turi teisę, be atsakomybės jums, atskleisti Registracijos duomenis ir (arba) Paskyros informaciją teisėsaugos institucijoms, valstybės pareigūnams ir (arba) trečiajam asmeniui, kai iTunes mano esant pagrįstai reikalinga ar tinkama, kad būtų įgyvendinta ir (arba) nustatyta, ar vykdoma kuri nors šios Sutarties dalis (įskaitant, bet tuo neapsiribojant, iTunes teisę bendradarbiauti vykdant bet kokias teisines procedūras, susijusias su Parduotuvių ir (arba) Produktų naudojimu ir (arba) trečiojo asmens pretenzija, kad Parduotuvių ir (arba) Produktų naudojimas yra neteisėtas ir (arba) pažeidžia trečiojo asmens teises).

Apie iTunes: Mūsų registruotas numeris yra RCS Luxembourg B 101 120, o mūsų registruota buveinė yra adresu 31–33, rue Sainte Zithe, L-2763 Liuksemburgas.

KITOS MAC APP STORE IR APP STORE SĄLYGOS

MAC APP STORE IR APP STORE PRODUKTŲ LICENCIJĄ

iTunes jums parduoda licenciją naudoti per Mac App Store ir App Store pasiekiamus programinės įrangos produktus (toliau kartu – App Store Produktai). Yra dviejų (2) rūšių App Store Produktai: (i) App Store Produktai, kurie buvo sukurti Apple ir kurių licenciją jums suteikia iTunes (toliau – Apple Produktai); bei (ii) App Store Produktai, kurie buvo sukurti ir kurių licenciją jums suteikia tretieji asmenys (toliau – Trečiųjų Asmenų Produktai). Kiekvieno konkretaus App Store Produkto rūšis (t. y. Apple Produktas ar Trečiųjų Asmenų Produktas) yra nurodoma Mac App Store taikomojoje programoje ar App Store taikomojoje programoje.

Kiekvienam App Store Produktui suteikiamai licencijai taikoma toliau nurodyta Licencijuotos programos Galutinio vartotojo licencijos sutartis ir jūs sutinkate, kad tokios nuostatos būtų taikomos išskyrus atvejį, kai App Store Produktui yra taikoma galiojanti galutinio vartotojo licencijos sutartis, sudaryta tarp jūsų ir to App Store Produkto leidėjo (toliau – Leidėjas), ir tuomet tam App Store Produktui bus taikoma Leidėjo galutinio vartotojo licencijos sutartis. Leidėjas pasilieka visas teises App Store Produkto atžvilgiu, kurios nėra aiškiai suteiktos jums.

Jūs sutinkate, kad jūsų per Mac App Store ar App Store gaunama, arba susieta su jūsų Paskyra, kiekvieno Apple Produkto licencija yra juridiškai saistantis susitarimas tarp jūsų ir iTunes. Jūs sutinkate, kad: įsigydami Trečiųjų Asmenų Produktą iš iTunes jūs sudarote saistantį susitarimą tiesiogiai su Leidėju, reglamentuojantį jūsų naudojimąsi tuo Trečiųjų Asmenų Produktu, o iTunes nėra licencijos tarp jūsų ir Leidėjo dėl to Trečiųjų Asmenų Produkto šalis. Tik kiekvieno Trečiųjų Asmenų Produkto Leidėjas yra atsakingas už tą Trečiųjų Asmenų Produktą, jo turinį, garantijas, jeigu jų nėra atsisakyta, bei jūsų ar kurio nors kito asmens galimas pretenzijas dėl Trečiųjų Asmenų Produkto.

Jūs sutinkate, kad iTunes ir jos dukterinės bendrovės yra Licencijuotos programos Galutinio vartotojo licencijos sutarties arba Leidėjo galutinio vartotojo licencijos sutarties, priklausomai nuo atvejo, tretieji asmenys naudos gavėjai kiekvienam Trečiųjų Asmenų Produktui. Jūs taip pat sutinkate, kad jums sutikus su licencijos bet kuriam tokiam Trečiųjų Asmenų Produktui sąlygomis, iTunes turės teisę (ir bus laikoma, kad ji pripažino tokią teisę) taikyti tokią licenciją prieš jus kaip trečiasis asmuo naudos gavėjas pagal tokią licenciją.

IN APP PIRKINIAI

Kai kurie App Store Produktai gali turėti funkciją, kuri leis jums gauti papildomas paslaugas arba licencijas į papildomą funkcionalumą ar turinį, skirtas naudoti kartu su App Store Produktu (toliau – InApp Pirkiniai). In-App Pirkiniai, kurie yra sunaudojami per naudojimosi App Store Produktu laikotarpį (pvz. virtualūs pagerinimai), negali būti perkeliami į kitus įrenginius; jie gali būti parsisiųsti tik vieną kartą; po parsisiuntimo negali būti keičiami. Kai jūs įsigyjate ir gaunate sunaudojamą In-App Pirkinį, iTunes nebus atsakinga prieš jus dėl In App Pirkinio praradimo, sunaikinimo ar sugadinimo. Visi In-App Pirkiniai šių sąlygų tikslais yra traktuojami ir suprantami kaip App Store Produktai, o In-App Pirkiniai gauti per Trečiųjų Asmenų Produktus šių sąlygų tikslais yra traktuojami ir suprantami kaip Trečiųjų Asmenų Produktai.

Jūs turite autentifikuotis, kad įsigytumėte In-App Pirkinius atskirai nuo autentifikavimosi, kad gautumėte App Store Produktus, įvedant savo slaptažodį kai pareikalaujama, bet kai tik jūs autentifikuojatės, kad gautumėte In-App Pirkinį, galėsite įsigyti papildomus In-App Pirkimus penkiolika minučių be slaptažodžio įvedimo iš naujo. Jūs galite išjungti galimybę įsigyti In-App Pirkimus jūsų iOS produkte, einant į nustatymus, pasirinkus "Bendrieji" ir po to pasirinkus kortelę "Apribojimai", kaip išdėstyta http://support.apple.com/kb/HT4213.

IN-APP PRENUMERATOS

Kai kurie App Store Produktai gali turėti funkcinę savybę, kuri leidžia jums įsigyti turinį prenumeratos pagrindu (toliau – In-App prenumeratos). In-App prenumeratos bus automatiškai atnaujinamos atitinkamam laikotarpiui, kurį jūs pasirinkote ir, jei taikoma, nuo jūsų Paskyros bus nuskaitytos lėšos ne vėliau kaip per 24 valandas iki einamosios In-App prenumeratos galiojimo termino pabaigos. Jūs galite atsisakyti mokamų In-App prenumeratų automatinio atnaujinimo savo Paskyroje pasirinkdami “Manage App Subscriptions” (TVARKYTI APP PRENUMERATAS) bei pasirinkdami prenumeratą, kurią jūs norite keisti. Kainos padidėjimo atveju, In-App prenumeratos gali būti tęsiamos nauja kaina iš anksto jus įspėjus, nebent jūs nutraukėte automatinį atnaujinimą. Jūs galite atšaukti nemokamas In-App prenumeratas ištrindami App Store Produktą iš savo įrenginio. Kai kurios mokamos In-App prenumeratos gali pasiūlyti nemokamą bandomąjį laikotarpį prieš nuskaitant lėšas nuo jūsų Paskyros. Jeigu jūs nuspręsite, jog nenorite įsigyti In-App prenumeratos, tuomet savo Paskyros nustatymuose išjunkite automatinį atnaujinimą nemokamo bandomojo laikotarpio metu. Kai kurios In-App prenumeratos gali būti nurodomos, kaip žurnalų ir laikraščių produktai. Jūs turėtumėte susipažinti su papildoma informacija apie žurnalų ir laikraščių prenumeratos pasiūlymą, kuri yra nurodoma App Store Produkte prenumeratos pirkimo metu. Mes galime prašyti jūsų leidimo teikti jūsų vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą, pašto kodą, kurie yra nurodyti jūsų Paskyroje, tokio žurnalo ir laikraščio prenumeratos Leidėjui, kad Leidėjas galėtų jums siųsti rinkodaros pranešimus apie savo produktus, kaip tai numatyta jo privatumo politikoje. Leidėjui gavus šią informaciją, ji bus tvarkoma pagal Leidėjo viešai paskelbtą privatumo politiką. Mes raginame jus susipažinti su Leidėjo privatumo praktika prieš atskleidžiant jam savo asmens duomenis. Norėdami sužinoti daugiau, prašome peržiūrėti Leidėjo privatumo politiką arba susisiekti su Leidėju tiesiogiai. Pinigų grąžinimą reglamentuoja mūsų atšaukimo politika, pateikta aukščiau. Jokie kiti pinigų grąžinimai, prekių grąžinimai ar atsisakymai po pirkimo yra negalimi.

POPULAR NEAR ME

Kai naudojatės Popular Near Me, įjungdami vietos nustatymo paslaugas, Apple kartais automatiškai rinks informaciją, susijusią su kai kuriais jūsų App Store Produktais, kaip antai laiką sugaištą su kiekvienu App Store Produktu ir kiekvieno App Store Produkto paleidimų skaičių. Informacija yra kaupiama anonimiškai ir nebus siejama su jūsų vardu, pavarde ar Paskyra. Apple naudos šią informaciją ir kitą informaciją, pvz., jūsų App Store Produkto parsisiuntimo istorijos duomenis, kad pateiktų tik jums pritaikytas rekomendacijas.

Apple gali naudoti tokią informaciją ir jungti ją su informacija, sukaupta iš kitų naudotojų, kurie taip pat prisiregistravo prie šios priemonės, jūsų iTunes Store pirkimo istorijos duomenimis, jūsų App Store parsisiuntimo duomenimis, sukauptais App Store Produkto parsisiuntimo duomenimis iš kitų naudotojų ir kita informacija, pvz., apie klientų pateiktus App Store Produktų vertinimus, tam, kad:

• pateiktų jums rekomendacijas dėl App Store Produktų, medijos ir kitų produktų ir paslaugų, kurias galbūt norėsite įsigyti, parsisiųsti ar naudoti.

• pateiktų rekomendacijas kitiems vartotojams.

Jūsų informacija visada bus saugoma remiantis Apple Privatumo politikos nuostatomis.

Jeigu norėtumėte, kad mes tokiu būdu nerinktume ir nenaudotume informacijos iš jūsų įrenginio ar sistemos, jūs neturėtumėte aktyvuoti vietos nustatymo paslaugų arba naudoti Popular Near Me. Jūs galite bet kuriuo metu atsisakyti Popular Near Me išjungdami jį Sistemos Paslaugų meniu jūsų įrenginio vietos nustatymo paslaugų nustatymuose.

MAC APP STORE PRODUKTO NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Išskyrus atvejus kai šiame dokumente nurodyta kitaip:

(i) Jeigu jūs esate fizinis asmuo, veikiantis savo vardu, jūs galite parsisiųsti ir naudoti taikomąją programą iš Mac App Store (toliau - Mac App Store Produktas) asmeniniais, ne komerciniais, tikslais į bet kurį jums priklausantį ar jūsų kontroliuojamą Apple ženklu pažymėtą produktą naudojantį Mac OS X operacinę sistemą (toliau – Mac kompiuteris).

(ii) Jeigu jūs esate komercinė įmonė ar švietimo įstaiga, jūs galite parsisiųsti Mac App Store Produktą naudoti (a) atskiram asmeniui kiekviename jums priklausančiame ar jūsų kontroliuojamame Mac kompiuteryje, kurį šis asmuo naudoja, arba (b) keliems asmenims viename jums priklausančiame ar jūsų kontroliuojamame Mac kompiuteryje, kurį jie dalijasi. Pavyzdžiui, vienas darbuotojas gali naudoti Mac App Store Produktą tiek jo stacionariame Mac kompiuteryje, tiek nešiojamame Mac kompiuteryje, arba keli studentai gali paeiliui naudoti Mac App Store Produktą viename Mac kompiuteryje, esančiame šaltinio centre ar bibliotekoje. Siekiant aiškumo, kiekvienas Mac kompiuteris naudojamas nuosekliai kelių vartotojų reikalauja atskiros licencijos.

(iii) Tam, kad naudoti Mac App Store Produktą gali reikėti prisijungti su Apple ID, kurį naudojote parsisiųsdami Mac App Store Produktą iš Mac App Store. Mac App Store Produktus galima atnaujinti tik per Mac App Store.

APP STORE IR APPLE TV APP STORE PRODUKTO NAUDOJIMO TAISYKLĖS

(i) Jeigu jūs esate fizinis asmuo, veikiantis savo vardu, jūs galite parsisiųsti ir sinchronizuoti App Store Produktą asmeniniais, ne komerciniais, tikslais bet kuriame iOS ar tvOS produkte, kurį jūs turite nuosavybės teise ar kontroliuojate.

(ii) Jeigu jūs esate komercinė įmonė ar švietimo įstaiga, jūs galite parsisiųsti ir sinchronizuoti App Store Produktą naudoti (a) atskiram asmeniui viename ar daugiau jums priklausančių ar jūsų kontroliuojamų iOS ar tvOS produktų, kuriuos šis asmuo naudoja, arba (b) keliems asmenims viename jums priklausančiame ar jūsų kontroliuojamame iOS ar tvOS produkte, kurį jie dalijasi. Pavyzdžiui, vienas darbuotojas gali naudoti App Store Produktą tiek darbuotojo iPhone, tiek iPad, arba keli studentai gali paeiliui naudoti App Store Produktą viename iPad, esančiame šaltinio centre ar bibliotekoje. Siekiant aiškumo, kiekvienas iOS ar tvOS produktas naudojamas nuosekliai arba bendrai kelių vartotojų reikalauja atskiros licencijos.

(iii) Jūs turėsite galimybę vienu metu išsaugoti App Store Produktus, gautus iš ne daugiau kaip penkių skirtingų Paskyrų, atitinkame iOS ar tvOS produkte.

(iv) Jūs turėsite galimybę rankiniu būdu sinchronizuoti App Store Produktus bent iš vieno iTunes autorizuoto įrenginio į iOS produktus, turinčius rankinio sinchronizavimo galimybę, su sąlyga, kad App Store Produktas yra susijęs su Paskyra pirminiame iTunes autorizuotame įrenginyje, kai pirminis iTunes autorizuotas įrenginys yra tas, kuris iš pradžių buvo sinchronizuotas su iOS produktu, arba tas, kurį jūs vėliau nurodote kaip pirminį naudodami iTunes programą.

MAC APP STORE IR APP STORE PRODUKTŲ PRIEŽIŪRA IR APTARNAVIMAS

iTunes bus atsakinga už priežiūros ir aptarnavimo paslaugų teikimą tik Apple Produktų atžvilgiu, kaip nurodyta Licencijuotos programos Galutinio vartotojo licencijos sutartyje arba atskiroje galutinio vartotojo licencijos sutartyje, priklausomai nuo atvejo, arba kaip reikalauja taikomi įstatymai. Tik Trečiųjų Asmenų Produkto Leidėjas bus atsakingas už priežiūros ir aptarnavimo paslaugų teikimą to Produkto atžvilgiu, kaip nurodyta Licencijuotos programos Galutinio vartotojo licencijos sutartyje arba Leidėjo galutinio vartotojo licencijos sutartyje, priklausomai nuo atvejo, arba kaip reikalauja taikomi įstatymai.

LICENCIJUOTOS PROGRAMOS GALUTINIO VARTOTOJO LICENCIJOS SUTARTIS

Mac App Store Produktai, App Store Produktai ir Apple TV App Store Produktai (toliau kartu – App Store Produktai), pateikiami per Mac App Store, App Store ir Apple TV App Store (toliau kartu – App Stores), yra licencijuojami, bet neparduodami, jums. Norėdami gauti licenciją kiekvienam App Store Produktui, kurį jūs gaunate per App Stores arba susiejate su savo Paskyra, jūs privalote akceptuoti šią Licencijuotos programos galutinio vartotojo licencijos sutartį (toliau – Standartinė GVLS), ir jūs sutinkate, kad šios Standartinės GVLS sąlygos bus taikomos kiekvienam App Store Produktui, kurį jūs licencijuojate per App Stores, nebent to App Store Produkto atžvilgiu jūs ir to App Store Produkto Leidėjas esate sudarę galiojančią galutinio vartotojo licencijos sutartį, ir šiuo atveju bus taikoma tokios atskiros galutinio vartotojo licencijos sutarties nuostatos. Jūsų licenciją bet kuriam Apple Produktui pagal šią Standartinę GVLS išduoda iTunes, o jūsų licenciją į bet kurį Trečiųjų Asmenų Produktą pagal šią Standartinę GVLS arba atskirą galutinio vartotojo licencijos sutartį išduoda tokio Trečiųjų Asmenų Produkto Leidėjas. Bet koks App Store Produktas, kuriam taikoma licencija, išduota pagal šią Standartinę GVLS, šioje Sutartyje yra vadinamas „Licencijuota programa“. Leidėjas arba iTunes, priklausomai nuo atvejo, (toliau – Licenciaras) pasilieka visas teises į Licencijuotą programą, kurios nėra aiškiai suteikiamos jums pagal šią Standartinę GVLS.

a. Licencijos taikymo sritis. Ši Licenciaro jums duota licencija, skirta Licencijuotai programai, yra neperduodama licencija naudoti Licencijuotą programą bet kuriame Apple ženklu pažymėtame produkte naudojančiame iOS operacinę sistemą (įskaitant iPad, iPhone ir iPod touch, bet jais neapsiribojant) (toliau – iOS produktai), Mac OS X (toliau – Mac kompiuteriai), Apple Watch, ir Apple TV, kiek tai taikoma (toliau visi kartu – Apple įrenginiai), kuris jums priklauso nuosavybės teise arba kurį jūs kontroliuojate, remiantis Naudojimo taisyklėmis, nustatytomis Mac App Store, App Store ir iBooks Store sąlygose (toliau – Naudojimo taisyklės). Ši licencija draudžia jums naudoti Licencijuotą programą bet kuriame Apple įrenginyje, kuris jums nepriklauso nuosavybės teise arba kurio jūs nekontroliuojate, išskyrus Naudojimo taisyklėse nurodytas išimtis, ir jūs negalite platinti arba pateikti Licencijuotą programą tinkle, kur ji galėtų būti naudojama keliuose įrenginiuose tuo pačiu metu. Jums draudžiama nuomoti, skolinti, parduoti, perleisti, pakartotinai platinti, viešai skelbti, arba sublicencijuoti Licencijuotą programą, ir jeigu jūs parduodate Apple produktą trečiajai šaliai, jūs privalote prieš tai ištrinti Licencijuotą programą iš Apple produkto. Draudžiama kopijuoti (išskyrus, kai tai aiškiai leidžia ši licencija ir Naudojimo taisyklės), dekompiliuoti, perdirbti, išmontuoti, mėginti gauti išeities kodą, modifikuoti arba kurti išvestinius darbus iš Licencijuotos programos, bet kurių atnaujinimų arba jų dalies (išskyrus kiek bet kurį anksčiau minėtą apribojimą draudžia taikomi įstatymai arba kiek gali būti leidžiama remiantis licencijavimo sąlygomis, taikomomis bet kurių į Licencijuotą programą įtrauktų elementų su atviruoju kodu naudojimui). Visi mėginimai atlikti minėtus veiksmus yra Licenciaro ir jo licenciarų teisių pažeidimas. Jeigu jūs pažeisite šį apribojimą, galite būti patraukti atsakomybėn ir jums gali tekti atlyginti nuostolius.

Šios licencijos sąlygos bus taikomos visiems Licenciaro pateiktiems atnaujinimams, kurie pakeičia ir (arba) papildo Licencijuotą programą, išskyrus, kai toks atnaujinimas yra kartu su atskira licencija, ir tokiu atveju bus taikomos tos licencijos sąlygos.

b. Sutikimas dėl duomenų naudojimo. Jūs sutinkate, kad Licenciaras gali rinkti ir naudoti techninius duomenis ir susijusią informaciją, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, techninę informaciją apie jūsų įrenginį, sistemą ir programinę įrangą bei išorinius įrenginius, kuri periodiškai renkama siekiant palengvinti programinės įrangos atnaujinimų, produktų aptarnavimo ir kitų paslaugų teikimą jums (jeigu tokios teikiamos) Licencijuotos programos atžvilgiu. Licenciaras gali naudoti šią informaciją, jeigu ji yra tokios formos, kuri neleidžia identifikuoti jūsų asmens, savo produktų gerinimui arba teikiant jums paslaugas ar technologijas.

c. Nutraukimas. Licencija galioja, kol ji bus nutraukta jūsų arba Licenciaro. Šioje licencijoje numatytos jūsų teisės nustos galioti automatiškai, Licenciarui nepateikus jokio pranešimo, jeigu jūs nevykdysite kurios(-ių) nors šios licencijos sąlygos(-ų). Pasibaigus licencijos galiojimui, jūs privalėsite nutraukti bet kokį Licencijuotos programos naudojimą ir sunaikinti visas Licencijuotos programos pilnas arba dalines kopijas.

d. Paslaugos; Trečiųjų asmenų medžiaga. Licencijuota programa gali suteikti prieigą prie Licenciaro ir/ar trečiųjų asmenų paslaugų ir tinklalapių (kartu ir atskirai vadinamos Išorinėmis paslaugomis). Naudojantis Išorinėmis paslaugomis reikia interneto prieigos ir, naudojantis tam tikromis Išorinėmis paslaugomis, jūsų sutikimo su papildomomis sąlygomis.

Jūs suprantate, kad naudodamiesi Išorinėmis paslaugomis, galite susidurti su turiniu, kuris gali būti laikomas įžeidžiančiu, nepadoriu arba užgauliu, kurio turinyje gali būti arba gali nebūti intymus tekstas, ir kad atliekant bet kurią paiešką arba įvedus konkretų universalų adresą URL gali automatiškai ir netyčia susikurti nuorodos į užgaulią medžiagą. Nepaisant to, jūs sutinkate naudoti Išorines paslaugas savo absoliučia rizika, ir kad nei Licenciaras, nei jo atstovai nebus traukiami atsakomybėn už turinį, kuris gali būti pripažintas kaip įžeidžiantis, nepadorus arba užgaulus.

Teikiant tam tikras Išorines paslaugas, gali būti nurodomas, įtraukiamas arba prieinamas turinys, duomenys, informacija, programos arba medžiagos iš trečiųjų asmenų (toliau – Trečiųjų Asmenų Medžiaga) arba pateikiamos nuorodos į tam tikrus trečiųjų asmenų tinklalapius. Naudodami Paslaugas, jūs patvirtinate ir sutinkate, kad nei Licenciaras, nei jo atstovai nėra atsakingi už tokių Trečiųjų Asmenų Medžiagos arba tinklalapių turinį, jų tikslumo, išsamumo, savalaikiškumo, galiojimo, atitikimo autorių teisėms, teisėtumo, padorumo, kokybės arba bet kurio kito aspekto tikrinimą arba vertinimą. Licenciaras, nei jo atstovai, pareigūnai, susiję asmenys, dukterinės bendrovės negarantuoja arba nepatvirtina ir neprisiima atsakomybės bei nebus atsakingi jums arba bet kuriam kitam asmeniui už bet kurias Išorines paslaugas, Trečiųjų Asmenų Medžiagą ar tinklalapius, arba už bet kurias kitas trečiųjų asmenų medžiagas, produktus ar paslaugas. Trečiųjų Asmenų Medžiaga ir nuorodos į kitus tinklalapius yra jums pateikiamos tik patogumo tikslais.

Bet kurios Išorinės paslaugos teikimo metu rodoma finansinė informacija yra skirta tik bendro informavimo tikslais, ir ja neturi būti remiamasi sprendžiant investavimo klausimus. Prieš atliekant bet kurį vertybinių popierių sandorį, remiantis per Išorines paslaugas gauta informacija, jūs turėtumėte pasikonsultuoti su finansų ar vertybinių popierių profesionalu, kuris yra teisėtai įgaliotas teikti patarimus, susijusius su finansais ar vertybiniais popieriais jūsų šalyje ar regione. Sveikatos informacija nurodoma bet kuriame App Store Produkte arba Išorinėje paslaugoje yra nurodoma tik bendrais informavimo tikslais ir ja neturėtų būti vadovaujamasi medicininės diagnostikos ar gydimo konsultacijos tikslais, išskyrus kaip nurodyta gydytojo. Jūs turėtumėte pasitarti su medicinos profesionalu prieš vadovaudamiesi medicinine informacija pateikiama App Store Produkte. Išorinės paslaugos teikimo metu pateikiami vietovės duomenys yra skirti tik elementariems navigaciniams tikslams, ir jais neturi būti remiamasi situacijose, kai yra reikalinga tiksli vietovės informacija, arba kai dėl klaidingų, netikslių, vėluojančių arba neišsamių vietovės duomenų gali įvykti mirtis, asmens sužalojimas, arba gali būti padaryta žala turtui arba aplinkai. Nei Licenciaras, nei jo atstovai ar bet kuris iš jų turinio teikėjų negarantuoja biržos informacijos, vietovės duomenų ar bet kokių kitų duomenų, atskleidžiamų teikiant bet kurias Išorines paslaugas, prieinamumo, tikslumo, išsamumo, patikimumo arba savalaikiškumo.

Jūs sutinkate, kad Išorinė paslauga turi savininkui priklausančio turinio, informacijos ir medžiagos, kuri priklauso Licenciarui ir / ar jo atstovams ar licenciarams ir kurią gina taikytini intelektinės nuosavybės ir kiti įstatymai, įskaitant autorių teisių įstatymus, bet tuo neapsiribojant, ir kad jūs nenaudosite šio turinio, informacijos arba medžiagos jokiu kitu būdu, išskyrus leidžiamą Išorinių paslaugų panaudojimą, ar tokiu būdu, kuris būtų nesuderinamas su šios Standartinės GVLS sąlygomis arba kuris pažeistų bet kurias trečiųjų asmenų, iTunes ar Apple intelektinės nuosavybės teises. Jokia Išorinių paslaugų dalis negali būti atgaminama jokia forma ir jokiomis priemonėmis. Jūs sutinkate jokiais būdais nemodifikuoti, nenuomoti, neskolinti, neparduoti, neplatinti, viešai neskelbti ir nekurti išvestinių kūrinių Išorinių paslaugų pagrindu, ir jūs nenaudosite Išorinių paslaugų jokiu neleistinu būdu, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, Išorinių paslaugų naudojimą kompiuterinių virusų, “kirminų”, “Trojos arklių” ar kitų piktybinių programų perdavimui, piktnaudžiavimą arba tinklo pajėgumų apsunkinimą. Jūs taip pat sutinkate nenaudoti Išorinių paslaugų jokiais būdais, kuriais piktnaudžiautumėte, trukdytumėte, grasintumėte bet kuriai kitai šaliai, žlugdytumėte, šmeižtumėte bet kurią kitą šalį arba kitaip pažeistumėte jos teises, ir kad nei Licenciaras, nei jo atstovai nėra niekaip atsakingi už bet kuriuos tokius jūsų veiksmus ir už jokius trukdančius, grasinančius, šmeižiančius, įžeidžiančius, pažeidžiančius arba neteisėtus pranešimus arba perdavimus, kuriuos jūs galite gauti naudodamiesi kuriomis nors Išorinėmis paslaugomis.

Be to, Išorinės paslaugos ir Trečiųjų Asmenų Medžiaga, kuri gali būti atskleidžiama, prieinama iš Apple įrenginių arba į kurią gali būti nuorodos iš Apple įrenginių, nėra pateikiama visomis kalbomis arba visose šalyse ar regionuose. Licenciaras nepatvirtina, kad šios Išorinės paslaugos ir Medžiagos yra tinkamos arba pateikiamos naudoti kurioje nors konkrečioje vietovėje. Jūs savo iniciatyva pasirinksite, kuria apimtimi naudotis šiomis Išorinėmis paslaugomis ir Medžiagomis ar prie jų prieiti, ir esate atsakingi už visų taikomų įstatymų, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, taikomus vietinius įstatymus, laikymąsi. Licenciaras pasilieka teisę bet kuriuo metu, nepateikus pranešimo, keisti, laikinai sustabdyti, pašalinti arba panaikinti prieigą prie bet kurių Išorinių paslaugų. Jokiais atvejais Licenciaras nebus atsakingas už prieigos prie bet kurių tokių Išorinių paslaugų pašalinimą arba panaikinimą. Licenciaras taip pat gali nustatyti apribojimus tam tikrų Išorinių paslaugų naudojimui arba prieigai prie jų, visais atvejais nepateikdamas pranešimo ir neužsitraukdamas atsakomybės.

e. GARANTIJOS NEBUVIMAS. Licenciaras laikysis pagrįstų atidumo ir kvalifikacijos reikalavimų pateikdamas Licencijuotą programą ir atlikdamas ar teikdamas jums bet kurias Išorines paslaugas per Licencijuotą programą. Licenciaras neduoda jokių kitų pažadų ar garantijų dėl Išorinių paslaugų ir konkrečiai negarantuoja, kad:

(i) galėsite naudotis Išorinėmis paslaugomis nepertraukiamai ir be klaidų;

(ii) Išorinės paslaugos bus be jokių praradimų, sugadinimų, bandymų pažeisti, virusų, trukdžių, įsilaužimų į programą arba kitų saugumo pažeidimų, ir Licenciaras atsisako bet kurios su tuo susijusios atsakomybės. Jūs būsite atsakingi už savo sistemos, įskaitant bet kurią Licencijuotą programą, kuri yra saugoma jūsų sistemoje, atsarginės kopijos sukūrimą.

f. Atsakomybės ribojimas.

(i) Išskyrus, kaip yra numatyta (ii) punkte, jokiais atvejais Licenciaras, jo direktoriai, pareigūnai, darbuotojai, filialai, atstovai, rangovai, įgaliotojai arba licenciarai nebus atsakingi už bet kuriuos nuostolius ar žalą, kurią padarė Licenciaras, jo darbuotojai arba atstovai, kai:

(1) nėra pažeidžiama teisinė pareiga laikytis rūpestingumo reikalavimo, kurio jūsų atžvilgiu turi laikytis Licenciaras arba kurie nors iš jo darbuotojų arba atstovų;

(2) tai nėra pagrįstai iš anksto numatoma bet kurio tokio pažeidimo pasekmė;

(3) nuostoliai ar žala padidėja dėl to, kad jūs pažeidžiate kurią nors šios Galutinio vartotojo licencijos sutarties (toliau – Sutartis) sąlygą;

(4) nuostoliai ar žala atsiranda dėl Licenciaro sprendimo įspėti jus, sustabdyti arba panaikinti jūsų prieigą prie Išorinių paslaugų arba atlikti bet kurį kitą veiksmą įtariamo pažeidimo tyrimo metu, arba dėl Licenciaro išvados, kad buvo padarytas šios Sutarties pažeidimas;

(5) nuostoliai ar žala yra susiję su pajamų, verslo arba pelno netekimu arba duomenų praradimu arba sugadinimu ryšium su jūsų Licencijuotos programos naudojimu.

(ii) Šia Sutartimi nepašalinama arba neapribojama Licenciaro atsakomybė už apgaulę, didelį neatsargumą ar tyčinį nusižengimą, arba gyvybės atėmimą ar sveikatos sužalojimą.

g. Jums draudžiama naudoti arba kitaip eksportuoti arba reeksportuoti Licencijuotą programą, išskyrus, kai tai leidžia Jungtinių Amerikos Valstijų teisė ir jurisdikcijos, kurioje Licencijuota programa buvo gauta, įstatymai. Konkrečiai, bet tuo neapsiribojant, Licencijuota programa negali būti eksportuojama arba reeksportuojama (a) į jokias šalis, kurioms Jungtinės Amerikos Valstijos yra įvedusios embargą, arba (b) jokiems asmenims, įtrauktiems į JAV iždo departamento specialiai nurodytų piliečių sąrašą arba JAV komercijos departamento nepageidaujamų asmenų sąrašą arba subjektų sąrašą. Naudodami Licencijuotą programą, jūs patvirtinate ir garantuojate, kad neesate jokioje tokioje šalyje ir neesate įtrauktas į jokį tokį sąrašą. Jūs taip pat sutinkate nenaudoti šių produktų jokiems tikslams, kurie yra draudžiami Jungtinių Amerikos Valstijų įstatymų, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, raketų, atominių, cheminių arba biologinių ginklų kūrimą, projektavimą arba gamybą.

h. Licencijuota programa ir susiję dokumentai yra „Komercinis turtas“, kaip šis terminas yra apibrėžtas 48 C.F.R. §2.101, kurį sudaro „Komercinė kompiuterinė programinė įranga“ ir „Komercinė kompiuterinės programinės įrangos dokumentacija“, kaip šie terminai yra naudojami 48 C.F.R. §12.212 arba 48 C.F.R. §227.7202, priklausomai nuo atvejo. Remiantis 48 C.F.R. §12.212 arba nuo 48 C.F.R. §227.7202-1 iki 227.7202-4, priklausomai nuo atvejo, Komercinė kompiuterinė programinė įranga ir Komercinė kompiuterinės programinės įrangos dokumentacija yra licencijuojama JAV vyriausybės galutiniams vartotojams (a) tik kaip Komercinis turtas ir (b) tik su tokiomis teisėmis, kurios yra suteikiamos visiems kitiems galutiniams vartotojams remiantis šiame dokumente numatytomis sąlygomis. Viešai nepaskelbtos teisės saugomos remiantis Jungtinių Amerikos Valstijų autorių teisių įstatymais.

i. Šiai licencijai ir jūsų Licencijuotos programos naudojimui taikoma Lietuvos teisė. Jums naudojantis Licencijuota programa gali būti taikomi ir kiti vietiniai, valstijos, nacionaliniai arba tarptautiniai teisės aktai.

KITOS IBOOKS STORE SĄLYGOS

IBOOKS STORE PRODUKTŲ LICENCIJA

Jūs sutinkate, kad iTunes jums parduotų licenciją naudoti per iBooks Store pasiekiamą turinį (toliau – iBooks Store Produktai). Ši iš iTunes įsigyta licencija tarp jūsų ir tokio iBooks Store Produkto trečiojo asmens teikėjo (toliau – Leidėjas) sukuria saistantį susitarimą, reglamentuojantį jūsų naudojimąsi tuo iBooks Store Produktu; iTunes nėra jus ir Leidėją siejančios iBooks Store Produkto licencijos šalis; kiekvieno iBooks Store Produkto Leidėjas pasilieka teisę įgyvendinti visas to iBooks Store Produkto naudojimo sąlygas. Tik kiekvieno iBooks Store Produkto Leidėjas yra atsakingas už tą iBooks Store Produktą, jo turinį ir bet kokias garantijas ta apimtimi, kuria tokių garantijų nėra atsisakyta, ir už bet kokius reikalavimus, kuriuos jūs ar bet kuris kitas asmuo gali turėti to iBooks Store Produkto ar jūsų naudojimosi juo atžvilgiu.

Jūs patvirtinate, kad joks iBooks Store Produktas, pirktas naudojant kompiuterį, negalės būti peržiūrimas jokiame kompiuteryje ir galės būti peržiūrimas tik iOS produkte su suderinama programine įranga.

IBOOKS STORE PRODUKTO NAUDOJIMO TAISYKLĖS

(i) iBooks Store Produktus naudoti galėsite tik asmeniniais, ne komerciniais tikslais.

(ii) Atitinkamuose iOS naudojančiuose įrenginiuose, įskaitant iPad, iPod touch ar iPhone, vienu metu galėsite laikyti iBooks Store Produktus, gautus iš ne daugiau kaip penkių skirtingų Paskyrų.

(iii) Jūs turėsite galimybę bet kuriuo metu laikyti iBooks Store Produktus penkiuose iTunes patvirtintuose įrenginiuose (pavyzdžiui, kompiuteryje).

(iv) iBooks Store Produktų pateikimas nesuteikia jums jokių reklaminio naudojimo teisių į iBooks Store Produktus ar teisių įrašyti iBooks Store Produktus į diską.

(v) Jūs galėsite rankiniu būdu sinchronizuoti iBooks Store Produktus bent iš vieno iTunes patvirtinto įrenginio į įrenginius, turinčius rankinio sinchronizavimo galimybę, jei iBooks Store Produktas yra susietas su Paskyra pirminiame iTunes patvirtiname įrenginyje, o pirminis iTunes patvirtintas įrenginys yra tas, kuris iš pradžių buvo sinchronizuotas su įrenginiu arba kurį vėliau jūs nurodote kaip pirminį, naudodami iTunes programa.

D. APPLE MUSIC SĄLYGOS

ŠI TEISINĖ JŪSŲ IR ITUNES SARL (TOLIAU – ITUNES) SUTARTIS REGLAMENTUOJA NAUDOJIMĄSI APPLE MUSIC PASLAUGA IR BET KOKIOMIS PER JĄ PASIEKIAMOMIS FUNKCIJOMIS (TOLIAU – APPLE MUSIC PASLAUGA).

APPLE MUSIC PASLAUGA

iTunes teikia Apple Music paslaugą, leidžiančią jums naudotis tik galutiniam vartotojui skirta skaitmenine muzika ir kitu turiniu (toliau – Apple Music produktai) šioje Sutartyje nustatytomis sąlygomis.

NAUDOJIMUISI APPLE MUSIC PASLAUGA TAIKOMI REIKALAVIMAI

Apple Music paslauga teikiama tik ne jaunesniems kaip 14 metų asmenims, išskyrus atvejus, kai Apple ID jums buvo suteiktas gavus patvirtintos švietimo įstaigos prašymą arba sukurtas vieno iš jūsų tėvų arba globėjo naudojantis Family Sharing funkcija. Jaunesni kaip 18 metų vaikai turėtų šią Sutartį peržiūrėti kartu su vienu iš savo tėvų arba globėju ir įsitikinti, kad ji yra suprantama tiek vaikui, tiek tėvui arba globėjui. Be patikrinamo tėvų sutikimo iš jaunesnių kaip 14 metų vaikų mes sąmoningai nerenkame asmeninės informacijos, jos nenaudojame ir neatskleidžiame. Tėvai ir globėjai turėtų priminti nepilnamečiams, kad bendrauti su nepažįstamais asmenimis internete gali būti pavojinga, ir turėtų imtis tinkamų atsargumo priemonių, taip pat stebėti, kaip naudojamasi Apple Music paslauga, kad apsaugotų vaikus.

Apple Music paslauga jums teikiama tik Lietuvoje. Jūs sutinkate nesinaudoti arba nemėginti naudotis Apple Music paslauga būdami ne Lietuvoje. iTunes gali pasinaudoti technologinėmis priemonėmis, kad patikrintų, kaip laikotės šio reikalavimo.

Kad galėtumėte naudotis Apple Music paslauga, jums prireiks tinkamo įrenginio, interneto prieigos ir tam tikros programinės įrangos; gali būti reikalinga nuolat atnaujinti programinę įrangą; šie veiksniai gali daryti įtaką naudojantis paslauga. Įprastam naudojimui rekomenduojamas, o vaizdo įrašams būtinas spartusis internetas; gali būti taikomi prieigos arba ryšio duomenų mokesčiai. Reikalinga iOS 8.4, iTunes 12.2 arba Android 4.1 ar naujesnė versija. Naujausia būtinos programinės įrangos versija rekomenduojama ir gali būti reikalinga tam tikroms operacijoms arba paslaugoms. Jūs sutinkate, kad atsakomybė už šių reikalavimų, kurie gali retkarčiais keistis, laikymąsi tenka jums.

JŪSŲ APPLE MUSIC PASKYRA

Būdamas registruotas Apple Music paslaugos vartotojas, jūs galite sukurti Paskyrą iTunes Store sąlygų skiltyje „Jūsų paskyra“ nurodytomis sąlygomis. Norėdami naudotis kai kuriomis Apple Music paslaugos funkcijomis, turite įvesti savo Apple ID ir slaptažodį arba pasinaudoti Touch ID ir autentifikuoti savo Paskyrą. Registruodamiesi kaip Apple Music vartotojas ir ja naudodamiesi Jūs sutinkate pateikti tikslius ir išsamius iTunes Registracijos duomenis.

iTunes registruoja informaciją apie tai, kaip jūs naudojatės Apple Music paslauga. Ši informacija apima, tuo neapsiribojant, Apple Music produktus, kurių klausotės (įskaitant tuos, kuriuos praleidžiate arba sustabdote), klausymosi trukmę. iTunes taip pat gali rinkti įrenginio informaciją, pvz. IP adresą, įrenginio tipą, operacinės sistemos versiją ir tipą bei unikalius įrenginio indentifikatorius. Taip pat bus saugoma ir su jūsų Paskyra siejama bet kokia informacija apie muzikos pasirinkimą, kurią jūs pateikiate iTunes. Šią informaciją iTunes panaudos teikdama Apple Music paslaugą, siūlydama jums asmenines rekomendacijas, teikdama ataskaitas licencijos davėjams ir mokėdama honorarus, klientų poreikiams pritaikydama ir tobulindama Apple produktus ir Paslaugas, įskaitant Apple Music paslaugą, teikdama aktualią reklamą, apsaugodama vartotojus nuo sukčiavimo ir vykdydama šią Sutartį.

APPLE MUSIC PRENUMERATA

Įsigijus Apple Music paslaugos prenumeratą (toliau – Apple Music prenumerata), iTunes automatiškai pagal jūsų Apple ID arba Family Sharing Organizer paskyros mokėjimo priemonę pritaikys jums mokestį ir taikys jį tol, kol išjungsite automatinio naujinimo funkciją. Apple Music prenumeratos automatinio naujinimo funkciją galite bet kuriuo metu išjungti savo įrenginio arba kompiuterio paskyros nustatymų (angl. Account Settings) meniu arba įrenginio nustatymų programėlėje (angl. Settings app). Išjungę automatinio naujinimo funkciją, Apple Music paslauga galėsite naudotis likusį Apple Music prenumeratos laikotarpį. Pasibaigus Apple Music prenumeratos terminui, jūs nebegalėsite naudotis bet kokiomis Apple Music paslaugos funkcijomis, kurioms būtina Apple Music prenumerata, įskaitant (be apribojimų) galimybę naudotis Apple Music produktais, prieinamais per Apple Music paslaugą arba saugomais jūsų įrenginyje, bei bet kokiomis dainomis, saugomomis jūsų iCloud Music Library. Apple Music prenumeratos pirkiniai yra galutiniai (pinigai negrąžinami) (išskyrus atvejus, nurodytus pirmiau išdėstytoje mūsų pinigų grąžinimo politikoje). Suma iš jūsų mokėjimo priemonės bus nuskaityta likus ne daugiau kaip 24 valandoms iki galiojančios Apple Music prenumeratos termino pabaigos.

Kad galėtumėte įsigyti Apple Music prenumeratą šeimai taikomu įkainiu (jeigu taikomas), turite būti įtrauktas į Family Sharing. Jeigu esate Šeimos organizatorius (angl. Family Organizer), jūs sutinkate, kad iTunes automatiškai ir reguliariai nuskaitytų mokestį nuo jūsų mokėjimo priemonės už Apple Music prenumeratas, kurias įsigyja jūsų Šeimos nariai, kol automatinio atnaujinimo funkcija nebus išjungta atitinkamame Šeimos nario įrenginyje arba kompiuteryje.

JŪS ATSAKOTE UŽ TAI, KAD VISI APPLE MUSIC PRENUMERATOS MOKESČIAI BŪTŲ SUMOKĖTI LAIKU IR KAD ITUNES BŪTŲ NURODYTA GALIOJANTI MOKĖJIMO PRIEMONĖ. Jeigu iTunes nepavyksta nuo jūsų mokėjimo priemonės nuskaičiuoti mokėtiną Apple Music prenumeratos mokestį, iTunes pasilieka teisę panaikinti jūsų Apple Music prenumeratą. Panaikinus jūsų Apple Music prenumeratą, jūs neteksite galimybės naudotis Apple Music paslaugos funkcijomis, kurioms būtina Apple Music prenumerata.

Norėdami pasirinkti kitą mokėjimo priemonę arba pasikeitus jūsų mokėjimo priemonės statusui, turite pakeisti savo duomenis įrenginio arba kompiuterio Paskyros nustatymų meniu; kol iTunes tikrins jūsų naujus mokėjimo duomenis, laikinai gali būti ribojamas naudojimais Apple Music paslauga.

Galime su jumis susisiekti el. paštu arba atsiųsti pranešimą dėl jūsų Paskyros arba kurios nors Apple Music paslaugos funkcijos, jeigu jūsų Apple Music prenumerata automatiškai neatsinaujins arba bus panaikinta, taip pat dėl kitų priežasčių.

Jeigu įmanoma, Apple Music prenumerata jums gali būti siūloma per jūsų operatorių (angl. carrier) (toliau – Operatoriaus prenumerata). Įsigijus Operatoriaus prenumeratą, sąskaitą už Apple Music prenumeratą jums išrašys operatorius. Jūsų santykius su Operatoriumi reguliuoja ne ši Sutartis, o operatoriaus sąlygos, todėl bet kokios pretenzijos dėl Operatoriaus prenumeratos turi būti reiškiamos operatoriui, o ne iTunes. Naudodamiesi Apple Music paslauga jūs sutinkate, kad jūsų operatorius informuotų iTunes apie operatoriaus jums sukurtos paskyros duomenis, telefono numerį ir informaciją apie prenumeratą, o iTunes gali naudotis šia informacija, kad nustatytų jūsų Operatoriaus prenumeratos statusą.

ICLOUD MUSIC LIBRARY

iCloud Music Library funkcija teikiama Apple Music paslaugos prenumeratoriams, kurie prisijungia su Apple ID. iCloud Music Library yra saugomos ir nuotoliniu būdu gali būti naudojamos iTunes Store parduotuvėje įsigytos dainos ir muzikos vaizdo klipai, taip pat kitos dainos, susiję metaduomenys, grojaraščiai bei kita informacija iš kitų jūsų Apple Music paslaugą naudojančių įrenginių. Įdiegus Apple Music prenumeratą iCloud Music Library aktyvuojama automatiškai. Kai prisijungiate prie Apple Music paslaugos papildomuose įrenginiuose, jums bus nurodyta aktyvuoti iCloud Music Library. iCloud Music Library aktyvuoti galite jūsų įrenginio Apple Music programėlės nustatymuose ir kompiuterio iTunes bendruose nustatymuose (angl. General Preferences). iCloud Music Library galite saugoti iki 100 000 dainų. Dainos, įsigytos iš iTunes Store, nėra įskaičiuojamos į šį limitą. Tam tikrų kriterijų neatitinkančios dainos, taip pat dainos, kurios nėra leistinos jūsų įrenginiui arba kompiuteriui, negali būti įkeliamos į iCloud Music Library. Pasibaigus Apple Music prenumeratai, savo iCloud Music Library saugomo turinio negalėsite pasiekti, tačiau galite anksčiau iš iTunes Store parduotuvės įsigytas dainas atsisiųsti iTunes Store parduotuvės sąlygų skiltyje „Automatinis pristatymas ir anksčiau įsigyto turinio atsisiuntimas“ nustatyta tvarka ir sąlygomis. Šiuo jūs sutinkate naudoti iCloud Music Library tik teisėtai įsigytam turiniui. Naudojant neteisėtą turinį yra pažeidžiamos kitų asmenų teisės, o tai gali jums užtraukti civilines arba baudžiamąsias sankcijas, įskaitant galimus piniginius nuostolius, už autorių teisių pažeidimą.

Įdiegus Apple Music prenumeratą arba aktyvavus iCloud Music Library, Apple Music paslauga nuskaito jūsų įrenginyje arba kompiuteryje esančius dainų failus ir surenka kitokią informaciją, kuri gali būti panaudota identifikuojant jūsų Music Library esančią mediją, pvz., dainų pavadinimus, dainų atlikėjus arba dainų trukmę. iCloud Music Library šią informaciją panaudoja, kad identifikuotų per Apple Music paslaugą pasiekiamas dainas, o jas identifikavusi sudaro galimybę jų klausytis tokiame pačiame formate, kokiame jos buvo pasiekiamos per Apple Music paslaugą. Jūsų įrenginyje esančios dainos, kurių identifikuoti nepavyko, liks vietiniame atminties įtaise, o iš kompiuterio jos įkeliamos į iCloud Music Library tokiame pačiame arba iTunes nustatytame formate. Prieš įdiegdami Apple Music prenumeratą arba aktyvuodami iCloud Music Library, turėtumėte sukurti savo Music Library atsarginę kopiją. Apple neprisiima atsakomybės už turinio praradimą dėl naudojimosi iCloud Music Library. iCloud Music Library neturėtų būti naudojama kaip atsarginė turinio atmintinė. iTunes pasilieka teisę nustatyti apribojimus įkeliamo turinio tipui (pavyzdžiui, itin dideliems failams). Identifikuotas arba įkeltas dainas ir susijusius metaduomenis bus galima pasiekti per įrenginį, suderinamą su Apple Music programa, kuriame prisijungėte prie savo Paskyros ir aktyvavote iCloud Music Library.

Įdiegus Apple Music prenumeratą arba aktyvavus iCloud Music Library, iTunes registruoja tokią informaciją, kaip įrašai, kuriuos jūs paleidžiate, sustabdote ar praleidžiate, įrenginiai, kuriuos jūs naudojate, ir laikas bei laikotarpis, kuomet jūs įrašus leidžiate.

MEDŽIAGOS PATEIKIMAS APPLE MUSIC PASLAUGOS TERPĖJE

Apple Music paslauga gali pasiūlyti interaktyvias priemones, kurios leidžia jums pateikti medžiagą (įskaitant, bet neapsiribojant, vardą, pavardę, nuotrauką, turinį, informaciją ir trečiųjų šalių turinį) Apple Music paslaugos zonose, kurios gali būti viešai prieinamos ir peržiūrimos. Jūs sutinkate, kad tik jūs būsite atsakingi už bet kokį naudojimąsi šiomis priemonėmis, įskaitant visą jūsų pateiktą medžiagą, nepažeisite kitų šalių teisių, įstatymų, neskatinsite ir neprisidėsite prie daromų pažeidimų ar kitų neteisėtų veiksmų, nesielgsite nepadoriai, prieštaringai ir netinkamai. Jūs taip pat patvirtinate, kad turite visas būtinas teises ir licencijas, kurios taikomos šiai medžiagai ir jos platinimui. Jūs sutinkate pateikti tikslią ir išsamią informaciją ryšium su bet kokia jūsų pateikiama medžiaga Apple Music paslaugoje. Jūs suteikiate iTunes pasaulinę, neatlygintiną, neišimtinę licenciją naudoti šią medžiagą kaip Apple Music paslaugos dalį ar ryšium su Apple Music produktais, taip pat Apple Music paslaugos siūlymui, be jokios kompensacijos ar įsipareigojimo jums. iTunes pasilieka teisę neskelbti ir nepublikuoti bet kokios medžiagos, taip pat šalinti arba redaguoti bet kokią medžiagą visais atvejais savo nuožiūra, nepateikus pranešimo ir be jokios atsakomybės.

iTunes turi teisę, bet ne pareigą, stebėti visą medžiagą, kurią jūs pateikiate arba kuri kitaip atsiranda Apple Music paslaugoje, tirti akivaizdžius šios Sutarties pažeidimus arba pažeidimus, apie kuriuos buvo pranešta, ir imtis veiksmų, kuriuos iTunes savo nuožiūra laiko tinkamais, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, paslaugų teikimo nutraukimą remiantis šia Sutartimi arba Apple autorių teisių apsaugos politika (https://www.apple.com/legal/copyright.html).

APPLE MUSIC TEIKIAMO TURINIO GAIRĖS

Į Apple Music paslaugą pateiktam turiniui taikomos šios gairės (toliau – Gairės), kurios gali būti bet kada atnaujintos. Pastebėję Apple Music paslaugos erdvėje pateiktą turinį, kuris neatitinka šių Gairių reikalavimų, praneškite naudodami Pranešimo apie problemą (angl. Report a Concern) funkciją.

Apple Music paslauga draudžiama naudotis:

- siekiant paskelbti nepriimtiną, įžeidžiamo arba žalingo pobūdžio turinį, įskaitant be apribojimo turinį, kuris yra neteisėtas, persekiojamo, bauginančio, šmeižikiško, piktnaudžiaujamo pobūdžio, smurtinis, nedoras, vulgarus, pažeidžiantis kito asmens privatumą, skatinantis neapykantą, rasiniu arba etniniu požiūriu įžeidžiamas ar kitaip užgaulus;

- siekiant paskelbti kitiems asmenims priklausančią asmeninę, privačią arba konfidencialią informaciją, įskaitant (bet neapsiribojant) telefono numerius, adresus, apmokėjimo informaciją, nuotraukas arba vaizdo įrašus padarytus arba platinamus be nufotografuoto arba nufilmuoto asmens sutikimo;

- siekiant prašyti asmeninės informacijos iš nepilnamečio;

- siekiant apsimesti arba pristatyti save kitu asmeniu, artistu, juridiniu asmeniu, kitu Apple Music vartotoju, Apple darbuotoju, arba pilietiniu ar vyriausybiniu lyderiu, arba kitaip siekiant pristatyti savo ryšį su asmeniu ar juridiniu asmeniu (iTunes pasilieka teisę bet kuriuo metu atmesti, susigrąžinti, pakeisti arba užblokuoti bet kokį Apple ID, vartotojo vardą, vartotojo titulą (angl. handle) ar kitokį identifikatorių, kuris gali būti laikomas apsimestiniu ar jūsų tapatybės iškraipymu, arba kito asmens vardo ar tapatybės pasisavinimu, arba dėl bet kokios kitos priežasties vienintelės iTunes nuožiūra);

- siekiant užsiimti autorių teisių ar kitokių intelektinės nuosavybės teisių pažeidimu (įskaitant turinio, kuris jums nepriklauso arba kurio jūs neturite teisės skelbti, skelbimą), arba siekiant atskleisti bet kokią komercinę paslaptį arba konfidencialią informaciją, pažeidžiant konfidencialumo, darbo, ar informacijos neatskleidimo sutartį;

- siekiant skelbti arba persiųsti brukalus, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, neprašytą arba nesankcionuotą reklamą, reklaminę medžiagą, arba informacinius pranešimus;

- siekiant planuoti arba užsiimti bet kokia neteisėta veikla.

TURINIO PATEIKIMAS

iTunes ir jos licencijų davėjai bet kada ir be pranešimo pasilieka teisę keisti, sustabdyti, pašalinti, nutraukti arba panaikinti prieigą prie Apple Music paslaugos ir bet kokių Apple Music produktų, turinio, ar kitos medžiagos, kuri yra Apple Music paslaugos dalis. Jokiu atveju iTunes nebus atsakinga už tokių pakeitimų vykdymą. iTunes taip pat gali apriboti naudojimąsi arba prieigą prie tam tikrų Apple Music paslaugos funkcijų ar jos dalių, visais atvejais ir be pranešimo ir atsakomybės.

TURINIO NAUDOJIMAS

Jūs sutinkate, kad Apple Music paslauga turi apsaugos technologiją, kuri riboja jūsų naudojimąsi Apple Music produktais ir, nepaisant to, ar Apple Music produktams yra taikoma apsaugos technologija ar ne, jūs naudosite Apple Music produktus laikantis taikomų naudojimosi taisyklių, nustatytų Apple ir jos licencijos davėjų („Apple Music naudojimo taisyklės“), ir, kad bet koks kitas Apple Music produktų naudojimas gali reikšti autorių teisių pažeidimą. Bet kuri apsaugos technologija yra neatskiriama Apple Music produktų ir Apple Music paslaugų dalis. iTunes pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti Apple Music naudojimo taisyklės. Jūs sutinkate nepažeisti, neapeiti, neperdirbti, nedekompiliuoti, neišardyti ar kitu būdu neperdirbti kurią nors apsaugos technologiją, susijusią su Apple Music produktais nepriklausomai nuo priežasties, taip pat nemėginti asmeniškai ir nepadėti jokiam kitam asmeniui tai daryti. iTunes gali kontroliuoti ir stebėti, kaip laikomasi Apple Music naudojimo taisyklių, ir iTunes pasilieka teisę priverstinai įgyvendinti Apple Music naudojimo taisykles nepranešant jums apie tai. Jūs sutinkate nesinaudoti Apple Music paslauga per jokias kitas priemones, išskyrus iTunes pateiktą programinę įrangą, skirtą prieigai prie Apple Music paslaugos. Jūs nesinaudosite ir nebandysite naudotis Paskyra, kuria jūs nesate įgaliotas naudotis. Jūs sutinkate nekeisti programinės įrangos kokiu nors būdu ar forma ir nenaudoti modifikuotų programinės įrangos versijų jokiais tikslais, tame tarpe ir tam, kad gautumėte neteisėtą prieigą prie Apple Music paslaugos. Sistemos ar tinklo apsaugos pažeidimai gali užtraukti civilinę arba baudžiamąją atsakomybę.

APPLE MUSIC NAUDOJIMO TAISYKLĖS

- Jūs galėsite naudoti Apple Music paslaugą ir Apple Music produktus tik asmeniniais, ne komerciniais tikslais, nebent iTunes nurodytų kitaip.

- Jūs galėsite naudoti Apple Music paslaugą dešimtyje įrenginių susietų su jūsų Paskyra, tik penki iš kurių gali būti kompiuteriai. Individuali Apple Music prenumerata leidžia jums siųsti Apple Music produktus į vieną įrenginį vienu metu; Family Apple Music prenumerata leidžia jums ir jūsų Šeimos nariams siųsti Apple Music produktus į ne daugiau kaip šešis įrenginius vienu metu.

- Jūs negalėsite įsirašyti Apple Music produktų į laikmeną.

- Apple Music paslaugos arba Apple Music produktų pristatymas nesuteikia jums jokių teisių naudoti Apple Music paslaugą arba Apple Music produktus komerciniais ar reklamos tikslais.

TREČIŲJŲ ASMENŲ MEDŽIAGA

Tam tikruose Apple Music produktuose, turinyje, ir paslaugose, kurios yra prieinamos per Apple Music paslaugą, gali būti trečiųjų asmenų medžiagos. Jūsų patogumui iTunes gali pateikti nuorodas į tam tikrus trečiųjų asmenų tinklalapius. Jūs sutinkate, kad iTunes nėra atsakinga už turinio arba tikslumo tikrinimą arba vertinimą. iTunes negarantuoja ir neprisiima atsakomybės už jokią trečiųjų asmenų medžiagą, tinklalapius, produktus arba paslaugas. Jūs sutinkate nenaudoti jokios trečiųjų asmenų medžiagos tokiu būdu, kuris pažeistų bet kurios kitos šalies teises, ir kad iTunes niekaip nėra atsakinga už jūsų naudojamą trečiojo asmens medžiagą.

UŽGAULI MEDŽIAGA

Jūs suprantate, kad naudodamiesi Apple Music paslauga jūs galite susidurti su medžiaga, kuri gali būti laikoma įžeidžiančia, nepadoria ar užgaulia, kurios turinys gali nurodyti arba nenurodyti, kad joje yra intymios medžiagos. Jūs sutinkate naudoti Apple Music paslaugą savo rizika, ir iTunes neatsako prieš jus už medžiagą, kuri yra įžeidžianti, nepadori ar užgauli. Apple Music produktų rūšys ir apibūdinimai yra nurodomi dėl patogumo, ir jūs sutinkate, kad iTunes negarantuoja jų tikslumo.

INTELEKTINĖ NUOSAVYBĖ

Jūs sutinkate, kad Apple Music paslaugoje, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, Apple Music produktuose, grafiniuose vaizduose, vartotojo sąsajoje, garso takeliuose, vaizdo medžiagoje, turinyje bei Apple Music paslaugos įgyvendinimui naudojamuose scenarijuose ir programinėje įrangoje yra savininkui priklausančios informacijos ir medžiagos, kuri nuosavybės teise priklauso iTunes ir (arba) licenciarams, ir kuri yra saugoma pagal taikomus intelektinės nuosavybės ir kitus įstatymus, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, autorių teisių apsaugą. Jūs sutinkate nenaudoti tokios savininkui priklausančios informacijos ar medžiagos jokiu būdu, išskyrus Apple Music paslaugos naudojimą pagal šios Sutarties sąlygas. Jokios Paslaugos dalies negalima atkurti jokia forma ar priemonėmis, išskyrus tai, kas aiškiai leidžiama šioje Sutartyje. Jūs sutinkate jokiu būdu nekeisti, nenuomoti, neskolinti, neparduoti, neplatinti, ir nekurti Apple Music paslaugos pagrindu išvestinių kūrinių, taip pat nenaudoti Apple Music paslaugos jokiu neleistinu būdu, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, piktnaudžiaujant tinklo pajėgumais ar juos apsunkinant.

Visos autorių teisės į Apple Music paslaugą (įskaitant turinio, skelbimų, nuorodų į kitus interneto šaltinius ir jų apibūdinimų kompiliavimą) ir susijusią programinę įrangą nuosavybės teise priklauso iTunes ir (arba) jos licencijos davėjams, kurie pasilieka visas savo įstatymines ir teisingumu paremtas nuosavybės teises. KURIOS NORS PASLAUGOS DALIES NAUDOJIMAS, IŠSKYRUS PASLAUGOS NAUDOJIMĄ PAGAL ŠIĄ SUTARTĮ, YRA GRIEŽTAI DRAUDŽIAMAS, PAŽEIDŽIA KITŲ ASMENŲ INTELEKTINĖS NUOSAVYBĖS TEISES IR GALI UŽTRAUKTI JUMS CIVILINĘ AR BAUDŽIAMĄJĄ ATSAKOMYBĘ, TAME TARPE IR GALIMĄ PINIGINĮ ŽALOS ATLYGINIMĄ UŽ AUTORIŲ TEISIŲ PAŽEIDIMĄ.

Kaip geros reputacijos Apple Music paslaugos naudotojui, jums gali būti suteikiama ribota teisė atsisiųsti tam tikrą albumo viršelio iliustraciją muzikai, saugojamai jūsų įrenginyje. Ši prieiga yra suteikiama tik patogumo dėlei, ir iTunes negarantuoja ir ji nebus atsakinga už šią albumo viršelio iliustraciją arba jūsų naudojimąsi ja. Jūs galite naudoti albumo viršelio iliustraciją tik tiek, kiek tai susiję su Apple Music paslauga. Albumo viršelio iliustracija yra suteikiama tik asmeniniam, nekomerciniam naudojimui. Jūs sutinkate nenaudoti albumo viršelio iliustracijos jokiu būdu, pažeidžiančiu šią Sutartį arba kitos šalies teises, ir kad iTunes jokiais atvejais nebus atsakinga už jūsų naudojimąsi albumo viršelio iliustracija.

NUTRAUKIMAS

Jeigu jūs nesilaikote arba iTunes mano, kad jūs nesilaikote kurių nors šios Sutarties nuostatų, iTunes savo nuožiūra be pranešimo jums ir neatleisdama jūsų nuo atsakomybės už visas jūsų Paskyros skolas gali: (i) nutraukti šią Sutartį ir (arba) uždaryti jūsų Paskyrą; ir (arba) (ii) nutraukti programinės įrangos licencijos galiojimą; ir (arba) (iii) uždrausti prieigą prie Apple Music paslaugos (ar kurios nors jos dalies).

GARANTIJŲ ATSISAKYMAS; ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAI

a. iTunes teiks Apple Music paslaugą laikydamasi pagrįstų atidumo ir kvalifikacijos reikalavimų. iTunes neduoda jokių kitų pažadų ar garantijų dėl Apple Music paslaugos ir konkrečiai negarantuoja, kad:

(i) jūs galėsite naudotis Apple Music paslauga nepertraukiamai ir be klaidų. Jūs sutinkate, kad tam tikru laiku iTunes gali pašalinti Apple Music paslaugą neribotiems laikotarpiams arba panaikinti Apple Music paslaugą bet kuriuo metu dėl techninių arba veiklos priežasčių ir, kiek yra įmanoma, apie tai jus informuos;

(ii) Apple Music paslaugos bus be jokių praradimų, sugadinimų, bandymų pažeisti, virusų, trukdžių, įsilaužimų į programą arba kitų saugumo pažeidimų, kurie bus Force Majeure įvykiai, ir iTunes atsisako bet kurios su tuo susijusios atsakomybės. Jūs būsite atsakingi už savo sistemos, įskaitant bet kurio turinio ar duomenų naudojamo su ar įsigytoiš Apple Music paslaugos, atsarginės kopijos sukūrimą prieš, per ir po Apple Music paslaugos naudojimo.

b. Išskyrus kaip numatyta (d) punkte arba tuo atveju kai jūs naudojatės kuria nors taikoma įstatymo numatyta teise susigrąžinti sumokėtas sumas ar gauti jų kompensaciją, visais atvejais iTunes, jos direktoriai, pareigūnai, darbuotojai, filialai, atstovai, rangovai arba licenciarai nebus atsakingi už jokius nuostolius ar žalą, kurią padarė iTunes, jos darbuotojai arba atstovai, kai:

(i) nėra pažeidžiama teisinė pareiga laikytis rūpestingumo reikalavimo, kurio jūsų atžvilgiu turi laikytis iTunes arba kurie nors iš jos darbuotojų arba atstovų;

(ii) tai nėra pagrįstai iš anksto numatoma bet kurio tokio pažeidimo pasekmė;

(iii) nuostoliai arba žala padidėja dėl to, kad jūs pažeidžiate kurią nors šios Sutarties sąlygą;

(iv) nuostoliai ar žala atsiranda dėl iTunes sprendimo pašalinti arba atsisakyti tvarkyti kurią nors informaciją arba turinį, įspėti jus, laikinai sustabdyti arba panaikinti jūsų prieigą prie Apple Music paslaugos arba atlikti bet kurį kitą veiksmą įtariamo pažeidimo tyrimo metu, arba dėl iTunes išvados, kad buvo padarytas šios Sutarties pažeidimas; arba

(v) nuostoliai ar žala yra susiję su pajamų, verslo arba pelno netekimu arba duomenų praradimu arba sugadinimu jums naudojant Apple Music paslaugą.

c. iTunes dės visas protingas pastangas apsaugoti jūsų pateiktą informaciją Apple Music paslaugos atžvilgiu, tame tarpe nuo nesąžiningo panaudojimo.

d. Šia Sutartimi nepašalinama arba neapribojama iTunes atsakomybė už žalą, padarytą dėl didelio neatsargumo, tyčinio nusižengimo ar apgaulės, arba gyvybės atėmimą ar sveikatos sužalojimą.

e. Pažeidę šią sutartį, jūs būsite atsakingi iTunes, jos direktoriams, pareigūnams, darbuotojams, filialams, atstovams, rangovams ir licenciarams už bet kuriuos reikalavimus, atsirandančius dėl jūsų pažeidimo. Jūs taip pat būsite atsakingi už bet kuriuos veiksmus, kuriuos padarė iTunes atlikdama įtariamo šios Sutarties pažeidimo tyrimą, arba dėl jos išvadų arba sprendimo, kad buvo padarytas šios Sutarties pažeidimas.

PAKEITIMAI

iTunes pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti šią Sutartį ir nustatyti naujas arba papildomas sąlygas dėl jūsų naudojimosi Apple Music paslauga. Apie tokius keitimus ir papildomas sąlygas jums bus pranešta, ir, jeigu jos bus priimtos, įsigalios iš karto bei bus įtrauktos į šią Sutartį. Jeigu jūs atsisakysite priimti šių sąlygų pakeitimus, iTunes turės teisę nutraukti Sutartį.

AUTORIŲ TEISIŲ ĮSPĖJIMAS

Jei jūs manote, jog bet kokie Apple Music produktai arba bet koks kitas turinys, kuris yra prieinamas per Apple Music paslaugą pažeidžia jūsų nurodomas autorių teises, prašome susisiekti su Apple autorių teisių atstovu, kaip nurodyta mūsų Autorių teisių politikoje https://www.apple.com/legal/trademark/claimsofcopyright.html. iTunes gali savo nuožiūra sustabdyti ir (arba) nutraukti naudotojų Paskyras, kai yra nustatoma, jog jų pažeidimai pasikartoja.

KITOS NUOSTATOS

Ši Sutartis sudaro vientisą susitarimą tarp jūsų ir iTunes ir reglamentuoja jūsų naudojimąsi Apple Music paslauga, panaikindamos bet kurias ankstesnes sutartis tarp jūsų ir iTunes. Jums taip pat gali būti taikomos papildomos sąlygos, kurios gali būti taikomos, kai naudojatės susijusių asmenų paslaugomis, trečiųjų asmenų turiniu arba trečiųjų asmenų programine įranga. Jeigu kuri nors šios Sutarties dalis yra laikoma negaliojančia ar neįgyvendinama, ta dalis bus aiškinama remiantis taikytina teise taip, kad kaip įmanoma labiau atspindėtų pirminius šalių ketinimus, o kitos nuostatos liks visapusiškai galioti. iTunes neįgyvendinus kurios nors šioje Sutartyje numatytos teisės arba nuostatos, tai nereikš tokios nuostatos arba bet kurios kitos nuostatos atsisakymo. iTunes neatsako už bet kurių įsipareigojimų nevykdymą dėl priežasčių, kurių ji negali kontroliuoti.

Apple Music paslaugą valdo iTunes iš savo biurų Liuksemburge. Jūs sutinkate laikytis visų vietos, valstijos, federalinių ir nacionalinių įstatymų, statutų, įsakymų ir taisyklių, kurie taikomi jūsų Apple Music paslaugos naudojimui. Visiems sandoriams Apple Music paslaugoje yra taikoma Lietuvos teisė, netaikant teisės kolizijos nuostatų. Jūsų Apple Music paslaugos naudojimui taip pat gali būti taikoma kita teisė. Jūs aiškiai sutinkate, kad bet kokie reikalavimai ar ginčai su iTunes, arba bet kokie reikalavimai ar ginčai bet kaip susiję su jūsų Apple Music paslaugos naudojimu bus išimtinai sprendžiami Lietuvos teismuose. Praradimo rizika ir nuosavybės teisės į elektroniniu būdu perduodamus sandorius (jų objektus) pereina pirkėjui Lietuvoje elektroninio perdavimo gavėjui metu. Joks iTunes darbuotojas ar atstovas neturi teisės pakeisti šią Sutartį.

iTunes gali pateikti jums pranešimą dėl Apple Music paslaugos atsiųsdama elektroninį pranešimą jūsų Paskyros elektroninio pašto adresu arba atsiųsdama laišką paštu jūsų Paskyros pašto adresu, arba paskelbdama Apple Music paslaugoje. Pranešimai įsigalioja iš karto.

iTunes pasilieka teisę imtis veiksmų, kurie iTunes nuomone yra pagrįstai reikalingi ar tinkami, kad būtų įgyvendinta ir (arba) nustatyta, ar vykdoma kuri nors šios Sutarties dalis. Jūs sutinkate, kad iTunes turi teisę, be atsakomybės jums, atskleisti bet kokią Paskyros informaciją teisėsaugos institucijoms, valstybės pareigūnams ir (arba) trečiajam asmeniui, kai iTunes mano esant pagrįstai reikalinga ar tinkama, kad būtų įgyvendinta ir (arba) nustatyta, ar vykdoma kuri nors šios Sutarties dalis (įskaitant, bet tuo neapsiribojant, iTunes teisę bendradarbiauti vykdant bet kokias teisines procedūras, susijusias su Apple Music paslaugos ir (arba) Apple Music produktų naudojimu ir (arba) trečiojo asmens pretenzija, kad jūsų Apple Music paslaugos ir (arba) Apple Music produktų naudojimas yra neteisėtas ir (arba) pažeidžia trečiojo asmens teises).

Paskutinis atnaujinimas 2015 m. spalio 21 d.