Apple Multivides pakalpojumu noteikumi un nosacījumi

Šie noteikumi un nosacījumi veido vienošanos starp jums un uzņēmumu Apple (“Līgums”). Lūdzu, uzmanīgi izlasiet Līgumu. 

SATURA RĀDĪTĀJS

A. IEVADS

B. MAKSĀJUMI, NODOKĻI UN ATMAKSA

C. KONTS

D. PRIVĀTUMS

E. PAKALPOJUMU UN SATURA LIETOŠANAS NOTEIKUMI

F. PAKALPOJUMU DARBĪBAS PĀRTRAUKŠANA UN APTURĒŠANA

G. LEJUPIELĀDES

H. ABONEMENTI

I. SATURA UN PAKALPOJUMA PIEEJAMĪBA

J. TREŠĀS PUSES IERĪCES UN APRĪKOJUMS

K. KLIENTU ATBALSTS

L. JŪSU IESNIEGTAIS SATURS MŪSU PAKALPOJUMOS 

M. FAMILY SHARING (KOPLIETOŠANA ĢIMENĒ) 

N. SEASON PASS UN MULTI-PASS 

O. VEIKALA APP STORE PAPILDU NOSACĪJUMI 

P. APP STORE, APPLE BOOKS, APPLE PODCASTS UN NOTEIKTA SATURA PAPILDU NOTEIKUMI   

Q. APPLE MUSIC PAPILDU NOTEIKUMI

R. APPLE FITNESS+ PAPILDU NOTEIKUMI  

S. SAKARU OPERATORA PROGRAMMAS ABONEMENTS

T. DAŽĀDI NOTEIKUMI, KAS ATTIECAS UZ VISIEM PAKALPOJUMIEM

A. IEVADS

Šis Līgums nosaka Apple pakalpojumu izmantošanu, tostarp (ja pieejami), App Store, Apple Arcade, Apple Books, Apple Fitness+, Apple Music, Apple News, Apple News+, Apple One, Apple Podcasts, Apple Podcasts abonementus, Apple TV, Apple TV+, Apple TV kanālus, Game Center un iTunes (“Pakalpojumi”), ar kuru starpniecību varat iegādāties, saņemt, licencēt, nomāt vai abonēt saturu, Lietotnes (kā definēts tālāk) un citus lietotnē iekļautos pakalpojumus (“Saturs"). Saturu var piedāvāt, izmantojot Apple vai trešās puses, kas identificēta kā tirgotājs, Pakalpojumus, un jebkurā no šiem gadījumiem jūs aizsargās patērētāju tiesību aizsardzības likumi, ja tie ir piemērojami. Mūsu Pakalpojumi ir pieejami lietošanai jūsu valstī vai mītnes teritorijā (“Mītnes valsts”), kā arī jebkurā citā ES dalībvalstī, kurā jūs īslaicīgi atrodaties. Izveidojot kontu Pakalpojumu izmantošanai noteiktā valstī vai teritorijā, jūs to norādāt kā savu Mītnes valsti. Lai izmantotu mūsu Pakalpojumus, ir nepieciešama saderīga aparatūra, programmatūra (visjaunākā versija ir ieteicama un dažkārt nepieciešama) un piekļuve internetam (var tikt piemērota maksa). Šie faktori var ietekmēt mūsu Pakalpojumu veiktspēju.

B. MAKSĀJUMI, NODOKĻI UN ATMAKSA

Saturu mūsu Pakalpojumos varat iegādāties bez maksas vai par maksu, un jebkuru no šiem gadījumiem dēvē par “Darījumu”. Katrā Darījumā jūs iegūstat licenci tikai Satura izmantošanai. Katrs Darījums ir elektroniska vienošanās starp jums un uzņēmumu Apple un/vai jums un juridisko personu, kas nodrošina Saturu mūsu Pakalpojumos. Tomēr, ja esat Apple Distribution International Ltd. klients, tad Apple Distribution International Ltd. ir reģistrētais tirgotājs daļai Satura, ko iegādājaties pakalpojumā Apple Books, Apple Podcasts vai App Store, kā parādīts produkta lapā un/vai attiecīgā Pakalpojuma iegādes procesa laikā. Šādā gadījumā jūs iegādājaties Saturu no Apple Distribution International Ltd., kuru ir licencējis Satura nodrošinātājs (piem., Lietotnes nodrošinātājs (kā definēts tālāk), grāmatas izdevējs u.c.). Veicot pirmo Darījumu, mēs lūgsim izvēlēties, cik bieži mums būs jālūdz norādīt jūsu paroli, lai veiktu turpmākos Darījumus. Ja attiecīgajā Apple aparatūrā iespējojat funkciju Touch ID Darījumiem, mēs lūgsim autentificēt visus Darījumus ar pirksta nospiedumu; ja iespējojat funkciju Face ID Darījumiem, mēs lūgsim autentificēt visus Darījumus, izmantojot sejas atpazīšanas funkciju. Pārvaldiet paroles iestatījumus jebkurā laikā, izpildot šos norādījumus: https://support.apple.com/lv-lv/HT204030

Uzņēmums Apple iekasēs līdzekļus no jūsu izvēlētā maksāšanas veida par visiem maksas Darījumiem, ieskaitot visus piemērojamos nodokļus. Ja savu izvēlēto maksāšanas veidu pievienojāt arī Apple Wallet kontam, Apple var no tā iekasēt maksu lietotnē Apple Wallet, izmantojot pakalpojumu Apple Pay. Ar savu Apple ID varat saistīt vairākus maksāšanas veidus, un jūs piekrītat, ka Apple var uzglabāt šos maksāšanas veidus un iekasēt no tiem līdzekļus par Darījumiem. Galvenais maksāšanas veids tiek parādīts maksājumu lapas konta iestatījumu sadaļas augšpusē. 

Ja kāda iemesla dēļ nevar izmantot jūsu galveno maksāšanas veidu (piemēram, beidzies derīguma termiņš vai nepietiek līdzekļu), jūs pilnvarojat uzņēmumu Apple mēģināt iekasēt līdzekļus no jūsu citiem piemērotiem maksāšanas veidiem secībā no augšas uz leju, kā tie tiek parādīti konta iestatījumu maksājumu lapā. Ja mums neizdodas iekasēt no jums līdzekļus, jūs joprojām esat atbildīgs par visām neiekasētajām summām, un mēs varam mēģināt tās iekasēt no jums vēlreiz vai pieprasīt, lai norādāt citu maksāšanas veidu. Veicot Satura iepriekšēju pasūtījumu, no jums tiks iekasēta maksa Satura piegādes brīdī (ja vien neatceļat pasūtījumu, pirms Saturs kļūst pieejams). Uzņēmums Apple saskaņā ar vietējiem tiesību aktiem var automātiski atjaunināt jūsu norēķinu informāciju attiecībā uz maksāšanas veidiem, ja maksājumu tīkli vai jūsu finanšu iestādes šo informāciju sniegušas. Ar veikala kredītkartēm un dāvanu kartēm/kodiem saistītie noteikumi ir pieejami šeit: https://www.apple.com/legal/internet-services/itunes/giftcards/lv/terms.html. Papildinformāciju par Darījumu rēķinu iesniegšanu skatiet šeit: http://support.apple.com/lv-lv/HT201359. Jūs piekrītat visu rēķinu saņemšanai elektroniskā formātā, tostarp e-pasta ziņojumu veidā. Satura cena jebkurā laikā var mainīties. Ja tehnisku problēmu dēļ Satura piegāde nav iespējama vai tiek nepamatoti ilgi aizkavēta, jūsu ekskluzīvais un vienīgais atlīdzinājums ir Satura atkārtota piegāde (ja iespējams) vai samaksātās cenas atmaksa. Laiku pa laikam Apple var apturēt vai atcelt maksājumu vai noraidīt atmaksas pieprasījumu, ja mēs konstatējam krāpniecību, ļaunprātīgu izmantošanu vai pretlikumīgu vai citu manipulatīvu darbību, kas piešķir uzņēmumam Apple tiesības uz atbilstošu pretprasību.

Atcelšanas tiesības: Ja izvēlaties atcelt pasūtījumu, varat to darīt četrpadsmit (14) dienu laikā no brīža kad saņēmāt kvīti, nenorādot nekādu iemeslu.

Lai atceltu pasūtījumu, jums ir jāinformē mūs par šādu lēmumu. Lai nodrošinātu tūlītēju apstrādi, ieteicams izmantot opciju Report a Problem (Paziņot par problēmu), atceļot visus vienumus, izņemot Complete My Season (Pabeigt manu sezonu), ko var atcelt, sazinoties ar Apple atbalsta dienestu. Abonēšanas pakalpojumus var atcelt tikai pēc sākotnējā abonementa, nevis pēc katras automātiskās atjaunošanas. Jums ir arī tiesības mūs informēt, izmantojot tālāk norādīto atcelšanas veidlapas modeli vai sniedzot jebkuru citu nepārprotamu paziņojumu. Ja izmantojat opciju Report a Problem (Paziņot par problēmu), mēs nekavējoties nosūtīsim apstiprinājumu par atcelšanas pieteikuma saņemšanu.

Lai ievērotu atcelšanai atvēlēto termiņu, jums jāiesūta savs atcelšanas pieteikums pirms četrpadsmit (14) dienu perioda beigām.

Atcelšanas ietekme: Mēs jums atmaksāsim līdzekļus ne vēlāk kā četrpadsmit (14) dienas no dienas, kad saņemts jūsu atcelšanas pieteikums. Mēs izmantosim tādu pašu maksāšanas veidu, kādu izmantojāt Darījuma veikšanai, un no jums netiks iekasēta nekāda maksa par līdzekļu atdošanu.

Izņēmumi attiecībā uz atcelšanas tiesībām: Jūs nevarat atcelt Satura piegādes pasūtījumu, ja piegāde jau ir sākta pēc jūsu pieprasījuma un apstiprināšanas, ka tādējādi zaudējat atcelšanas tiesības.

Atcelšanas veidlapas modelis:

- Kam: Apple Distribution International Ltd., iTunes Store Customer Support, Hollyhill Industrial Estate, Hollyhill, Cork, Republic of Ireland, rightofwithdrawal@apple.com:

- Ar šo es paziņoju, ka es anulēju līgumu par šādu līguma priekšmetu:

[IERAKSTIET PASŪTĪJUMA ID, VIENUMU, MĀKSLINIEKU UN VEIDU]

- Pasūtījums veikts [IERAKSTIET DATUMU]/saņemts [IERAKSTIET DATUMU]

- Patērētāja vārds/uzvārds

- Patērētāja adrese

- Patērētāja e-pasta adrese

- Datums

C. KONTS

Lai izmantotu mūsu Pakalpojumus un piekļūtu savam Saturam, var būt nepieciešams Apple ID. Apple ID ir konts, ko izmantojat visās Apple platformās. Uz Game Center lietošanu attiecas šis Līgums, un tam ir nepieciešams arī Game Center konts. Jūsu konts ir vērtīgs, un jūs esat atbildīgs par tā konfidencialitātes un drošības uzturēšanu. Uzņēmums Apple neatbild par zaudējumiem, kas radušies jūsu konta nepilnvarotas lietošanas dēļ. Lūdzu, sazinieties ar uzņēmumu Apple, ja rodas aizdomas, ka jūsu konts ir apdraudēts.

Lai izveidotu kontu un izmantotu mūsu Pakalpojumus, jums jābūt sasniegušam trīspadsmit (13) gadu vecumu (vai līdzvērtīgu minimālo vecumu jūsu mītnes valstī, kā norādīts Apple ID izveides procesā). Personām, kas nav sasniegušas šo vecumu, Apple ID var izveidot vecāks vai likumīgais aizbildnis, izmantojot funkciju Family Sharing (Koplietošana ģimenē), vai apstiprināta izglītības iestāde, lai gan noteiktas ierīces var liegt šādiem Apple ID piekļūt noteiktiem Pakalpojumiem ierīcē. Vecākam vai likumīgam aizbildnim, kurš izveido kontu nepilngadīgam lietotājam, jāpārskata šis Līgums kopā ar nepilngadīgo personu, lai pārliecinātos, ka abi to saprot.

Varat pievienot, informēt vai noņemt Mantotu kontaktpersonu no sava Apple ID, kā aprakstīts šeit: http://support.apple.com/lv-lv/HT212360. Mantotās kontaktpersonas piekļuve jūsu Apple ID ir ierobežota, kā aprakstīts šeit: http://support.apple.com/lv-lv/HT212361.

D. PRIVĀTUMS

Uz Pakalpojumu lietošanu attiecas Apple Privātuma politika, kas pieejama lapā https://www.apple.com/lv/legal/privacy/.

E. PAKALPOJUMU UN SATURA LIETOŠANAS NOTEIKUMI

Lai jūs varētu izmantot Pakalpojumus un Saturu, ir jāievēro šajā sadaļā izklāstītie noteikumi (“Lietojuma noteikumi”). Jebkāda cita Pakalpojumu un Satura lietošana ir būtisks šī Līguma pārkāpums. Apple var uzraudzīt, kā izmantojat Pakalpojumus un Saturu, lai pārliecinātos, vai jūs izpildāt šos Lietojuma noteikumus.

Visi Pakalpojumi:

- Pakalpojumus un Saturu drīkst izmantot tikai personīgos, nekomerciālos nolūkos (izņemot gadījumus, kas minēti tālāk sadaļā App Store Satura sadaļā vai kā citādi norādījis uzņēmums Apple).

- Uzņēmuma Apple nodrošinātie Pakalpojumi vai Saturs nepiešķir jums nekādas komerciālas vai reklāmas lietošanas tiesības un nerada autortiesību īpašnieku tiesību piešķiršanu vai atteikšanos no tām.

- Varat izmantot Saturu ar ne vairāk kā pieciem (5) dažādiem Apple ID katrā ierīcē.

- Izmantojot jebkuru Pakalpojumu, varat ar savu Apple ID jebkurā laikā pierakstīties ne vairāk kā desmit (10) ierīcēs (bet ne vairāk kā piecos (5) datoros), kaut gan Satura vienlaicīgai straumēšanai vai lejupielādei var piemērot ierobežojumu līdz mazākam ierīču skaitam, kā norādīts tālāk sadaļā par Apple Music un Apple TV saturu. Turklāt katram datoram ir jābūt pilnvarotam, lai izmantotu vienu un to pašu Apple ID (papildinformāciju par datoru pilnvarošanu skatiet lapā https://support.apple.com/lv-lv/HT201251). Ierīces var saistīt ar citu Apple ID reizi deviņdesmit (90) dienās.

- Jūs nedrīkstat manipulēt ar atskaņošanas reižu skaitu, lejupielādēm, vērtējumiem vai atsauksmēm, izmantojot jebkādus līdzekļus, piemēram, (i) izmantojot robotu, skriptu vai automatizētu procesu; vai (ii) nodrošinot vai pieņemot jebkāda veida kompensāciju vai veicināšanas līdzekli.

- Jūs nedrīkstat izmantot nekādu programmatūru, ierīci, automatizētu procesu vai līdzīgu vai līdzvērtīgu manuālu procesu, lai ievāktu, kopētu, mērītu, analizētu vai uzraudzītu jebkādu Satura vai Pakalpojumu daļu.

- Jūsu pienākums ir nezaudēt, neiznīcināt vai nebojāt Saturu pēc tā lejupielādes. Mēs iesakām regulāri dublēt saturu.

- Jūs nedrīkstat ietekmēt vai apiet Pakalpojumos vai Saturā iekļauto drošības tehnoloģiju.

- Jums ir tiesības piekļūt mūsu Pakalpojumiem, tikai izmantojot Apple programmatūru, un jūs nedrīkstat modificēt šādu programmatūru vai izmantot tās modificētās versijas.

- Lai noteiktu saderību, pakalpojumā App Store varat skatīt katra Pakalpojuma vai Trešās puses lietotnes produkta lapu.

- Video Saturam ir nepieciešams HDCP savienojums.

Audio un video Satura pārdošanas un noma:

- Saturu bez digitālā satura tiesību pārvaldības (Digital Rights Management — DRM) varat izmantot pamatotā skaitu saderīgu ierīču, kas jums pieder vai kas ir jūsu kontrolē. Ar DRM aizsargātu Saturu var izmantot ne vairāk kā piecos (5) datoros un neierobežotā skaitā ierīču, ar kurām sinhronizējat saturu no šiem datoriem.

- Nomā pieejamais Saturs ir skatāms vienā ierīcē vienlaikus, un tas jāatskaņo trīsdesmit (30) dienu laikā, bet jāpabeidz četrdesmit astoņu (48) dienu laikā pēc atskaņošanas sākuma (apturēšana, pauzēšana un restartēšana nepaildzina šo periodu).

- Varat ierakstīt iegādātās mūzikas audio atskaņošanas sarakstu diskā klausīšanās nolūkā līdz septiņām (7) reizēm; šis ierobežojums neattiecas uz Saturu bez DRM. Citu Saturu nevar ierakstīt diskā. Disku, kurā ierakstīts Saturs, drīkst izmantot tādā pašā veidā, kā mazumtirdzniecības veikalā iegādātu disku, ievērojot vietējos autortiesību likumus.

- Iegādātais Saturs parasti arī turpmāk ir pieejams lejupielādei, atkārtotai lejupielādei vai citādai piekļuvei, ko nodrošina uzņēmums Apple. Maz ticams, bet iespējams, ka pēc pirkuma veikšanas Saturs tiek izņemts no Pakalpojumiem (piemēram, to noņem nodrošinātājs) un vairs nav pieejams turpmākai lejupielādei vai piekļuvei, ko nodrošina uzņēmums Apple. Lai jūs varētu arī turpmāk izmantot Saturu, iesakām lejupielādēt visu iegādāto Saturu ierīcē, kas pieder jums, un veikt tā dublēšanu.

Saturs pakalpojumā App Store:

- Jēdziens “Lietotnes” aptver visu Apple platformu un/vai operētājsistēmu lietotnes un App Clips, tostarp pirkumus lietotnē, papildinājumus (piemēram, tastatūras), uzlīmes un abonementus, kas pieejami šādās lietotnēs vai App Clips.

- Fiziskas personas, kas darbojas komercuzņēmuma, valsts organizācijas vai izglītības iestādes (“Uzņēmums”) vārdā, var lejupielādēt un sinhronizēt lietotnes, kas nav Arcade lietotnes, lai tās izmantot (i) viens indivīds vienā (1) vai vairākās ierīcēs, kas pieder Uzņēmumam vai ko kontrolē Uzņēmums; vai (ii) vairāki indivīdi vienā koplietotā ierīcē, kas pieder Uzņēmumam vai ko kontrolē Uzņēmums. Skaidrības labad — katrai ierīcei, ko sērijveidā vai kopā izmanto vairāki lietotāji, nepieciešama atsevišķa licence.

Apple Music:

- Individuālais Apple Music abonements ļauj vienlaikus straumēt saturu vienā ierīcē; pakalpojuma Family (Ģimene) dalība ļauj jums un jūsu Family (Ģimene) dalībniekiem straumēt saturu vienlaikus līdz pat sešās (6) ierīcēs.

Apple Arcade:

- Apple Arcade lietotnes var lejupielādēt vai atkārtoti lejupielādēt, tikai izmantojot derīgu Apple Arcade izmēģinājumversiju vai abonementu.

- Pēc abonementa beigām vairs nevarēsiet piekļūt Lietotnēm, kas lejupielādētas ar Apple Arcade starpniecību.

Apple TV Saturs:

- Vairākumā kanālu video Saturu var vienlaikus straumēt ne vairāk kā trīs (3) ierīcēs. 

- Papildinformāciju par Apple TV Satura Lietojuma noteikumiem skatiet lapā https://support.apple.com/lv-lv/HT210074.

F. PAKALPOJUMU DARBĪBAS PĀRTRAUKŠANA UN APTURĒŠANA

Ja neievērojat šī Līguma noteikumus, Apple var: (i) izbeigt šī Līguma un/vai jūsu Apple ID darbību, un jums saglabājas saistības attiecībā uz visām ar šo Apple ID saistītajām nesamaksātajām summām līdz darbības izbeigšanas datumam un to iekļaujot; un/vai (ii) izbeigt jūsu programmatūras licences darbību; un/vai (iii) liegt jums piekļuvi Pakalpojumiem. Pieņemot lēmumu par jūsu piekļuves Pakalpojumiem izbeigšanu vai apturēšanu, Apple ņems vērā dažādus faktorus, tostarp pārkāpuma smaguma pakāpi un to, vai jau iepriekš esat pārkāpis šī Līguma noteikumus.

Apple patur tiesības arī modificēt, apturēt vai pārtraukt Pakalpojumu (vai kādas to daļas vai Satura) sniegšanu tehnisku vai darbības iemeslu dēļ, un uzņēmumam Apple nav saistību ne pret jums, ne kādu trešo pusi, ja tas izmanto šādas tiesības. Ciktāl tas ir iespējams, Apple jūs iepriekš brīdinās par Pakalpojuma modificēšanu, apturēšanu vai pārtraukšanu. Pakalpojuma darbības pārtraukšana neietekmē jau iegādāto un lejupielādēto Saturu. Tomēr, iespējams, nevarēsiet pilnvarot papildu datorus šāda Satura izmantošanai. Ja Apple pārtrauc tāda Pakalpojumu nodrošināšanu, kas ir jau apmaksāts abonements, Apple jums nosūta atmaksu.

G. LEJUPIELĀDES

Iespējami lejupielādējamā Satura apjoma ierobežojumi, un noteiktam lejupielādētam Saturam var beigties derīguma termiņš noteiktu laiku pēc lejupielādes vai pirmās atskaņošanas. Noteikts Saturs var vispār nebūt pieejams lejupielādei.

Jums var būt iespēja atkārtoti lejupielādēt iepriekš iegādātu Saturu (“Atkārtoti lejupielādēt”) ierīcēs, kurās esat pieteicies ar to pašu Apple ID (“Saistītās ierīces”). Atkārtotai lejupielādei pieejamos Satura veidus savā Mītnes valstī varat skatīt lapā https://support.apple.com/lv-lv/HT204632. Saturs var nebūt pieejams Atkārtotai lejupielādei, ja mūsu Pakalpojumos šis Saturs vairs netiek piedāvāts.

Saturs arī var tikt noņemts no mūsu Pakalpojumiem jebkurā laikā (piemēram, jo nodrošinātājs to noņēmis), un pēc tam to nevar lejupielādēt, atkārtoti lejupielādēt vai kā citādi tam piekļūt ar uzņēmuma Apple starpniecību.

H. ABONEMENTI

Pakalpojumi un noteiktas Lietotnes var sniegt iespēju iegādāties piekļuvi Saturam vai Pakalpojumiem, izmantojot abonementu (“Maksas abonementi”). Maksas abonementi tiek atjaunoti automātiski līdz atcelšanai konta iestatījumu sadaļā Manage Subscriptions (Pārvaldīt abonementus). Lai uzzinātu vairāk par abonementu atcelšanu, apmeklējiet lapu https://support.apple.com/lv-lv/HT202039. Jums tiks paziņots gadījumā, ja Maksas abonementa cena tiek palielināta; ja nepieciešams, tiks lūgta jūsu piekrišana, lai turpinātu. No jums iekasēs maksu ne vēlāk kā divdesmit četras (24) stundas pirms pēdējā Maksas abonementa perioda sākuma. Ja kāda iemesla dēļ (piemēram, beidzies derīguma termiņš vai nepietiek līdzekļu) mēs nevaram iekasēt maksu no jūsu maksāšanas veida un neesat atcēlis Maksas abonementu, jūs joprojām esat atbildīgs par visām nesaņemtajām summām, un mēs mēģināsim iekasēt līdzekļus no maksāšanas veida, kad atjaunināt maksāšanas veida informāciju. Rezultātā iespējamas nākamā Maksas abonementa perioda sākuma izmaiņas un var tikt mainīts datums, kurā saņemat rēķinu par katru periodu un kas tiek norādīts kvītī. Mēs paturam tiesības atcelt jūsu Maksas abonementu, ja neizdodas sekmīgi iekasēt līdzekļus no jūsu maksāšanas veida, lai atjaunotu abonementu. Daži Maksas abonementi var piedāvāt bezmaksas izmēģinājumperiodu pirms līdzekļu iekasēšanas no jūsu maksāšanas veida. Ja izlemsiet atcelt Maksas abonementu, pirms sākam iekasēt līdzekļus no jūsu maksāšanas veidu, atceliet abonementu vismaz divdesmit četras (24) stundas pirms bezmaksas izmēģinājumversijas darbības beigām.

Ja sākat Maksas abonementa bezmaksas izmēģinājumversiju, ko Apple piedāvā kā Satura nodrošinātājs (“Apple maksas abonements”), un to atceļat pirms bezmaksas izmēģinājumversijas beigām, jūs nevarat atkārtoti aktivizēt bezmaksas izmēģinājumversiju.

Apple maksas abonementu bezmaksas izmēģinājumversijas vai bezmaksas piedāvājumus, izņemot iCloud, nevar apvienot ar Apple One bezmaksas izmēģinājumversiju vai piedāvājumiem. Ja jums ir aktīva jebkura Apple maksas abonementa bezmaksas izmēģinājumversija vai bezmaksas piedāvājums un jūs abonējat pakalpojumu Apple One, bezmaksas izmēģinājumversija(-as) vai piedāvājums(-i) netiek apturēts(-i), pat ja jums ir piekļuve šādiem Apple maksas abonementiem ar Apple One abonementa starpniecību. Jūs apstiprināt, ka bezmaksas izmēģinājumversijas vai bezmaksas piedāvājuma derīguma termiņš var beigties, kamēr esat pakalpojuma Apple One Maksas abonents, un uzņēmumam Apple nav pienākuma atjaunot, atlīdzināt vai citādu jums kompensēt jebkādu šādas bezmaksas izmēģinājumversijas vai piedāvājuma daļu, kam beidzies derīguma termiņš.

Pēc jebkura Pakalpojuma vai Satura Maksas abonementa beigām jūs zaudējat piekļuvi visām šī Pakalpojuma funkcijām vai Saturam, kam nepieciešams Maksas abonements.

I. SATURA UN PAKALPOJUMA PIEEJAMĪBA

Šajā Līgumā atrodamie noteikumi, kas attiecas uz Pakalpojumiem, Satura veidiem, funkcijām vai iespējām, kas nav pieejamas jūsu Mītnes valstī, netiek piemēroti jums, ja vien tie netiek padarīti jums pieejami un no brīža, kad tiek padarīti jums pieejami. Lai skatītu jūsu Mītnes valstī pieejamos Satura veidus, apmeklējiet Pakalpojumus vai lapu https://support.apple.com/lv-lv/HT204411. Noteikti Pakalpojumi un Saturs, kas jums ir pieejams Mītnes valstī, var nebūt jums pieejams, kad ceļojat ārpus Mītnes valsts, izņemot tiesību aktos noteiktos gadījumus.

J. TREŠĀS PUSES IERĪCES UN APRĪKOJUMS

Iespējams, nevarēsiet izmantot Pakalpojumus vai noteiktas Pakalpojumu funkcijas, piekļūstot tām ierīcē, kas nav Apple zīmola ierīce. Lai noskaidrotu, vai Pakalpojums tiek atbalstīts, skatiet lietotņu veikalu savā trešās puses ierīcē. Turklāt noteiktu Pakalpojumu gadījumā var būt nepieciešamība, norādes vai ieteikums izmantot trešās puses iekārtas noteiktos gadījumos un/vai noteiktām darbībām; uz šādu lietojumu attiecas šo iekārtu noteikumi un nosacījumi, un tas jāīsteno saskaņā ar piemērojamiem ražotāja norādījumiem. Izmantojot Pakalpojumus, jūs piekrītat, ka Apple laiku pa laikam var automātiski lejupielādēt un instalēt nelielus programmatūras atjauninājumus trešās puses aparatūrā.

K. KLIENTU ATBALSTS

Ja jums ir jautājumi par mūsu Pakalpojumiem, tostarp, piemēram, par norēķiniem un abonementiem vai jūsu Apple ID, apmeklējiet vietni https://getsupport.apple.com, kur varat sazināties ar mums pa tālruni, e-pastu vai tērzējot pēc tam, kad ir izvēlēta jums atbilstošākā problēma. Ja izvēlaties tērzēt ar mums, jums ir iespēja lejupielādēt savas sarunas norakstu, kurā būs iekļauts sarunas datums un laiks.

Mēs nodrošinām vispārēju atbalstu visiem Pakalpojumiem, izņemot App Store, uz ko attiecas tālāk minētie noteikumi. Apple sniegs atbalstu jautājumos, kas saistīti ar Darījumu, tostarp, bet ne tikai, maksājumiem, piegādi un naudas atmaksu; ja jums ir jautājumi, kas saistīti ar Lietotnes saturu un funkcionalitāti, lūdzu, sazinieties ar Lietotnes nodrošinātāju (kā parādīts Lietotnes produkta lapā veikalā App Store).

L. JŪSU IESNIEGTAIS SATURS MŪSU PAKALPOJUMOS

Mūsu Pakalpojumos var būt iespējams iesniegt vai izlikt materiālus, piemēram, komentārus, vērtējumus un atsauksmes, attēlus, video un aplādes (tostarp saistītos metadatus un ilustrācijas). Šo funkciju izmantošanai ir jāatbilst tālāk minētajām iesniegšanas vadlīnijām, kas laiku pa laikam var tikt atjauninātas; ja uzzinām par materiāliem, kas pārkāpj mūsu Iesniegšanas vadlīnijas, mēs tos noņemam. Ja redzat materiālus, kas neatbilst Iesniegšanas vadlīnijām, tostarp aizvainojošu, varmācību vai pretlikumīgu saturu, lūdzu, ziņojiet mums par to šeit: reportaproblem.apple.com vai sazinieties ar Apple atbalsta dienestu. Izņemot gadījumus, kas ir aizliegti ar tiesību aktiem, ar šo jūs piešķirat uzņēmumam Apple visā pasaulē bezatlīdzības neekskluzīvu licenci izmantot Pakalpojumus un ar tiem saistītos mārketinga materiālus, kā arī izmantot iesniegtos materiālus uzņēmuma Apple iekšējiem nolūkiem. Apple var uzraudzīt un izlemt noņemt vai rediģēt jebkuru iesniegto materiālu, tostarp izmantojot automatizētus satura filtrus un/vai cilvēku veikto satura pārbaudi. Pirms iesniedzat komentāru, vērtējumu vai pārskatu par kādu Pakalpojumu vai Saturu, Apple nepārrauga un nepārbauda, vai esat izmantojis šo Pakalpojumu vai Saturu. Ja korporčija Apple noņem jūsu materiālus, jo tie neatbilst Iesniegšanas vadlīnijām, informācija par atlīdzināšanas iespējām ir pieejama lapā apple.com/legal/dsa/redress-options.

Iesniegšanas vadlīnijas: Jūs nedrīkst izmantot Pakalpojumus, lai:

- publicētu materiālus, (i) kuru lietošanai jums nav atļaujas, tiesību vai licences; (ii) kas pārkāpj jebkuras trešās puses tiesības;

- publicēt vai iesniegt nepatīkamu, aizvainojošu, nelikumīgu, maldinošu, neprecīzu vai kaitniecisku saturu;

- publicēt personas, privātu vai konfidenciālu informāciju, kas pieder citiem;

- pieprasīt personas informāciju no nepilngadīgas personas;

- uzdoties par vai nepatiesi pārstāvēt saistību ar citu fizisku vai juridisku personu;

- publicēt vai pārsūtīt mēstules, tostarp, bet ne tikai nevēlamus vai neatļautus reklāmas materiālus, akciju materiālus vai informatīvus paziņojumus;

- publicēt, modificēt vai noņemt vērtējumu vai pārskatu apmaiņā pret jebkāda veida kompensāciju vai veicināšanas līdzekli; 

- publicēt vai iesniegt negodīgu, varmācīgu, kaitējošu, maldinošu vai ar ļaunprātīgu nolūku radītu vērtējumu, atsauksmi vai ziņojumu, vai arī vērtējumu vai atsauksmi, kas neattiecas uz aplūkoto Saturu;

- plānot nelikumīgas, krāpnieciskas vai manipulatīvas darbības vai iesaistīties tajās.

M. FAMILY SHARING (KOPLIETOŠANA ĢIMENĒ)

Ģimenes piekļuves organizētājam (“Organizētājs”) jābūt sasniegušam astoņpadsmit (18) gadu vecumu (vai līdzvērtīgu pilngadības vecumu savā Mītnes valstī) un jābūt visu Ģimenes locekļu, kuri nav sasnieguši trīspadsmit (13) gadu vecumu (vai līdzvērtīgu minimālo vecumu savā Mītnes valstī, kas minēta reģistrācijas procesa laikā), vecākam vai likumiskajam aizbildnim. Lai piekļūtu visām funkcijas Family Sharing (Koplietošana ģimenē) funkcijām, ir nepieciešamas Apple ierīces. Izmantojot funkciju Family Sharing (Koplietošana ģimenē), piemēroti abonementi var tikt kopīgoti ne vairāk kā sešu (6) ģimenes locekļu vidū. Papildinformāciju par funkciju Family Sharing (Koplietošana ģimenē) skatiet lapā https://support.apple.com/lv-lv/HT201060.

Purchase Sharing (Pirkumu koplietošana): Funkcijas Family Sharing (Koplietošana ģimenē) funkcija Purchase Sharing (Pirkumu koplietošana) ļauj piemēroto Saturu kopīgot ne vairāk kā sešu (6) Ģimenes locekļu vidū. Organizators aicina piedalīties citus dalībniekus un piekrīt maksāt par visiem Ģimenes locekļu iniciētajiem Darījumiem. Organizatora piemērotie maksāšanas veidi tiek izmantoti, lai samaksātu par jebkuru Ģimenes locekļa iniciētu Darījumu (izņemot gadījumus, kad Ģimenes locekļa kontā ir veikala kredīts, kas vienmēr tiek izmantots vispirms). Ģimenes locekļi darbojas kā Organizatora pārstāvji, kad tiek izmantoti Organizatora piemērotie maksāšanas veidi. Organizators ar šo piekrīt: (1) samaksāt par šādiem Darījumiem; (2) ka Ģimenes locekļu iniciētie darījumi ir pilnvaroti; (3) ka maksa par Darījumiem tiek iekasēta no piemērotiem maksāšanas veidiem tā, kā norādīts iepriekš B sadaļā. Organizatoru pienākums ir nodrošināt atbilstību maksāšanas veidu līgumiem un uzņemties risku, kas saistīts ar piekļuves kopīgošanu ar Ģimenes locekļiem, izmantojot atbilstošos maksāšanas veidus. Ģimenes locekļa Darījuma kvīts vai rēķins tiek nosūtīts Ģimenes loceklim, kurš veic pirkumu, un, ja rēķins ir izrakstīts Organizatora maksāšanas veidam, tas tiek nosūtīts arī Organizatoram.

Ask to Buy (Aicināt iegādāties): Funkcija Ask to Buy (Aicināt iegādāties) ir funkcija, kas ļauj Organizatoram apstiprināt Darījumus, ko aktivizējis Ģimenes loceklis, ja tas nav sasniedzis astoņpadsmit (18) gadu vecumu (vai līdzvērtīgu pilngadības vecumu savā Mītnes valstī). Uz Ģimenes locekļu koplietoto vai ar satura kodu palīdzību iegūto Saturu funkcija Ask to Buy (Aicināt iegādāties) parasti neattiecas, bet tā attiecas uz satura kodiem, kas atvieglo piekļuvi abonementiem. Organizatoram ir jābūt tā Ģimenes locekļa, kam ir aktivizēta funkcija Ask to Buy (Aicināt iegādāties) vecākam vai likumīgajam aizbildnim. Funkcija Ask to Buy (Aicināt iegādāties) pēc noklusējuma ir iespējota katram Ģimenes loceklim, kurš nav sasniedzis trīspadsmit (13) vecumu (vai līdzvērtīgu minimālo vecumu savā Mītnes valstī), un tā ir aktīva, līdz to deaktivizē vecāks vai likumīgais aizbildnis. Ja funkcija Ask to Buy (Aicināt iegādāties) tiek izslēgta, kad ģimenes loceklis sasniedzis astoņpadsmit (18) gadu vecumu (vai pilngadības vecumu savā mītnes valstī), šo funkciju vairs nevar ieslēgt. Lai varētu izmantot funkciju Ask to Buy (Aicināt iegādāties), funkcijai Purchase Sharing (Pirkumu koplietošana) nav jābūt iespējotai.

Ģimenes locekļu izmaiņas: Ja Ģimenes loceklis pamet Ģimeni vai tiek noņemts no tās. atlikušie Ģimenes locekļi, iespējams, vairs nevarēs piekļūt bijušā locekļa Saturam, tostarp Saturam, kura ieguvei izmantots Organizatora maksāšanas veids.

Funkcijas Family Sharing (Koplietošana ģimenē) noteikumi: Vienlaikus varat piederēt tikai vienai (1) Ģimenei un pievienoties Ģimenei ne biežāk kā divas reizes gadā. Ar Ģimeni saistīto Apple ID var mainīt ne biežāk kā reizi deviņdesmit (90) dienās. Visiem Ģimenes locekļiem nepieciešama viena Mītnes valsts. Lietošanai ar funkciju Purchase Sharing (Pirkumu koplietošana) nav piemērots viss Saturs, tostarp pirkumi lietotnē, abonementi un dažas iepriekš iegādātās Lietotnes. Pakalpojuma Apple TV+, Apple TV Channels, Apple One Family, Apple One Premier, Apple Music Family, Apple Arcade, Apple News+ un Apple Fitness+ abonementiem ir automātiski iespējota lietošana ar funkciju Family Sharing (Koplietošana ģimenē). Uz Ģimenē koplietotajiem abonementiem var attiekties Satura lietojuma ierobežojumi atbilstoši abonementam.

N. SEASON PASS UN MULTI-PASS

Izmantojot abonementu Pass, varat iegādāties un saņemt televīzijas Saturu, kad tas kļūst pieejams. Abonements Season Pass tiek piemērots televīzijas Saturam ar ierobežotu sēriju skaitu sezonā; abonements Multi-Pass tiek piemērots televīzijas Saturam, kas pieejams nepārtraukti. Darījuma veikšanas laikā tiek iekasēta pilna maksa par abonementu Season Pass vai Multi-Pass. Abonementa Season Pass vai Multi-Pass Saturs ir pieejams lejupielādei līdz deviņdesmit (90) dienām pēc tam, kad kļūst pieejama pēdējā epizode. Ja Satura nodrošinātājs uzņēmuma Apple piegādā mazāk TV pārraides sēriju, nekā plānots abonementa Season Pass iegādes brīdī, mēs kreditēsim jūsu Apple ID ar mazumtirdzniecības vērtību, kas atbilst tādam sēriju skaitam, kas netika piegādātas uzņēmumam Apple.

O. VEIKALA APP STORE PAPILDU NOSACĪJUMI (IZŅEMOT APPLE ARCADE LIETOTNES)

VEIKALA APP STORE SATURA LICENCE

Lietotņu licences jums nodrošina Apple vai trešās puses izstrādātājs (“Lietotnes nodrošinātājs”). Apple darbojas kā Lietotnes nodrošinātāju pārstāvis, nodrošinot veikala App Store darbību, un nav starp jums un Lietotnes nodrošinātāju noslēgtas pārdošanas vienošanas vai lietotāja līguma puse. Tomēr, ja esat Apple Distribution International Ltd. klients, tad reģistrētais tirgotājs ir Apple Distribution International Ltd. Tas nozīmē, ka jūs iegādājaties Lietotnes licenci no Apple Distribution International Ltd., bet Lietotni ir licencējis Lietotnes nodrošinātājs. Apple licencēta Lietotne ir “Apple lietotne”, bet Lietotnes nodrošinātāja licencēta Lietotne ir “Trešās puses lietotne”. Uz jebkuru iegādāto Lietotni attiecas tālāk aprakstītais Licencētas lietojumprogrammas galalietotāja licences līgums (“Standarta galalietotāja licences līgums), ja vien Apple vai Lietotnes nodrošinātājs nav nodrošinājis pielāgotu licences līgumu, kas to ignorē (“Pielāgots galalietotāja licences līgums”). Ievērojot vietējos tiesību aktus, jebkuras Trešās puses lietotnes nodrošinātājs ir vienīgais atbildīgais par savu saturu un garantijām, kā arī jūsu iespējamām prasībām saistībā ar Trešās puses lietotni. Jūs atzīstat un piekrītat, ka Apple ir katras Trešās puses lietotnes Standarta galalietotāja licences līguma vai Pielāgotā galalietotāja licences līguma trešās puses labuma guvējs un līdz ar to var īstenot šādu līgumu. Noteiktas Lietotnes, piemēram, uzlīmes un iMessage lietotnes, var nebūt redzamas ierīces SpringBoard sadaļā ekrānā, bet tām var piekļūt un tās lietot lietotnes Messages panelī.

PIRKUMI LIETOTNĒ

Lietotnes var piedāvāt saturu, pakalpojumus vai funkcijas lietošanai šādās Lietotnēs (“Pirkumi lietotnē”). Lietotnes izmantošanas laikā veiktus Pirkumus lietotnē (piemēram, virtuālos dārgakmeņus) nevar pārsūtīt starp ierīcēm, un tos var lejupielādēt tikai vienu reizi. Pirms veicat Pirkumus lietotnē, jums neatkarīgi no autentifikācijas, kas izmantota cita Satura iegūšanai, ir jāautentificē konts, ievadot paroli vai izmantojot funkciju Touch ID/Face ID. Jūs varēsiet veikt papildu Pirkumus lietotnē piecpadsmit (15) minūtes un neveikt atkārtotu autentifikāciju, ja vien nelūdzāt mums pieprasīt paroli katram pirkumam vai ja vien jums nav aktivizēta funkcija Touch ID/Face ID. Varat izslēgt iespēju veikt Pirkumus lietotnē, izpildot norādījumus šeit: https://support.apple.com/lv-lv/HT201304.

LIETOTŅU KOMPLEKTI

Dažas Lietotnes var tikt pārdotas kopā kā komplekts (“Lietotņu komplekts”). Lietotņu komplektam norādītā cena ir cena, kas no jums tiks iekasēta, iegādājoties Lietotņu komplektu. Lietotņu komplekta cena var būt samazināta, ņemot vērā jau iegādātās vai iegūtās Lietotnes, bet tajā var būt iekļauta minimālā maksa Lietotņu komplekta izpildei.

MEKLĒŠANAS REZULTĀTI UN VĒRTĒŠANA

Nosakot, kā kārtot Lietotnes meklēšanas rezultātos, galvenie apsveramie parametri ir Lietotņu nodrošinātāju norādītie metadati, klientu mijiedarbība ar Lietotnēm un veikalu App Store, kā arī Lietotņu popularitāte veikalā App Store. Šie galvenie parametri nodrošina klienta meklēšanas vaicājumiem atbilstošākos rezultātus.

LICENCĒTAS LIETOJUMPROGRAMMAS GALALIETOTĀJA LICENCES LĪGUMS

Veikalā App Store pieejamās lietotnes tiek jums licencētas, nevis pārdotas. Uz katras Lietotnes licenci attiecas jūsu iepriekš sniegtā piekrišana vai nu šim Licencētas lietojumprogrammas galalietotāja licences līgumam (Standarta galalietotāja licences līgums), vai arī pielāgotam galalietotāja licences līgums starp jums un Lietotnes nodrošinātāju (“Pielāgots galalietotāja licences līgums”), ja tāds ir nodrošināts. Jebkuras Apple lietotnes licenci saskaņā ar šo Standarta vai Pielāgotu galalietotāja licences līgumu piešķir Apple, un jebkuras Trešās puses lietotnes licenci saskaņā ar šo Standarta vai Pielāgotu galalietotāja licences līgumu piešķir atbilstošās Trešās puses lietotnes nodrošinātājs. Jebkura Lietotne, uz kuru attiecas šis Standarta galalietotāja licences līgums, šeit tiek apzīmēta kā “Licencēta lietojumprogramma”. Attiecīgi Lietotnes nodrošinātājs vai Apple (“Licencētājs”) patur visas tiesības uz Licencēto lietojumprogrammu un saistībā ar to, kuras nav skaidri piešķirtas jums šajā Standarta galalietotāja licences līgumā.

a. Licences apjoms: Licencētājs piešķir jums nenododamu licenci izmantot Licencēto lietojumprogrammu jebkuru Apple zīmola produktu lietošanai, kas pieder jums vai ko kontrolējat jūs un atbilstoši Lietojuma noteikumos atļautajam. Šī Standarta galalietotāja licences līguma noteikumi attiecas uz visu saturu, materiāliem vai pakalpojumiem, kam var piekļūt vai kurus var iegādāties Licencētajā lietojumprogrammā, kā arī uz Licencētāja nodrošinātajiem jauninājumiem, kas aizstāj vai papildina sākotnējo Licencēto lietojumprogrammu, ja vien šādam jauninājumam nav pievienots Pielāgotais galalietotāja licences līgums. Izņemot Lietošanas noteikumos noteikto, jūs nedrīkstat izplatīt Licencēto lietojumprogrammu vai padarīt to pieejamu tīklā, kur to vienlaikus var izmantot vairākas ierīces. Jūs nedrīkstat nodot, izplatīt tālāk vai apakšlicencēt Licencēto lietojumprogrammu, izņemot gadījumus, kad tas ir tieši atļauts šajā Līgumā; ja pārdodat savu Apple ierīci trešajai personai, pirms tam ir jānoņem Licencētā lietojumprogramma no Apple ierīces. Jūs nedrīkstat kopēt (izņemot gadījumus, kad šajā licencē un Lietojuma noteikumos tas ir skaidri atļauts), dekonstruēt, izjaukt, mēģināt izgūt pirmkodu, atšifrēt, modificēt vai veidot atvasinātos darbus no Licencētās lietojumprogrammas, tās atjauninājumiem vai jebkuras tās daļas (izņemot tādus gadījumus un tikai tādā apjomā, kādā jebkurš iepriekš minētais ierobežojums ir aizliegts piemērojamajos tiesību aktos, vai tādā apjomā, kāds var būt atļauts licencēšanas noteikumos, kas reglamentē Licencētajā lietojumprogrammā iekļauto atvērtā pirmkoda komponentu izmantošanu).

b. Piekrišana datu izmantošanai: Jūs piekrītat, ka Licencētājs drīkst apkopot un izmantot tehniskos datus un ar tiem saistīto informāciju, tostarp tehnisko informāciju par jūsu ierīci, sistēmu un lietojumprogrammatūru, kā arī perifērijas ierīcēm, kas tiek periodiski apkopota, lai atvieglotu programmatūras atjauninājumu, produktu atbalsta un citu pakalpojumu sniegšanu jums (ja tādi ir), kas saistīti ar Licencēto lietojumprogrammu. Licencētājs var izmantot šo informāciju (ja tā ir formātā, kas neļauj jūs personīgi identificēt), lai uzlabotu savus produktus vai nodrošinātu jums pakalpojumus vai tehnoloģijas.

c. Darbības izbeigšana. Šis Standarta galalietotāja licences līgums ir spēkā, līdz jūs vai Licencētājs pārtrauc tā darbību. Jūsu tiesības saskaņā ar šo Standarta galalietotāja licences līgumu tiek automātiski izbeigtas, ja neievērojat jebkuru tā noteikumu.

d. Ārējie pakalpojumi. Licencētā lietojumprogramma var iespējot piekļuvi Licencētāja un/vai trešo pušu pakalpojumiem un tīmekļa vietnēm (kopā un atsevišķi — “Ārējie pakalpojumi”). Jūs piekrītat, ka visu risku par Ārējo pakalpojumu lietošanu uzņematies jūs. Licencētājs neatbild par trešās puses Ārējo pakalpojumu satura vai precizitātes izpēti vai novērtēšanu, kā arī neatbild par šādu trešo pušu Ārējiem pakalpojumiem. Jebkurā Licencētajā lietojumprogrammā vai Ārējā pakalpojumā parādītie dati, tostarp, bet ne tikai, finanšu, medicīnas un atrašanās vietas informācija, ir paredzēta tikai vispārējiem informatīviem nolūkiem, un ne Licencētājs, ne tā pārstāvji to negarantē. Jūs nedrīkstat izmantot Ārējos pakalpojumus veidā, kas neatbilst šī Standarta galalietotāja licences līguma noteikumiem vai pārkāpj Licencētāja vai jebkuras trešās puses intelektuālā īpašuma tiesības. Jūs piekrītat neizmantot Ārējos pakalpojumus, lai aizskartu, apvainotu, vajātu, draudētu vai apmelotu jebkuru fizisku vai juridisku personu, un piekrītat, ka Licencētājs nav atbildīgs par šādu lietojumu. Ārējie pakalpojumi var nebūt pieejami visās valodās vai jūsu Mītnes valstī un var nebūt piemēroti vai pieejami lietošanai jebkurā konkrētā atrašanās vietā. Tādā mērā, kādā izvēlaties izmantot šos Ārējos pakalpojumus, par atbilstību piemērojamajiem tiesību aktiem esat atbildīgs tikai jūs. Licencētājs patur tiesības jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma vai saistībām pret jums mainīt, apturēt, noņemt, atspējot vai piemērot piekļuves ierobežojumus vai ierobežojumus jebkuriem Ārējiem pakalpojumiem.

e. GARANTIJA: Licencētājs piemēro pamatotu rūpību un prasmes, nodrošinot Licencēto lietojumprogrammu un visus Ārējos pakalpojumus, ko veic vai jums nodrošina Licencētā lietojumprogramma. Atbilstoši vietējiem tiesību aktiem jums var būt piešķirta likumīga atbilstības garantija attiecībā uz iegādātajām Licencētajām lietojumprogrammām vismaz divus (2) gadus un uz lietotnē veiktajiem abonementiem līgumā norādītā piegādes perioda laikā. Licencētājs nedod citus solījumus vai garantijas par Ārējiem pakalpojumiem un konkrēti negarantē, ka:

i) Ārējo pakalpojumu izmantošana būs nepārtraukta vai bez kļūdām;

(ii) Ārējos pakalpojumos nebūs zudumu, datu bojājumu, uzbrukumu, vīrusu, traucējumu, uzlaušanas vai citu drošības pārkāpumu, un Licencētājs atsakās no visām saistībā attiecībā uz to. Jūs esat atbildīgs par savas sistēmas dublēšanu, tostarp par jebkuru Licencētu lietojumprogrammu, kas tiek glabāta jūsu sistēmā.

f. Atbildības ierobežošana.

i) Izņemot šā līguma (ii) sadaļā aprakstītos gadījumus, Licencētājs, tā direktori, amatpersonas, darbinieki, saistītie uzņēmumi, pārstāvji, līgumdarbinieki, atbildīgās personas vai licencētāji nav atbildīgi par jebkuru zaudējumu vai kaitējumu, ko izraisījis Licencētājs, tā darbinieki vai pārstāvji, ja:

(1) Licencētājs, kāds no tā darbiniekiem vai pārstāvjiem nav pārkāpis likumīgo rūpības pienākumu pret jums;

(2) tas nav šāda pārkāpuma pamatoti prognozējams rezultāts;

(3) zaudējumu vai bojājumu palielinājuma iemesls ir jūsu pārkāpts jebkurš šī Galalietotāja licences līguma (“Līgums”) noteikums;

(4) tas radies tāpēc, ka Licencētājs nolēmis jūs brīdināt, apturēt vai pārtraukt jūsu piekļuvi Ārējiem pakalpojumiem vai veikt citas darbības, izmeklējot iespējamu pārkāpumu,vai izrietoši no Licencētāja slēdziena, ka noticis šī Līguma pārkāpums;

(5) tas attiecas uz ienākumu, uzņēmējdarbības vai peļņas zudumu, vai datu zudumu vai bojājumu saistībā ar to, kā izmantojat Licencēto lietojumprogrammu.

(ii) Nekas šajā Līgumā nenoņem un neierobežo Licencētāja atbildību par krāpniecību, rupju nolaidību, ar nodomu veiktu pārkāpumu vai par Licencētāja nolaidības izraisītu nāvi vai traumu.

g. Jūs nedrīkstat lietot vai citādi eksportēt vai atkārtoti eksportēt Licencēto lietojumprogrammu, izņemot gadījumus, kas ir autorizēti saskaņā ar Amerikas Savienoto Valstu tiesību aktiem un Licencētās lietojumprogrammas iegūšanas jurisdikcijā spēkā esošajiem tiesību aktiem. Konkrēti (bet ne tikai) Licencēto lietojumprogrammu nedrīkst eksportēt vai atkārtoti eksportēt a) uz valstīm, kurām ASV ir noteikušas embargo; b) personām, kuras ir iekļautas ASV Finanšu ministrijas sarakstā Specially Designated Nationals (Īpaši norādīti valstspiederīgie) vai ASV Tirdzniecības ministrijas sarakstā Denied Persons List (Liegto personu saraksts) vai Entity List (Juridisko personu saraksts). Izmantojot Licencēto lietojumprogrammu, jūs apliecināt un garantējat, ka neatrodaties nevienā šādā valstī un neesat iekļauts nevienā šādā sarakstā. Turklāt jūs piekrītat neizmantot šos produktus tādiem mērķiem, kas ir aizliegti Amerikas Savienoto Valstu tiesību aktos, tostarp — lai izstrādātu, projektētu, izgatavotu vai ražotu kodolieročus, raķetes, ķīmiskos ieročus vai bioloģiskos ieročus.

h. Galalietotāji ASV valdības iestādēs. Licencētā lietojumprogramma un saistītā dokumentācija ir “Komercpreces”, kā šis termins ir definēts CFR 48. sadaļas 2.101. pantā, un to veido “Komerciālā datoru programmatūra” un “Komerciālās datoru programmatūras dokumentācija”, kā šie termini ir attiecīgi lietoti CFR 48. sadaļas 12.212. vai 227.7202. pantā. Saskaņā ar CFR 48. sadaļas 12.212. pantu vai (attiecīgā gadījumā) 227.7202. panta 1.–4. punktu Komerciālās datoru programmatūras un Komerciālās datoru programmatūras dokumentācijas licences tiek izsniegtas galalietotājiem ASV valdības iestādēs a) tikai kā Komercpreces un b) tikai ar tādām pašām tiesībām, kādas piešķirtas visiem pārējiem galalietotājiem saskaņā ar šajā dokumentā ietvertajiem noteikumiem un nosacījumiem. Nepublicētās tiesības ir aizsargātas saskaņā ar Amerikas Savienoto Valstu autortiesību likumiem.

i. Izņemot gadījumus, kas skaidri norādīti šajā sadaļā, šim Līgumam un saistībai starp jums un uzņēmumu Apple ir piemērojami Kalifornijas štata tiesību akti, izslēdzot to tiesību aktu principu pretrunas. Lai atrisinātu jebkuru strīdu vai prasību, kas rodas saistībā ar šo Līgumu, jūs un uzņēmums Apple vienojas pakļauties personīgai un ekskluzīvai Santaklēras apgabala (Kalifornija) tiesu jurisdikcijai. Ja a) jūs neesat ASV pilsonis; b) jūs nedzīvojat ASV; c) jūs nepiekļūstat Pakalpojumam no ASV; d) jūs esat kādas tālāk norādītās valsts pilsonis, jūs šādi piekrītat, ka jebkurš strīds vai pretenzija, kas rodas šī Līguma sakarā, tiks regulēta saskaņā ar tālāk norādītajiem piemērojamiem tiesību aktiem nesaistīti ar tiesību aktu principu pretrunām, un jūs šādi neatgriezeniski pakļaujaties neekskluzīvai to tiesu jurisdikcijai, kuras atrodas tālāk norādītajā štatā, provincē vai valstī un kuru tiesību akti ir piemērojami.

Ja esat jebkuras Eiropas Savienības valsts vai Apvienotās Karalistes, Šveices, Norvēģijas vai Islandes rezidents, piemērojamie tiesību akti un tiesvedības vieta būs jūsu parastās dzīvesvietas tiesību akti un tiesas.

Īpaši no piemērošanas šī Līguma sakarā tiek izslēgts tiesību akts, kas pazīstams kā Apvienoto Nāciju Organizācijas konvencija par starptautiskiem preču tirdzniecības līgumiem.

P. APP STORE, APPLE BOOKS, APPLE PODCASTS UN NOTEIKTA SATURA PAPILDU NOTEIKUMI

Noteiktu Saturu, kas pieejams pakalpojumā App Store, Apple Books un Apple Podcasts (tostarp Apple Podcasts abonementus) jūs iegādājaties no šāda Satura trešās puses nodrošinātāja (parādīts produktu lapā un/vai atbilstošā Satura iegādes procesa laikā), nevis uzņēmuma Apple. Šādā gadījumā Apple, nodrošinot jums Saturu, darbojas kā Satura nodrošinātāja pārstāvis, un tāpēc Apple nav Darījuma puse starp jums un Satura nodrošinātāju. Tomēr, ja esat Apple Distribution International Ltd. klients, Apple Distribution International Ltd. ir jūsu iegūtā Satura reģistrētais tirgotājs, bet Satura nodrošinātājs ir licencējis šādu Saturu. Satura nodrošinātājs patur tiesības īstenot ar šādu Saturu saistītus lietošanas noteikumus. Tikai Satura nodrošinātājs ir atbildīgs par šo Saturu, jebkurām garantijām tādā apjomā, kādā uz tām neattiecas atruna, un visām jūsu vai jebkuras puses iespējamām prasībām attiecībā uz šādu Saturu.

Nosakot, kā kārtot meklēšanas rezultātus pakalpojumā App Store, Apple Books un Apple Podcasts, galvenie apsveramie parametri ir Satura nodrošinātāju norādītie metadati un klientu mijiedarbība ar Saturu.

Q. APPLE MUSIC PAPILDU NOTEIKUMI

iCloud Music Library ir pakalpojuma Apple Music funkcija, kas ļauj piekļūt atbilstošajām vai augšupielādētajām dziesmām, atskaņošanas sarakstiem un mūzikas video, kas iegūti pakalpojumā Apple Music, veikalā iTunes Store vai no cita avota (“iCloud Music Library saturs”) ierīcēs, kurās iespējots pakalpojums Apple Music. Funkcija iCloud Music Library tiek ieslēgta automātiski, kad iestatāt dalību pakalpojumā Apple Music. Funkcija iCloud Music Library apkopo informāciju par jūsu iCloud Music Library saturu. Šī informācija ir saistīta ar jūsu Apple ID un tiek salīdzināta ar pašreiz pakalpojumā Apple Music pieejamo iCloud Music Library saturu. iCloud Music Library saturs, kas neatbilst, tiek augšupielādēts uzņēmuma Apple iCloud Music Library serveros (Apple noteiktā formātā). Varat augšupielādēt līdz pat simt tūkstošiem (100 000) dziesmu. Uz veikalā iTunes Store iegūtām dziesmām šis ierobežojums neattiecas. Dziesmas, kas neatbilst noteiktiem kritērijiem (piemēram, faili ir pārāk lieli) vai kas nav pilnvarotas lietošanai jūsu ierīcē, neatbilst iCloud Music Library prasībām. Kad izmantojat funkciju iCloud Music Library, Apple reģistrē informāciju, piemēram, atskaņotos ierakstus, apturēšanu vai izlaišanu, jūsu izmantotās ierīces un atskaņošanas laiku un ilgumu. Jūs piekrītat izmantot funkciju iCloud Music Library tikai likumīgi iegūtam saturam. Funkcija iCloud Music Library tiek nodrošināta “tāda, kāda tā ir”, un tajā var būt kļūdas vai neprecizitātes. Pirms funkcijas iCloud Music Library lietošanas dublējiet datus un informāciju. Ja neesat pakalpojuma Apple Music dalībnieks, varat iegādāties iTunes Match abonementu, kas izmanto funkciju iCloud Music Library. Beidzoties dalībai pakalpojumā Apple Music, jūs zaudējat piekļuvi savai funkcijai iCloud Music Library, tostarp iCloud Music Library saturam, kas augšupielādēts funkcijas iCloud Music Library serveros.

R. APPLE FITNESS+ PAPILDU NOTEIKUMI

Pakalpojums Apple Fitness+ ir paredzēts tikai izklaides un/vai informācijas nolūkiem un nav paredzēts, lai sniegtu medicīnisko konsultāciju. 

S. SAKARU OPERATORA PROGRAMMAS ABONEMENTS

Ja iespējams, jums var tikt piedāvāts iegādāties Pakalpojuma abonementu no bezvadu sakaru operatora (“Sakaru operatora programmas abonements”). Ja iegādājaties Sakaru operatora programmas abonementu, jūsu sakaru operators ir reģistrētais tirgotājs, un tas nozīmē, ka iegādājaties Pakalpojuma licenci no sava sakaru operatora, kurš jums nosūtīs rēķinu par Pakalpojuma abonementa maksu, bet Pakalpojumu licencē un nodrošina Apple. Jūsu pirkuma attiecības ar sakaru operatoru reglamentē sakaru operatora noteikumi un nosacījumi, nevis šis Līgums, un ar visiem strīdiem par norēķiniem, kas saistīti ar Sakaru operatora programmas abonementu, ir jāvēršas pie sakaru operatora, nevis uzņēmuma Apple. Izmantojot pakalpojumu, ko nodrošina Sakaru operatora programmas abonements, jūs piekrītat, ka sakaru operators var atklāt jūsu sakaru operatora konta informāciju, tālruņa numuru un abonementa informāciju uzņēmumam Apple un uzņēmums Apple var izmantot šo informāciju, lai noteiktu jūsu Sakaru operatora programmas abonementa statusu.

T. DAŽĀDI NOTEIKUMI, KAS ATTIECAS UZ VISIEM PAKALPOJUMIEM

APPLE DEFINĪCIJA

Atkarībā no jūsu mītnes valsts Apple apzīmē:

Apple Inc., adrese One Apple Park Way, Cupertino, Kalifornija, lietotājiem Amerikas Savienotajās Valstīs un Puertoriko;

Apple Canada Inc., adrese 120 Bremner Blvd., Suite 1600, Toronto ON M5J 0A8, Kanāda, lietotājiem Kanādā;

Apple Services LATAM LLC, adrese 1 Alhambra Plaza, Ste 700 Coral Gables, Florida, lietotājiem Meksikā, Centrālamerikā vai Dienvidamerikā, vai jebkurā Karību salu valstī vai teritorijā (izņemot Puertoriko);

iTunes K.K., adrese Roppongi Hills, 6-10-1 Roppongi, Minato-ku, Tokyo 106-6140, Tokija, lietotājiem Japānā;

Apple Pty Limited, adrese Level 3, 20 Martin Place, Sydney NSW 2000, Austrālija, lietotājiem Austrālijā vai Jaunzēlandē, tostarp piederošajās teritorijās un saistītajās jurisdikcijās;

Apple Distribution International Ltd., adrese Hollyhill Industrial Estate, Hollyhill, Cork, Īrijas Republika, visiem pārējiem lietotājiem.

LĪGUMA IZMAIŅAS

Apple patur tiesības mainīt šo Līgumu un pievienot jaunus vai papildu noteikumus vai nosacījumus, kas var būt nepieciešami, piemēram, ja Apple pievieno jaunu pakalpojumu vai mainās piemērojamie tiesību akti. Jūs saņemat informāciju par šādām izmaiņām un papildu noteikumiem un nosacījumiem; ja tos pieņemat, tie stājas spēkā nekavējoties un tiek iekļauti šajā Līgumā. Ja atsakāties pieņemt šādas izmaiņas, uzņēmumam Apple ir tiesības pārtraukt Līguma darbību, un/vai jūs vairs nevarēsiet veikt pirkumus saistībā ar šī Līguma reglamentētajiem Pakalpojumiem vai Saturu. Tas neietekmē jau iegādāto un lejupielādēto Saturu.

TREŠĀS PUSES MATERIĀLI

Uzņēmums Apple neatbild par trešās puses materiāliem, kas iekļauti Saturā vai Pakalpojumos vai piesaistīti Saturam vai Pakalpojumiem.

LIETOTĀJA DROŠĪBA

Vienmēr jāvēršas pēc padoma pie atbilstoši kvalificēta veselības aprūpes speciālista attiecībā uz (a) jebkuras darbības drošumu un ieteicamību; (b) kādu konkrētu medicīnisko stāvokli vai simptomiem.

INTELEKTUĀLAIS ĪPAŠUMS

Jūs piekrītat, ka Pakalpojumi, tostarp Saturs, grafikas, lietotāja saskarne, audioklipi, videoklipi, redakcionālais saturs, kā arī Pakalpojumu ieviešanai izmantotie skripti un programmatūra, satur uzņēmuma Apple, tā licencētāju un/vai Satura nodrošinātāju patentēto informāciju un materiālus, un tos aizsargā piemērojamie intelektuālā īpašuma aizsardzības un citi tiesību akti, tostarp, bet ne tikai, autortiesību akti. Jūs piekrītat, ka jūs neizmantosiet šādu patentētu informāciju vai materiālus nekādā veidā, izņemot Pakalpojumu lietošanu personiskam, nekomerciālam izmantojumam saskaņā ar šo Līgumu. Nevienu Satura vai Pakalpojumu daļu nedrīkst pārsūtīt vai pavairot nekādā formātā un ne ar kādiem līdzekļiem, izņemot gadījumus, kad tas ir tieši atļauts šajā Līgumā. Jūs piekrītat nekādā veidā nemodificēt, neizīrēt, nepārdot, nekopīgot un neizplatīt Pakalpojumus vai Saturu un apņematies neizmantot Pakalpojumus veidā, kas nav tieši pilnvarots.

Apple nosaukums, Apple logotips, iTunes, iTunes Store, App Store, Apple Books, Apple Music, Apple TV, Apple TV+, Apple Arcade, Apple News, Apple News+, Apple One, Apple Podcasts, Apple Fitness+ un citas Apple preču zīmes, pakalpojuma zīmes, grafikas un logotipi, kas izmantoti saistībā ar Pakalpojumiem, ir Apple preču zīmes vai reģistrētās preču zīmes ASV un citās valstīs visā pasaulē. Jums netiek piešķirtas tiesības vai licences attiecībā uz kādu no iepriekš minētajām preču zīmēm.

AUTORTIESĪBAS 

Ja vien nav norādīts citādi, Apple nodrošināto Pakalpojumu un Satura autortiesības pieder uzņēmumam Apple Inc. un tā meitasuzņēmumiem.

Ja uzskatāt, ka ar Pakalpojumu starpniecību pieejamais Saturs pārkāpj jūsu pieprasītās autortiesības, sazinieties ar uzņēmumu Apple šādās atrašanās vietās:

- Trešās puses lietotnes: https://www.apple.com/legal/internet-services/itunes/appstorenotices/

- Apple Books: https://www.apple.com/legal/internet-services/itunes/applebooksnotices/

- Apple TV+ un Apple Fitness+: https://www.apple.com/legal/internet-services/itunes/appletvplusnotices/

- Apple News: https://www.apple.com/legal/internet-services/itunes/applenewsnotices/

- Zvana signāli: https://www.apple.com/legal/internet-services/itunes/ringtonestorenotices/

- Visi pārējie Pakalpojumi (tostarp, bet ne tikai, iTunes Store, Apple Music un Apple Podcasts): https://www.apple.com/legal/internet-services/itunes/itunesstorenotices/

Tas ir ātrākais veids, lai mēs varam apstrādāt jūsu paziņojumu par iespējamo pārkāpumu. Lēnāks veids, kā sazināties ar mūsu norādīto pārstāvi un apstrādāt paziņojumu, ir sūtīt pilnīgu un pareizu paziņojumu par iespējamu pārkāpumu uz tālāk norādīto pasta adresi.

Apple Inc.

Attn: Autortiesību pārstāvis

One Apple Park Way

MS: 1IPL

Cupertino, CA 95014

Tālruņa Nr.: 408.996.1010

E-pasts: copyrightnotices@apple.com 

Uzņēmums Apple ir pieņēmis politiku, kuras mērķis ir atbilstošos apstākļos atspējot un/vai pārtraukt lietotāju kontu darbību, ja tiek secināts, ka tie vairākkārt pārkāpj citu lietotāju autortiesības, vai arī vairākkārt tiek izteikti apgalvojumi par šādu lietotāju autortiesību pārkāpšanu. Šīs politikas īstenošanas nolūkā uzņēmums Apple pēc saviem ieskatiem var aizturēt, atspējot un/vai apturēt tādu lietotāju kontu darbību, kuri ir atzīti par iesaistītiem pārkāpšanas darbībās, vai citu saistītu iemeslu dēļ.

GARANTIJU ATRUNA; SAISTĪBU IEROBEŽOJUMI

a. Apple nodrošina Pakalpojumus, izrādot pamatotu rūpību un prasmes. Atbilstoši vietējiem tiesību aktiem jums var būt piešķirta likumīga atbilstības garantija attiecībā uz iegādāto Saturu vismaz divus gadus un uz abonēto Saturu līgumā norādītā piegādes perioda laikā. Apple nedod citus solījumus vai garantijas par Pakalpojumiem un konkrēti negarantē, ka ārpus likumīgās garantijas robežām:

i) Pakalpojuma izmantošana būs nepārtraukta vai bez kļūdām. Jūs piekrītat, ka laiku pa laikam Apple tehnisku vai darbības iemeslu dēļ var jebkurā laikā noņemt Pakalpojumu uz nenoteiktu laiku vai atcelt Pakalpojumus un, cik lielā mērā tas ir lietderīgi, par to paziņos jums. Ja Apple pārtrauc tāda Pakalpojumu nodrošināšanu, kas ir jau apmaksāts abonements, Apple jums nosūta atmaksu. Ja Apple pārtrauc tāda Pakalpojuma nodrošināšanu, kas nav abonements, tas neietekmē jau iegādāto un lejupielādēto Saturu.

(ii) Pakalpojumos nebūs zudumu, datu bojājumu, uzbrukumu, vīrusu, traucējumu, uzlaušanas vai citu drošības pārkāpumu, kas ir nepārvaramas varas gadījumi, un Apple atsakās no visām saistībā attiecībā uz to. Jūs esat atbildīgs par savas sistēmas dublēšanu, tostarp par Saturu, kas iegādāts vai iegūts ar Pakalpojuma starpniecību.

b. JŪS PIEKRĪTAT, KA, JA VIEN TAS NAV NOTEIKTS PIEMĒROJAMOS TIESĪBU AKTOS, UZŅĒMUMS APPLE NAV ATBILDĪGS PAR SATURA PIEEJAMĪBAS TURPMĀKU NODROŠINĀŠANU, IZMANTOJOT MŪSU PAKALPOJUMUS, UN UZŅĒMUMS APPLE NAV ATBILDĪGS JŪSU PRIEKŠĀ, JA LEJUPIELĀDEI, ATKĀRTOTAI LEJUPIELĀDEI VAI STRAUMĒŠANAI VAIRS NAV PIEEJAMS SATURS, TOSTARP IEGĀDĀTAIS SATURS.

c. Izņemot tālāk punktā (e) noteiktos gadījumus vai gadījumā, ja izmantojat piemērojamās likumā noteiktās tiesības uz atmaksu vai kompensāciju, uzņēmums Apple, tā direktori, amatpersonas, darbinieki, saistītie uzņēmumi, pārstāvji, līgumdarbinieki vai licencētāji nav atbildīgi par jebkuru zaudējumu vai kaitējumu, ko izraisījis Apple, tā darbinieki vai pārstāvji, ja:

(i) Apple, kāds no mūsu darbiniekiem vai pārstāvjiem nav pārkāpis likumīgo rūpības pienākumu pret jums;

(ii) tas nav šāda pārkāpuma pamatoti prognozējams rezultāts;

(iii) zaudējumu vai bojājumu palielinājuma iemesls ir jūsu pārkāpts jebkurš šī Līguma noteikums;

(iv) tas radies tāpēc, ka uzņēmums Apple nolēmis noņemt vai liegt piekļuvi informācijai vai saturam, apturēt vai izbeigt jūsu piekļuvi Pakalpojumam vai veikt kādu citu darbību, izmeklējot iespējamu pārkāpumu, vai izrietoši no uzņēmuma Apple slēdziena, ka noticis šī Līguma pārkāpums;

(v) tas attiecas uz ienākumu, uzņēmējdarbības vai peļņas zudumu, vai datu zudumu vai bojājumu saistībā ar to, kā izmantojat Pakalpojumus.

d. Apple izmanto pamatotas pūlas, lai aizsargātu jūsu iesniegto informāciju saistībā ar Pakalpojumiem, ieskaitot aizsardzību pret krāpniecisku lietošanu.

e. Nekas šajā Līgumā nenoņem un neierobežo uzņēmuma Apple atbildību par krāpniecību, rupju nolaidību, ar nodomu veiktu pārkāpumu vai par nāvi vai traumu.

f. Ja pārkāpjat šo Līgumu, jūs esat atbildīgs uzņēmuma Apple, tā direktoru, amatpersonu, saistīto uzņēmumu, pārstāvju, līgumdarbinieku un licencētāju priekšā par visām prasībām, kas izriet no jūsu veiktā pārkāpuma. Jūs esat atbildīgs arī par visām darbībām, ko Apple veic, izmeklējot iespējamu šī Līguma pārkāpumu, vai izrietot no secinājuma vai lēmuma, ka noticis šī Līguma pārkāpums.

g. APPLE NEATBILD PAR MAKSĀJUMIEM PAR DATIEM, KAS VAR RASTIES SAISTĪBĀ AR PAKALPOJUMU LIETOŠANU.

LIKUMĀ NOTEIKTIE IZŅĒMUMI VALSTS IESTĀDĒM

Ja esat kvalificēta valsts izglītības vai valdības iestāde un jebkura šā Līguma daļa, piemēram, visa sadaļa par atlīdzināšanu vai daļa no tās, ir nederīga vai neīstenojama saistībā ar jums, jo to nosaka piemērojamie vietēji, valsts, štata vai federālie tiesību akti, šī daļa tiek pieņemta kā nederīga vai neīstenojama atbilstoši gadījumam un tā vietā tiek interpretēta veidā, kas visvairāk atbilst piemērojamiem reglamentējošajiem tiesību aktiem.

PIEMĒROJAMIE TIESĪBU AKTI

Izņemot gadījumus, kas skaidri norādīti šajā sadaļā, vai ciktāl to pieprasa piemērojamie tiesību akti, šim Līgumam un saistībai starp jums un uzņēmumu Apple, kā arī visiem Darījumiem Pakalpojumos, ir piemērojami Kalifornijas štata tiesību akti, izslēdzot to tiesību aktu principu pretrunas. Lai atrisinātu jebkuru strīdu vai prasību, kas rodas saistībā ar šo Līgumu, jūs un uzņēmums Apple vienojas pakļauties personīgai un ekskluzīvai Santaklēras apgabala (Kalifornija) tiesu jurisdikcijai. Ja a) jūs neesat ASV pilsonis; b) jūs nedzīvojat ASV; c) jūs nepiekļūstat Pakalpojumam no ASV; d) jūs esat kādas tālāk norādītās valsts pilsonis, jūs šādi piekrītat, ka jebkurš strīds vai pretenzija, kas rodas šī Līguma sakarā, tiks regulēta saskaņā ar tālāk norādītajiem piemērojamiem tiesību aktiem nesaistīti ar tiesību aktu principu pretrunām, un jūs šādi neatgriezeniski pakļaujaties neekskluzīvai to tiesu jurisdikcijai, kuras atrodas tālāk norādītajā štatā, provincē vai valstī un kuru tiesību akti ir piemērojami.

Ja esat jebkuras Eiropas Savienības valsts vai Apvienotās Karalistes, Šveices, Norvēģijas vai Islandes rezidents, piemērojamie tiesību akti un tiesvedības vieta būs jūsu parastās dzīvesvietas tiesību akti un tiesas.

Īpaši no piemērošanas šī Līguma sakarā tiek izslēgts tiesību akts, kas pazīstams kā Apvienoto Nāciju Organizācijas konvencija par starptautiskiem preču tirdzniecības līgumiem.

CITI NOTEIKUMI

Šis Līgums ir viss līgums starp jums un uzņēmumu Apple un nosaka to, kā lietojat Pakalpojumus; tiem ir priekšroka pār visiem iepriekšējiem līgumiem saistībā ar šo tematu, kas noslēgti starp jums un Apple. Uz jums var attiekties arī papildu noteikumi un nosacījumi, kas var būt spēkā, kad veicat Darījumus vai lietojat saistītos pakalpojumus, trešo pušu saturu, trešo pušu programmatūru vai papildu pakalpojumus, piemēram, lielapjoma iegādes programmu. Ja kāda šī Līguma daļa tiek atzīta par nederīgu vai neīstenojamu, šī daļa tiek interpretēta veidā, kas atbilst piemērojamiem tiesību aktiem, lai pēc iespējas precīzāk atspoguļotu pušu sākotnējos nodomus, bet pārējās daļas paliek spēkā pilnā apmērā. Ja uzņēmums Apple neizmanto šajā Līgumā noteiktās tiesības vai noteikumus, to nevar uzskatīt par atteikšanos no šī vai kāda cita noteikuma. Uzņēmums Apple nav atbildīgs par nespēju izpildīt jebkādas saistības, ja iemesls ir ārpus uzņēmuma Apple ietekmes robežām.

Jūs piekrītat nodrošināt atbilstību visiem vietējiem, štata, federālajiem un valsts tiesību aktiem, statūtiem, rīkojumiem un noteikumiem, kas attiecas uz to, kā lietojat Pakalpojumus. Uz Pakalpojumu lietošanu var attiekties arī citi tiesību akti. Zaudējumu risks par visiem elektroniski piegādātajiem Darījumiem tiek nodots ieguvējam pēc elektroniskas pārraidīšanas saņēmējam. Nevienam Apple darbiniekam vai pārstāvim nav pilnvarojuma mainīt šo Līgumu.

Apple var jūs informēt par Pakalpojumiem, nosūtot e-pasta ziņojumu uz jūsu e-pasta adresi vai vēstuli pa pastu uz jūsu pasta adresi, vai publicējot to Pakalpojumā. Paziņojumi stājas spēkā nekavējoties. Apple var arī sazināties ar jums pa e-pastu vai pašpiegādes paziņojuma veidā, lai nosūtītu jums papildinformāciju par Pakalpojumiem.

Alternatīva strīdu risināšana. ES pēc brīvprātības principa uztur tiešsaistes strīdu risināšanas platformu, kurai var piekļūt, izmantojot saiti http://ec.europa.eu/consumers/odr, un uzņēmums Apple Distribution International Ltd. ir izvēlējies tajā nepiedalīties. Ja rodas problēma, sazinieties ar Apple atbalsta dienestu https://www.apple.com/support/itunes/contact/.

Līdz ar šo jūs piešķirat uzņēmumam Apple tiesības veikt darbības, ko tas uzskata par pamatoti nepieciešamām vai atbilstošām, lai īstenotu un/vai pārbaudītu atbilstību jebkurai šī Līguma daļai. Jūs piekrītat, ka uzņēmumam Apple ir tiesības, neuzņemoties saistības pret jums, atklāt jebkādus datus un/vai informāciju tiesībsargājošajām iestādēm, valsts amatpersonām un/vai trešajai pusei, ja Apple uzskata, ka ir pamatoti nepieciešami vai atbilstoši īstenot un/vai verificēt atbilstību jebkurai šī Līguma daļai (ieskaitot, bet ne tikai, uzņēmuma Apple tiesības sadarboties ar visiem juridiskajiem procesiem, kas saistīti ar to, kā lietojat Pakalpojumus un/vai Saturu, un/vai trešās puses apgalvojumu, ka tas, kā lietojat Pakalpojumus un/vai Saturu, ir nelikumīgi un/vai pārkāpj šādas trešās puses tiesības).

Pēdējās atjaunināšanas datums: 2023. gada 18. septembrī