Apple Media Paslaugų Sąlygos

Šios sąlygos sudaro sutartį tarp jūsų ir Apple („Sutartis“). Prašome atidžiai perskaityti šią Sutartį. Paspauskite „Sutinku“ (angl. „Agree“), kad patvirtintumėte, jog suprantate Sutartį ir su ja sutinkate.

A. ĮŽANGA APIE MŪSŲ PASLAUGAS

Ši Sutartis reglamentuoja jūsų naudojimąsi Apple paslaugomis („Paslaugos“), leidžiančiomis jums įsigyti, gauti, įgyti licenciją, išsinuomoti ar užsiprenumeruoti mediją, programėles („Programėlės“), ir kitas programėlėse esančias paslaugas („Turinys“). Mūsų Paslaugos yra: iTunes Store, App Store, iBooks Store, Apple Music, ir Apple News. Susikurdami paskyrą tam, kad naudotumėte Paslaugas Lietuvoje, jūs nurodote, jog ši šalis yra jūsų rezidavimo šalis mokesčių tikslais („Gyvenamosios vietos šalis“). Mūsų Paslaugos bus prieinamos jums naudoti jūsų Gyvenamosios vietos šalyje, taip pat ES šalyje narėje, kurioje laikinai viešite. Tam, kad galėtumėte naudotis mūsų Paslaugomis, jums prireiks suderinamos kompiuterinės įrangos, programinės įrangos (paskutinė versija yra rekomenduojama ir, tam tikrais atvejais, būtina) ir prieigos prie interneto (gali būti taikomi mokesčiai). Šios aplinkybės gali daryti įtaką mūsų Paslaugų veikimui.

B. MŪSŲ PASLAUGŲ NAUDOJIMAS

MOKĖJIMAI, MOKESČIAI IR GRĄŽINIMAI

Jūs galite įsigyti Turinį, naudodami mūsų Paslaugas, neatlygintinai arba atlygintinai („Sandoris“). Kiekvienu Sandoriu jūs įsigyjate licenciją tik naudoti Turinį. Kiekvienas Sandoris yra elektroninė sutartis tarp jūsų ir Apple, ir/ar jūsų ir asmens, kuris teikia Turinį, naudodami mūsų Paslaugas. Tačiau, jeigu jūs esate Apple Distribution International klientas ir jūs įsigyjate Programėlę ar knygą, Apple Distribution International yra pardavėjas; tai reiškia, kad jūs įsigyjate Turinį iš Apple Distribution International , ir jums licenciją suteikia Programėlės teikėjas (kaip apibrėžta toliau) arba knygos leidėjas. Kai jūs sudarote pirmąjį Sandorį, mes paprašysime jūsų pasirinkti kaip dažnai mes turėtumėme klausti jūsų slaptažodžio ateities Sandoriams. Jeigu jūs Sandoriams įgalinate Touch ID, mes prašysime jūsų autentifikuoti visus Sandorius naudojant jūsų pirštų antspaudą. Jūs galite valdyti savo slaptažodžio nustatymus bet kuriuo metu vadovaudamiesi šiomis instrukcijomis: https://support.apple.com/en-us/HT204030. Apple nuskaičiuos nuo jūsų mokėjimo priemonės (pavyzdžiui, nuo jūsų kreditinės kortelės, debetinės kortelės, dovanų kupono/kodo, ar kitos mokėjimo priemonės, kuri yra prieinama jūsų Gyvenamosios vietos šalyje) už bet kuriuos mokamus Sandorius, įskaitant bet kuriuos taikomus mokesčius. Jeigu jūs iš anksto užsisakote Turinį, jūsų bus prašoma apmokėti tuomet kai jums yra pristatomas Turinys (nebent jūs atsisakote Turinio iki tol kol jis tampa prieinamas). Atsižvelgdama į vietos įstatymus, Apple gali atnaujinti informaciją apie mokėjimo priemones, jei tokią informaciją pateiks jūsų finansų institucija. Daugiau informacijos apie tai, kaip už Sandorius yra išrašomos sąskaitos, prašome apsilankyti http://support.apple.com/kb/HT5582. Jūs sutinkate gauti visas sąskaitas elektroniniame formate, taip pat elektroniniu paštu. Turinio kainos gali keistis bet kuriuo metu. Jeigu dėl techninių priežasčių Turinio pristatymas yra negalimas arba jis nepagrįstai vėluoja, jūsų išimtinis ir vienintelis teisių gynimo būdas yra Turinio pakeitimas arba sumokėtos kainos grąžinimas, kaip nusprendžia Apple. Kartkartėmis Apple gali atsisakyti tenkinti prašymą dėl sumokėtos kainos grąžinimo, jeigu mes randame sukčiavimo, piktnaudžiavimo grąžinimu, arba kitokios manipuliavimo elgsenos įrodymų, kurie įgalina Apple imtis atitinkamų atsakomųjų priemonių. Sąlygos, susijusios su dovanų kortelėmis/kodais, yra pasiekiamos čia: https://www.apple.com/legal/internet-services/itunes/giftcards/.

Teisė atsisakyti: Jeigu jūs pasirenkate atsisakyti savo užsakymo, jūs galite tai padaryti nepateikdami jokios priežasties per 14 dienų nuo sąskaitos gavimo.

Atsisakydami savo užsakymo, jūs privalote mus informuoti apie savo sprendimą. Tam, kad galėtumėme nedelsdami reaguoti, mes rekomenduojame jums naudoti funkciją Pranešti apie problemą (angl. Report a Problem) atsisakant visų daiktų, išskyrus Apple Music, iTunes Match, Sezono bilietas (angl. Season Pass), Daugkartinis bilietas (angl. Multi-Pass), ir susigrąžinti iTunes dovanas, pirktas tiesiogiai iš Apple. Išimtinių prekių galima atsisakyti susisiekus su iTunes palaikymo komanda. Jūs taip pat turite teisę informuoti mus, naudodamiesi pavyzdinę atsisakymo formą žemiau arba atlikdami bet kokį kitą aiškų pareiškimą. Jeigu jūs naudosite funkciją Pranešti apie problemą (angl. Report a Problem), mes jums nedelsiant pranešime apie jūsų atsisakymo gavimą.

Tam, kad nepraleistumėte atsisakymo termino, jūs privalote atsiųsti savo pranešimą dėl atsisakymo prieš sueinant 14 dienų terminui.

Atsisakymo pasekmės: Mes jums grąžinsime sumokėtą kainą ne vėliau kaip per 14 dienų nuo jūsų pranešimo apie atsisakymą gavimo dienos. Mes naudosime tą patį mokėjimo būdą, kurį jūs naudojote Sandoriui, ir jums nebus taikomos jokios įmokos už tokį sumokėtos kainos grąžinimą.

Atsisakymo teisės išimtis: Jūs negalite atsiakyti savo užsakymo dėl Turinio teikimo, jeigu teikimas prasidėjo jūsų prašymu ir jums pripažinus, jog jūs prarasite savo atsisakymo teisę.

Pavyzdinė atsisakymo forma

- Kam Apple Distribution International, iTunes Store Customer Support, Hollyhill Industrial Estate, Hollyhill, Cork, Republic of Ireland:

- Šiuo aš pranešu, jog aš atsisakau savo sutarties dėl:

[ĮRAŠYTI UŽSAKYMO ID, DAIKTĄ, ATLIKĖJĄ IR TIPĄ]

- Užsakytas [ĮRAŠYTI DATĄ] / gautas [ĮRAŠYTI DATĄ]

- Vartotojo vardas ir pavardė

- Vartojo adresas

- Vartotojo el. pašto adresas (pasirinktinai)

- Data

APPLE ID

Norint naudoti mūsų Paslaugas ir prieiti prie savo Turinio, Apple ID yra būtinas. Apple ID yra paskyra, kurią jūs naudojate visoje Apple ekosistemoje. Jūsų Apple ID yra vertingas, ir jūs esate atsakingi užtikrinant jo konfidencialumą ir saugumą. Apple nėra atsakinga už jokius praradimus, kurie atsiranda dėl jūsų Apple ID naudojimo be leidimo. Prašome susisiekti su Apple, jeigu jūs įtariate, jog jūsų Apple ID iškilo pavojus.

Jums turi būti suėję 13 metų (arba atitinkamas minimalus amžius jūsų Gyvenamosios vietos šalyje, kaip nurodyta registravimo proceso metu) tam, kad galėtumėte sukurti Apple ID ir naudotis mūsų Paslaugomis. Asmenims, kuriems yra mažiau metų nei nurodyta, Apple ID gali būti sukurtas tėvų arba teisėto globėjo, naudojant funkciją Dalijimasis su šeima (angl. Family Sharing), arba patvirtintos švietimo įstaigos.

PRIVATUMAS

Jūsų naudojimuisi Paslaugomis taikoma Apple privatumo politika, kuri yra pasiekiama https://www.apple.com/legal/privacy/.

NAUDOJIMOSI PASLAUGOMIS IR TURINIU TAISYKLĖS

Naudodami Paslaugas ir Turinį jūs privalote vadovautis šioje dalyje nurodytomis taisyklėmis („Naudojimosi taisyklės“). Bet koks kitoks Paslaugų ir Turinio naudojimas yra esminis šios Sutarties pažeidimas. Apple gali stebėti jūsų Paslaugų ir Turinio naudojimą tam, kad užtikrintų, jog jūs laikotės šių Naudojimosi taisyklių.

Visos Paslaugos:

- Jūs galite naudoti Paslaugas ir Turinį tik asmeniniais, nekomerciniais tikslais (išskyrus kaip nurodyta App Store Turinio dalyje žemiau).

- Turinio pristatymas, kurį atlieka Apple, neperduoda jums jokių naudojimosi teisių, ir nereiškia autorinių teisių turėtojų bet kokių teisių suteikimo ar jų atsisakymo.

- Jūs galite naudoti Turinį iš ne daugiau kaip penkių skirtingų Apple ID kiekviename įrenginyje.

- Jūs esate atsakingi už tai, kad nepamestumėte, nesunaikintumėte ir nesugadintumėte Turinio po to, kai jį atsisiunčiate. Mes skatiname reguliariai pasidaryti savo Turinio atsarginę kopiją.

- Jūs negalite kištis į ar apeiti jokios apsaugos technologijos, kurią naudoja Paslaugos.

- Jūs galite naudotis mūsų Paslaugomis tik naudodami Apple programinę įrangą, ir negalite tokios programinės įrangos pakeisti ar naudoti pakeistų jos versijų.

- Vaizdo Turiniui būtinas HDCP ryšys.

iTunes Store Turinys:

- Jūs galite naudoti Turinį be Digital Rights Management (liet. Skaitmeninių teisių valdymo) (DRM) protingame skaičiuje suderinamų įrenginių, kurie jums priklauso arba kuriuos jūs kontroliuojate. DRM apsaugotas Turinys gali būti naudojamas ne daugiau kaip penkiuose kompiuteriuose ir bet kokiame skaičiuje įrenginių, kuriuos jūs sinchronizuojate iš šių kompiuterių.

- Išsinuomotas Turinys yra matomas viename įrenginyje tuo pačiu metu, ir privalo būti paleistas per 30 dienų, ir peržiūrėtas per 24-48 valandas nuo jo paleidimo, priklausomai nuo jūsų Gyvenamosios vietos šalies Paslaugose siūlomo Turinio (sustabdymas, pauzė ar paleidimas iš naujo nepratęsia šio termino).

- Jūs galite įrašyti garso įrašų grojaraštį į kompaktinį diską klausymosi tikslais ne daugiau kaip septyni kartus (šis apribojimas netaikomas Turiniui be DRM). Jūs galite naudoti garso įrašų kompaktinį diską, į kurį įrašėte savo Turinį tokiais pačiais būdais, kuriais galite naudoti garso įrašų kompaktinį diską, įsigyta iš mažmeninių prekių parduotuvės, laikantis vietos autorių teisių teisės aktų.

App Store Turinys:

- Sąvoka „Programėlė“ apima programėles, iMessage ir Appl Watch programėles, pirkinius programėlėse, priedus (pavyzdžiui, klaviatūras), lipdukus, ir prenumeratas, kurios yra prieinamos programėlėse.

- Jūs galite naudoti Programėles bet kokiame įrenginyje, kuris jums priklauso arba kurį jūs kontroliuojate.

- Asmenys, veikiantys komercinės įmonės, vyriausybinės organizacijos ar švietimo įstaigos („Įmonė“) vardu, gali atsisiųst ir sinchronizuoti Programėles taip, kad jas galėtų naudoti (i) vienas asmuo viename ar keliuose įrenginiuose, kurie priklauso Įmonei arba kuriuos Įmonė kontroliuoja; arba (ii) keli asmenys viename bendrai naudojamame įrenginyje, kuris priklauso Įmonei arba kurį įmonė kontroliuoja. Aiškumo tikslais, kiekvienam įrenginiui, kuris yra atskirai ar kartu naudojamas kelių naudotojų, būtina atskira licencija.

iBooks Store Turinys:

- Jūs galite naudoti Turinį be DMR bet kuriame suderinamame įrenginyje, kuris jums priklauso arba kurį jūs kontroliuojate. DRM apsaugotas Turinys gali būti naudojamas ne daugiau kaip penkiuose kompiuteriuose ir bet kokiame skaičiuje įrenginių, kuriuos jūs sinchronizuojate iš šių kompiuterių.

- Jūs negalite įrašyti iBooks Store Turinio į diską.

Apple Music:

- Jūs galite naudoti Individualią Apple Music narystę ne daugiau kaip 10 įrenginių (tik penki iš jų gali būti kompiuteriai).

- Individuali Apple Music narystė leidžia jums transliuoti viename įrenginyje tuo pačiu metu; Šeimos narystę leidžia jums arba jūsų Šeimos nariams transliuoti šešiuose įrenginiuose tuo pačiu metu.

PAKARTOTINIAI ATSISIUNTIMAI

Jūs galite galėti pakartotinai atsisiųsti anksčiau įsigytą Turinį („Pakartotinis atsisiuntimas“) į savo įrenginius, prie kurių yra prisijungta su tuo pačiu Apple ID („Susiję įrenginiai“). Turinio tipus, kuriems galimas Pakartotinis atsisiuntimas jūsų Gyvenamosios vietos šalyje, jūs galite matyti: https://support.apple.com/en-us/HT204632. Pakartotinis atsisiuntimas gali būti negalimas Turiniui, jeigu šis Turinys nėra daugiau siūlomas mūsų Paslaugose.

Susijusių įrenginių taisyklės: Jūs galite turėti 10 įrenginių (bet tik 5 kompiuterius daugiausia), prie kurių yra prisijungta su jūsų Apple ID tuo pačiu metu. Kiekvienas kompiuteris taip pat privalo būti autorizuotas naudojant tą patį Apple ID (norėdami sužinoti daugiau apie kompiuterių autorizavimą, apsilankykite https://support.apple.com/en-us/HT201251). Įrenginiai gali būti susieti su skirtingais Apple ID vieną kartą per 90 dienų laikotarpį.

PREMUMERATOS

Paslaugos ir tam tikros Programėlės gali leisti jums nusipirkti prieigą prie Turinio ar prieigą prie paslaugų prenumeratos pagrindu („Mokamos prenumeratos“). Mokamos prenumeratos automatiškai atsinaujina tol kol jų neatsisakoma, naudojant skyrių Valdyti prenumeratas (angl. Manage Subscriptions) jūsų paskyros nustatymuose. Mes pranešime jums, jeigu Mokamos prenumeratos kaina padidės ir, jei būtina, sieksime gauti jūsų sutikimą teikti toliau. Jūsų bus prašoma apmokėti ne daugiau kaip 24 valandas iki paskutinės Mokamos prenumeratos laikotarpio pradžios. Jei dėl kokios nors priežasties negalime nuskaičiuoti sumos nuo jūsų mokėjimo priemonės (jei pasibaigęs jos galiojimas arba trūksta lėšų), o jūs neatšaukėte Mokamos prenumeratos, jūs būsite atsakingi už visas nesumokėtas sumas ir mes pabandysime nuskaičiuoti nuo jūsų mokėjimo priemonės, kai atnaujinsite informaciją apie ją. Dėl šios priežasties gali būti pakeista kitos jūsų Mokamos prenumeratos pradžios data ir sąskaitos už kiekvieną laikotarpį išrašymo data. Tam tikros Mokamos prenumeratos gali siūlyti nemokamą bandomąjį laikotarpį prieš pradedant nuskaičiuoti nuo jūsų mokėjimo priemonės. Jeigu jūs nuspręsite atsisakyti Mokamos prenumeratos iki mums pradedant nuskaičiuoti nuo jūsų mokėjimo priemonės, atsisakykite prenumeratos iki nemokamo bandomojo laikotarpio pabaigos.

TURINIO IR PASLAUGŲ PRIEINAMUMAS

Šios Sutarties sąlygos, kurios susijusios su Paslaugomis, Turinio tipais, savybėmis ar funkcionalumu, kurie nėra prieinami jūsų Gyvenamosios vietos šalyje, jums nėra taikomos, nebent ir tik tada, kai jie jums tampa prieinami. Tam, kad pamatytumėte Turinio tipus, kurie jums prieinami jūsų Gyvenamosios vietos šalyje, eikite į Paslaugas arba apsilankykite https://support.apple.com/en-us/HT204411.

NE APPLE ĮRENGINIAI

Jeigu jūs naudojate savo Paslaugas ne Apple ženklu pažymėtame įrenginyje, jūs galite negalėti naudoti visų savybių arba Turinio tipų. Šios Sutarties sąlygos, susijusios su neprieinamomis savybėmis ar Turinio tipais, jums nėra taikomos. Jeigu vėliau jūs pasirinksite naudoti mūsų Paslaugas naudodami Apple ženklu pažymėtą įrenginį, jūs sutinkate, jog visos šios Sutarties sąlygos bus taikomos jūsų naudojimui tokiame įrenginyje.

C. JŪSŲ TEIKIMAI PASLAUGOMS

Mūsų Paslaugos gali leisti jums pateikti medžiagą, pavyzdžiui, komentarus, nuotraukas, vaizdo medžiagą, ir tinklalaides (įskaitant metaduomenis ir iliustracijas). Naudodami tokias savybes, jūs privalote laikytis žemiau pateiktų Teikimo gairių, kurios kartkartėmis gali būti atnaujintos. Jeigu jūs pastebite medžiagą, kuri neatitinka Teikimo gairių, prašome naudoti funkciją Pranešti apie problemą (angl. Report a Concern). Jūs suteikiate Apple pasaulinę, neatlygintiną, neterminuotą, neišimtinę licenciją naudoti medžiagą, kurią jūs teikiate naudodami Paslaugas ar susijusią rinkodarą. Apple gali stebėti ir nuspręsti pašalinti ar pakeisti bet kokią pateiktą medžiagą.

Teikimo gairės: Jūs negalite naudoti Paslaugų:

- skelbti bet kokią medžiagą, kuriai jūs neturite leidimo, teisės ar licencijos naudoti;

- skelbti nepriimtiną, užgaulų, neteisėtą, įžeidžiantį ar žalingą turinį;

- skelbti asmeninę, privačią ar konfidencialią informaciją, kuri priklauso kitiems;

- prašyti asmeninės informacijos iš nepilnamečio;

- apsimesti arba neteisingai nurodyti savo ryšį su kitu asmeniu, ar įmone;

- skelbti arba persiųsti brukalus, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, neprašytą arba nesankcionuotą reklamą, reklaminę medžiagą, arba informacinius pranešimus;

- planuoti arba užsiimti bet kokia neteisėta, apgaulinga, ar manipuliuojančia veikla

D. DALINIMASIS SU ŠEIMA

Dalijimasis su šeima (angl. Family Sharing) leidžia jums dalintis tinkamu Turiniu su ne daugiau kaip šešiais Šeimos nariais. Šeimos organizatorius kviečia kitus narius dalyvauti ir sutinka apmokėti visus Šeimos narių inicijuotus Sandorius („Organizatorius“). Šeimos oOrganizatorius („Organizatorius“) turi būti 18 metų ar vyresnis asmuo ir tėvas/motina ar teisėtas globėjas visų jaunesnių nei 13 metų arba atitinkamo minimalaus amžiaus jūsų Gyvenamosios vietos šalyje (kaip nurodyta registravimo proceso metu) Šeimos narių. Apple įrenginiai yra būtini norint naudotis visomis Dalijimosi su šeima savybėmis.

Dalijimasis pirkiniu: dalijimosi pirkiniu su šeima funkcija suteikia galimybę dalytis reikalavimus atitinkančiu Turiniu su ne daugiau nei šešiais Šeimos nariais. Organizatorius pakviečia kitus narius dalyvauti ir sutinka sumokėti už visus Šeimos narių inicijuotus Sandorius. Organizatoriaus mokėjimo priemonė yra naudojama sumokėti už visus Šeimos nario inicijuotus Sandorius (nebent kai Šeimos nario paskyra turi parduotuvės kreditą, kuris visada panaudojamas pirmiausiai). Šeimos nariai veikia kaip Organizatoriaus agentai (atstovai) kai yra naudojama Organizatoriaus mokėjimo priemonė. Organizatorius sutinka (1) sumokėti už tokius Sandorius, ir pripažįsta (2) kad Sandoriams, kuriuos iniciavo Šeimos nariai, jis davė leidimą. Organizatoriai yra atsakingi už tai, kad laikytųsi savo mokėjimo priemonės sutarties, ir prisiima visą riziką, susijusią su prieigos prie mokėjimo priemonės dalijimusi su Šeimos nariais. Kvitas ar sąskaita už bet kurio Šeimos nario Sandorį yra siunčiamas jį iniciavusiam Šeimos nariui ir Organizatoriui.

Prašyk leidimo pirkti (angl. Ask to Buy): Prašyk leidimo pirkti yra patogi savybė, kuri leidžia Organizatoriui patvirtinti kiekvieną Sandorį, kurį iniciavo Šeimos narys, kuriam nėra 18 metų (arba atitinkamo pilnametystės amžiaus jūsų Gyvenamosios vietos šalyje). Organizatorius privalo būti bet kurio Šeimos nario, kuriam Prašyk leidimo pirkti yra aktyvuojama, tėvas/motina ar teisėtas globėjas. TuriniuiTuriniui, kuris yra atsisiųstas iš Šeimos narių arba įsigytas panaudojant apmokėjimo kodus, Prašyk leidimo pirkti netaikomas.

Šeimos narių pakeitimai: Kai Šeimos narys palieka arba yra pašalinamas iš Šeimos, likusieji Šeimos nariai negali toliau prieiti prie buvusio nario Turinio, įskaitant Turinio, kuris buvo įsigytas su Organizatoriaus mokėjimo priemone.

Dalijimosi su šeima taisyklės: Jūs galite vienu metu priklausyti tik vienai Šeimai, ir prisijungti prie bet kurios Šeimos ne dažniau kaip du kartus per metus. Jūs galite keisti Apple ID, kurią siejate su Šeima, ne dažniau kaip kartą per 90 dienų. Visi Šeimos nariai turi naudoti tą pačią Gyvenamosios vietos šalį. Ne visam Turiniui, įskaitant Pirkinius programėlėse, prenumeratas, ir kitas anksčiau įsigytas Programėlės, yra taikomas Dalijimasis pirkiniusu šeima.

E. REKOMENDAVIMO FUKCIJOS

Paslaugos rekomenduos jums Turinį pagal jūsų atsisiuntimus, pirkimus ir kitas veiklas. Jūs galite pasirinkti negauti tokių rekomendacijų savo paskyros nustatymuose.

Kai kurios rekomendavimo funkcijos gali reikalauti jūsų leidimo prieš jas įjungiant. Jeigu jūs įjungiate šias funkcijas, jūsų bus prašoma duoti Apple leidimą rinkti ir kaupti tam tikrus duomenis, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, duomenis apie jūsų įrenginio veiklą, vietą, ir naudojimą. Prašome atidžiai perskaityti informaciją, kuri yra pateikiama jums įjungiant šias funkcijas.

F. PAPILDOMOS ITUNES STORE SĄLYGOS

SEZONO BILIETAS IR DAUGKARTINIS BILIETAS

Bilietas leidžia jums pirkti ir gauti televizijos turinį tuomet, kai jis tampa prieinamas. Sezono bilietas taikomas televizijos Turiniui, kuris turi ribotą skaičių dalių per sezoną; Daugkartinis bilietas taikomas televizijos Turiniui, kuris yra prieinamas tęstiniu pagrindu. Visa Sezono bilieto arba Daugkartinio bilieto kaina yra nuskaičiuojama Sandorio metu. Sezono bilieto ir Daugkartinio bilieto Turinį galima atsisiųsti ne vėliau kaip 90 dienų nuo dienos, kai paskutinė dalis tampa prieinama. Jeigu Daugkartinio bilieto įgijimo metu yra pasirenkamas automatinis atnaujinimas, jūsų bus prašoma apmokėti visą kainą kiekvieną kitą Daugkartinio bilieto ciklą. Jūs galite išjungti automatinį atnaujinimą prieš prasidedant kitam Daugkartinio bilieto ciklui savo paskyros nustatymuose. Jeigu Turinio teikėjas pristato Apple mažiau televizijos dalių nei planuota tuo metu, kai jūs įsigyjate Sezono bilietą, mes suteiksime atitinkamo skaičiaus dalių, kurių nepateikė Apple, mažmeninės vertės kreditą jūsų Apple ID.

G. PAPILDOMOS APP STORE SĄLYGOS

APP STORE TURINIO LICENCIJA

Licencijas Programėlėms jums suteikia Apple arba trečioji šalis - kūrėjas („Programėlės tiekėjas“). Jeigu jūs esate Apple Distribution International klientas, Apple Distribution International yra pardavėjas, tai reiškia, kad jūs įsigyjate Programėlės licenciją iš Apple Distribution International, tačiau Programėlės licenciją jums suteikia Programėlės teikėjas. Programėlė, kuriai licenciją suteikia Apple, yra „Apple programėlė“; Programėlė, kuriai licenciją suteikia Programėlės teikėjas, yra „Trečiosios šalies programėlė“. Apple, teikdamas App Store, veikia kaip Programėlės teikėjų atstovas ir nėra pardavimo sutarties ar naudojimo sutarties tarp jūsų ir Programėlės teikėjo šalimi. Bet kuriai Programėlei, kurią jūs įsigyjate, yra taikoma žemiau nurodyta Licencijuojamos programinės įrangos galutinio naudotojo licencinė sutartis („Standartinė EULA“), nebent Apple arba Programėlės teikėjas pateikia turinčią viršenybę, individualizuotą licencinę sutartį („Individualizuota EULA“). Programėlės teikėjas, kuris teikia bet kokią Trečiosios šalies programėlę, yra išimtinai atsakingas už jos turinį, garantijas, ir reikalavimus, kuriuos jūs galite turėsi dėl Trečiosios šalies programėlių. Jūs pripažįstate ir sutinkate, kad Apple yra trečioji šalis-naudos gavėja pagal Standartinę EULA arba Individualizuotą EULA, kuri taikoma kiekvienai Trečiosios šalies programėlei ir todėl gali įgyvendinti tokią sutartį. Kai kurios Programėlės, pavyzdžiui, lipdukai ir iMessage programėlės, gali nepasirodyti įrenginio lentoje, bet prie jų galima prieiti ir jomis naudotis Pranešimų programėlės skyriuje.

PIRKINIAI PROGRAMĖLĖSE

Programėlės gali siūlyti turinį, paslaugas ar funkcijas skirtas naudoti tokiose Programėlėse („Pirkiniai programėlėse“). Pirkiniai programėlėse, kurie yra suvartojami Programėlių naudojimo metu (pavyzdžiui, virtualūs brangakmeniai) negali būti perduodami tarp įrenginių ir gali būti atsisiųsti tik vieną kartą. Jūs privalote autentifikuoti savo paskyrą prieš atlikdami Pirkinius programėlėse – atskirai nuo bet kokio kito autentifikavimo, kad gautumėte kitą Turinį – pateikdami savo slaptažodį arba naudodami Touch ID. Jūs galėsite atlikti papildomus Pirkinius Programėlėse penkiolika minučių be autentifikavimosi iš naujo, nebent jūs prašėte mūsų reikalauti slaptažodžio kiekvienam pirkimui arba jūs įgalinote Touch ID. Jūs galite išjungti galimybė atlikti Pirkinius Programėlėse vadovaudamiesi šiomis instrukcijomis: https://support.apple.com/en-us/HT201304.

PROGRAMĖLIŲ PRIEŽIŪRA IR PAGALBA

Apple yra įsipareigojusi teikti priežiūrą ir pagalbą tik Apple Programėlėms, arba kaip to reikalauja taikoma teisė. Programėlių teikėjai yra įsipareigoję teikti priežiūrą ir pagalbą Trečiųjų šalių programėlėms.

LICENCIJUOJAMOS PROGRAMINĖS ĮRANGOS GALUTINIO NAUDOTOJO LICENCINĖ SUTARTIS

Programėlės, kurios yra prieinamos per App Store, jums yra licencijuojamos, o ne parduodamos. Jūsų kiekvienos Programėlės licencijos sąlyga yra jūsų išankstinis sutikimas su šia Licencijuojamos programinės įrangos galutinio naudotojo licencine sutartimi („Standartinė EULA“), arba individualizuota naudotojo licencine sutartimi tarp jūsų ir Programinės įrangos teikėjo („Individualizuota EULA“), jeigu tokia yra pateikiama. Jūsų licencija naudoti bet kokią Apple Programėlę pagal šią Standartinę EULA ar Individualizuotą EULA yra suteikiama Apple, ir jūsų licencija naudoti bet kokią Trečiosios šalies programėlę pagal šią Standartinę EULA ar Individualizuotą EULA yra suteikiama šios Trečiosios šalies programėlės Programinės įrangos teikėjo. Bet kokia Programėlė, kuriai taikoma ši Standartinė EULA, šiame dokumente yra vadinama „Licencijuojama programinė įranga“. Programinės įrangos teikėjas arba Apple, kaip taikoma, („Licencijos davėjas“) pasilieka visas teises į Licencijuojamą programinę įrangą, kurios jums yra suteikiamos pagal šią Standartinę EULA.

a. Licencijos apimtis: Licencijos davėjas suteikia jums neperleidžiamą licenciją naudoti Licencijuojamą programinę įrangą bet kokiame Apple ženklu pažymėtame produkte, kurie jums priklauso arba kuriuose jūs kontroliuojate, taip kaip leidžiama pagal Naudojimosi taisykles. Šios Standartinės EULA sąlygos bus taikomos bet kokiam turiniui, medžiagai, ar paslaugoms, kurios yra pasiekiamos arba perkamos naudojant Licencijuojamą programinę įrangą, taip pat naudojant plėtotes, teikiamas Licencijos davėjo, kurios pakeičia arba papildo pirminę Licencijuojamą programinę įrangą, nebent tokia plėtotė yra pateikiama kartu su Individualizuota EULA. Išskyrus atvejus nurodytus Naudojimosi taisyklėse, jūs negalite platinti Licencijuojamos programinės įrangos ar padaryti jos prieinamos per tinklą, kurį galėtų naudoti keletas įrenginių tuo pačiu metu. Jūs negalite perduoti, platinti toliau arba sublicencijuoti Licencijuojamą programinę įrangą ir, jeigu jūs parduodate savo Apple įrenginį trečiajai šaliai, jūs privalote pašalinti Licencijuojamą programinę įrangą iš Apple įrenginio prieš tai padarydami. Jūs negalite kopijuoti (išskyrus, kai tai leidžia ši licencija ir Naudojimosi taisyklės), dekompiliuoti, išmontuoti, mėginti gauti išeities kodą, modifikuoti, arba kurti išvestinius darbus iš Licencijuojamos programinės įrangos, bet kurių atnaujinimų, arba jų dalies (išskyrus kiek bet kurį anksčiau minėtą apribojimą draudžia taikoma teisė arba kiek gali būti leidžiama remiantis licencijavimo sąlygomis, taikomomis bet kurių į Licencijuojamą programinę įrangą įtrauktų elementų su atviruoju kodu naudojimui).

b. Sutikimas dėl duomenų naudojimo: Jūs sutinkate, kad Licencijos davėjas gali rinkti ir naudoti techninius duomenis ir susijusią informaciją, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, techninę informaciją apie jūsų įrenginį, sistemą ir programinę įrangą, bei išorinius įrenginius, kuri periodiškai renkama siekiant palengvinti programinės įrangos atnaujinimų, produktų pagalbą, ir kitų paslaugų teikimą jums (jeigu tokios teikiamos) Licencijuojamos programinės įrangos atžvilgiu. Licencijos davėjas gali naudoti šią informaciją, kol ji yra tokios formos, kuri neleidžia identifikuoti jūsų asmens, savo produktų gerinimui arba teikiant jums paslaugas ar technologijas.

c. Nutraukimas. Ši Standartinė EULA galioja tol, kol ji bus nutraukta jūsų arba Licencijos davėjo. Šioje Standartinėje EULA numatytos jūsų teisės nustos galioti automatiškai, jeigu jūs nevykdysite kurių nors jos sąlygų.

d. Išorinės paslaugos. Licencijuojama programinė įranga gali įgalinti prieigą prie Licencijos davėjo ir/ar trečiųjų šalių paslaugų ir tinklalapių (kartu ir atskirai, „Išorinės paslaugos“). Jūs sutinkate naudoti Išorines paslaugas išimtinai savo rizika. Licencijos davėjas nėra atsakingas už bet kokių trečiųjų asmenų Išorinių paslaugų turinio tikrinimą ar vertinimą, ar jų tikslumą, ir jam nekils atsakomybė už bet kokių tokių trečiųjų šalių Išorines paslaugas. Duomenys, kuriuos nurodo Licencijuojama programinė įranga ar Išorinė paslauga, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, finansinė, medicininė ar vietos informacija, yra skirta tik bendro informavimo tikslais ir Licencijos davėjas arba jo atstovai nesuteikia jokios garantijos. Jūs nenaudosite Išorinių paslaugų tokiu būdu, kuris yra nesuderinamas su šios Standartinės EULA sąlygomis arba kuris pažeidžia Licencijos davėjo ar bet kitos trečiosios šalies intelektinės nuosavybės teises. Jūs sutinkate nenaudoti Išorinių paslaugų jokiais būdais, kuriais priekabiautumėte, piktnaudžiautumėte, trukdytumėte, grasintumėte arba šmeižtumėte bet kurį asmenį ar įmonę, ir sutinkate, kad Licencijos davėjas nėra atsakingas už bet kokį tokį naudojimą. Išorinės paslaugos gali būti neprieinamos visomis kalbomis arba gali būti neprieinamos jūsų Gyvenamosios vietos valstybėje, ir gali būti netinkamos arba neprieinamos naudoti bet kurioje konkrečioje vietoje. Jeigu jūs pasirenkate naudoti tokias Išorines paslaugas, jūs esate išimtinai atsakingas už bet kokių taikomų teisės aktų laikymąsi. Licencijos davėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu, nepateikus pranešimo ir be jokios atsakomybės jums, keisti, laikinai sustabdyti, pašalinti, panaikinti prieigą arba nustatyti prieigos apribojimus ar limitus bet kurioms Išorinėms paslaugoms.

e. GARANTIJOS NEBUVIMAS: Licencijos davėjas laikysis pagrįstų atidumo ir kvalifikacijos reikalavimų pateikdamas Licencijuojamą programinę įrangą ir atlikdamas ar teikdamas jums bet kurias Išorines paslaugas, naudojant Licencijuojamą programinę įrangą. Licencijos davėjas neduoda jokių kitų pažadų ar garantijų dėl Išorinių paslaugų ir konkrečiai negarantuoja, kad:

(i) jūs galėsite naudotis Išorinėmis paslaugomis nepertraukiamai ir be klaidų;

(ii) Išorinės paslaugos bus be jokių praradimų, sugadinimų, bandymų pažeisti, virusų, trukdžių, įsilaužimų, arba kitų saugumo pažeidimų, ir Licencijos davėjas atsisako bet kurios su tuo susijusios atsakomybės. Jūs būsite atsakingi už savo sistemos, įskaitant bet kurią Licencijuojamą programinę įrangą, kuri yra saugoma jūsų sistemoje, atsarginės kopijos sukūrimą.

f. Atsakomybės ribojimas.

(i) Išskyrus, kaip yra numatyta (ii) punkte žemiau, jokiais atvejais Licencijos davėjas, jo direktoriai, pareigūnai, darbuotojai, susiję asmenys, atstovai, rangovai, įgaliotojai arba licencijų davėjai nebus atsakingi už bet kuriuos nuostolius ar žalą, kurią padarė Licencijos davėjai, jo darbuotojai arba atstovai, kai:

(1) nėra pažeidžiama teisinė pareiga laikytis rūpestingumo reikalavimo, kurio jūsų atžvilgiu turi laikytis Licencijos davėjas arba bet kurie jo darbuotojai arba atstovai;

(2) tai nėra pagrįstai iš anksto numatoma bet kurio tokio pažeidimo pasekmė;

(3) nuostoliai ar žala padidėja dėl to, kad jūs pažeidžiate kurią nors šios Standartinės EULA sąlygą;

(4) nuostoliai ar žala atsiranda dėl Licencijos davėjo sprendimo įspėti jus, laikinai sustabdyti arba panaikinti jūsų prieigą prie Išorinių paslaugų, arba atlikti bet kurį kitą veiksmą įtariamo pažeidimo tyrimo metu arba dėl Licencijos davėjo išvados, kad buvo padarytas šios Standartinės EULA pažeidimas;

(5) nuostoliai ar žala yra susiję su pajamų, verslo arba pelno netekimu, arba bet kokiu duomenų praradimu arba sugadinimu ryšium su jūsų Licencijuojamos programinės įrangos naudojimu.

(ii) Šia Standartine EULA nepašalinama ir neapribojama Licencijos davėjo atsakomybė už apgaulę, didelį neatsargumą, tyčinį nusižengimą, arba gyvybės atėmimą ar sveikatos sužalojimą.

g. Jūs negalite naudoti arba kitaip eksportuoti arba reeksportuoti Licencijuojamos programinės įrangos, išskyrus, kai tai leidžia Jungtinių Amerikos Valstijų teisė ir jurisdikcijos, kurioje Licencijuojama programinė įranga buvo gauta, teisės aktai. Konkrečiai, bet tuo neapsiribojant, Licencijuojama programinė įranga negali būti eksportuojama arba reeksportuojama (a) į jokias šalis, kurioms Jungtinės Amerikos Valstijos yra įvedusios embargą, arba (b) jokiems asmenims, įtrauktiems į JAV iždo departamento specialiai nurodytų piliečių sąrašą arba JAV komercijos departamento nepageidaujamų asmenų sąrašą arba subjektų sąrašą. Naudodami Licencijuojamą programinę įrangą, jūs pareiškiate ir garantuojate, kad neesate jokioje tokioje šalyje ir neesate įtrauktas į jokį tokį sąrašą. Jūs taip pat sutinkate, kad jūs nenaudosite šių produktų jokiems tikslams, kurie yra draudžiami Jungtinių Amerikos Valstijų teisės aktų, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, raketų, atominių, cheminių arba biologinių ginklų kūrimą, projektavimą arba gamybą.

h. Licencijuojama programinė įranga ir susiję dokumentai yra „Komercinis turtas“, kaip šis terminas yra apibrėžtas 48 C.F.R. §2.101, kurį sudaro „Komercinė kompiuterinė programinė įranga“ ir „Komercinė kompiuterinės programinės įrangos dokumentacija“, kaip šie terminai yra naudojami 48 C.F.R. §12.212 arba 48 C.F.R. §227.7202, kaip taikoma. Remiantis 48 C.F.R. §12.212 arba nuo 48 C.F.R. §227.7202-1 iki 227.7202-4, kaip taikoma, Komercinė kompiuterinė programinė įranga ir Komercinė kompiuterinės programinės įrangos dokumentacija yra licencijuojama JAV vyriausybės galutiniams naudotojams (a) tik kaip Komercinis turtas ir (b) tik su tokiomis teisėmis, kurios yra suteikiamos visiems kitiems galutiniams naudotojams remiantis šiame dokumente numatytomis sąlygomis. Viešai nepaskelbtos teisės saugomos remiantis Jungtinių Amerikos Valstijų autorių teisių teisės aktais.

i. Nebent kitoje dalyje toliau aiškiai nurodyta kitaip, šiai Sutarčiai bei santykiams tarp jūsų ir Apple yra taikoma Kalifornijos valstijos teisė, išskyrus teisės kolizijos nuostatas. Jūs ir Apple sutinkate paklusti asmeninei ir išimtinei teismų, esančių Santa Clara (Kalifornija) apygardoje, jurisdikcijai, kurie spręs bet kokį ginčą ar reikalavimą, kylantį iš šios Sutarties. Jeigu (a) jūs nesate JAV pilietis; (b) jūs negyvenate JAV; (c) jūs nesinaudojate paslaugomis iš JAV; ir (d) jūs esate vienos iš žemiau nurodytų šalių pilietis, šiuo jūs sutinkate, kad bet kuriam ginčui ar reikalavimui, kylančiam iš šios Sutarties būtų taikoma žemiau nurodyta taikoma teisė, neatsižvelgiant į teisės kolizijos nuostatas, ir šiuo jūs neatšaukiamai sutinkate paklusti neišimtinei teismų, esančių žemiau nurodytoje valstijoje, provincijoje ar šalyje, jurisdikcijai (kurios teisė taikoma):

Jeigu jūs esate bet kurios Europos Sąjungos šalies ar Šveicarijos, Norvegijos ar Islandijos gyventojas, taikoma teisė ir teismai bus jūsų įprastos gyvenamosios vietos valstybės teisė ir teismai.

Šiai Sutarčiai nėra taikomas teisės aktas žinomas, kaip Jungtinių Tautų Konvencija dėl tarptautinės prekybos prekėmis.

H. PAPILDOMOS IBOOKS STORE SĄLYGOS

Jūs įsigyjate iBooks Store Turinį iš tokio trečiosios šalies-Turinio teikėjo („Leidėjas“), ne Apple. Apple, teikdamas iBooks Store Turinį jums, veikia kaip Leidėjo atstovas, ir todėl Apple nėra Sandorio tarp jūsų ir Leidėjo šalimi. Jeigu jūs esate Apple Distribution International klientas, Apple Distribution International yra pardavėjas, tai reiškia, kad jūs įsigyjate licenciją naudoti Turinį iš Apple Distribution International, tačiau Turinio licenciją suteikia Leidėjas. iBooks Store Turinio Leidėjas pasilieka teisę įgyvendinti naudojimo sąlygas susijusias su tokiu iBooks Store Turiniu. iBooks Store Turinio Leidėjas yra išimtinai atsakingas už tokį Turinį, bet kokias garantijas, kiek jų nebuvo atsisakyta, taip pat už bet kokius reikalavimus, kuriuos jūs ar bet kokia kita šalis gali turėti dėl tokio Turinio.

I. PAPILDOMOS APPLE MUSIC SĄLYGOS

APPLE MUSIC NARYSTĖ

Apple Music yra muzikos prenumeratos paslauga. Jūsų Apple Music narsytė bus automatiškai atnaujinama tol, kol jūs išjungsite automatinius atnaujinimus paskyros nustatymuose. Norėdami gauti daugiau informacijos, peržiūrėkite „Prenumeratos“ dalį. Tuomet, kai jūsų Apple Music narystė pasibaigia, jūs prarasite prieigą prie bet kokų Apple Music funkcijų, kurios reikalauja narystės, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, prieiga prie Apple Music dainų, kurios yra saugomos jūsų įrenginyje, ir prie iCloud Music bibliotekos. Apple pasilieka teisę nutraukti jūsų Apple Music narystę, jeigu mes negalime sėkmingai nuskaičiuoti jūsų mokėjimo priemonės, kad pratęstume jūsų narystę.

Kur teikiama, Apple Music narystė jums gali būti siūloma per jūsų bevielio ryšio operatorių („Operatoriaus narystė“). Jeigu jūs įsigyjate Operatoriaus narystę, sąskaitą už Apple Music narystės kainą jums išrašys jūsų operatorius. Jūsų santykiams dėl sąskaitų išrašymo su operatoriumi yra taikomos operatoriaus sąlygos, o ne ši Sutartis, ir bet kokie sąskaitų išrašymo ginčai, susiję su Operatoriaus naryste, privalo būti nukreipti jūsų operatoriui, ne Apple. Naudojant Apple Music, jūs sutinkate, kad jūsų operatorius gali keistis jūsų operatoriaus paskyros informacija, telefono numeriu ir prenumeratos informacija su Apple, ir kad Apple gali naudoti šią informaciją siekdama nustatyti jūsų Operatoriaus narystės statusą.

ICLOUD MUSIC BIBLIOTEKA

iCloud Music biblioteka yra Apple Music funkcija, kuri leidžia jums pasiekti jūsų suderintas arba įkeltas dainas, grojaraščius ir muzikinę vaizdo medžiagą, įsigytą iš Apple Music, iTunes Store ar trečiosios šalies („iCloud Music bibliotekos turinys“) jūsų Apple Music įgalintame įrenginyje. iCloud Music biblioteka yra įjungiama automatiškai, kai jūs tampate Apple Music nariu. Apple Music biblioteka renka informaciją apie jūsų iCloud Music bibliotekos turinį. Ši informacija yra susieta su jūsų Apple ID, ir palyginta su iCloud Music bibliotekos turiniu, kuris yra pasiekiamas Apple Music. iCloud Music bibliotekos turinys, kuris nėra suderintas yra įkeliamas į Apple iCloud Music bibliotekos serverius (Apple nustatytu formatu). Jūs galite įkelti ne daugiau kaip 100 000 dainų. Dainos, įsigytos iš iTunes Store arba Apple Music nėra įtraukiamos į šį limitą. Dainos, kurios neatitinka tam tikrų kriterijų (pavyzdžiui, labai didelės rinkmenos) arba kurios nėra galimos jūsų įrenginiu, negali būti įkeliamos į iCloud Music biblioteką. Kai jūs naudojate iCloud Music biblioteką, Apple renka informaciją, pavyzdžiui, garso takelius, kuriuos jūs leidžiate, sustabdote ar praleidžiate, įrenginius, kuriuos jūs naudojate, ir atkūrimo laiką bei laikotarpį. Jūs sutinkate naudoti iCloud Music biblioteką tik teisėtai įsigytam turiniui. iCloud Music biblioteka yra teikiama „TOKIA KOKIA YRA“ ir gali turėti klaidų ar neatitikimų. Jūs turėtumėte pasidaryti atsarginę jūsų duomenų ir informacijos kopiją prieš naudojant iCloud Music biblioteką. Jeigu jūs nesate Apple Music narys, jūs galite įsigyti iTunes Match prenumaratą, kuriai taikomos šioje dalyje nurodytos sąlygos.

J. VISOMS PASLAUGOMS TAIKOMOS ĮVAIRIOS SĄLYGOS

APPLE SĄVOKA

Priklausomai nuo Gyvenamosios vietos šalies, „Apple“ reiškia:

Apple Inc., esanti One Apple Park Way, Cupertino, California, naudotojams Šiaurės, Centrinėje, ir Pietų Amerikoje (įskaitant Kanadą iTunes Store ir Apple Music naudojimui), taip pat Jungtinių Valstijų teritorijas ir priklausomybes; ir Prancūzų ir Britų priklausomybes Šiaurės Amerikoje, Pietų Amerikoje, ir Karibuose;

Apple Canada Inc., esnati 120 Bremner Blvd., Suite 1600, Toronto ON M5J 0A8, Canada App Store ir iBooks Store naudotojams Kanadoje arba jos teritorijoje ir priklausomybėse;

iTunes K.K., esanti Roppongi Hills, 6-10-1 Roppongi, Minato-ku, Tokyo 106-6140, Tokyo naudotojams Japonijoje;

Apple Pty Limited, esanti Level 3, 20 Martin Place, Sydney NSW 2000, Australia, naudotojams Australijoje, Naujojoje Zelandijoje, įskaitant salų priklausomybes, teritorijas, ir susijusias jurisdikcijas; ir

Apple Distribution International, esanti Hollyhill Industrial Estate, Hollyhill, Cork, Republic of Ireland, visiems kitiems naudotojams.

SUTARTIES KEITIMAI

Apple pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti šią Sutartį ir įtraukti naujas ar papildomas sąlygas dėl jūsų Paslaugų naudojimo. Apie tokius pakeitimus ar papildomas sąlygas jums bus pranešta ir, jei jūs su jomis sutiksite, jos įsigalios iš karto ir taps šios Sutarties sudedamąja dalimi. Jeigu jūs nesutiksite su tokiais pakeitimais, Apple turės teisę nutraukti Sutartį.

TREČIŲJŲ ŠALIŲ MEDŽIAGA

Apple nėra atsakinga ir jai nekyla atsakomybė už trečiųjų šalių medžiagą, kuri sudaro Turinio ar Paslaugų dalį, arba į kurią Turinys ar Paslaugos pateikia nuorodą.

INTELEKTINĖ NUOSAVYBĖ

Jūs sutinkate, kad Paslaugos, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, Turinį, grafinius vaizdus, vartotojo sąsają, garso takelius, vaizdo medžiagą, turinį, bei Paslaugų įgyvendinimui naudojamuose scenarijuose ir programinėje įrangoje yra savininkui priklausančios informacijos ir medžiagos, kuri nuosavybės teise priklauso Apple ir/arba licencijos davėjams, ir kuri yra saugoma pagal taikomus intelektinės nuosavybės ir kitus teisės aktus, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, autorių teises. Jūs sutinkate, kad jūs nenaudosite tokios savininkui priklausančios informacijos ar medžiagos jokiu būdu, išskyrus Paslaugų naudojimą asmeniniais, nekomerciniais tikslais pagal šios Sutarties sąlygas. Jokios Paslaugų dalies negalima atkurti jokia forma ar priemonėmis, išskyrus tai, kas aiškiai leidžiama šioje Sutartyje. Jūs sutinkate jokiu būdu nekeisti, nenuomoti, neskolinti, neparduoti, ir neplatinti Paslaugų ir Turinio, taip pat nenaudoti Paslaugų jokiu būdu, kuris nėra aiškiai leidžiamas.

Prekių ženklas Apple, Apple logotipas, prekių ženklai iTunes, iTunes Store, App Store, iBooks Store, Apple Music, ir kiti Apple prekių ženklai, paslaugų ženklai, grafiniai vaizdai, ir logotipai, naudojami Paslaugos atžvilgiu, yra Apple, esančios JAV ir kitose pasaulio šalyse, prekių ženklai ar registruoti prekių ženklai. Jums nesuteikiama teisė ar licencija į kurį nors iš nurodytų prekių ženklų.

AUTORIŲ TEISIŲ PRANEŠIMAS

Jeigu jūs manote, kad bet koks Turinys, kuris yra prieinamas naudojant Paslaugas, pažeidžia jums priklausančias autorines teises, prašome susisiekti su Apple žemiau nurodytais adresais:

- iTunes Store: https://www.apple.com/legal/internet-services/itunes/itunesstorenotices/

- App Store: https://www.apple.com/legal/internet-services/itunes/appstorenotices/

- iBooks Store: https://www.apple.com/legal/internet-services/itunes/ibooksstorenotices

- Apple Music: https://www.apple.com/legal/trademark/claimsofcopyright.html

PASLAUGŲ NUTRAUKIMAS IR LAIKINAS SUSTABDYMAS

Jeigu jūs nesilaikote, arba Apple įtaria, kad jūs nesilaikote bet kurios šios Sutarties sąlygų, Apple gali, be pranešimo jums: (i) nutraukti šią Sutartį ir/ar jūsų Apple ID, ir jūs būsite atsakingas už visas sumas, kurias priklauso sumokėti pagal jūsų Apple ID, iki nutrakimo datos (imtinai); ir/ar (ii) nutraukti jūsų programinės įrangos licenciją; ir/ar (iii) neleisti jums prieiti prie Paslaugų.

Apple toliau pasilieka teisę keisti, laikinai sustabdyti, ar nutraukti Paslaugas (ar bet kurią dalį ar jos Turinį) bet kuriuo metu su ar be pranešimo jums, ir Apple nebus atsakinga jums ar bet kuriai kitai trečiajai šaliai, jeigu ji pasinaudos tokiomis teisėmis. Kai įmanoma, Apple informuos jus iš anksto apie bet kokį Paslaugų pakeitimą, sustabdymą ar nutraukimą. Paslaugų nutraukimas neturės įtakos Turiniui, kurį jūs jau įsigijote. Tačiau jūs galite prarasti galimybę įgalioti kitus kompiuterius naudoti Turinį.

GARANTIJŲ ATSISAKYMAS; ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAI

a. Apple teiks Paslaugą laikydamasi pagrįstų atidumo ir kvalifikacijos reikalavimų. Apple neduoda jokių kitų pažadų ar garantijų dėl Paslaugos ir konkrečiai negarantuoja, kad:

(i) jūs galėsite naudotis Paslauga nepertraukiamai ir be klaidų. Jūs sutinkate, kad kartkartėmis Apple gali pašalinti Paslaugą neribotiems laikotarpiams, arba panaikinti Paslaugą bet kuriuo metu dėl techninių arba veiklos priežasčių ir, kiek yra įmanoma, apie tai jus informuos;

(ii) Paslaugos bus be jokių praradimų, sugadinimų, bandymų pažeisti, virusų, trukdžių, įsilaužimų, arba kitų saugumo pažeidimų, kurie bus nenugalimos jėgos (Force Majeure) įvykiai, ir Apple atsisako bet kurios su tuo susijusios atsakomybės. Jūs būsite atsakingi už savo sistemos, įskaitant bet kurio per Paslaugą nusipirkto, įsigyto ar išsinuomoto Turinio, atsarginės kopijos sukūrimą.

b. Išskyrus, kaip numatyta (d) punkte žemiau, arba tuo atveju kai jūs naudojatės kuria nors taikoma įstatymine teise susigrąžinti sumokėtas sumas ar gauti kompensaciją, jokiais atvejais Apple, jos direktoriai, pareigūnai, darbuotojai, susiję asmenys, atstovai, rangovai, arba licencijų davėjai nebus atsakingi už jokius nuostolius ar žalą, kurią padarė Apple, jos darbuotojai arba atstovai, kai:

(i) nėra pažeidžiama teisinė pareiga laikytis rūpestingumo reikalavimo, kurio jūsų atžvilgiu turi laikytis Apple arba bet kurie mūsų darbuotojai arba atstovai;

(ii) tai nėra pagrįstai iš anksto numatoma bet kurio tokio pažeidimo pasekmė;

(iii) nuostoliai ar žala padidėja dėl to, kad jūs pažeidžiate kurią nors šios Sutarties sąlygą;

(iv) nuostoliai ar žala atsiranda dėl Apple sprendimo pašalinti arba atsisakyti tvarkyti kurią nors informaciją arba turinį, įspėti jus, laikinai sustabdyti arba panaikinti jūsų prieigą prie Paslaugos, arba atlikti bet kurį kitą veiksmą įtariamo pažeidimo tyrimo metu arba dėl Apple išvados, kad buvo padarytas šios Sutarties pažeidimas; arba

(v) nuostoliai ar žala yra susiję su pajamų, verslo arba pelno netekimu arba bet kokiu duomenų praradimu arba sugadinimu jums naudojant Paslaugą.

c. Apple dės visas protingas pastangas apsaugoti jūsų pateiktą informaciją Paslaugų atžvilgiu, tame tarpe nuo nesąžiningo panaudojimo.

d. Šia Sutartimi nepašalinama ir neapribojama Apple atsakomybė už apgaulę, didelį neatsargumą, tyčinį nusižengimą, arba gyvybės atėmimą ar sveikatos sužalojimą.

e. Pažeidę šią Sutartį, jūs būsite atsakingi Apple, jos direktoriams, pareigūnams, darbuotojams, susijusiems asmenims, atstovams, rangovams, ir licencijų davėjams už bet kuriuos reikalavimus, atsirandančius dėl jūsų pažeidimo. Jūs taip pat būsite atsakingi už bet kuriuos veiksmus, kuriuos padarė Apple atlikdama įtariamo šios Sutarties pažeidimo tyrimą, arba dėl jos išvadų arba sprendimo, kad buvo padarytas šios Sutarties pažeidimas.

ĮSTATIMINĖS IŠIMTYS VIEŠOSIOMS INSTITUCIJOMS

Jeigu jūs esate tinkama viešoji švietimo ar vyriausybinė institucija ir bet kuri šios Sutarties dalis, pavyzdžiui, visa ar dalis žalos atlyginimo dalies, yra negaliojanti ar neįgyvendinama jūsų atžvilgiu dėl taikomų vietos, nacionalinių, valstijos ar federalinių teisės aktų, tuomet ši dalis bus laikoma negaliojančia ar neįgyvendinama, kaip taikoma, ir vietoj to ji bus aiškinama kaip galima labiau pagal taikytiną teisę.

TAIKOMA TEISĖ

Nebent kitoje dalyje toliau aiškiai nurodyta kitaip, šiai Sutarčiai bei santykiams tarp jūsų ir Apple, ir visiems Sandoriams Paslaugose yra taikoma Kalifornijos valstijos teisė, išskyrus teisės kolizijos nuostatas. Jūs ir Apple sutinkate paklusti asmeninei ir išimtinei teismų, esančių Santa Clara (Kalifornija) apygardoje, jurisdikcijai, kurie spręs bet kokį ginčą ar reikalavimą, kylantį iš šios Sutarties. Jeigu (a) jūs nesate JAV pilietis; (b) jūs negyvenate JAV; (c) jūs nesinaudojate paslaugomis iš JAV; ir (d) jūs esate vienos iš žemiau nurodytų šalių pilietis, šiuo jūs sutinkate, kad bet kuriam ginčui ar reikalavimui, kylančiam iš šios Sutarties būtų taikoma žemiau nurodyta taikoma teisė, neatsižvelgiant į teisės kolizijos nuostatas, ir šiuo jūs neatšaukiamai sutinkate paklusti neišimtinei teismų, esančių žemiau nurodytoje valstijoje, provincijoje ar šalyje, jurisdikcijai (kurios teisė taikoma):

Jeigu jūs esate bet kurios Europos Sąjungos šalies ar Šveicarijos, Norvegijos ar Islandijos gyventojas, taikoma teisė ir teismai bus jūsų įprastos gyvenamosios vietos valstybės teisė ir teismai.

Šiai Sutarčiai nėra taikomas teisės aktas žinomas, kaip Jungtinių Tautų Konvencija dėl tarptautinės prekybos prekėmis.

KITOS SĄLYGOS

Ši Sutartis sudaro vientisą susitarimą tarp jūsų ir Apple ir reglamentuoja jūsų naudojimąsi Paslaugomis, panaikindamos bet kurias ankstesnes sutartis tarp jūsų ir Apple dėl to paties dalyko. Jums taip pat gali būti taikomos papildomos sąlygos, kurios gali būti taikomos, kai naudojatės susijusių asmenų paslaugomis, trečiųjų asmenų turiniu arba trečiųjų asmenų programine įranga, ar papildomomis Paslaugomis tokiomis, kaip Komplektų pirkimo programa (angl. Volume Purchase Program). Jeigu kuri nors šios Sutarties dalis yra laikoma negaliojančia ar neįgyvendinama, ta dalis bus aiškinama remiantis taikytina teise taip, kad kaip įmanoma labiau atspindėtų pirminius šalių ketinimus, ir kitos nuostatos liks visapusiškai galioti. Apple neįgyvendinus kurios nors šioje Sutartyje numatytos teisės arba nuostatos, tai nereikš tokios nuostatos arba bet kurios kitos nuostatos atsisakymo. Apple neatsako už bet kurių įsipareigojimų nevykdymą dėl priežasčių, kurių ji negali kontroliuoti.

Jūs sutinkate laikytis visų vietos, valstijos, federalinių, ir nacionalinių įstatymų, statutų, įsakymų, ir taisyklių, kurie taikomi jūsų Paslaugų naudojimui. Jūsų Paslaugų naudojimui taip pat gali būti taikoma kita teisė. Praradimo rizika dėl visų elektroniniu būdu pristatomų sandorių (jų objektų) pereina gavėjui elektroninio perdavimo gavėjui metu. Joks Apple darbuotojas ar atstovas neturi įgaliojimų pakeisti šią Sutartį.

Apple gali pateikti jums pranešimą dėl Paslaugų atsiųsdama elektroninį pranešimą jūsų elektroninio pašto adresu, arba atsiųsdama laišką paštu jūsų pašto adresu, arba paskelbdama Paslaugose. Pranešimai įsigalioja iš karto. Apple taip pat gali susisiekti su jumis elektroniniu paštu arba „push“ pranešimais, norėdama atsiųsti jums papildomą informaciją apie Paslaugas.

Alternatyvus ginčų sprendimas. Europos Sąjungoje egzistuoja savanoriška Internetinė ginčų sprendimo platforma, kurią galima pasiekti naudojant šią nuorodą: http://ec.europa.eu/consumers/odr, kurioje Apple Distribution International nusprendė nedalyvauti. Jeigu jūs susiduriate su problema, susisiekite su iTunes Pagalba https://www.apple.com/support/itunes/contact/.

Šiuo jūs suteikiate Apple teisę imtis veiksmų, kurie Apple nuomone yra pagrįstai reikalingi ar tinkami, kad būtų įgyvendinta ir/ar patikrinta, ar vykdoma bet kuri šios Sutarties dalis. Jūs sutinkate, kad Apple turi teisę, be atsakomybės jums, atskleisti bet kokius duomenis ir/ar informaciją teisėsaugos institucijoms, valstybės pareigūnams, ir/ar trečiajam asmeniui, kai Apple mano esant pagrįstai reikalinga ar tinkama, kad būtų įgyvendinta ir/ar patikrinta, ar vykdoma bet kuri šios Sutarties dalis (įskaitant, bet tuo neapsiribojant, Apple teisę bendradarbiauti vykdant bet kokias teisines procedūras, susijusias su Paslaugos ir/ar Turinio naudojimu, ir/ar trečiojo asmens pretenzija, kad jūsų Paslaugų ir/ar Turinio naudojimas yra neteisėtas ir/ar pažeidžia tokio trečiojo asmens teises.

Vaikai, kurie nėra sulaukę pilnametystės amžiaus, turėtų peržiūrėti šią Sutartį su savo tėvais ar globėjais, kad užtikrintų, jog vaikas bei tėvai ar tesėti globėjai ją supranta.

Paskutinį kartą atnaujinta: Rugsėjo 13, 2016