Dřímá ve vás dosud neodhalený potenciál.
Přineste své životní zkušenosti do Apple a zjistíte, kolik toho dokážete udělat, nabídnout a objevit. Protože my vás přijímáme takové, jací jste i jací chcete být.

Inkluze

Každý je vítán.

Rozmanitost znamená začlenění. Začlenění znamená sílu. A protože u nás je každý vítán, tvoříme pracovní tým, který může odvádět nejlepší práci. Proto se dlouhodobě zasazujeme o inkluzi v zaměstnávání a rozvoji a rovné platové podmínky pro všechny.

Spojujeme různé lidi z rozdílných prostředí – ti pak společně můžou nacházet lepší řešení.
Cecile, strojové učení a umělá inteligence

Sdílené hodnoty

Vaše práce by měla odrážet vaše postoje.

U všeho, co vytváříme, se zamýšlíme nad tím, jaký to bude mít dopad – na naše zákazníky, kolegy i na naši planetu. Stejně inovativně jako k vyvíjení produktů se stavíme i k problémům, na kterých nám upřímně záleží, jako zpřístupňování, rovnost, soukromí a životní prostředí.

Každý, kdo začne pracovat pro Apple, k tomu má nějaký důvod. A tím často bývá, že našli společnost, která ctí stejné hodnoty. Přečtete si příběhy lidí pracujících pro Apple

Ilustrovaná portrétní fotka Jessicy, jak se s velkým úsměvem dívá do objektivu.
Illustrated portrait of William smiling, looking at the reader.
Illustrated portrait of Brian smiling, looking at the reader.
Ilustrovaný portrét Xu, jak se sebevědomě usmívá a dívá se do objektivu.

Profesní a osobní růst

Startem u nás
všechno teprve začíná.

Lidé jsou základ Apple. A jejich blahobyt a rozvoj jsou pro nás nesmírně důležité. Hned od prvního dne se budete moct stát významnou součástí celku. Díky naší struktuře kariérního postupu, pomoci, podpoře a zdrojům, jako jsou nabídky kurzů na Apple University, můžete vyrazit na cestu za úspěchem.

Ke kariéře u Apple neodmyslitelně patří i změna, takže si můžete sami vybírat, jak se chcete rozvíjet. Můžete si prohlubovat znalosti ve svém oboru, rozšiřovat si pole působnosti nebo se dokonce vydat do úplně nových sfér. Ať se rozhodnete jakkoli, svůj růst si řídíte sami a my budeme vždycky stát za vámi.

V Apple viděli můj potenciál,
pochopili, co můžu nabídnout druhým.
Jeronimo, Apple Store

Uvítání je jedna věc. Sounáležitost je všechno.

Když zahájíte svou kariéru u Apple, uvědomíte si, že tu nejste jediní, kdo si přeje váš úspěch. Po celou dobu práce u nás můžete očekávat respekt a podporu inkluzivní komunity. Jedním z nejsmysluplnějších způsobů, jak tuto zkušenost naplnit, je zapojit se do sítě Diversity Network Association.

Základem těchto skupin vedených samotnými zaměstnanci je oslava a umocnění hlasu kulturně opomíjených komunit a vytváření nových příležitostí k sounáležitosti, učení a růstu. Více o Diversity Network Associations

Portrétní fotka Biancy, jak se s velkým úsměvem dívá na čtenáře.
Portrétní fotka Georgiany, jak se s velkým úsměvem dívá na čtenáře.
Portrétní fotka Tetsua, jak se s velkým úsměvem dívá na čtenáře.
Připadá mi, že nejsme jen spolupracovníci. Jsme tady jako jedna Apple rodina.
Viviana, podpora Apple