Умови використання Медійних сервісів Apple

Ці умови становлять контракт між вами та компанією Apple («Угода»). Уважно прочитайте цю Угоду. Щоб підтвердити, що ви розумієте умови Угоди та погоджуєтеся з ними, натисніть «Погоджуюся».

А. ОСНОВНІ ВІДОМОСТІ ПРО НАШІ СЛУЖБИ

Ця Угода визначає умови використання служб компанії Apple («Служби»), що дають змогу купувати, отримувати у використання, ліцензувати й орендувати мультимедійні служби, програми («Програми») та інші служби в рамках програм («Контент») або підписуватися на них. Ми даємо змогу користуватися такими службами: iTunes Store, App Store, iBooks Store, Apple Music і Apple News. Наші служби доступні для використання у вашій країні проживання («Країна проживання»). Щоб користуватися нашими Службами, вам потрібні сумісне програмне й апаратне забезпечення (остання версія рекомендується, а іноді необхідна) і доступ до Інтернету (може стягуватися додаткова плата). Ці фактори можуть вплинути на продуктивність наших Служб.

Б. ВИКОРИСТАННЯ НАШИХ СЛУЖБ

ПЛАТЕЖІ, ПОДАТКИ ТА ПОЛІТИКА ВІДШКОДУВАННЯ

Ви можете отримати Контент у наших Службах безкоштовно або за плату: в обох випадках це буде вважатись «Операцією». Кожна Операція виконується на умовах електронного договору між вами та компанією Apple і/або вами та організацією, що постачає Контент для наших Служб. Однак якщо ви клієнт компанії Apple Distribution International (офіційний продавець) і хочете придбати програму або книгу, це означає, що ви будете купувати Контент у компанії Apple Distribution International, яка має ліцензію Постачальника програм (як зазначено нижче) або книговидавця. Коли ви будете виконувати свою першу Операцію в нашій Службі, ми запитаємо вас, як часто ми повинні запитувати у вас пароль для здійснення майбутніх Операцій. Якщо ввімкнете технологію Touch ID для виконання Операцій, необхідно буде підтверджувати кожну Операцію відбитком пальця. Щоб змінити налаштування паролів у будь-який час, див. статтю https://support.apple.com/en-us/HT204030. Компанія Apple стягуватиме кошти, використовуючи ваш спосіб оплати (наприклад, за допомогою кредитної або дебетової картки, подарункової картки або коду чи іншим способом, доступним у вашій Країні проживання), під час будь-яких платних Операцій разом із відповідними податками. Якщо ви попередньо замовили Контент, плату буде стягнуто після його доставки вам, тільки якщо ви не скасуєте замовлення на Контент до його публікації. Відповідно до місцевого законодавства компанія Apple може оновити відомості про спосіб оплати, якщо такі відомості надано вашою фінансовою установою. Детальніше про оплату Операцій див. у статті за адресою http://support.apple.com/kb/HT5582. Усі Операції є остаточними. Ціни на Контент можуть будь-коли змінитися. Якщо технічні неполадки перешкоджають або необґрунтовано затримують доставку вашого Контенту, тоді вашим єдиним і виключним засобом відшкодування є заміна або відшкодування сплачених коштів (в установленому компанією Apple порядку). Компанія Apple може відхиляти запити на відшкодування коштів, якщо ми знаходимо докази шахрайства, зловживання або іншої маніпулятивної поведінки, які дають право компанії Apple подати зустрічний позов. Умови, пов’язані з подарунковими картками й кодами, доступні тут: https://www.apple.com/legal/internet-services/itunes/giftcards/.

ІДЕНТИФІКАТОР APPLE ID

Щоб користуватися нашими Службами та переглядати свій Контент, вам потрібен ідентифікатор Apple ID. Apple ID — це обліковий запис, який ви використовуєте разом із функціями та службами Apple. Обліковий запис Apple ID дуже важливий, тому ви несете відповідальність за збереження його конфіденційності та безпеки. Компанія Apple не несе відповідальності за будь-які збитки, що виникають через несанкціоноване використання вашого облікового запису Apple ID. Якщо ви підозрюєте, що безпеку вашого облікового запису Apple ID було порушено, зверніться до служби підтримки Apple.

Щоб створити Apple ID та використовувати наші Служби, вам має виповнитися 13 років (або ваш вік має відповідати еквівалентному віку в Країні проживання, указаному під час реєстрації). Облікові записи Apple ID для користувачів віком до 13 років можуть створювати батьки або офіційні опікуни за допомогою функції «Сімейний доступ» чи адміністрація схваленого навчального закладу дитини.

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

Використання наших Служб регулюється Політикою конфіденційності компанії Apple (див. за адресою https://www.apple.com/legal/privacy/).

ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ СЛУЖБ І КОНТЕНТУ

Використовуючи Служби та Контент, ви повинні дотримуватися правил, викладених у цьому розділі («Правила користування»). Будь-яке інше використання Служб і Контенту є істотним порушенням цієї Угоди. Компанія Apple може контролювати використання Служб і Контенту, щоб переконатися, що ви дотримуєтеся Правил користування.

Усі служби

- Ви можете використовувати Служби та Контент тільки в особистих некомерційних цілях (за винятком випадків, зазначених у розділі «Контент App Store» нижче).

- Надсилаючи вам Контент, компанія Apple не надає вам право на його використання в рекламних цілях, не передає будь-яких авторських прав його власників і не відмовляється від таких прав.

- Ви можете одночасно використовувати Контент у різних облікових записах Apple ID (до п’яти) на кожному пристрої.

- Ви несете відповідальність за втрату, знищення або пошкодження Контенту після завантаження. Рекомендуємо регулярно виконувати резервне копіювання Контенту.

- Ви не можете зламати або обійти будь-які системи безпеки наших Служб.

- Ви можете отримати доступ до наших Служб тільки за допомогою програмного забезпечення Apple, а також не можете змінювати або використовувати модифіковані версії такого програмного забезпечення.

- Для перегляду відеоконтенту потрібно з’єднання з використанням технології HDCP.

Контент iTunes Store

- Ви можете використовувати Контент без цифрового захисту авторських прав (DRM) на обґрунтованій кількості сумісних пристроїв, якими ви володієте або користуєтеся. Контент із цифровим захистом авторських прав можна одночасно використовувати на кількох комп’ютерах (до п’яти) і на будь-якій кількості пристроїв, що синхронізуються з цими комп’ютерами.

- Узятий напрокат Контент можна одночасно переглядати лише на одному пристрої протягом 30 днів. Після початку перегляду його необхідно завершити протягом 24–48 годин (це залежить від того, який Контент надається в Службах вашої Країни проживання). Зупинка, переривання або поновлення перегляду не збільшують вищезазначений строк, відведений для перегляду.

- Ви можете записувати підбірку аудіо на компакт-диск для прослуховування до семи разів (це обмеження не стосується Контенту без цифрового захисту авторських прав).

Контент App Store

- Термін «Програма» використовується для позначення стандартних програм, програм для iMessage і Apple Watch, покупок у програмах, розширень (наприклад, клавіатур), наліпок і підписок, що доступні в програмі.

- Ви можете використовувати Програми на будь-якому пристрої, яким володієте або користуєтеся.

- Фізичні особи, що представляють комерційне підприємство, державну організацію або навчальний заклад («Підприємство»), можуть завантажувати та синхронізувати програми для використання (i) однією особою на одному або кількох пристроях, якими володіє або користується Підприємство, або (ii) кількома особами, на одному спільному пристрої, яким володіє або користується Підприємство. Якщо кілька користувачів по черзі або одночасно користуються пристроєм, для кожного такого пристрою потрібна окрема ліцензія.

Контент iBooks Store

- Ви можете використовувати Контент без захисту DRM на будь-якому сумісному пристрої, яким володієте або користуєтеся. Контент із цифровим захистом авторських прав можна одночасно використовувати на кількох комп’ютерах (до п’яти) і на будь-якій кількості пристроїв, що синхронізуються з цими комп’ютерами.

- Ви не можете записувати Контент iBooks Store на диск.

Apple Music:

- Ви можете використовувати індивідуальну підписку Apple Music максимально на 10 пристроях (тільки п’ять із них можуть бути комп’ютерами).

- Індивідуальна підписка Apple Music дає змогу відтворювати музику в потоковому режимі лише на одному пристрої, а сімейна підписка — на шістьох пристроях одночасно.

ПОВТОРНЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ

Ви можете повторно завантажувати раніше придбаний Контент («Повторне завантаження») на свої пристрої, на яких використовується один обліковий запис Apple ID («Зв’язані пристрої»). Типи Контенту, доступні для Повторного завантаження у вашій Країні проживання, див. за адресою https://support.apple.com/en-us/HT204632. Контент може бути недоступний для Повторного завантаження, якщо він більше не надається в наших Службах.

Правила використання для Зв’язаних пристроїв: одночасно використовувати один обліковий запис Apple ID можна максимум на 10 пристроях (тільки п’ять із них можуть бути комп’ютерами). На кожному комп’ютері також слід одночасно авторизуватися через один обліковий запис Apple ID (додаткові відомості про авторизацію комп’ютерів див. у статті за адресою https://support.apple.com/en-us/HT201251). Пристрої можна прив’язувати до іншого облікового запису Apple ID кожні 90 днів.

ПІДПИСКИ

У Службах і деяких Програмах можна отримувати Контент на основі підписки («Платні підписки»). Ви можете скасувати автоматичне подовження Платних підписок, перейшовши до розділу «Керування підписками» в налаштуваннях свого облікового запису. Ми повідомимо вам, якщо ціна Платної підписки збільшиться, і за необхідності отримаємо вашу згоду на її подовження. Плата стягуватиметься не раніше ніж за 24 години до початку дії останньої Платної підписки. Якщо з тієї чи іншої причини ми не зможемо стягнути плату згідно з вашим способом оплати (наприклад, через завершення терміну дії або недостатню кількість коштів), а ви не скасуєте Платну підписку, ви нестимете відповідальність за будь-які несплачені суми. А ми намагатимемося застосувати спосіб оплати відповідно до оновлених вами відповідних відомостей. Це може призвести до зміни початку вашого наступного періоду дії Платної підписки, а також дати стягнення оплати за кожен період. Деякі Платні підписки можуть пропонуватися як безкоштовна ознайомлювальна версія, перш ніж із вас буде стягнено кошти відповідно до вибраного способу оплати. Якщо ви вирішите відмовитися від Платної підписки, скасуйте її до закінчення ознайомлювального періоду та стягнення коштів згідно з вашим способом оплати.

ДОСТУПНІСТЬ КОНТЕНТУ ТА СЛУЖБ

Зазначені в цій Угоді умови щодо використання Служб, типів Контенту та набору функцій, які недоступні у вашій Країні проживання, не застосовуються до вас, доки вони не стануть доступні. Типи Контенту, доступні у вашій Країні проживання, див. у відповідних Службах або за адресою https://support.apple.com/en-us/HT204411.

ПРИСТРОЇ СТОРОННІХ ВИРОБНИКІВ

Якщо ви використовуєте наші Служби на пристроях сторонніх виробників (не Apple), вам можуть бути недоступні деякі функції або типи Контенту. Зазначені в цій Угоді умови, що стосуються недоступних функцій або типів Контенту, не застосовуються до вас. Якщо ви пізніше вирішите використовувати наші Служби на пристрої Apple, ви погоджуєтеся, що під час використання такого пристрою будете дотримуватися всіх умов цієї Угоди.

В. НАДСИЛАННЯ МАТЕРІАЛІВ ДО НАШИХ СЛУЖБ

У наших Службах можна залишати коментарі, надсилати фотографії, відео та подкасти, а також пов’язані з ними метадані та ілюстрації. Ці функції мають використовуватися відповідно до інструкцій із розділу «Рекомендації щодо надсилання матеріалів» нижче, які час від часу можуть оновлюватися. Якщо ви бачите, що ці інструкції ігноруються, скористайтеся функцією «Подати скаргу». Ви надаєте компанії Apple глобальну, безоплатну, безстрокову, невиключну ліцензію на використання надісланих вами в Службах матеріалів, а також для відповідних рекламних цілей. Компанія Apple може переглядати будь-які надіслані матеріали та приймати рішення щодо їх вилучення або редагування.

Рекомендації щодо надсилання матеріалів. У Службах заборонено вказані нижче дії.

- Розміщувати будь-які матеріали, на які у вас немає дозволу, права або ліцензії на використання.

- Розміщувати сумнівний, образливий, протизаконний контент або такий, що може ввести в оману користувачів або нашкодити їм.

- Розміщувати особисту, приватну або конфіденційну інформацію інших осіб.

- Запитувати персональні дані неповнолітніх.

- Видавати себе за іншого користувача, його знайомого або родича чи юридичну особу.

- Розміщувати або передавати спам, зокрема небажану або несанкціоновану рекламу, рекламні матеріали або інформаційні оголошення.

- Планувати будь-яку незаконну, шахрайську або маніпулятивну діяльність чи займатися нею.

Г. СІМЕЙНИЙ ДОСТУП

Члену родини, що створив Сім’ю («Організатору»), має виповнитися 18 років. Організатор має бути одним із батьків або законним опікуном членів Сім’ї, яким іще не виповнилося 13 років (або які не досягли еквівалентного мінімального віку в Країні проживання, указаного під час реєстрації). Щоб користуватися всіма функціями Сімейного доступу, потрібен пристрій Apple.

Спільний доступ до покупок. Функція спільного доступу до покупок надає вам змогу ділитися відповідним Контентом із членами вашої Сім’ї (до 6 осіб). Організатор запрошує інших членів Сім’ї для участі та погоджується сплачувати за всі Операції, ініційовані членами Сім’ї. Засіб оплати Організатора використовується для оплати всіх Операцій, ініційованих членами Сім’ї (за винятком покупок за допомогою кредиту магазину, доступного в обліковому записі члена Сім’ї, що завжди використовується для оплати першим). Члени Сім’ї діють як агенти Організатора, коли використовується його засіб оплати. У цьому договорі Організатор (1) погоджується оплачувати такі Операції та (2) визнає дозволеними Операції, ініційовані членами Сім’ї. Організатор несе відповідальність за дотримання умов угоди для свого засобу оплати та визнає всі ризики, пов’язані з наданням доступу до засобу оплати членам Сім’ї. Квитанція чи рахунок за Операції, здійснені будь-яким із членів Сім’ї, надсилаються цьому члену Сім’ї та Організатору.

Функція «Попросити купити». За допомогою цього зручного способу Організатор може підтверджувати кожну Операцію, ініційовану членом Сім’ї молодше 18 років (або еквівалентного віку повноліття в Країні проживання членів Сім’ї). Організатор має бути одним із батьків або законним опікуном усіх членів Сім’ї, для яких активовано функцію «Попросити купити». Функція «Попросити купити» не стосується Контенту, завантаженого зі списку покупок членів Сім’ї або придбаних за допомогою коду активації.

Зміни в складі Сім’ї. Якщо один з учасників виходить зі складу Сім’ї, інші її члени можуть втратити доступ до Контенту цього учасника, зокрема Контенту, придбаного за допомогою засобу оплати Організатора.

Правила Сімейного доступу. Учасник може одночасно належати тільки до однієї Сім’ї. Приєднуватися до Сім’ї можна не частіше двох разів на рік. Змінювати ідентифікатор Apple ID, пов’язаний із Сім’єю, можна не частіше ніж раз на 90 днів. Країна проживання має бути спільною для всіх членів Сім’ї. Деякий Контент може бути недоступний через функцію спільного доступу до покупки, у тому числі покупки в програмі, передплати та деякі раніше придбані програми.

Д. РЕКОМЕНДАЦІЙНІ ФУНКЦІЇ

Під час використання Служб вам будуть надаватися рекомендації щодо Контенту, які базуються на ваших завантаженнях, покупках та інших діях. Ви можете відмовитися від отримання рекомендацій у параметрах свого облікового запису.

Для ввімкнення деяких рекомендаційних функцій потрібен ваш дозвіл. Якщо ввімкнути ці функції, вам буде запропоновано надати компанії Apple дозвіл на збір і збереження деяких відомостей, зокрема даних про дії на пристрої, розташування й користування або інших відомостей. Уважно прочитайте інформацію, що відображається, коли ви вмикаєте ці функції.

Е. ДОДАТКОВІ УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ITUNES STORE

СЕЗОННИЙ І БАГАТОРАЗОВИЙ АБОНЕМЕНТИ

Абонемент дає змогу придбавати та отримувати доступний телевізійний Контент. Сезонний абонемент стосується телевізійного Контенту з обмеженою кількістю серій у сезоні. Багаторазовий абонемент стосується телевізійного Контенту, що доступний без сезонних обмежень. Повна вартість сезонного або багаторазового абонемента стягується під час Операції. Контент за сезонним або багаторазовим абонементом доступний для завантаження протягом 90 днів від дати виходу останньої серії. Якщо багаторазовий абонемент було придбано з автопоновленням, то стягується повна вартість кожного наступного циклу багаторазового абонемента. Ви можете вимкнути автопоновлення до початку наступного циклу багаторазового абонемента в параметрах свого облікового запису. Якщо постачальник надав компанії Apple менше серій телешоу, ніж планувалося, коли ви купували сезонний абонемент, ми внесемо на рахунок вашого ідентифікатора Apple ID суму, рівну роздрібній вартості відповідної кількості серій.

Є. ДОДАТКОВІ УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ APP STORE

ЛІЦЕНЗУВАННЯ КОНТЕНТУ APP STORE

Ліцензії на програми продає компанія Apple або сторонній розробник («Постачальник програм»). Якщо ви є клієнтом компанії Apple Distribution International, продавцем продукту виступає компанія Apple Distribution International: ви купуєте ліцензію на Програму в компанії Apple Distribution International, але Програму ліцензує Постачальник програм. Програми, ліцензовані Apple, називаються в цьому документі «Програмами Apple», а програми, ліцензовані Постачальниками програм, називаються «Програмами сторонніх розробників». Apple виступає агентом Постачальників програм, надаючи послуги магазину App Store, і не є стороною угоди з продажу або договору користувача між вами та Постачальником програми. Усі придбані вами Програми регулюються наведеними нижче умовами Ліцензійної угоди з користувачем ліцензійної програми («Стандартної ліцензійної угоди з користувачем»), якщо інше не передбачено умовами спеціальної ліцензійної угоди, укладеної з компанією Apple або Постачальником програми («Спеціальної ліцензійної угоди з користувачем»). Постачальник, що ліцензує будь-яку Програму стороннього розробника, несе одноосібну відповідальність за її вміст, гарантії та претензії, пов’язані з її роботою. Ви визнаєте та погоджуєтесь, що Apple є стороннім бенефіціаром Стандартної ліцензійної угоди з користувачем або Спеціальної ліцензійної угоди з користувачем, що стосується кожної Програми стороннього розробника, і може вживати заходів, щоб забезпечити виконання умов такої угоди. Деякі Програми, зокрема наліпки та програми iMessage, можуть не відображатися в меню пристрою, але ви можете користуватися цими програмами за допомогою розділу програм «Повідомлення».

ПОКУПКИ В ПРОГРАМІ

Програми можуть пропонувати контент, послуги та функціональні можливості для використання в таких Програмах («Покупки в програмі»). Покупки в програмі, здійснені під час користування Програмою (наприклад, віртуальні коштовності), не можна передавати з одного пристрою на інший і можна завантажити тільки один раз. Перед здійсненням Покупок у програмі вам необхідно виконати автентифікацію облікового запису окремо від автентифікації для отримання іншого Контенту. Для цього введіть пароль або скористайтесь ідентифікатором Touch ID. Ви зможете здійснювати додаткові Покупки в програмі протягом 15 хвилин без потреби в повторній автентифікації, за винятком випадків, коли ви попросили нас запитувати пароль для кожної покупки або активували Touch ID. Ви можете вимкнути можливість здійснювати Покупки в програмі, виконавши інструкції на сторінці https://support.apple.com/en-us/HT201304.

ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА ПІДТРИМКА ПРОГРАМ

Компанія Apple несе відповідальність за надання технічного обслуговування та підтримки тільки для Програм Apple або відповідно до застосовних законів. Постачальники програм несуть відповідальність за надання обслуговування та підтримки для Програм сторонніх розробників.

ЛІЦЕНЗІЙНА УГОДА З КОРИСТУВАЧЕМ ЛІЦЕНЗОВАНОЇ ПРОГРАМИ

Програми, доступні в магазині App Store, надаються вам за ліцензією, а не продаються. Щоб отримати ліцензію на кожну Програму, вам необхідно спершу прийняти умови цієї Ліцензійної угоди з користувачем ліцензованої програми («Стандартна ліцензійна угода») або спеціальної ліцензійної угоди з користувачем між вами та Постачальником програми («Спеціальна ліцензійна угода») за наявності. Ліцензія на будь-яку Програму Apple за цією Стандартною або Спеціальною ліцензійною угодою надається компанією Apple, а ліцензія на будь-яку Програму стороннього розробника за цією Стандартною або Спеціальною ліцензійною угодою надається Постачальником такої Програми. Будь-яка Програма, для якої діє ця Стандартна ліцензійна угода, у цьому документі називається «Ліцензована програма». Постачальник програми або компанія Apple у відповідних випадках («Ліцензіар») зберігають за собою всі права на Ліцензовану програму, не надані вам прямо за цією Стандартною ліцензійною угодою.

а. Обсяг ліцензії. Ліцензіар надає вам ліцензію без права передачі на використання Ліцензованої програми на будь-яких продуктах марки Apple, якими ви володієте або користуєтеся, а також відповідно до Правил користування. Умови цієї Стандартної ліцензійної угоди регулюватимуть будь-який контент, матеріали та служби, що надаються або купуються в рамках Ліцензованої програми, а також оновлення, надані Ліцензіаром, які замінюють або доповнюють оригінальну Ліцензовану програму, за винятком випадків, коли таке оновлення супроводжується Спеціальною ліцензійною угодою. За винятком випадків, передбачених Правилами користування, ви не можете поширювати або надавати Ліцензовану програму через мережу, у якій вона може використовуватися на кількох пристроях одночасно. Ви не можете передавати, перерозподіляти або субліцензувати Ліцензовану програму, а в разі продажу вашого Пристрою Apple стороннім особам ви повинні заздалегідь видалити Ліцензовану програму з Пристрою Apple. Ви не можете здійснювати копіювання (окрім випадків, коли це дозволено умовами цієї ліцензії та Правил користування), зворотне проектування, дизасемблювання, намагатись отримати вихідний код Ліцензованої програми, будь-яких її оновлень або частин, модифікувати ці компоненти, створювати на їхній основі похідні продукти (окрім випадків, коли будь-яке вищезазначене обмеження заборонено застосовними законами, а також якщо це передбачено умовами ліцензії, яка регулює використання будь-яких компонентів із відкритим кодом, що входять у Ліцензовану програму).

б. Згода на використання даних. Ви погоджуєтеся, що Ліцензіар може збирати та використовувати технічні дані та пов’язану інформацію, зокрема технічну інформацію про ваші пристрій, систему, програмне забезпечення та периферійні пристрої, яка періодично збирається, щоб полегшити надання вам оновлень програмного забезпечення, підтримки продукту та інших послуг (за наявності), пов’язаних із Ліцензованою програмою. Ліцензіар може використовувати таку інформацію у формі, яка не дає змогу ідентифікувати вашу особу, з метою вдосконалення своїх продуктів або надання вам послуг чи технологій.

в. Припинення. Ця Стандартна ліцензійна угода дійсна, доки не буде припинена вами або Ліцензіаром. Ваші права за цією Стандартною ліцензійною угодою буде автоматично припинено без попередження, якщо ви не виконаєте будь-яку умову угоди.

г. Зовнішні служби. Ліцензована програма може відкривати доступ до служб і веб-сайтів Ліцензіара та/або сторонніх розробників (надалі разом та окремо — «Зовнішні служби»). Ви погоджуєтеся користуватися Зовнішніми службами виключно на власний ризик. Ліцензіар не несе відповідальності за вивчення або оцінку контенту чи дійсності Зовнішніх служб сторонніх виробників та будь-які такі Зовнішні служби сторонніх виробників. Дані, що відображаються будь-якою Ліцензованою програмою чи Зовнішньою службою, зокрема фінансова, медична інформація та відомості про розташування, призначені виключно для загального інформування та не гарантуються Ліцензіаром або його агентами. Ви зобов’язуєтеся не використовувати Зовнішні служби в будь-який спосіб, який суперечить умовам цієї Стандартної ліцензійної угоди або порушує права інтелектуальної власності Ліцензіара чи будь-якої третьої особи. Ви погоджуєтеся не користуватися Зовнішніми службами з метою домагання, зловживання, переслідування, погроз або наклепу щодо будь-якої фізичної та юридичної особи, а також погоджуєтеся, що Ліцензіар не несе відповідальності за будь-яке таке користування з вашого боку. Зовнішні служби можуть бути недоступні деякими мовами або у вашій Країні проживання, а також непридатними чи недоступними для користування в певних регіонах. Якщо ви вирішуєте користуватися такими Зовнішніми службами, то несете одноосібну відповідальність за дотримання будь-яких застосовних законів. Ліцензіар зберігає за собою право змінювати, призупиняти, скасовувати, припиняти або обмежувати доступ до будь-яких Зовнішніх служб у будь-який момент без попередження, не несучи відповідальності перед вами.

д. ВІДСУТНІСТЬ ГАРАНТІЙ. ВИ ПРЯМО ПІДТВЕРДЖУЄТЕ ТА ПОГОДЖУЄТЕСЯ, ЩО ВИКОРИСТОВУЄТЕ ЛІЦЕНЗОВАНУ ПРОГРАМУ ВИКЛЮЧНО НА ВЛАСНИЙ РИЗИК. У ПЕРЕДБАЧЕНИХ ЗАСТОСОВНИМИ ЗАКОНАМИ ВИПАДКАХ ЛІЦЕНЗОВАНА ПРОГРАМА ТА БУДЬ-ЯКІ СЛУЖБИ, ЩО ВИКОНУЮТЬСЯ АБО НАДАЮТЬСЯ В РАМКАХ ЛІЦЕНЗОВАНОЇ ПРОГРАМИ, НАДАЮТЬСЯ «ЯК Є» ТА «ЗА НАЯВНОСТІ», З УСІМА НЕДОЛІКАМИ ТА БЕЗ ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ. ЛІЦЕНЗІАР ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД БУДЬ-ЯКИХ ПРЯМИХ, НЕПРЯМИХ АБО ПЕРЕДБАЧЕНИХ ЗАКОНОМ ГАРАНТІЙ І УМОВ, СТОСОВНО ЛІЦЕНЗОВАНОЇ ПРОГРАМИ ТА БУДЬ-ЯКИХ СЛУЖБ, ЗОКРЕМА ВІД НЕПРЯМИХ ГАРАНТІЙ І/АБО УМОВ СТОСОВНО ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПРОДАЖУ, ЗАДОВІЛЬНОЇ ЯКОСТІ, ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ КОНКРЕТНОЇ МЕТИ, ТОЧНОСТІ, СПОКІЙНОГО ВОЛОДІННЯ ТА НЕПОРУШЕННЯ ПРАВ ТРЕТІХ ОСІБ. ЖОДНА ІНФОРМАЦІЯ ЧИ КОНСУЛЬТАЦІЯ, НАДАНА ЛІЦЕНЗІАРОМ АБО ЙОГО УПОВНОВАЖЕНИМ ПРЕДСТАВНИКОМ В УСНІЙ ЧИ ПИСЬМОВІЙ ФОРМІ, НЕ СТАНОВИТЬ ГАРАНТІЇ. У РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ НЕДОЛІКІВ ЛІЦЕНЗОВАНОЇ ПРОГРАМИ АБО СЛУЖБ ВИ БЕРЕТЕ НА СЕБЕ В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ ВСІ ВИТРАТИ У ЗВ’ЯЗКУ З УСІМ НЕОБХІДНИМ ОБСЛУГОВУВАННЯМ, РЕМОНТОМ АБО УСУНЕННЯМ НЕДОЛІКІВ. У ДЕЯКИХ ЮРИСДИКЦІЯХ НЕ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ ВИКЛЮЧЕННЯ НЕПРЯМИХ ГАРАНТІЙ АБО ОБМЕЖЕННЯ ПЕРЕДБАЧЕНИХ ЗАКОНОМ ПРАВ СПОЖИВАЧА, ТОМУ ВИЩЕЗАЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧЕННЯ ТА ОБМЕЖЕННЯ МОЖУТЬ НЕ ПОШИРЮВАТИСЯ НА ВАС.

е. Обмеження відповідальності. ЯКЩО ЦЕ НЕ ЗАБОРОНЕНО ЗАКОНОДАВСТВОМ, ЛІЦЕНЗІАР У ЖОДНОМУ ВИПАДКУ НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ТІЛЕСНІ УШКОДЖЕННЯ АБО БУДЬ-ЯКІ ВИПАДКОВІ, ОСОБЛИВІ, НЕПРЯМІ АБО ОПОСЕРЕДКОВАНІ ЗБИТКИ БУДЬ-ЯКОГО РОДУ, ЗОКРЕМА ЗБИТКИ ВНАСЛІДОК УПУЩЕНОЇ ВИГОДИ, ВТРАТИ ДАНИХ, ПЕРЕРИВАННЯ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, АБО ЗА БУДЬ-ЯКІ ІНШІ КОМЕРЦІЙНІ ЗБИТКИ АБО ВТРАТИ, ЩО ВИНИКАЮТЬ ВНАСЛІДОК ВИКОРИСТАННЯ ВАМИ ЧИ НЕЗДАТНІСТЮ ВИКОРИСТАННЯ ЛІЦЕНЗОВАНОЇ ПРОГРАМИ, А ТАКОЖ УНАСЛІДОК ЦЬОГО, НЕЗАЛЕЖНО ВІД ПРИЧИНИ ЇХ ВИНИКНЕННЯ ТА НЕЗАЛЕЖНО ВІД ПРИЧИНИ Й ВИДУ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ (НА ОСНОВІ ДОГОВОРУ, ЦИВІЛЬНОГО ПРАВОПОРУШЕННЯ АБО ІНШИХ ПІДСТАВ), А ТАКОЖ НАВІТЬ У ВИПАДКУ, ЯКЩО ЛІЦЕНЗІАР БУВ ПОПЕРЕДЖЕНИЙ ПРО МОЖЛИВІСТЬ ВИНИКНЕННЯ ТАКИХ ЗБИТКІВ. У ДЕЯКИХ ЮРИСДИКЦІЯХ НЕ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ТІЛЕСНІ УШКОДЖЕННЯ АБО ЗА ВИПАДКОВІ ЧИ ОПОСЕРЕДКОВАНІ ЗБИТКИ, ТОМУ ТАКЕ ОБМЕЖЕННЯ МОЖЕ НЕ ПОШИРЮВАТИСЯ НА ВАС. Загальна відповідальність Ліцензіара перед вами за всі збитки (за винятком того, що може вимагатися застосовними законами у випадку тілесних ушкоджень) у жодному разі не перевищує суму в розмірі п’ятдесяти доларів США ($50.00). Вищезазначені обмеження застосовуватимуться, навіть якщо не було досягнуто основної мети використання вказаного вище засобу правового захисту.

є. Ви можете використовувати, експортувати чи реекспортувати Ліцензовану програму, тільки якщо це дозволяється законодавством Сполучених Штатів Америки та законодавством юрисдикції, у якій була отримана Ліцензована програма. Зокрема, Ліцензовану програму не може бути експортовано або реекспортовано (а) у будь-які країни, щодо яких діє ембарго США, або (б) для будь-якої особи, внесеної до Переліку спеціально визначених громадян, складеного Міністерством фінансів США, або до Санкційного переліку фізичних або юридичних осіб, складеного Міністерством торгівлі США. Використовуючи Ліцензовану програму, ви заявляєте та гарантуєте, що ви не перебуваєте в жодній такій країні та не внесені до жодного такого переліку. Ви також погоджуєтеся не використовувати такі продукти для будь-яких цілей, заборонених законодавством США, зокрема з метою розробки, проектування, виготовлення або виробництва ядерної зброї, ракет, хімічної або біологічної зброї.

ж. Ліцензована програма та пов’язана документація є «Комерційними продуктами» згідно з визначенням цього терміну в §2.101 розділу 48 Кодексу федеральних нормативних актів, до складу яких входять «Комерційне комп’ютерне програмне забезпечення» та «Документація до комерційного комп’ютерного програмного забезпечення» згідно з використанням цих термінів у §12.212 або §227.7202 розділу 48 Кодексу федеральних нормативних актів залежно від обставин. Відповідно до §12.212 розділу 48 або §227.7202-1–§227.7202-4 включно розділу 48 Кодексу федеральних нормативних актів, залежно від обставин, Комерційне комп’ютерне програмне забезпечення та Документація до комерційного комп’ютерного програмного забезпечення надаються на умовах ліцензії для кінцевих користувачів, які є членами уряду США, (а) виключно як Комерційні продукти та (б) виключно з такими правами, що надаються всім іншим кінцевим користувачам відповідно до умов у цьому документі. Права на неопубліковані матеріали захищено за законодавством США про авторське право.

з. Окрім випадків, явно передбачених у наступному параграфі, ця Угода та взаємовідносини між вами й компанією Apple регулюються відповідно до законодавства штату Каліфорнія, крім його колізійних норм. Ви та компанія Apple погоджуєтеся, що вирішення всіх претензій і суперечок між вами, що виникли внаслідок цієї Угоди, належить до персональної та виключної юрисдикції судів, розташованих в окрузі Санта-Клара, штат Каліфорнія. Якщо ви (а) не маєте громадянства США; (б) не проживаєте в США; (в) не користуєтеся Службою з території США, а також (г) не маєте громадянства жодної із зазначених нижче країн, ви погоджуєтеся, що всі претензії та спори, що виникли внаслідок цієї Угоди, регулюються застосовними законами, викладеними нижче, незалежно від будь-яких колізійних норм, і ви безповоротно підпорядковуєтеся невиключній юрисдикції судів, розташованих у зазначених нижче штаті, провінції або країні застосовних законів.

 

Якщо ви маєте громадянство будь-якої країни Європейського Союзу або Швейцарії, Норвегії чи Ісландії, основну силу будуть мати закони та суди вашого звичайного місця проживання.

 

Ця Угода не регулюється Конвенцією ООН про договори міжнародної купівлі-продажу товарів.

Ж. ДОДАТКОВІ УМОВИ КОРИСТУВАННЯ IBOOKS STORE

Ви купуєте Контент iBooks Store в стороннього постачальника такого Контенту («Видавець»), а не в компанії Apple. Компанія Apple виступає агентом Видавця, надаючи вам Контент iBooks Store, тому Apple не є стороною Операції між вами та Видавцем. Якщо ви є клієнтом компанії Apple Distribution International, офіційним продавцем виступає компанія Apple Distribution International, тобто ви купуєте ліцензію на використання Контенту в компанії Apple Distribution International, але Контент ліцензовано Видавцем. Видавець Контенту iBooks Store зберігає за собою право забезпечити виконання в примусовому порядку умов користування, що стосуються такого Контенту iBooks Store. Видавець Контенту iBooks Store несе одноосібну відповідальність за такий Контент, будь-які гарантії, якщо не заявлено про відмову від таких гарантій, і стосовно будь-яких претензій, які ви або будь-яка інша особа можете мати щодо такого Контенту.

З. ДОДАТКОВІ УМОВИ КОРИСТУВАННЯ СЛУЖБОЮ APPLE MUSIC

ПІДПИСКА APPLE MUSIC

Apple Music — це музична служба, що надається за підпискою. Вашу підписку Apple Music буде автоматично поновлено, якщо ви не вимкнете автоматичне поновлення в налаштуваннях облікового запису. Докладнішу інформацію див. у розділі «Підписки». Після закінчення терміну дії підписки Apple Music ви втратите доступ до всіх функцій Apple Music, які потребують підписки, зокрема, без обмежень, доступ до композицій Apple Music, збережених на пристрої та в Музичній медіатеці iCloud. Якщо Apple не вдасться стягнути плату за поновлення підписки за допомогою вашого способу оплати, Apple залишає за собою право скасувати вашу підписку Apple Music.

Де це доступно, вам може бути запропонована підписка Apple Music через оператора зв’язку («Підписка через оператора»). Якщо ви придбаєте Підписку через оператора, оператор стягуватиме з вас плату за підписку Apple Music. Ваші відносини з оператором регулюються умовами оператора, а не цією Угодою, і будь-які претензії, пов’язані з Підпискою через оператора, потрібно надсилати оператору, а не Apple. Використовуючи Apple Music, ви погоджуєтеся, що ваш оператор може обмінюватися з Apple даними вашого мобільного рахунку, номером телефону та інформацією про підписку, а Apple може використовувати цю інформацію для визначення стану вашої Підписки через оператора.

МЕДІАТЕКА ICLOUD

Медіатека iCloud — це функція Apple Music, що надає вам доступ до підібраних або вивантажених композицій, списків відтворення та музичних відеозаписів, придбаних через Apple Music, магазин iTunes Store або третю особу («Контент Медіатеки iCloud»), на пристроях з увімкненою службою Apple Music. Медіатека iCloud вмикається автоматично під час налаштування підписки Apple Music. Медіатека iCloud збирає інформацію про ваш Контент музичної медіатеки iCloud. Ця інформація прив’язується до вашого ідентифікатора Apple ID та порівнюється з Контентом Медіатеки iCloud, наразі доступним у службі Apple Music. Неспіввіднесений контент Медіатеки iCloud вивантажується на відповідні сервери компанії Apple (у форматі, визначеному компанією Apple). Ви можете вивантажити до 100 000 композицій. Композиції, придбані в iTunes Store або Apple Music, не входять до цього обмеження. Композиції, які не відповідають певним критеріям (наприклад, завеликі файли), або які ви не маєте права відтворювати на своєму пристрої, не можна завантажити в Медіатеку iCloud. Коли ви користуєтеся Медіатекою iCloud, компанія Apple веде журнал про записи, які ви відтворюєте, зупиняєте або пропускаєте, про пристрої, якими ви користуєтеся, а також час і тривалість відтворення. Ви погоджуєтеся використовувати Медіатеку iCloud лише для легально придбаного контенту. Медіатека iCloud надається для використання «ЯК Є» та може містити помилки й неточності. Вам слід робити резервні копії даних та інформації, перш ніж користуватися Медіатекою iCloud. Якщо ви не є користувачем Apple Music, ви можете придбати підписку iTunes Match, на яку поширюються умови цього розділу.

И. РІЗНІ УМОВИ, ЩО СТОСУЮТЬСЯ ВСІХ СЛУЖБ

ВИЗНАЧЕННЯ APPLE

Залежно від вашої Країни проживання «Apple» може вживатися на позначення:

компанії Apple Inc., розташованої за адресою One Apple Park Way, Cupertino, California, для користувачів у Північній, Центральній і Південній Америці (включно з Канадою в разі використання iTunes Store та Apple Music), а також територій і володінь США; французьких і британських володінь у Північній і Південній Америці та Карибському регіоні;

компанії Apple Canada Inc., розташованої за адресою 120 Bremner Blvd., Suite 1600, Toronto ON M5J 0A8, Canada, для користувачів App Store та iBooks Store в Канаді, на її територіях і в її володіннях;

компанії iTunes K.K., розташованої за адресою Roppongi Hills, 6-10-1 Roppongi, Minato-ku, Tokyo 106-6140, Tokyo, для користувачів у Японії;

компанії Apple Pty Limited, розташованої за адресою Level 3, 20 Martin Place, Sydney NSW 2000, Australia, для користувачів в Австралії та Новій Зеландії, включно з острівними володіннями, територіями та афілійованими юрисдикціями; і

компанії Apple Distribution International, розташованої за адресою Hollyhill Industrial Estate, Hollyhill, Cork, Republic of Ireland, для всіх інших користувачів.

ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО КОНТРАКТУ

Компанія Apple залишає за собою право в будь-який час змінювати цю Угоду та впроваджувати нові або додаткові умови використання Служб. Такі зміни та додаткові умови й положення набувають чинності негайно та включаються в цю Угоду. Подальше використання вами Служб розцінюється як прийняття цих умов.

СТОРОННІ МАТЕРІАЛИ

Компанія Apple не несе відповідальності за сторонні матеріали або посилання на них, які містяться в Контенті або Службах.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ

Ви погоджуєтеся, що Служби, зокрема Контент, графічні зображення, інтерфейс користувача, аудіокліпи, відеокліпи, редакторський контент, а також програмні сценарії та програмне забезпечення, що використовуються для роботи Служб, містять конфіденційну інформацію та матеріали, що є власністю компанії Apple і/або її ліцензіарів, а також захищаються застосовними законами про інтелектуальну власність та іншими законами, у тому числі законами про авторське право. Ви погоджуєтеся, що не використовуватимете таку конфіденційну інформацію або матеріали в будь-який інший спосіб, окрім як із метою користування Службами відповідно до цієї Угоди. Жодна частина Служб не може бути відтворена в будь-якій формі або будь-яким чином, крім випадків, якщо це прямо дозволяється цією Угодою. Ви погоджуєтеся не змінювати, не надавати напрокат, не передавати в оренду, не продавати, не поширювати Служби та Контент будь-яким чином і зобов’язуєтеся не користуватися Службами в будь-який несанкціонований спосіб.

Назва Apple, логотип Apple, iTunes, iTunes Store, App Store, iBooks Store, Apple Music та інші торговельні марки Apple, знаки обслуговування, зображення та логотипи, пов’язані зі Службами, є торговельними марками або зареєстрованими торговельними марками Apple у США та інших країнах по всьому світу. Вам не надається жодного права або ліцензії стосовно будь-яких вищезазначених торговельних марок.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО АВТОРСЬКІ ПРАВА

Якщо ви вважаєте, що будь-який Контент, доступний у Службах, порушує заявлені вами авторські права, зверніться до компанії Apple за поданими нижче адресами.

— iTunes Store: https://www.apple.com/legal/internet-services/itunes/itunesstorenotices/

— App Store: https://www.apple.com/legal/internet-services/itunes/appstorenotices/

— iBooks Store: https://www.apple.com/legal/internet-services/itunes/ibooksstorenotices

— Apple Music: https://www.apple.com/legal/trademark/claimsofcopyright.html

РОЗІРВАННЯ УГОДИ АБО ПРИЗУПИНЕННЯ ЇЇ ДІЇ

У разі недотримання вами (зокрема, на думку компанії Apple) будь-якого положення цієї Угоди компанія Apple може, не надсилаючи жодного сповіщення: (і) розірвати цю Угоду та/або призупинити дію вашого облікового запису, а ви будете зобов’язані сплатити всі належні суми включно до дати розірвання Угоди; і/або (іі) припинити дію ліцензії на програмне забезпечення; і/або (ііі) заблокувати доступ до Служб.

Компанія Apple залишає за собою право в будь-який час змінювати Служби, призупиняти або припиняти роботу Служб (або будь-якої їхньої частини чи Контенту), не сповіщаючи вас. Компанія Apple не нестиме жодної відповідальності перед вами чи третіми сторонами, реалізовуючи ці права.

ВІДМОВА ВІД ГАРАНТІЙ; ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

КОМПАНІЯ APPLE НЕ ГАРАНТУЄ, НЕ ЗАЯВЛЯЄ ТА НЕ ЗАПЕВНЯЄ, ЩО ВИКОРИСТАННЯ ВАМИ СЛУЖБ БУДЕ НЕПЕРЕРВНИМ І ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ БЕЗ ПОМИЛОК, А ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЯ, ЩО КОМПАНІЯ APPLE МОЖЕ ПРИЗУПИНЯТИ НАДАННЯ СЛУЖБ НА НЕВИЗНАЧЕНИЙ ТЕРМІН, СКАСОВУВАТИ ЇХ НАДАННЯ В БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС, НЕ СПОВІЩАЮЧИ ВАС ПРО ЦЕ.

ВИ ПРЯМО ПІДТВЕРДЖУЄТЕ, ЩО КОРИСТУВАННЯ СЛУЖБАМИ АБО НЕЗДАТНІСТЬ КОРИСТУВАТИСЯ НИМИ Є ВИКЛЮЧНО ВАШИМ РИЗИКОМ. СЛУЖБИ ТА ВЕСЬ КОНТЕНТ, ЩО НАДАЮТЬСЯ ВАМ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБ (ЯКЩО ІНШЕ ПРЯМО НЕ ВКАЗАНО КОМПАНІЄЮ APPLE), НАДАЮТЬСЯ НА УМОВАХ «ЯК Є» І «ЗА НАЯВНОСТІ» БЕЗ ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ, ПРЯМИХ АБО НЕПРЯМИХ, ЗОКРЕМА ВСІХ МОЖЛИВИХ ГАРАНТІЙ ЩОДО ПРОДАЖУ, ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПЕВНИХ ЦІЛЕЙ, НАЯВНИХ ПРАВ І ДОТРИМАННЯ ПРАВ ІНШИХ ОСІБ. ОСКІЛЬКИ В ДЕЯКИХ КРАЇНАХ ВИКЛЮЧЕННЯ ОПОСЕРЕДКОВАНИХ ГАРАНТІЙ ЗАБОРОНЕНО, ТАКЕ ВИКЛЮЧЕННЯ МОЖЕ ДО ВАС НЕ ЗАСТОСОВУВАТИСЯ.

У ЖОДНОМУ РАЗІ КОМПАНІЯ APPLE, ЇЇ КЕРІВНИКИ, ПОСАДОВІ ОСОБИ, СПІВРОБІТНИКИ, АФІЛІЙОВАНІ ОСОБИ, АГЕНТИ, ПІДРЯДНИКИ АБО ЛІЦЕНЗІАРИ НЕ НЕСУТЬ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПРЯМІ, НЕПРЯМІ, ВИПАДКОВІ, ШТРАФНІ, ФАКТИЧНІ АБО ОПОСЕРЕДКОВАНІ ЗБИТКИ, ПОВ’ЯЗАНІ З ВИКОРИСТАННЯМ ВАМИ БУДЬ-ЯКОЇ СЛУЖБИ, А ТАКОЖ ЗА ІНШІ ВИМОГИ, ЯКІ БУДЬ-ЯКИМ ЧИНОМ ПОВ’ЯЗАНІ З КОРИСТУВАННЯМ СЛУЖБАМИ, ЗОКРЕМА БУДЬ-ЯКІ ПОМИЛКИ АБО УПУЩЕННЯ В БУДЬ-ЯКОМУ КОНТЕНТІ ЧИ БУДЬ-ЯКІ ЗБИТКИ, ЩО ВИНИКЛИ ВНАСЛІДОК ОПУБЛІКУВАННЯ АБО ПЕРЕДАЧІ БУДЬ-ЯКОГО КОНТЕНТУ ЧИ ЙОГО НАДАННЯ ІНШИМ СПОСОБОМ ЧЕРЕЗ СЛУЖБИ, НАВІТЬ ЯКЩО ПРО МОЖЛИВІСТЬ ЇХ ВИНИКНЕННЯ БУЛО ПОПЕРЕДЖЕНО. ОСКІЛЬКИ В ДЕЯКИХ КРАЇНАХ АБО НА ДЕЯКИХ ТЕРИТОРІЯХ ЗАБОРОНЕНО ВИКЛЮЧЕННЯ Й ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА НЕПРЯМІ ТА ВИПАДКОВІ ЗБИТКИ, У ТАКИХ КРАЇНАХ АБО НА ТАКИХ ТЕРИТОРІЯХ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ КОМПАНІЇ APPLE УСТАНОВЛЕНО В МЕЖАХ, ДОЗВОЛЕНИХ ЗАКОНОМ.

КОМПАНІЯ APPLE ДОКЛАДАЄ ВСІХ ОБҐРУНТОВАНИХ ЗУСИЛЬ, ЩОБ ЗАХИСТИТИ НАДАНУ ВАМИ ІНФОРМАЦІЮ, ПОВ’ЯЗАНУ З КОРИСТУВАННЯМ СЛУЖБАМИ. ПРИ ЦЬОМУ ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЯ, ЩО НАДАЄТЕ ТАКУ ІНФОРМАЦІЮ ВИКЛЮЧНО НА СВІЙ РИЗИК І ЗВІЛЬНЯЄТЕ КОМПАНІЮ APPLE ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ВСІ ЗБИТКИ, ПОВ’ЯЗАНІ З ТАКОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ.

КОМПАНІЯ APPLE НЕ ЗАЯВЛЯЄ ТА НЕ ГАРАНТУЄ, ЩО ПІД ЧАС КОРИСТУВАННЯ СЛУЖБАМИ НЕ ВИНИКНУТЬ ЗБИТКИ, ПОШКОДЖЕННЯ ДАНИХ, АТАКИ, ПРОНИКНЕННЯ ВІРУСІВ, ВТРУЧАННЯ, НЕСАНКЦІОНОВАНИЙ ДОСТУП АБО ІНШІ ПОРУШЕННЯ СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ. ВИ ЗВІЛЬНЯЄТЕ КОМПАНІЮ APPLE ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ В УСІХ НАВЕДЕНИХ ВИЩЕ ВИПАДКАХ. ВИ НЕСЕТЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА СТВОРЕННЯ РЕЗЕРВНИХ КОПІЙ ІНФОРМАЦІЇ СВОЄЇ СИСТЕМИ, ЗОКРЕМА ВСЬОГО КОНТЕНТУ, ОТРИМАНОГО ЧЕРЕЗ СЛУЖБИ.

КОМПАНІЯ APPLE НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ПЛАТУ ЗА ПЕРЕДАВАННЯ ДАНИХ, ЯКУ МОЖЕ БУТИ СТЯГНУТО В РАЗІ ВИКОРИСТАННЯ СЛУЖБ.

ВІДМОВА ВІД ПРАВ І ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

ВИКОРИСТОВУЮЧИ СЛУЖБИ, ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЯ ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНОДАВСТВА ЗВІЛЬНИТИ КОМПАНІЮ APPLE, ЇЇ КЕРІВНИКІВ, ПОСАДОВИХ ОСІБ, СПІВРОБІТНИКІВ, АФІЛІЙОВАНИХ ОСІБ, АГЕНТІВ, ПІДРЯДНИКІВ І ЛІЦЕНЗІАРІВ ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ВНАСЛІДОК БУДЬ-ЯКИХ ПРЕТЕНЗІЙ, ПОВ’ЯЗАНИХ ІЗ ВАШИМ ПОРУШЕННЯМ УМОВ ЦІЄЇ УГОДИ, ВАШИМ КОРИСТУВАННЯМ СЛУЖБАМИ, А ТАКОЖ НА ПІДСТАВІ ДІЙ КОМПАНІЇ APPLE У РАМКАХ РОЗСЛІДУВАННЯ ЙМОВІРНОГО ПОРУШЕННЯ ЦІЄЇ УГОДИ АБО В РЕЗУЛЬТАТІ ВИСНОВКУ ЧИ РІШЕННЯ, ЩО УМОВИ ЦІЄЇ УГОДИ БУЛО ПОРУШЕНО. ЦЕ ОЗНАЧАЄ, ЩО ВИ НЕ МОЖЕТЕ ПОДАВАТИ СУДОВІ ПОЗОВИ ДО КОМПАНІЇ APPLE, ЇЇ КЕРІВНИКІВ, ПОСАДОВИХ ОСІБ, СПІВРОБІТНИКІВ, АФІЛІЙОВАНИХ ОСІБ, АГЕНТІВ, ПІДРЯДНИКІВ І ЛІЦЕНЗІАРІВ, А ТАКОЖ СТЯГУВАТИ ЗБИТКИ В РЕЗУЛЬТАТІ РІШЕННЯ КОМПАНІЇ APPLE ПРО ВИЛУЧЕННЯ БУДЬ-ЯКОЇ ІНФОРМАЦІЇ АБО БУДЬ-ЯКОГО КОНТЕНТУ, ПРО ВІДМОВУ ОБРОБЛЯТИ ІНФОРМАЦІЮ АБО КОНТЕНТ, РІШЕННЯ ПРО ПОПЕРЕДЖЕННЯ ВАС, ПРО ПРИЗУПИНЕННЯ ЧИ СКАСУВАННЯ ВАШОГО ДОСТУПУ ДО СЛУЖБ, ПРО ЗДІЙСНЕННЯ ІНШИХ ДІЙ У ХОДІ РОЗСЛІДУВАННЯ ЙМОВІРНОГО ПОРУШЕННЯ АБО В РЕЗУЛЬТАТІ ВИСНОВКУ КОМПАНІЇ APPLE ПРО ТЕ, ЩО УМОВИ ЦІЄЇ УГОДИ БУЛО ПОРУШЕНО. ЦЯ ВІДМОВА ВІД ПРАВ І ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ ДО ВСІХ ПОРУШЕНЬ, ОБУМОВЛЕНИХ АБО ПЕРЕДБАЧЕНИХ ЦІЄЮ УГОДОЮ.

ВИНЯТКИ, ПЕРЕДБАЧЕНІ ЗАКОНОМ, ДЛЯ ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ

Якщо ви є відповідною державною або урядовою установою, а будь-яка частина цієї Угоди, наприклад увесь розділ про звільнення від відповідальності або його частина, недійсна чи не має законної сили згідно з чинним місцевим, національним, державним або федеральним законодавством, ця частина вважатиметься недійсною або такою, що не має законної сили, тому тлумачитиметься згідно із застосовним законодавством.

ЗАСТОСОВНЕ ЗАКОНОДАВСТВО

Крім випадків, прямо зазначених у наступному абзаці, ця Угода й відносини між вами та компанією Apple регулюються законодавством штату Каліфорнія, за винятком положень колізійного права. Ви та компанія Apple погоджуєтеся, що вирішення всіх претензій і суперечок між вами, що виникли внаслідок цієї Угоди, належить до персональної та виключної юрисдикції судів, розташованих в окрузі Санта-Клара, штат Каліфорнія. Якщо ви (а) не маєте громадянства США; (б) не проживаєте в США; (в) не користуєтеся Службою з території США, а також (г) не маєте громадянства жодної із зазначених нижче країн, ви погоджуєтеся, що всі претензії та спори, що виникли внаслідок цієї Угоди, регулюються застосовними законами, викладеними нижче, незалежно від будь-яких колізійних норм, і ви безповоротно підпорядковуєтеся невиключній юрисдикції судів, розташованих у зазначених нижче штаті, провінції або країні застосовних законів.

 

Якщо ви маєте громадянство будь-якої країни Європейського Союзу або Швейцарії, Норвегії чи Ісландії, основну силу будуть мати закони та суди вашого звичайного місця проживання.

 

Ця Угода не регулюється Конвенцією ООН про договори міжнародної купівлі-продажу товарів.

ІНШІ ПОЛОЖЕННЯ

Ця Угода є повною домовленістю між вами й компанією Apple і регулює використання Служб, замінюючи всі попередні домовленості між вами та компанією Apple. На вас також можуть поширюватися додаткові положення й умови, які можуть застосовуватися, коли ви користуєтеся послугами афілійованих осіб, контентом або програмним забезпеченням третіх осіб. Якщо будь-яку частину цієї Угоди буде визнано недійсною або такою, що не має юридичної сили, вона тлумачитиметься відповідно до чинного законодавства так, щоб максимально відобразити початкові наміри сторін, а решта частин повністю залишатимуться в силі. Нездійснення компанією Apple будь-якого права або невиконання будь-якого положення цієї Угоди не означає її відмову від права вимагати виконання такого положення, а також усіх інших положень цієї Угоди. Компанія Apple не несе відповідальності за невиконання будь-яких зобов’язань із незалежних від неї причин.

Ви погоджуєтеся дотримуватися норм і вимог усіх місцевих, державних, федеральних і національних законів, статутів, ордонансів і нормативних документів, які можна застосувати щодо використання Служб. Користування Службами може регулюватись іншими законами. Ризик збитків від усіх Операцій, здійснених в електронній формі, переходить до покупця після електронної передачі одержувачу. Жоден співробітник або агент компанії Apple не може змінювати цю Угоду.

Компанія Apple може сповістити вас щодо Служб, надіславши звичайний лист на поштову адресу, електронний лист або розмістивши оголошення в Службах. Сповіщення негайно набувають юридичної сили. Компанія Apple також може зв’язатися з вами електронною поштою або надіслати сповіщення з додатковою інформацією про Служби.

Ви надаєте компанії Apple право вжити заходів, які вона вважатиме обґрунтовано необхідними або належними, щоб забезпечити та/або підтвердити відповідність будь-якої частини цієї Угоди. Ви погоджуєтеся, що компанія Apple має право (без жодної відповідальності перед вами) розголошувати будь-які дані та/або інформацію правоохоронним органам, державним службовцям і/або третім особам, якщо вважатиме це обґрунтовано необхідним або належним для примусового виконання будь-якої частини цієї Угоди та/або перевірки дотримання будь-якої її умови (зокрема, компанія Apple має право співпрацювати з ними під час будь-якого судового процесу, пов’язаного з використанням Служб і/або Контенту, та/або внаслідок позову третіх осіб про те, що ваше користування Службами та/або Контентом є незаконним і/або порушує їхні права).

Діти, які не досягли 18 років, повинні ознайомитися з цією Угодою разом зі своїми батьками або законними опікунами, щоб вони змогли зрозуміти її умови.

Дата останнього оновлення: 13 вересня 2016 р.